REKLAMA

GKS Tychy Hokej Sezon 2010-2011

Bilety w sezonie 2010/2011
Play Off- Finał:
bilet normalny – 25 zł
bilet ulgowy – 18 zł (kobiety i osoby uprawnione do zniżki po okazaniu legitymacji szkolnej)
dzieci do 12-ego roku życia po okazaniu legitymacji szkolnej – wstęp wolny

Play Off- II runda:
bilet normalny – 20 zł
bilet ulgowy – 14 zł (kobiety i osoby uprawnione do zniżki po okazaniu legitymacji szkolnej)
dzieci do 12-ego roku życia po okazaniu legitymacji szkolnej – wstęp wolny

Sezon zasadniczy 2010/2011:
bilet normalny – 12 zł
bilet ulgowy – 8 zł (kobiety i osoby uprawnione do zniżki po okazaniu legitymacji szkolnej)
dzieci do 12-ego roku życia po okazaniu legitymacji szkolnej – wstęp wolny

Ceny karnetów:
karnet normalny (sezon zasadniczy + play off) – 350 zł
karnet ulgowy (sezon zasadniczy + play off) – 240 zł
karnet VIP na trybunę honorową (sezon zasadniczy + play off) – 1500 zł

Ceny biletów na fazę grupową Pucharu Polski:
bilet normalny – 8 zł
bilet ulgowy – 5 zł

SPARINGI

05.08.2010 (czwartek) JKH Jastrzębie – GKS Tychy 4:1
06.08.2010 (piątek) GKS Tychy – Unia Oświęcim 4:0
10.08.2010 (wtorek) Unia Oświęcim – GKS Tychy 2:3
13.08.2010 (piątek) godz. 18:00 GKS Tychy – Kassel Huskies 2:7 (2:2,0:3,0:2)
17.08.2010 (wtorek) GKS Tychy – Naprzód Janów (ODWOŁANY)
20.08.2010 (piątek) Naprzód Janów – GKS Tychy 4:3 (2:0,1:3,1:0)

PUCHAR POLSKI

Faza Grupowa
27.08.2010 (piątek, godz.18:00)
GKS Tychy – MMKS Podhale Nowy Targ 6:0 (2:0,1:0,3:0)

29.08.2010 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – JKH Jastrzębie 2:1 (1:0,0:0,0:1,d.1:0)

28.09.2010 (wtorek, godz. 18:00)
MMKS Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 1:4 (0:0,1:3,0:1)
0:1 (25:41) Witecki – Bagiński – Šimíček
0:2 (31:15) Vítek – Parzyszek
1:2 (34:01) Kapica – Bryniczka
1:3 (35:15) Bagiński – Witecki 5/4
1:4 (47:29) Gonera – Vítek 5/4

12.10.2010 (wtorek, godz. 18:00)
JKH Jastrzębie – GKS Tychy 2:3 (1:1,0:1,1:1)

25.10.2010 (poniedziałek, godz. 11:00) – przełożony z 26.10.2010
GKS Tychy – Stoczniowiec Gdańsk 8:3 (2:1,2:1,4:1)
1:0 (10:46) Parzyszek 5/5
2:0 (14:00) Witecki – Kotlorz – Parzyszek 5/5
2:1 (16:24) Ziółkowski – Maj – Jankowski 5/4
3:1 (21:27) Woźnica – Bagiński 5/5
3:2 (31:50) Ziółkowski – Steber 5/5
4:2 (35:34) Wołkowicz – Woźnica 4/4
5:2 (51:39) Woźnica – Jakeš – Bagiński 5/4
6:2 (52:04) Krzak 5/5
6:3 (53:13) Jankowski 5/5
7:3 (54:45) Krzak – Śmiełowski – Galant 5/5
8:3 (58:13) Woźnica – Bagiński – Wołkowicz 5/5

Kary: 6 – 26 (w tym 2 techniczne)
GKS: Sobecki; Gonera – Śmiełowski, Sokół – Jakeš, Kotlorz – Csorich, Wanacki – Mejka; Vítek – Parzyszek – Witecki, Wołkowicz (2) – Bagiński (2) – Woźnica, R.Galant – Garbocz – Krzak, Maćkowiak – Banachewicz (2) – Matczak.
Stoczniowiec: Odrobny (2); Smeja (4) – Kabat, Kostecki – Rompkowski, Maciejewski (2) – Skrzypkowski (4), Kwieciński; Ziółkowski – Jankowski (2), Chmielewski – Wróbel – Steber, Drzewiecki (10 za niesportowe zachowanie) – Skutchan – Maj.

03.11.2010 (środa, godz. 18:00) – przełożony z 07.09.2010
Stoczniowiec Gdańsk – GKS Tychy 5:0 walkower (PZHL się rozmyślił)

Ćwierćfinał
30.11.2010 (wtorek, godz. 18:30)
Nesta Toruń – GKS Tychy 5:10 (1:5,0:1,4:4)

07.12.2010 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Nesta Toruń 13:1 (5:0,6:1,2:0)
1:0 (7:49) Majkowski – Paciga 4/5
2:0 (11:31) Paciga – Parzyszek 5/5
3:0 (12:31) Woźnica – Bagiński 5/5
4:0 (14:47) Paciga – Gonera – Parzyszek 5/5
5:0 (16:16) Csorich – Galant – Witecki 5/5
6:0 (21:20) Bagiński – Šimíček – Woźnica 5/5
7:0 (25:08) Woźnica – Šimíček – Sokół 5/4
8:0 (25:22) Galant – Kotlorz 5/5
8:1 (26:30) Połącarz – Kalinowski 5/5
9:1 (29:46) Gurazda 5/5
10:1 (32:03) Csorich – Vítek – Witecki 5/4
11:1 (36:10) Garbocz – Majkowski 5/5
12:1 (43:49) Gonera – Vítek 5/4
13:1 (52:15) Banachewicz – Vítek 5/5

Kary: 10 min. – 10 min.
GKS: Jakubowski (od 29:46 Zgórski); Gonera – Gwiżdż (2), Sokół – Jakeš, Majkowski (2) – Csorich, Kotlorz; Vítek – Parzyszek – Paciga, Bagiński – Šimíček – Woźnica, Galant – Garbocz (2) – Witecki, Gurazda – Krzak (2) – Banachewicz (2).
KS Toruń: Witkowski (od 40:00 Wąsik); Bluks (2) – Adamovičs, Porębski – Lidtke, Chuzarski – Chrzanowski (2); Proszkiewicz (2) – Kuchnicki – Marmurowicz, Połącarz – Kalinowski (2) – Chyliński, Wiśniewski – Winiarski (2) – Wieczorek.

