Hokej: GKS Tychy – Tauron Podhale Nowy Targ (2022.11.18) [galeria] Galeria zdjęć

Hokej: GKS Tychy – Tauron Podhale Nowy Targ (2022.11.18) [galeria]

W meczu 21. kolejki PHL, hokeiści GKS-u Tychy przed własną publicznością pokonali zespół Podhala Nowy Targ 5:2. Już w 12 minucie meczu ekipa z de Gaulle’a prowadziła 2:0 ale na poważniej tyszanie wzięli się do gry dopiero od 25 minuty, kiedy to „Szarotki” wyrównały na 2:2. Trójkolorowi podkręcili tempo, spychając Podhale do defensywy i kolejne bramki były już tylko ich autorstwa.

GKS Tychy – Tauron Podhale Nowy Targ 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)

Kary: 10 min – 14 min
GKS Tychy: Lewartowski; Jaśkiewicz – Bagin, Sedivy – Komorski – Wróbel; Bizacki – Nilsson (2), Gościński – Galant (2) – Jeziorski; Younan – Kaskinen, Mroczkowski (2) – Boivin – Dupuy (2); Krzyżek – Sobecki, Ubowski – Starzyński (2) – Marzec. Trener: Andrey Sidorenko.
Tauron Podhale Nowy Targ: Bizub (do 59:11); Tomasik (4) – Mrugała (2), Kamiński – Neupauer – Słowakiewicz (2); Volrab – Zorko, Kapica – Vorona – Fric; Moksunen – Aleksandrov (2), Przygodzki (2) – Svitana (2) – Maunula; Szlembarski – Soroka, Bochnak. Trener: Alexander Bielavski.

Więcej o meczu: Hokej: Podkręcili tempo i wygrali z Podhalem 5:2 [foto]