REKLAMA

GKS Tychy Hokej Sezon 2011-2012

Bilety w sezonie 2011/2012

Bilety w sezonie zasadniczym:
normalny: 12 złotych
ulgowy: 8 złotych
rodzinny: 18 złotych

Bilety na mecze play-off 5-8:
5 zł

Ceny karnetów na cały sezon:
normalny (sezon zasadniczy + play-off): 350 zł
ulgowy (sezon zasadniczy + play-off): 220 zł
rodzinny (sezon zasadniczy + play-off): 450 zł
VIP (upoważnia do wstępu na trybunę honorową): 2000 zł

Karnety i bilety ulgowe przysługują: uczniom, studentom dziennym, emerytom i rencistom, po okazaniu przy zakupie odpowiednich dokumentów potwierdzających uprawnienia do zniżki oraz kobietom i posiadaczom kart 3+ Liczna Rodzina.
Dzieci do 12-ego roku życia wchodzą nieodpłatnie, po okazaniu legitymacji szkolnej.
Bilety i karnety rodzinne upoważniają do wejścia rodziców z dowolną liczbą dzieci do 14-ego roku życia.

SPARINGI

05.08.2011 (piątek) Nesta Karawela Toruń – GKS Tychy 5:1 (1:0,0:0,4:1)
06.08.2011 (sobota) Reprezentacja Polski – GKS Tychy 6:2 (1:1,3:1,2:0)
07.08.2011 (niedziela) Metalurg Lipawa – GKS Tychy 5:2 (2:2,1:0,2:0)
14.08.2011 (niedziela) Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 4:5 (0:1, 2:2, 2:2)
17.08.2011 (środa) GKS Tychy – MKS Cracovia SSA Kraków 2:0 (1:0,1:0,0:0)
19.08.2011 (piątek) MKS Cracovia SSA Kraków – GKS Tychy 2:7 (0:2,1:2,1:3)
26.08.2011 (piątek) BAK Trutnov – GKS Tychy 2:5 (1:1,0:3,1:1)
27.08.2011 (sobota) HC VCES Hradec Králové – GKS Tychy 2:1 (0:0,1:1,1:0)
28.08.2011 (niedziela) GKS Tychy – HC Salith Šumperk 4:2 (2:1,1:0,1:1)

PUCHAR POLSKI

Faza Grupowa
05.09.2011 (poniedziałek, godz. 17:00)
GKS Tychy – MMKS Podhale Nowy Targ 4:0 (1:0,1:0,2:0)

06.09.2011 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Nesta Karawela Toruń 5:2 (2:0,3:0,0:2)

09.09.2011 (piątek, godz. 18:00)
Nesta Karawela Toruń – GKS Tychy 1:2 (0:1,1:1,0:0)

17.10.2011 (poniedziałek, godz. 17:00)
MMKS Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 4:1 (2:1,1:0,1:0)

Ćwierćfinał
30.11.2011 (środa, godz. 17:00)
MKS Cracovia SSA Kraków – GKS Tychy 5:3 (2:0,0:3,3:0)
1:0 (08:22) Słaboń – L. Laszkiewicz – Sarnik 5/5
2:0 (09:14) Chmielewski – Immonen 5/5
2:1 (21:51) Kotlorz – Da Costa – Woźnica 5/4
2:2 (23:51) Woźnica – Da Costa 5/5
2:3 (29:01) Woźnica – Csorich 5/5
3:3 (45:31) Cieślicki – Kosidło 5/5
4:3 (54:27) L. Laszkiewicz – Słaboń – Sarnik 5/5
5:3 (57:10) L. Laszkiewicz – Słaboń – Dulęba 5/5
Kary: 6 min (w tym 2 min. tech.) – 6 min (w tym 2 min. tech.)
Comarch Cracovia: Raszka; Wajda – Besch, Prokop – Immonen (2), Wilczek – Sznotala, Dulęba – Witkowski; L. Laszkiewicz – Słaboń (2) – Sarnik, Chmielewski – Dvořak – Sucharski, Piotrowski – Rutkowski – Martynowski, Kosidło – Horowski – Cieślicki.
GKS Tychy: Sobecki; Ciura – Jakeš (2), Kotlorz – Csorich, Majkowski – Gwiżdż, Mejka; Witecki – Da Costa – Woźnica, T. Kozłowski – Galant – M. Kozłowski, Banachewicz – Sowa (2) – Bigos, Wanacki, Przygodzki.