Turniej finałowy w Oświęcimiu
28.12.2010 (wtorek)
godz. 16:15 GKS Tychy – Ciarko KH Sanok 3:4 (0:1,1:2,2:0,d.0:1)
godz. 19:30 TH Aksam Unia Oświęcim – Comach Cracovia Kraków

29.12.2010 (środa)
godz. 18:00 Finał TH Aksam Unia Oświęcim – Ciarko KH Sanok

Tabela Polskiej Ligi Hokejowej sezon 2010/2011 Runda Zasadnicza
 Lp
Drużyna
 M
 W
  WDK
 PDK
 P
 Bramki
 Punkty
 1
 Cracovia Kraków
 36
 26
 4
 0
 6
 178:83
 86
 2
 GKS Tychy
 36
 23
 2
 5
 6
 152:87
 78
 3
 Aksam Unia Oświęcim
 36
 23
 1
 3
 9
 158:90
 74
 4
 JKH GKS Jastrzębie
 36
 20
 2
 2
 12
 167:99
 66
 5
 Ciarko KH Sanok
 36
 19
 2
 0
 15
 139:116
 61
 6
 Stoczniowiec Gdańsk
 36
 15
 1
 4
 16
 131:143
 51
 7
 MMKS Podhale Nowy Targ
 36
 13
 2
 2
 19
 117:159
 45
 8
 KH Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec
 36
 11
 1
 2
 22
 102:157
 37
 9
 KS KTH Krynica
 36
 7
 3
 0
 26
 106:194
 27
 10
 MUKS Naprzód Janów
 36
 5
 0
 0
 31
 87:209
 15

 

M – ilość rozegranych meczów
W – wygrane mecze
WDK – wygrane w dogrywce lub w karnych
PDK – przegrane w dogrywce lub w katnych
P – przegrane mecze

POLSKA LIGA HOKEJOWA – RUNDA ZASADNICZA

Runda I

12.09.2010 (niedziela, godz. 18:00)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 1:0 (0:0,0:0,0:0,d.0:0,k.1:0)

17.09.2010 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – MMKS Podhale Nowy Targ 6:0 (3:0,1:0,2:0)
1:0 (2:04) Witecki – Kotlorz
2:0 (4:04) Woźnica – Bagiński – Sokół
3:0 (9:29) Parzyszek – Śmiełowski
4:0 (38:59) Šimíček – R.Galant – Csorich
5:0 (46:20) Kotlorz – Csorich
6:0 (47:40) Šimíček – Bagiński – Jakeš

19.09.2010 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – KH Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec 6:4 (1:0,1:3,4:1)
1:0 (17:02) Sokół – Woźnica,
1:1 (20:25) Luka – Bacul,
2:1 (22:33) Witecki – Kotlorz – Garbocz
2:2 (31:29) T. Kozłowski – M. Kozłowski
2:3 (34:47) Galvas – Bacul
3:3 (42:18) Bagiński – Woźnica
4:3 (47:27) Sokół – Parzyszek – Vítek
5:3 (51:44) Šimíček – Sokół
6:3 (53:09) Parzyszek – Vítek – Banachewicz
6:4 (57:20) Bacul – T. Kozłowski – Luka

21.09.2010 (wtorek, godz. 19:00)
GKS Tychy – KS KTH Krynica 5:3 (1:0,1:1,3:2)
1:0 (18:38) Woźnica – Bagiński – Sokół 5/4
2:0 (21:21) Bagiński – Sokół – Šimíček
2:1 (29:20) Valušiak – Dubel 5/3
2:2 (43:22) Ovšák – Myjak
3:2 (50:05) Vítek – Parzyszek 5/3
3:3 (54:31) Ovšák – Horný
4:3 (56:53) Bagiński 5/3
5:3 (59:52) Parzyszek – Witecki (do pustej)

Kary: 10 : 34 min. (w tym 10 za niesportowe zachowanie)
GKS Tychy: Sobecki; Gonera – Śmiełowski (2), Sokół (2) – Jakeš, Kotlorz – Csorich, Mejka – Wanacki; Vítek – Parzyszek – Banachewicz, Bagiński – Šimíček – Woźnica, Wołkowicz – Garbocz (2) – Witecki (2), Proszkiewicz – Galant (2) – Matczak.
KTH: Raszka (do 59:00 i od 59:52); Myjak (6) – Ovšák (6), Vychodil (4) – Zieliński, Kruczek (2) – Pach; Horný (10)- Dubel – Valušiak (2), Zabawa – Dzięgiel (2) – Cieślicki, Brocławik – Szewczyk (2) – Buček, Żołnierczyk.

24.09.2010 (piątek, godz. 18:00)
Stoczniowiec Gdańsk S.A. – GKS Tychy 1:3 (0:0,1:1,0:2)
0:1 (27:43) Michał Woźnica – Adam Bagiński 4/5
1:1 (35:21) Tomasz Ziółkowski – Wojciech Jankowski – Paweł Skrzypkowski 5/3
1:2 (51:32) Michał Kotlorz
1:3 (58:02) Roman Šimíček – Jakub Witecki – Michał Kotlorz

26.09.2010 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Aksam Unia Oświęcim 2:1 (1:1,1:0,0:0)
1:0 (13:01) Sokół – Bagiński
1:1 (17:09) Radwan – Jakubik
2:1 (35:53) Parzyszek

Kary: 6 : 8 min.
GKS: Sobecki; Gonera – Mejka, Sokół – Śmiełowski, Kotlorz – Csorich, Wanacki; Vítek – Parzyszek (2) – Banachewicz, Bagiński – Šimíček – Woźnica, Galant (2) – Garbocz – Witecki, Maćkowiak – Wołkowicz (2) – Matczak.
Unia: Zborowski (do 59:34); Dronia (4) – Gabryś, A. Kowalówka – Gallo, Piekarski – Połącarz, Wilczek; Říha – Modrzejewski (2) – Krajči, Wojtarowicz – Tabaček – Klisiak, Jakubik (2) – S. Kowalówka – Radwan, Adamus – Stachura – Sękowski.

