Hokej: GKS Tychy – Tauron KH GKS Katowice (2017.11.19) [galeria] Galeria zdjęć

Hokej: GKS Tychy – Tauron KH GKS Katowice (2017.11.19) [galeria]

W derbach Śląska, hokeiści GKS-u Tychy pokonali po dogrywce Tauron KH GKS Katowice 3:2. Tyszanie długo nie mogli znaleźć sposobu na Kamila Kosowskiego. Dopiero po 47 minutach gry zdjęli „pajęczynę” z bramki GieKS-y, odpowiadając na wcześniejszy gol zespołu gości. Po raz drugi trójkolorowi pokonali „Kosę” na trzy minuty przed końcem spotkania, wyrównując wynik na 2:2. W dogrywce miejscowi byli bardziej zdecydowani w atakach, starania te szybko przyniosły sukces, bramkę na wagę dwóch punktów zdobył Jarosław Rzeszutko.

Mimo, że to Tychy goniły wynik, ich podania nie były tak dokładne jak zespołu gości, Andrei Gusow nie krył zadowolenia „Jestem zadowolony, naprawdę jestem zadowolony. W końcu zobaczyłem w Tychach hokej. Chciałem podziękować chłopakom – grali z sercem, mocno, twardo. Chciałem również kibicom podziękować za atmosferę podczas meczu”.