REKLAMA

Hotel Piramida Spa&Wellness *****

Hotel Piramida Spa&Wellness*****
ul. Sikorskiego 100
43-100 Tychy
tel. 32 325 78 78
fax 32 325 78 50
REKLAMA
OPIS HOTELU

Hotel położony jest w rekreacyjnej dzielnicy Tychów nad Jeziorem Paprocańskim i otoczeniu Puszczy Pszczyńskiej, w bliskiej odległości od centrum miasta.

Hotel Piramida oferuje 63 stylowo urządzone pokoje, 1 i 2 osobowych, zróżnicowane pod względem wielkości, wyposażenia i położenia, mogące pomieścić do 136 osób. Każdy pokój został wyposażony w bezprzewodowy dostęp do internetu, telewizję satelitarną, aparat telefoniczny, sejf, biurko do pracy, minibar, łazienkę z wanną lub prysznicem, suszarkę do włosów, wagę, szlafrok oraz kapcie. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i przeznaczone dla osób niepalących. Goście hotelowi mogą bezpłatnie korzystać z basenu z hydromasażami, studia fitness, bezprzewodowego dostępu do internetu i kawiarenki internetowej.

Do dyspozycji Gości jest sauna fińska z koloroterapią i aromatoterapią, studio ćwiczeń siłowych, aerobik klasyczny i wodny. Centrum zaprasza na zabiegi hydro i fizykoterapeutyczne oraz różnego rodzaju masaże. Hotel dysponuje basenem hydroterapeutycznym, gdzie można skorzystać z kąpieli perełkowych, wirowych, solankowych. Proponuje też bicze szkockie, magnetoterapię, inhalacje, laseroterapię.

Istnieje możliwość skorzystania z terapii relaksacyjnych: muzykoterapii, aromatoterapii, światłoterapii oraz klimatoterapii.

Jedną z części piramidy, w której kumulacja energii jest największa a jej pozytywne oddziaływanie na ludzki organizm najskuteczniejsze jest piramidion, oszklona część przy wierzchołku, gdzie usytuowana jest sala terapeutyczna. To właśnie w Piramidionie proponowana jest muzykoterapia, aromatoterapia, klimatoterapia i autorelaksacja. W centrum znajduje się bar, restauracja, salon fryzjerski, salon kosmetyczny oraz solarium.

Centrum posiada klimatyzowane sale konferencyjne o metrażu od 42 m^(2) do 164 m^(2) z nagłośnieniem i projektorem ze stałym dostępem do internetu. W zależności od aranżacji wnętrz, największa sala pomieści do 150 osób.

Oferta pokoi:
43 pokoje standardowe „Egipskie”
13 pokoi o podwyższonym standardzie typu Comfort „Orion”
2 pokoje o podwyższonym standardzie typu Comfort „Egipski Plus”
2 pokoje typu Studio „Kleopatra”
2 pokoje typu Studio „Ramzes”
1 apartament „Cheops”

MAPA