01.10.2010 (piątek, godz. 18:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 3:2 (1:0,0:0,1:2,d.1:0)

03.10.2010 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Akuna Naprzód Janów 8:1 (3:1,1:0,4:0)
0:1 (00:46) Petrina – Mihálik – Sowiński
1:1 (10:38) Vítek 4/5
2:1 (16:54) Bagiński – Šimíček – Woźnica
3:1 (18:53) Woźnica – Šimíček – Bagiński 5/4
4:1 (25:09) Garbocz
5:1 (41:23) Woźnica – Bagiński 5/4
6:1 (53:07) Kotlorz 4/5
7:1 (58:31) Šimíček – Jakeš
8:1 (59:19) Galant – Csorich – Kotlorz

Kary: 24 min. (w tym 10 za niesportowe zachowanie) : 12 min.
GKS: Sobecki; Gonera – Mejka, Sokół (2) – Jakeš, Kotlorz (4) – Csorich (2), Śmiełowski; Vítek – Parzyszek (2) – Wołkowicz, Bagiński – Šimíček (14) – Woźnica, Galant – Garbocz – Witecki, Maćkowiak – Banachewicz – Matczak.
Naprzód: M. Elżbieciak; Działo (4) – Urbańczyk, Krokosz – Petrina (4), Ł. Elżbieciak; Sowiński – Mihálik (2) – Kacíř, Kogut – Jastrzębski (2) – Jóźwik, Ślusarczyk – Pohl – Sośnierz.

08.10.2010 (piątek, godz. 18:00)
Ciarko KH Sanok – GKS Tychy 6:3 (2:2,3:1,1:0)

Runda II

10.10.2010 (niedziela, godz. 18:00)
KS KTH Krynica – GKS Tychy 1:3 (1:1,0:0,0:2)

15.10.2010 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 2:3 (1:0,0:1,1:2)
1:0 (16:27) Šimíček – Woźnica 5/5
1:1 (38:11) Pasiut – L. Laszkiewicz – D. Laszkiewicz 5/4
1:2 (43:02) Dvořak – Martynowski – Prokop 5/5
1:3 (46:47) Martynowski – Kostuch 5/4
2:3 (48:46) Šimíček 5/4

Kary: 8 – 14 min.
GKS: Sobecki (2); Gonera – Kotlorz, Sokół – Jakeš (2), Csorich – Wanacki (2), Mejka; Vitek – Banachewicz – Witecki (2), Bagiński – Šimiček – Woźnica, Wołkowicz – Garbocz – Krzak, Maćkowiak, Galant.
Cracovia: Radziszewski; Kozak – Kłys (2), Noworyta – Landowski, Simka (2) – Prokop, Guzik – Dulęba; L. Laszkiewicz – Pasiut – D. Laszkiewicz (2), Biela – Słaboń (4) – Piotrowski, Kostuch (2) – Dvorak – Martynowski (2), Rutkowski – Łopuski – Witowski.

17.10.2010 (niedziela, godz. 17:00)
MMKS Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 4:3 (3:0,0:1,1:2)

22.10.2010 (piątek, godz. 19:00)
KH Pol-Aqua Zagłębie – GKS Tychy 4:3 (1:0,1:0,1:3,d.0:0,k.2:1)

24.10.2010 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Stoczniowiec Gdańsk S.A. 4:1 (0:0,2:0,2:1)
1:0 (21:28) Parzyszek – Kotlorz 5/4
2:0 (24:30) Krzak – Csorich – Śmiełowski 4/4
3:0 (44:10) Šimíček – Bagiński – Woźnica 5/5
3:1 (51:10) Skutchan – Skrzypkowski – Steber 5/5
4:1 (56:39) Bagiński – Šimíček – Woźnica 5/5

Kary: 16 – 24 (w tym 4 techniczne)
GKS: Sobecki; Gonera – Kotlorz, Sokół – Jakeš (6), Mejka – Csorich (2), Śmiełowski; Vítek – Parzyszek (2) – Witecki, Bagiński (2) – Šimíček (2) – Woźnica, R.Galant – Garbocz – Banachewicz, Wołkowicz – Krzak (2) – Maćkowiak
Stoczniowiec: Odrobny; Smeja – Kabat, Kostecki – Rompkowski (2), Maciejewski – Skrzypkowski (4), Kwieciński; Ziółkowski – Jankowski, Chmielewski (10 za niesportowe zachowanie) – Wróbel (2) – Steber, Drzewiecki – Skutchan (2) – Maj.

29.10.2010 (piątek, godz. 18:00)
Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy 0:0 (mecz przerwany w 14 minucie zostanie dokończony 22.12.2010)

05.11.2010 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 4:2 (1:1,2:0,1:1)
1:0 (14:15) Vítek – Parzyszek 5/5
1:1 (15:46) Král 4/5
2:1 (28:01) Bagiński – Woźnica 5/5
3:1 (38:50) Bagiński – Woźnica – Šimíček 5/5
4:1 (43:21) Jakeš – Bagiński 5/4
4:2 (48:47) Bordowski – Král – Lipina 5/5

Kary: 8 – 16
GKS: Sobecki; Kotlorz – Gonera, Sokół – Jakeš, Wanacki – Csorich (2), Majkowski; Vítek (2) – Parzyszek (2) – Witecki, Bagiński – Šimíček (2) – Woźnica, Galant – Garbocz – Krzak.
JKH: Kosowski (2); Bordowski (4) – Bryk (2), Górny – Dąbkowski, Bernacki (2); Lipina (2) – Král – Danieluk (2), Urbanowicz (2) – Słodczyk – Furo, Kulas – Kąkol – Kiełbasa.

