REKLAMA

Wymarzony

REKLAMA

Film: Wymarzony

Repertuar Multikina

Wymarzony

Pupille

Gatunek: komedia / dramat / obyczajowy
Czas: 115 min
Wiek:
Data premiery: 2019.05.24
Produkcja: Belgia, Francja
Reżyseria: Jeanne Herry
Scenariusz: Jeanne Herry

Obsada:

Sandrine Kiberlain
Gilles Lellouche
Élodie Bouchez
Olivia Côte

 


Wzruszająca i pełna humoru opowieść o wielkiej miłości do maleńkiego człowieka, która nadaje sens życiu. Plejada gwiazd francuskiego kina w filmie, który rozgrzeje najchłodniejsze serca!

Alice od lat marzy o dziecku, ale wie, że nigdy nie będzie mogła urodzić. Maleńki Theo zaraz po narodzinach zostaje oddany przez nastoletnią matkę. Jean od lat prowadzi tymczasowy dom dla dzieci czekających na swoich nowych rodziców. Losy tej trójki splotą się w opowieści o poszukiwaniu miłości i własnego miejsca na Ziemi.

Theo trafia pod opiekę Jeana. Między chłopczykiem, a jego tymczasowym „tatą” rodzi się silna więź. Jean ze zdumieniem dostrzega jak dużo chłopczyk rozumie ze swojej sytuacji i jak wiele potrzebuje uczucia. Tymczasem Alice jeszcze raz musi udowodnić sobie i światu, że jest gotowa do roli matki. Jej spotkanie z Theo i Jeanem okaże się decydujące dla całej trójki. Czy chłopczyk jest gotowy na kolejną zmianę w swoim krótkim życiu? Jak zniesie rozstanie z Jeanem? Czy w oczach Alice zobaczy swoją nową mamę?


WIĘCEJ INFORMACJI O TYSKIM MULTIKINIE

Repertuar Multikina Tychy

Facebook Komentarz

Powiązane posty