04.12.2011 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – MKS Cracovia SSA Kraków 4:3 (1:0,1:2,2:1)
1:0 (17:48) Majkowski – T. Kozłowski 5/4
1:1 (25:35) Wajda – Prokop – Chmielewski 5/4
1:2 (36:12) Sucharski – Immonen – Chmielewski 5/5
2:2 (39:59) Ciura – Witecki 5/5
2:3 (48:19) Chmielewski – Dvořak – Prokop 5/4
3:3 (53:39) Da Costa – Przygodzki 4/5
4:3 (58:30) Galant – Witecki – Da Costa 6/5
Kary: 24 min – 8 min
GKS Tychy: Sobecki (do 58:25 i od 58:30 do 58:40); Jakeš (4), Kotlorz – Majkowski, Ciura – Wanacki, Mejka – Bigos; Witecki – Da Costa (2) – Galant, M. Kozłowski – T. Kozłowski (4) – Banachewicz, Sośnierz – Przygodzki (2+10)- Sowa, Gwiżdż (2).
Comarch Cracovia: Raszka; Wajda – Witowski, Prokop – Immonen, Dulęba – Martynowski (2); L. Laszkiewicz – Słaboń – Sarnik, Chmielewski – Dvořak – Sucharski, Piotrowski (2) – Rutkowski (2) – Kosidło, Biela (2) – Horowski – Cieślicki.

RUNDA ZASADNICZA PLH

Tabela Polskiej Ligi Hokejowej sezon 2011/2012
 Lp
Drużyna
 M
 W
  WDK
 PDK
 P
 Bramki
 Punkty
 1
 Ciarko PBS Bank Sanok
 42
 29
 3
 0
 10
 204:112
 93
 2
 MKS Cracovia SSA Kraków
 42
 25
 3
 1
 13
 210:130
 82
 3
 TH Aksam Unia Oświęcim
 42
 26
 0
 3
 13
 182:133
 81
 4
 JKH GKS Jastrzębie
 42
 22
 4
 4
 12
 161:129
 78
 5
 GKS Tychy
 42
 22
 3
 4
 13
 139:103
 76
 6
 Zagłębie Sosnowiec SA
 42
 9
 6
 2
 25
 121:177
 41
 7
 Nesta Karawela Toruń
 42
 7
 2
 4
 29
 107:228
 29
 8
 MMKS Podhale Nowy Targ
 42
 5
 2
 5
 30
 116:228
 24

M – ilość rozegranych meczów
W – wygrane mecze
WDK – wygrane w dogrywce lub w karnych
PDK – przegrane w dogrywce lub w katnych
P – przegrane mecze

I RUNDA

13.09.2011 (wtorek, godz. 19:00)
GKS Tychy – MKS Cracovia SSA Kraków 2:1 (0:0,1:1,1:0)
0:1 (21:43) Kostuch – Martynowski – Kulik 5/5
1:1 (34:09) Šimíček – Bagiński – Sokół 5/3
2:1 (59:49) Šimíček – Woźnica – Bagiński 5/5
Kary: 6 min. – 16 min. (w tym 2 min. techniczne)
GKS Tychy: Sobecki; Sokół – Jakeš (2), Csorich – Kotlorz, Wanacki – Gwiźdż, Ciura (2) – Majkowski; Bagiński – Šimíček – Woźnica, Witecki – Pasiut (2) – da Costa, M. Kozłowski – T. Kozłowski – Przygodzki, Sośnierz – Galant – Banachewicz.
Trener: Jacek Płachta.
Cracovia: Radziszewski; Besch (4) – Wajda, Prokop (2) – Dulęba, Kulik – Witowski, Sznotala (2); L. Laszkiewicz – Słaboń – D. Laszkiewicz, Piotrowski – Biela – Sarnik (2), Martynowski (2) – Dvořák – Kostuch, Seidler (2) – Rutkowski – Sucharski.
Trener: Rudolf Roháček.