07.11.2010 (niedziela, godz. 17:00)
Akuna Naprzód Janów – GKS Tychy 1:7 (1:1,0:3,0:3)

19.11.2010 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Ciarko KH Sanok 4:0 (1:0,1:0,2:0)
1:0 (10:10) Vítek – Witecki 5/4
2:0 (20:54) Šimíček – Sokół 5/5
3:0 (42:01) Krzak 5/5
4:0 (42:45) Parzyszek – Vítek 5/5

Kary: 16 – 16 min.
GKS Tychy: Sobecki; Kotlorz – Gonera, Sokół – Jakeš, Csorich – Majkowski (2), Śmiełowski – Wanacki; Vítek – Parzyszek (4) – Witecki, Bagiński (2) – Šimíček (4) – Woźnica, Galant – Garbocz – Krzak (2), Maćkowiak (2) – Wołkowicz – Banachewicz.
KH Sanok: Plaskiewicz; Kubát – Ivičič (2), Suur (2) – Rąpała (4), Koseda – Owczarek (2), Radwański – Zapała – Korhoň (2), Gruszka – Dziubiński – Biały, Słowakiewicz (4) – Milan – Mermer, Poziomkowski – Strzyżowski – Wilusz.

Runda III

21.11.2010 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – KS KTH Krynica 6:1 (1:0,4:0,1:1)
1:0 (16:32) Parzyszek – Kotlorz 5/5
2:0 (20:22) Woźnica – Jakeš – Bagiński 5/3
3:0 (20:53) Krzak 5/4
4:0 (24:04) Garbocz – Galant 5/5
5:0 (38:38) Csorich – Garbocz – Krzak 4/4
6:0 (54:41) Bagiński – Šimíček – Woźnica 5/5
6:1 (57:18) Horný – Valušiak 4/5

Kary: 20 min. (w tym 4 min. tech.) – 22 min. (w tym 2 min. tech.).
GKS Tychy: Szydłowski; Kotlorz – Gonera (2), Wanacki – Jakeš (4), Majkowski – Csorich (2), Mejka – Śmiełowski (2); Vítek – Parzyszek (2) – Witecki, Bagiński – Šimíček – Woźnica, Galant – Garbocz – Krzak (2), Maćkowiak (2) – Wołkowicz – Banachewicz.
KTH: Stepokura (od 24:04 Raszka); Ovšák – Kasperczyk (2), Pach (4) – Tyczyński, Kruczek – Myjak (4); Horný – Chabior (4) – Valušiak, Brocławik – Dubel (4) – Buček, Cieślicki – Dzięgiel (2) – Szewczyk.

23.11.2010 (wtorek, godz. 18:30)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 4:6 (0:0,2:2,2:4)

26.11.2010 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – MMKS Podhale Nowy Targ 5:6 (0:2,4:2,1:1,d.0:1)
0:1 (16:05) Baranyk – K. Bryniczka – Bakrlik 5/5
0:2 (17:16) Różański – Kolusz 5/5
0:3 (28:12) D. Kapica 5/4
1:3 (31:44) Bagiński 5/5
2:3 (33:45) Bagiński – Jakeš – Sokół 5/5
3:3 (34:29) Galant – Krzak 5/5
4:3 (34:50) Vítek – Parzyszek 5/5
4:4 (36:35) Neupauer – Bomba 4/5
4:5 (49:47) Kolusz 5/3
5:5 (54:27) Parzyszek – Gonera
5:6 (64:28) Baranyk – Kolusz 4/4

Kary: 14 min. (w tm 2 min. techniczne) – 32 min. (w tym 10 min. za niesportowe zachowanie)
GKS: Szydłowski; Gonera – Kotlorz (2), Sokół – Jakeš (4), Majkowski – Csorich (2), Wanacki – Śmiełowski; Vítek – Parzyszek – Witecki; Bagiński – Šimíček (2) – Woźnica, Galant – Garbocz – Krzak (2), Wołkowicz – Gurazda – Paciga.
MMKS: Rajski; K.Kapica (4) – Łabuz (2), W. Bryniczka (4) – Dutka (2+10 za niesportowe zachowanie), Gaj – Sulka (4), Bakrlik – Cecuła; Kmiecik – K. Bryniczka – D.Kapica, Różański (2) – Kolusz – Czuy (2) , Szumal – Michalski – Bomba, Neupauer – Jastrzębski – Baranyk (2).

28.11.2010 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – KH Pol-Aqua Zagłębie 3:4 (1:1,2:1,0:2)
0:1 (9:21) T. Kozłowski – Kuc 5/4
1:1 (12:46) Sokół – Šimíček 5/5
1:2 (20:48) M. Kozłowski – Podsiadło – Duszak 5/4
2:2 (25:06) Parzyszek – Gonera 5/5
3:2 (32:24) Paciga – Vítek 5/5
3:3 (44:34) Kuc – M. Kozłowski 5/5
3:4 (47:43) Dołęga – Cychowski – Kulik 5/3

Kary: 16 min. – 6 min.
GKS Tychy: Zgórski (do 59:40); Kotlorz – Gonera, Sokół – Jakeš, Majkowski (2) – Csorich (2), Wanacki – Gwiżdż (2); Vítek (2) – Parzyszek (2) – Paciga, Bagiński – Šimíček (6) – Witecki, Galant – Garbocz – Krzak, Gurazda – Wołkowicz – Banachewicz.
Zagłębie: Dzwonek; Cychowski (2) – Kulik, Kuc – Duszak, Jaskólski – Banaszczak; Twardy – Voznik – Dołęga, M. Kozłowski – T. Kozłowski (2) – Podsiadło, Kisiel – Zachariasz – Białek (2), Stokłosa.

