REKLAMA

Hotel Arena ***

Hotel Arena ***
43-100 Tychy
ul. de Gaulle’a 8
tel./fax 32 32 32 222
REKLAMA
OPIS HOTELU

Trzygwiazdkowy Hotel Arena dysponuje nowocześnie wyposażonymi i przestronnymi pokojami i apartamentami. Na gości oczekują także 3 sale konferencyjne, 4 restauracje oraz rozbudowany ośrodek spa & wellness wraz z basenem. Zlokalizowany jest około 800 m od ścisłego centrum miasta.

W hotelu do dyspozycji gości oddanych jest 49 komfortowych i funkcjonalnie urządzonych pokoi, w tym 18 pokoi jednoosobowych, 26 pokoi dwuosobowych, 11 pokoi dwuosobowych z pojedynczym łóżkiem typu king bed oraz 2 komfortowo urządzone apartamenty. Jest również pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Każdy pokój został wyposażony w: bezpłatne łącze internetowe, telewizję satelitarną, łazienkę, biurko, telefon, radio, suszarkę do włosów.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 a kończy o godz. 12.00 dnia następnego.

W Hotelu znajdują się dwie klimatyzowane i zróżnicowane pod względem wielkości sale konferencyjne o wielkości 110 i 32 m2 wraz z zapleczem technicznym oraz obsługą cateringową. W podstawowym wyposażeniu głównych sal konferencyjnych znajdują się: ekran, flipchart, nagłośnienie, mikrofon, wskaźnik laserowy, tablica sucho-ścieralna oraz dostęp do Internetu.

MAPA