Piłka nożna: GKS Tychy – Chrobry Głogów (2018.07.28) [galeria] Galeria zdjęć

Piłka nożna: GKS Tychy – Chrobry Głogów (2018.07.28) [galeria]

W 2. kolejce Fortuna 1 ligi, piłkarze GKS-u Tychy zremisowali 1:1 z Chrobrym Głogów. Trójkolorowi prowadzili od 6 minuty spotkania po trafieniu Daniela Tanżyny, jednak w ostatniej akcji meczu goście doprowadzili do wyrównania strzałem z rzutu karnego.

„Moi zawodnicy zachowali się nieodpowiedzialnie. Już drugi raz tracimy w doliczonym czasie bramkę. Zamiast czterech punktów mamy jeden” – przypomniał przegrany inauguracyjny mecz z Odrą Opole trener GKS-u Ryszard Tarasiewicz.

W całkiem innym nastroju po meczu był Grzegorz Niciński, trener Głogowa: „Zremisowaliśmy w samej końcówce w rzucie karnym grając w 10” (czerwoną kartkę – druga żółta – otrzymał Michał Borecki w 89 minucie – przyp. red.).

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

GKS Tychy – Chrobry Głogów 1:1 (1:0)

Więcej o meczu: Piłka nożna: Zagrali nieodpowiedzielnie i stracili dwa punkty [foto]