16.09.2011 (piątek, godz. 18:00)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 4:6 (1:1,2:2,1:3)

18.09.2011 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Ciarko PBS Bank Sanok
0:1 (29:33) Vítek – Vozdecký 5/5
1:1 (52:47) Woźnica- Bagiński – Šimíček 5/5
2:1 (58:39) Woźnica – Sokół – Šimíček 5/5
3:1 (59:22) Woźnica- Bagiński – Šimíček 5/6 (do pustej)
Kary: 8 min. – 12 min. (w tym 2 min. techniczne)
GKS Tychy: Sobecki; Sokół – Jakeš, Csorich (2) – Kotlorz, Ciura – Gwiżdż, Wanacki – Bigos; Bagiński (2) – Simicek – Woźnica (2), Da Costa (2) – Pasiut – Witecki, T.Kozłowski – M.Kozłowski – Przygodzki, Sośnierz – Galant – Banachewicz.
Ciarko Sanok: Odrobny (do 59:15 i od 59:22); Mojžíš – Dronia, Kubat – Kotaška, Rąpała – Guričan, Maciejewski – Skrzypkowski (2); Vozdecký (4) – Zapała – Vítek, Kolusz – Dziubiński – Malasiński; Radwański (2) – Milan (2) – Mermer, Gruszka – Strzyżowski – Biały.

20.09.2011 (wtorek, godz. 18:00)
MMKS Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 2:3 (1:1,0:1,1:1)

23.09.2011 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 1:2 (1:0,0:1,0:0,d.0:0,k.1:2)
1:0 (01:59) Jakeš – Bagiński – Pasiut 5/5
1:1 (23:54) Urbanowicz – Ivičič – Słodczyk 5/5
Karne 1:2
0:1 Danieluk
1:1 Da Costa
1:2 Lipina
Kary: 6 min. – 6 min.
GKS Tychy: Rączka; Sokół – Jakeš, Csorich – Kotlorz (2), Ciura – Mejka, Wanacki (2) – Bigos; Bagiński (2) – Pasiut – Woźnica, Witecki – Galant – Banachewicz, T.Kozłowski – Da Costa – M.Kozłowski, Przygodzki – Sośnierz – Sowa.
JKH Jastrzębie: Kosowski; Ivičič – Górny, Dąbkowski – Rompkowski, Strużyk – Bryk, Pastryk (4) – Owczarek; Danieluk – Král (2) – Lipina, Urbanowicz – Słodczyk – Bordowski, Kulas – Kogut – Drzewiecki, Marzec – Salamon – Kąkol.

25.09.2011 (niedziela, godz. 17:00)
TH Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy 0:2 (0:0,0:1,0:1)

