Hokej: GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ (2018.01.30) [galeria] Galeria zdjęć

Hokej: GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ (2018.01.30) [galeria]

Na finiszu rundy zasadniczej, trener GKS-u Tychy Andrei Gusow ma nad czym pracować. Jego podopieczni bez problemu pokonali TatrySki Podhale Nowy Targ 6:1, jednak żadna z sześciu bramek zaaplikowanych nowotarżanom nie padła podczas gry w liczebnej przewadze. Tyszanie nie tylko nie wykorzystali 1:37 minuty gry w podwójnej przewadze (przełom pierwszej i drugiej tercji) ale kiedy na ławce kar siedział Maciej Sulka trójkolorowi stracili gola

Gra w przewadze – tylko w tym elemencie mogę mieć pretensje do swoich podopiecznych. Jest nad czym pracować – powiedział na pomeczowej konferencji Andrei Gusow.

GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 6:1 (3:1, 1:0, 2:0)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Więcej o meczu: Hokej: Niewykorzystane przewagi kładą się cieniem na wygranej z Podhalem