03.12.2010 (piątek, godz. 18:00)
Stoczniowiec Gdańsk S.A. – GKS Tychy 3:4 (2:0,1:0,0:3,d.0:1)

05.12.2010 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Aksam Unia Oświęcim 2:1 (0:0,1:0,0:1,d.0:0,k.2:0)
1:0 (28:12) Woźnica – Bagiński – Sokół 5/4
1:1 (58:54) Wojtarowicz – Zaťko 4/5
Karne:
Šimíček
Garbocz

Kary: 18 min. – 16 min.
GKS Tychy: Jakubowski; Kotlorz (4) – Gwiżdż (4), Sokół – Jakeš, Majkowski (2) – Csorich; Vítek – Parzyszek (2) – Witecki, Bagiński (4) – Šimíček – Woźnica, Galant (2) – Garbocz – Krzak.
Unia: Witek (00:00 do 56:15, od 57:34 do 65:00, Zborowski – drugi karny); Gabryś – Zaťko (2), Kowalówka – Gallo, Piekarski (2) – Dronia (2); Říha – Jaros – Krajči (4), Tabaček – Jakubik (2) – Wojtarowicz, Bibrzycki – Stachura (4) – Sękowski.

22.12.2010 (środa, godz. 18:00) mecz z dnia 29.10.2010
Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy 1:3 (0:0,1:1,0:2)

04.01.2011 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 5:3(3:1,1:0,1:2)
1:0 (02:37) Banachewicz – Bagiński – Gwiżdż 5/5
2:0 (08:09) R.Galant – Csorich – Majkowski 5/5
3:0 (16:25) Bagiński – Šimíček – Woźnica 6/5 odłożona kara
3:1 (17:42) Bordowski – Urbanowicz – Labryga 5/5
4:1 (26:28) Parzyszek – Csorich – Vítek 5/5
5:1 (46:02) Šimíček 5/5
5:2 (53:31) Král – Danieluk 5/4
5:3 (55:25) Lipina – Rimmel – Král 5/4

Kary: 14 min. (w tym 2 techniczne) – 8 min. (w tym 2 techniczne)
GKS Tychy: Jakubowski; Gonera – Kotlorz, Jakeš – Sokół (4), Csorich (4) – Majkowski, Gwiżdż – Mejka; Paciga – Parzyszek (2) – Vítek, Woźnica – Šimíček – Bagiński, Krzak – Garbocz (2) – Galant, Witecki – Banachewicz.
JKH Jastrzębie: Kosowski; Rimmel – Górny, Dąbkowski – Galant, Bryk – Labryga (2); Danieluk – Král – Lipina, Furo (4) – Słodczyk – Urbanowicz, Bordowski – Kąkol – Kulas

07.01.2011 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Akuna Naprzód Janów (mecz przełożony na 20.01.2011)

09.01.2011 (niedziela, godz. 17:00)
Ciarko KH Sanok – GKS Tychy 4:6 (1:1,1:3,2:2)

Runda IV

14.01.2011 (piątek, godz. 18:00)
KS KTH Krynica – GKS Tychy 1:9 (0:3,0:2,1:4)

16.01.2011 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 4:5 (2:1,1:0,1:3,d.0:0,k.0:1)
0:1 (12:12) Rutkowski – Kłys – Witowski 5/5
1:1 (13:53) Bagiński – Woźnica 5/5
2:1 (19:26) Woźnica – Csorich 5/5
3:1 (38:27) Parzyszek – Witecki – Galant 5/5
3:2 (42:53) L.Laszkiewicz – Kłys 5/3
4:2 (45:12) Witecki – Vítek – Kotlorz 5/5
4:3 (50:51) Wilczek – Kostuch 5/4
4:4 (59:21) L.Laszkiewicz – D.Laszkiewicz 6/5
Karny: Słaboń (0:1)

Kary: 8 min. (w tym 2 techniczne) – 4 min.
GKS Tychy: Sobecki; Kotlorz – Gwiżdż, Mejka – Jakeš (2), Śmiełowski – Csorich; Vítek – Parzyszek (2) – Paciga, Bagiński (2) – Šimíček – Woźnica, Galant – Garbocz – Krzak, Gurazda, Witecki.
Cracovia: Radziszewski; Wajda – Kłys, Wilczek – Sznotala, Dulęba (2) – J. Raszka (2), Landowski – Guzik; L. Laszkiewicz – Słaboń – D. Laszkiewicz, Noworyta – Rutkowski – Piotrowski, Kostuch – Dvořak – Martynowski, Karcz – Witowski – Kosidło

18.01.2011 (wtorek, godz. 18:00)
MMKS Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 2:6 (0:2,2:3,0:1)

20.01.2011 (czwartek, godz. 18:00) mecz przełożony z 07.01.2011
GKS Tychy – Akuna Naprzód Janów 3:4 (0:1,1:2,2:1) zweryfikowany na walkower 5:0
0:1 (17:50) Mihálik – Sowiński 5/5
0:2 (28:02) Kogut – Pohl 5/4
1:2 (31:52) Parzyszek – Paciga – Vítek 5/5
1:3 (32:10) Sośnierz – Pohl 5/5
2:3 (51:45) Parzyszek – Vítek 5/5
2:4 (55:07) Sowiński – Mihálik 5/5
3:4 (55:57) Vítek 5/5

Kary: 6 min. – 8 min.
GKS Tychy: Jakubowski (do 58:05 i od 59:35); Kotlorz – Gwiżdź, Mejka – Jakeš (2), Śmiełowski – Csorich, Gonera; Vítek – Parzyszek (2) – Witecki (2), Bagiński – Šimíček – Paciga, Galant – Garbocz – Krzak, Maćkowiak.
Naprzód Janów: Stańczyk; Urbańczyk – Działo (2), Krokosz (2) – Petrina (2); Kogut – Pohl – Sośnierz, Adamus – Mihálik (2) – Sowiński, Wołkowicz – Gryc – Podsiedlik.