27.09.2011 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Nesta Karawela Toruń 4:5 (0:1,2:2,2:2)
1:0 (02:00) Kalinowski – Połącarz- Lidtke 5/5
1:1 (27:03) Pasiut – Bagiński 5/5
2:1 (30:25) Pasiut – Bagiński – Woźnica 5/5
2:2 (34:31) Kuchnicki – Bomastek – Bluks 5/4
2:3 (35:22) Jankowski – Minge 5/5
2:4 (42:01) Bomastek – Marmurowicz – Bluks 4/3
3:4 (43:37) Bagiński – Pasiut 3/4
4:4 (51:12) Marcin Kozłowski – Kotlorz 5/5
4:5 (55:01) Kuchnicki – Bomastek – Bluks 5/5
Kary: 18 min. – 6 min.
GKS Tychy: Sobecki (do 59:13 i od 59:52); Sokół (2) – Jakeš (4), Csorich (4) – Kotlorz, Ciura – Mejka, Wanacki – Bigos; Bagiński – Pasiut (2) – Woźnica, Witecki – Galant – Banachewicz, T.Kozłowski – Da Costa (2+2) – M.Kozłowski, Przygodzki – Sośnierz – Sowa (2).
Nesta Toruń: Plaskiewicz; Bluks – Gaisins (2), Smeja (2) – Maj, Porębski – Lidtke, Husak – Winiarski; Bomastek – Kuchnicki – Marmurowicz, Jankowski (2) – Dzięgiel – Minge, Połącarz – Kalinowski – Pieniak, Huzarski.

II RUNDA

30.09.2011 (piątek, godz. 18:00)
MKS Cracovia SSA Kraków – GKS Tychy 1:4 (0:1,0:1,1:2)

02.10.2011 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 8:3 (2:1,4:1,2:1)
1:0 (01:18) M. Kozłowski – Da Costa 5/5
2:0 (08:18) Wanacki – Banachewicz 5/5
2:1 (12:36) Ślusarczyk – Bernat 5/5
3:1 (21:53) Bagiński – Woźnica – Pasiut 5/5
4:1 (22:42) Witecki – Przygodzki 5/5
5:1 (28:29) Przygodzki 5/5
6:1 (34:29) Da Costa – T. Kozłowski – Sokół 5/5
6:2 (37:00) Baca 5/5
7:2 (41:09) Woźnica – Bagiński – Pasiut 5/5
8:2 (41:24) M. Kozłowski – Da Costa – T. Kozłowsski 5/5
8:3 (54:34) Ślusarczyk – Twardy – Bernat 5/5
Kary: 8 min. – 24 min.
GKS Tychy: Sobecki; Sokół – Jakeš, Csorich – Kotlorz (2), Ciura – Mejka, Wanacki (2+2)- Bigos; Bagiński – Pasiut – Woźnica, Witecki – Galant – Banachewicz (2), T.Kozłowski – Da Costa – M.Kozłowski, Przygodzki – Sośnierz – Sowa.
Zagłębie Sosnowiec: Dzwonek (od 41:09 Nowak); Kuc (4) – Działo, Mazurek – Cychowski, Banaszczak (2) – Kostromitin, Jaskólski – Kurz; Szewczyk (10 za niesportowe zachowanie) – Zachariasz (2) – Dołęga, Baca – Voznik – Bernat, Ślusarczyk – Twardy (2) – Podsiadło (2+2), Jarnutowski, Kisiel.

04.10.2011 (wtorek, godz. 18:00)
Ciarko PBS Bank Sanok – GKS Tychy 1:2 (1:0,0:2,0:0)

11.10.2011 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – MMKS Podhale Nowy Targ 4:0 (1:0,1:0,2:0)
1:0 (15:55) Sokół – Šimíček 5/5
2:0 (32:33) Pasiut – T. Kozłowski 5/4
3:0 (55:15) Pasiut – Witecki 5/4
4:0 (57:14) T. Kozłowski – Da Costa – Csorich 5/4
Kary: 12 min. – 18 min.
GKS Tychy: Sobecki; Sokół (2) – Jakeš, Csorich – Kotlorz, Gwiżdż (2) – Ciura, Wanacki – Majkowski; Bagiński – Šimíček – Woźnica, Witecki – Pasiut – Galant (4), M.Kozłowski – Da Costa – T.Kozłowski, Przygodzki (4) – Sośnierz – Banachewicz.
MMKS Podhale Nowy Targ: Rajski; Szumal (4)- Łabuz, Bryniczka (2) – Cecuła (2), Sulka – Landowski (2); Ziętara – Bomba – Różański, Kmiecik – Neupauer – Michalski (2+2), Budaj (2) – Jastrzębski – Chomič (2); Tylka, Puławski.

