Hokej play-off: Zapachniało niespodzianką. GKS Tychy – KH Energa Toruń 4:2 [foto] Hokej

W pierwszym meczu ćwierćfinału play-off hokeiści GKS-u Tychy zafundowali swoim kibicom nie lada emocje. Jeszcze na 11 minut przed końcem trzeciej tercji, po bramkach Bartosza Fraszko 2:0 prowadził zespół Energi Toruń. Potem trafiali już tylko trójkolorowi i to czterokrotnie. Podopieczni Krzysztofa Majkowskiego ostatecznie pierwsze spotkanie wygrali 4:2 ale na tyskim Stadionie Zimowym zapachniało sporą niespodzianką.

GKS Tychy – KH Energa Toruń 4:2 (0:0, 0:1, 4:1)

Kary: 12 min – 12 min
GKS Tychy: Murray; Novajovsky – Yeronau, Klimenko – Truchno – Komorski (2); Kotlorz – Bizacki, Witecki – Galant (4) – Yafimenka; Pociecha – Ciura, Szczechura – Cichy – Mroczkowski (2); Kolarz- Gościński, Rzeszutko – Jeziorski – Bagiński (4).
KH Energa Toruń: Spesny; Kozłow – A. Jaworski, Dołęga – Fraszko – Kalinowski; Zieliński (2) – Smirnow (6), Sierguszkin – Fieofanow – Wiejtow; Griebieniuk – Szkodienklo, Jesajan – Karczocha (2) – Wołżankin; Skólmowski – Jeriomienko (2), J. Jawoski – Olszewski – Naparło.

Więcej zdjęć w galerii: Hokej: GKS Tychy – KH Energa Toruń (2020.02.21) [galeria]