25.01.2011 (wtorek, godz. 19:00)
KH Pol-Aqua Zagłębie – GKS Tychy 2:3 (0:2,1:0,1:1) zweryfikowany na walkower 0:5

28.01.2011 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Stoczniowiec Gdańsk S.A. 5:1 (3:0,1:0,1:1)
1:0 (9:06) Krzak – Csorich – Galant 5/5
2:0 (14:38) Paciga – Bagiński 5/5
3:0 (19:57) Jakeš – Sokół – Šimíček 5/4
4:0 (21:50) Paciga – Šimíček – Jakeš 5/5
5:0 (46:52) Witecki – Vítek – Parzyszek 5/5
5:1 (55:25) Strużyk – M. Wróbel – Maciejewski 5/4

Kary: 18 min. – 14 min.
GKS Tychy: Sobecki; Kotlorz (2) – Gonera (4), Sokół – Jakeš (2), Mejka (2) – Csorich; Vítek – Parzyszek – Witecki, Bagiński (2) – Šimíček (2) – Paciga, Galant – Garbocz (4) – Krzak.
Stoczniowiec: Odrobny (od 21:50 Soliński); Kwieciński – Kostecki, Kabat – Smeja (2), Maciejewski – Skrzypkowski, Mateusz Rompkowski (2) – Kantor (2); Strużyk – Ziółkowski – Jankowski, Wróblewski – Pesta – Marzec (2), Chmielewski (2) – M. Wróbel – Drzewiecki (2), Skutchan – Maciej Rompkowski – Steber (2).

30.01.2011 (niedziela, godz. 17:00)
Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy 7:1 (2:1,3:0,2:0)
1:0 (04:38) Krajči 4/5
2:0 (14:04) Říha – Krajči 4/4
2:1 (14:41) Mejka – Šimíček 4/4
3:1 (20:43) Zatko – Říha – Krajči 5/5
4:1 (26:56) Krajči – Říha 5/5
5:1 (35:24) Zatko 4/5
6:1 (40:14) Krajči – Tabaček – Říha 5/5
7:1 (43:18) Kowalówka – Piekarski 5/4

Kary: 14 min. (w tym 2 techniczne) – 30 min. (w tym 2 techniczne i 10 min. za niesportowe zachowanie)
Unia Oświęcim: Zborowski; Dronia (2) – Zatko, Flašar (2) – Gabryś (2), Kowalówka (2) – Piekarski, Połącarz – Cinalski; Říha – Tabacek – Krajči (4), Jaros – Stachura – Valušiak, Wojtarowicz – Jakubik – Klisiak, Piotrowicz – Bibrzycki – Sękowski.
GKS Tychy: Sobecki (od 35:24 Jakubowski); Kotlorz (8) – Gonera, Sokół – Jakes, Mejka (2) – Csorich, Śmiełowski; Vitek – Parzyszek (12) – Witecki, Bagiński (2) – Šimíček – Paciga (2), Galant – Garbocz – Krzak, Maćkowiak, Banachewicz, Woźnica (2).

01.02.2011 (wtorek, godz. 18:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 0:1 (0:0,0:0,0:1)

04.02.2011 (piątek, godz. 18:15)
Akuna Naprzód Janów – GKS Tychy 2:9 (1:1,0:3,1:5) zweryfikowany na walkower 2:9

06.02.2011 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Ciarko KH Sanok 2:6 (1:3,0:0,1:3)
1:0 (02:55) Parzyszek – Vítek – Gonera 5/5
1:1 (07:40) Strzyżowski – Wilusz – Biały 5/5
1:2 (07:57) Radwański – Vozdecký – Kubat 5/5
1:3 (13:48) Vozdecký 5/5
1:4 (55:26) Słowakiewicz – Guričan 5/5
1:5 (56:13) Vozdecký – Zapała 5/5
1:6 (57:12) Malasiński – Suur 5/4
2:6 (59:23) Banachewicz – Maćkowiak 5/4

Kary: 8 min. – 12 min. (w tym 2 techniczne)
GKS Tychy: Sobecki; Kotlorz – Gonera, Sokół – Jakeš (2), Mejka – Csorich (2), Śmiełowski – Gwiżdż; Vítek – Parzyszek – Paciga, Witecki – Bagiński – Woźnica (2), R.Galant – Garbocz – Krzak, Maćkowiak (2) – Gurazda – Banachewicz.
KH Sanok: Plaskiewicz (od 20:00 Rączka); Ivičič – Kubat (2), Suur (2) – Rąpała, Owczarek – Guričan, Koseda – Strzyżowski; Vozdecký – Zapała (4) – Radwański, Gruszka – Dziubiński – Malasiński, Słowakiewicz (2) – Milan – Mermer, Biały – Wilusz – Poziomkowski.

PLAY-OFF

Drużyny z miejsc 1-4 kolejno mają prawo wyboru przeciwnika w I rundzie Play-Off wśród drużyn z miejsc 5-8. Drużyna z wyższego miejsca w tabeli po rundzie zasadniczej wystarczy ze wygra trzy mecze o ile bilans bezpośrednich spotkań nie jest na plus dla drużyny zajmującej niższe miejsce. Wtedy rywalizacja toczy się do 4 wygranych.

I runda (o miejsca 1-8) 9, 11/12, 15/16, 19, 21 lutego 2011r.
GKS Tychy – Stoczniowiec Gdańsk S.A. – stan rywalizacji 4:1

09.02.2011 (środa, godz. 17:30)
GKS Tychy – Stoczniowiec Gdańsk S.A. 3:4 (2:2,1:0,0:2)
1:0 (00:54) Bagiński – Woźnica 5/5
1:1 (10:31) Drzewiecki – Kostecki 5/5
1:2 (17:24) Drzewiecki – Wróbel 5/5
2:2 (18:16) Šimíček 5/5
3:2 (25:29) Parzyszek – Krzak 5/5
3:3 (55:54) Maciej Rompkowski 5/5
3:4 (59:09) Chmielewski – Mateusz Rompkowski 5/5

Kary: 10 – 8 min.
GKS Tychy: Sobecki (do 59:28); Kotlorz (2) – Gwiżdż, Sokół (2) – Jakeš, Gonera – Csorich; Vítek – Parzyszek (2) – Witecki, Bagiński (2) – Šimíček (2) – Woźnica, Galant – Garbocz – Krzak.
Stoczniowiec: Odrobny (2); Kabat – Smeja (4), Maciejewski – Skrzypkowski, Mateusz Rompkowski (2) – Kostecki; Škutchan – Ziólkowski – Steber, Chmielewski – Wróbel – Drzewiecki, Strużyk – Maciej Rompkowski – Jankowski, Błażejczyk – Janečka – Marzec.