14.10.2011 (piątek, godz. 19:15)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 4:3 (1:0,3:0,0:3)

16.10.2011 (niedziela, 18:00)
GKS Tychy – TH Aksam Unia Oświęcim 3:4 (1:2,1:0,1:2)
0:1 (02:01) Stachura – Noworyta – Piotrowicz 5/5
1:1 (08:38) Przygodzki – Pasiut 5/5
1:2 (11:40) Modrzejewski 5/5
2:2 (33:53) Banachewicz – Woźnica – Bagiński 5/5
2:3 (40:24) Valušiak – Zaťko 5/5
2:4 (46:16) Łopuski – Wojtarowicz 5/5
3:4 (52:28) Sokoł – Banachewicz – Jakeš 5/5
Kary: 10 min. ( w tym 2 min. techniczne) – 14 min. (w tym 4 min. techniczne)
GKS Tychy: Sobecki (do 59:10 i od 59:55); Sokół – Jakeš, Csorich – Kotlorz (2+2), Gwiżdż – Ciura, Wanacki – Majkowski; Bagiński (2) – Šimíček (2) – Woźnica, Witecki – Pasiut – Galant, Mejka – Sowa – T.Kozłowski, Przygodzki – Sośnierz – Banachewicz.
TH Aksam Unia Oświęcim: Witek; Noworyta – Zaťko (2), Piekarski – Połącarz, Gabryś – Cinalski, Urbańczyk – Jakubik; Říha – Tabaček (2) – Valušiak (2+2), Jaros – Procházka – Łopuski, Wojtarowicz – S. Kowalówka – Modrzejewski (2), Stachura, Piotrowicz.

21.10.2011 (piątek, godz. 18:30)
Nesta Karawela Toruń – GKS Tychy 0:6 (0:3,0:1,0:2)

III RUNDA

23.10.2011 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – MKS Cracovia SSA Kraków 5:2 (1:2,2:0,2:0)
0:1 (07:48) Piotrowski – Immonen – Biela 5/5
1:1 (10:07) T. Kozłowski – Kotlorz 5/5
1:2 (12:02) Chmielewski – Rutkowski 5/5
2:2 (30:26) Da Costa – Csorich – T. Kozłowski 5/5
3:2 (39:48) Sokół – Jakeš 3/4
4:2 (50:44) Sokół- Bagiński 4/4
5:2 (57:31) Jakeš – Sokół 5/3
Kary: 39 min. – 18 min.
GKS Tychy: Sobecki; Sokół – Jakeš, Csorich – Kotlorz (2+5+20), Gwiżdż (2) – Ciura, Wanacki (2) – Majkowski (2); Bagiński (2) – Pasiut – Woźnica, Witecki – Sowa – Galant (2), M. Kozłowski – Da Costa – T.Kozłowski, Przygodzki (2) – Sośnierz – Banachewicz.
Cracovia: Radziszewski; Besch (2) – Wajda, Immonen (2) – Prokop, Wilczek (4) – Kulik; L. Laszkiewicz (2) – Słaboń – Sarnik, Martynowski (2) – Dvořák (2) – Lenius (2), Piotrowski – Biela – Sucharski, Chmielewski – Rutkowski (2) – Kosidło.

28.10.2011 (piątek, godz. 19:00)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 3:1 (1:0,1:0,1:1)