11.02.2011 (piątek, godz. 18:00)
Stoczniowiec Gdańsk S.A. – GKS Tychy 3:4 (0:0,1:2,2:2)

12.02.2011 (sobota, godz.18:00)
Stoczniowiec Gdańsk S.A. – GKS Tychy 0:2 (0:1,0:1,0:0)

15.02.2011 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Stoczniowiec Gdańsk S.A. 3:2 (0:0,2:2,1:0)
0:1 (33:52) Chmielewski – Drzewiecki 5/5
1:1 (34:06) Woźnica – Šimíček – Bagiński 5/5
2:1 (37:06) Jakeš – Woźnica – Šimíček 5/4
2:2 (37:32) Wróbel – Skutchan – Kabat 5/5
3:2 (59:37) Paciga – Parzyszek – Gonera 5/5

Kary: 51min. (w tym: 10 min. za niesportowe zachowanie się dla Gwiżdża i kara meczu 5+20 min. za rzucenie na bandę dla Šimíčka) – 18 min.

GKS Tychy: Sobecki; Gonera – Gwiżdż (2+10), Sokół (2+2) – Jakeš, Kotlorz – Csorich (2), Śmiełowski – Mejka; Vítek (2) – Parzyszek (2) – Paciga, Šimíček (5+20) – Bagiński – Woźnica (2), Galant – Garbocz – Krzak, Banachewicz (2) – Gurazda – Witecki.
Stoczniowiec: Odrobny (do 59:45); Kostecki – Mateusz Rompkowski, Kabat – Smeja (4), Kwieciński (2+2) – Skrzypkowski, Maciejewski – Wróblewski; Jankowski – Ziółkowski – Strużyk (2), Skutchan (2) – Wróbel – Steber, Chmielewski – Maciej Rompkowski (2) – Drzewiecki (4), Janecka, Marzec.

II runda (o miejsca 1-4) 19, 21/22, 25/26 lutego, 1, 3 marca 2011r
II runda (o miejsca 5-8) 27 lutego, 4, 6 11, 13 marca 2011r.
GKS Tychy – Aksam Unia Oświęcim – stan rywalizacji 4:2

19.02.2011 (sobota, godz. 18:00)
GKS Tychy – Unia Oświęcim 4:2 (1:1,3:0,0:1)
0:1 (08:23) Krajči 5/5
1:1 (09:26) Woźnica – Jakeš – Šimíček 5/5
2:1 (25:41) Krzak – Galant 5/5
3:1 (36:43) Vítek – Csorich – Parzyszek 5/4
4:1 (39:03) Vítek – Parzyszek 4/4
4:2 (42:16) Flašar – Jaros 5/5

Kary: 10 min. – 14 min.
GKS Tychy: Sobecki; Kotlorz – Csorich, Sokół – Jakeš, Gonera – Gwiżdż (4), Mejka – Śmiełowski; Vítek – Parzyszek (2) – Paciga (2), Bagiński – Šimíček – Woźnica, Galant – Garbocz – Krzak (2), Banachewicz – Gurazda – Witecki.
Unia Oświęcim: Witek (od 40:00 do 57:32, od 58:31 do 58:55 i od 59:09 do 60:00 Zborowski); Dronia (2) – Zaťko (4), Kowalówka – Gabryś, Flašar – Piekarski (2), Połącarz; Říha – Jakubik – Krajči (2), Valušiak (2) – Tabaček (2) – Klisiak, Jaros – Modrzejewski – Wojtarowicz, Piotrowicz, Stachura, Sękowski.

21.02.2011 (poniedziałek, godz. 18:00)
Unia Oświęcim – GKS Tychy 4:3 (0:2,2:1,2:0)

22.02.2011 (wtorek, godz. 18:00)
Unia Oświęcim – GKS Tychy 2:4 (0:0,2:3,0:1)

25.02.2011 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Unia Oświęcim 1:2 (1:1,0:1,0:0)
1:0 (05:32) Bagiński – Šimíček 5/4
1:1 (19:56) Stachura – Valušiak – Wojtarowicz 5/5
1:2 (35:54) Tabaček – Krajči – Říha 5/4

Kary: 8 min. – 8 min.
GKS Tychy: Sobecki; Kotlorz – Gonera, Sokół – Jakeš, Majkowski – Csorich (2), Mejka – Gwiżdż; Vítek – Parzyszek (2) – Paciga (2), Bagiński – Šimíček (2) – Woźnica, Galant – Garbocz – Krzak, Banachewicz – Gurazda – Witecki.
Unia Oświęcim: Witek; Dronia – Zaťko, A. Kowalówka – Gabryś, Flašar (2) – Piekarski, Połącarz – Modrzejewski; Říha – Jakubik – Krajči, Jaros – Tabaček – Klisiak (2), Valušiak (2) – Stachura – Wojtarowicz (2), Piotrowicz – S. Kowalówka – Sękowski.

26.02.2011 (sobota, godz. 20:15)
GKS Tychy – Unia Oświęcim 2:0 (0:0,2:0,0:0)
1:0 (25:14) Vítek – Paciga – Sokół 5/5
2:0 (28:02) Vítek 5/5

Kary: 12 min. – 10 min.
GKS Tychy: Sobecki; Kotlorz (2) – Gonera (4), Sokół – Jakeš (2), Majkowski – Csorich; Vítek (2) – Parzyszek (2)- Paciga, Bagiński – Šimíček – Woźnica, Galant – Garbocz – Witecki.
Unia Oświęcim: Witek (do 57:30 i od 58:39); Dronia (2) – Zaťko, A. Kowalówka – Gabryś, Flašar – Piekarski (2), Połącarz – Modrzejewski; Říha – Jakubik – Krajči, Jaros – Tabaček – Klisiak (2), Valušiak (2) – Stachura (2) – Wojtarowicz, Piotrowicz – S. Kowalówka – Sękowski.

III runda FINAŁ (o miejsca 1-2): 7, 9/10, 13/14, 17 marca 2011r
GKS Tychy – Cracovia Kraków – stan rywalizacji 1:4

07.03.2011 (poniedziałek, godz. 18:00)
Cracovia Kraków – GKS Tychy 8:1 (1:0,4:0,3:1)

09.03.2011 (środa, godz. 18:00)
GKS Tychy – Cracovia Kraków 3:7 (1:3,0:2,2:2)
0:1 (04:30) L. Laszkiewicz 4/5
1:1 (07:33) Šimíček – Paciga 5/5
1:2 (09:07) Rutkowski – Kosidło 5/5
1:3 (11:06) Kosidło – Biela – Šimka 5/5
1:4 (31:20) Dvořák – Martynowski – Witowski 5/5
1:5 (37:51) Sarnik – Piotrowski – Noworyta 5/5
1:6 (41:22) Martynowski – Łopuski – Dvořák 5/5
2:6 (56:39) Vítek – Gonera 5/4
2:7 (58:33) Słaboń – Piotrowski – L. Laszkiewicz 5/5
3:7 (59:42) Woźnica – Šimíček – Jakeš 5/4

Kary: 12 min. (w tym 2 min. kary tech.) – 14 min. (w tym 2 min. kary tech.)
GKS Tychy: Jakubowski; Kotlorz (2) – Jakeš, Sokół (2) – Majkowski, Gonera (2) – Csorich, Gwiżdż (4); Vítek – Šimíček – Paciga, Witecki – Bagiński – Woźnica, Banachewicz – Garbocz – Galant.
Cracovia Kraków: Radziszewski; Wajda – Kłys (2), Wilczek (2) – Noworyta, Prokop – Witowski, Guzik (2) – Šimka; L. Laszkiewicz – Słaboń – D. Laszkiewicz, Piotrowski – Sarnik – Łopuski (2), Martynowski – Dvořák (2) – Kostuch, Rutkowski – Biela (2) – Kosidło.

10.03.2011 (czwartek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Cracovia Kraków 2:1 (0:0,0:0,1:1,d.0:0,k.3:2)
0:1 (42:06) L. Laszkiewicz – Pasiut 5/4
1:1 (49:08) Vítek 4/5
Karne 3:2
1:0 Vítek
1:1 L. Laszkiewicz
1:2 L. Laszkiewicz
2:2 Vítek
3:2 Paciga

Kary: 14 min. – 16 min.
GKS Tychy: Jakubowski; Sokół – Jakeš (2), Kotlorz (2) – Csorich, Gonera – Majkowski, Śmiełowski – Gwiżdż (2); Bagiński – Šimíček – Woźnica, Vítek (4) – Galant – Witecki (2), Banachewicz – Garbocz – Paciga, Mejka – Gurazda – Maćkowiak (2).
Cracovia Kraków: Radziszewski; Wajda – Kłys, Wilczek (2) – Noworyta, Prokop – Witowski, Guzik (2) – Šimka; L. Laszkiewicz – Słaboń – D. Laszkiewicz, Piotrowski – Pasiut – Łopuski, Martynowski – Dvořák – Kostuch, Sarnik (2+10 za atak z tyłu) – Rutkowski – Kosidło.

13.03.2011 (niedziela, godz. 20:15)
Cracovia Kraków – GKS Tychy 4:0 (2:0,1:0,1:0)
1:0 (07:17) D. Laszkiewicz – L. Laszkiewicz – Pasiut 5/5
2:0 (09:04) Sarnik – Rutkowski 4/4
3:0 (26:52) L. Laszkiewicz – D. Laszkiewicz 5/5
4:0 (59:32) Prokop 5/5

Kary: 6 min. – 8 min. (w tym 2 min. kary tech.)
Cracovia Kraków: Radziszewski; Wajda – Kłys, Wilczek – Noworyta, Witowski – Prokop, Šimka – Guzik (2); L. Laszkiewicz – Pasiut – D. Laszkiewicz, Łopuski (2) – Słaboń – Piotrowski, Kostuch (2) – Dvořak – Martynowski, Sarnik – Rutkowski – Kosidło.
GKS Tychy: Jakubowski; Sokół (2) – Majkowski, Kotlorz (2) – Csorich, Gonera (2) – Gwiżdż, Śmiełowski; Bagiński – Šimiček – Woźnica, Vitek – Garbocz – Paciga, Banachewicz – Galant – Witecki.

GKS Tychy zdobył Wicemistrzostwo Polski.

 

Hokej play-off 2011

 

Tabela Końcowa Polskiej Ligi Hokejowej sezon 2010/2011
 Lp
Drużyna
 1
 Comarch Cracovia Kraków
 2
 GKS Tychy
 3
 Aksam Unia Oświęcim
 4
 JKH GKS Jastrzębie
 5
 Podhale Nowy Targ
 6
 Ciarko KH Sanok
 7
 Stoczniowiec Gdańsk
 8
 KH Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec
 9
 KS KTH Krynica
 10
 Akuna Naprzód Janów

 

III runda (o miejsca 1-2): 9, 11/12, 15/16, 19, 21 marca 2011r.
III runda (o miejsca 3-4): 11, 13, 15, 18, 20 marca 2011r.
III runda (o miejsca 5-6): 18, 20 marca 2011r.
III runda (o miejsca 7-8): 18, 20 marca 2011r.

WARIANT II: (jeżeli I runda zakończy się 16.02.2011r. – po pięciu meczach):
I runda 9, 11/12, 15/16 lutego 2011r.
II runda 19, 21/22, 25/26 lutego, 1, 3 marca 2011r.
III runda 5, 7/8, 12/13, 15, 17 marca 2011r.

O miejsca 9-10: 10, 12/13, 18/19, 22, 25 lutego 2011r.

Mecze o awans do PLH: wygrany z pary 9-10 PLH – drugą drużyną I ligi
3, 19/20, 26/27, 29 marca , 1 kwietnia 2011r.