30.10.2011 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Ciarko PBS Bank Sanok 2:3 (1:1,0:1,1:0,d.0:1)
1:0 (11:54) Da Costa – Kotlorz – T. Kozłowski 5/5
1:1 (19:10) Krzak – Vozdecký – Gruszka 5/5
1:2 (33:31) Zapała – Vozdecký – Gruszka 5/5
2:2 (49:57) Bagiński – Jakeš 4/3
2:3 (61:33) Kubat – Zapała 3/3
Kary: 8 min. – 20 min.
GKS Tychy: Sobecki; Sokół – Jakeš, Csorich – Kotlorz, Gwiżdż – Ciura, Wanacki – Majkowski; Bagiński (2) – Pasiut – Woźnica, Witecki – Przygodzki (2) – Galant, M. Kozłowski – Da Costa (2) – T.Kozłowski (2), Bigos – Sośnierz – Banachewicz.
Ciarko Sanok: Odrobny; Mojžíš (6) – Dronia (4), Rąpała – Kotaška, Guričan – Kubat, Maciejewski – Skrzypkowski; Vozdecký – Zapała – Kolusz (2), Gruszka (4) – Dziubiński – Malasiński (2); Krzak – Strzyżowski – Mermer (2), Bułanowski – Wilusz – Biały.

04.11.2011 (piątek, godz. 18:00)
MMKS Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 3:8 (1:1,2:4,0:3)

06.11.2011 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 2:1 (0:0,1:1,0:0,d.0:0,k.2:1)
0:1 (23:31) Lipina – Bryk 5/5
1:1 (36:38) Przygodzki – Galant 5/5
Karne 2:1
1:0 Galant
1:1 Král
2:1 Galant
Kary: 12 min. (w tym 2 min. techniczne) – 14 min.
GKS Tychy: Sobecki; Sokół – Jakeš (2), Ciura – Csorich, Wanacki (2) – Majkowski, Mejka – Bigos; Bagiński (2) – Pasiut – Woźnica, Witecki – Przygodzki – Galant (2), M. Kozłowski – Da Costa – T.Kozłowski, Sośnierz (2) – Sowa – Banachewicz.
JKH Jastrzębie: Kosowski; Ivičič (6) – Górny, Dąbkowski (2) – Rompkowski, Labryga (2) – Bryk (2), Owczarek; Lipina – Král – Danieluk, Urbanowicz – Słodczyk – Bordowski, Kulas – Kąkol – Kogut, Strużyk – Salamon – Drzewiecki (2).

18.11.2011 (piątek, godz. 18:00)
TH Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy 3:4 (2:1,0:0,1:2,d.0:0,k.2:3)

20.11.2011 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Nesta Karawela Toruń 4:2 (1:1,2:1,1:0)
0:1 (02:29) Wróbel – Baranyk – Smeja 5/5
1:1 (17:11) Witecki – Bagiński – Woźnica 5/5
2:1 (25:00) T. Kozłowski – Galant 5/4
2:2 (29:46) Marmurowicz – Kuchnicki – Bomastek 5/4
3:2 (38:52) Witecki – Bagiński – Jakeš 5/4
4:2 (59:14) Galant – M. Kozłowski 5/6 (do pustej)
Kary: 12 min. – 8 min.
GKS Tychy: Sobecki; Sokół (2) – Jakeš, Kotlorz – Csorich, Majkowski – Ciura, Mejka – Bigos (2); Bagiński – Witecki (2) – Woźnica, M.Kozłowski – Galant – T.Kozłowski (2), Banachewicz – Sośnierz – Przygodzki (2), Gwiżdż (2) – Sowa – Wanacki.
Nesta Toruń: Witkowski (do 58:43 i od 59:14 do 59:56); Bluks – Ziółkowski, Smeja – Gaisins, Porębski – Lidtke (2), Koseda – Maj; Bomastek (2) – Kuchnicki – Marmurowicz, Jankowski – Wróbel – Baranyk, Winiarski (2) – Dzięgiel (2) – Chrzanowski, Gościmiński, Minge.

IV RUNDA

22.11.2011 (wtorek, godz. 18:30)
MKS Cracovia SSA Kraków – GKS Tychy 4:2 (1:1,2:0,1:1)

25.11.2011 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 3:6 (0:0,2:6,1:0)
0:1 (22:29) Kostecki – Kuc 5/5
0:2 (23:55) Bernat – Kostecki – Kuc 5/5
1:2 (25:12) Jakeš – Da Costa – Bagiński 5/5
1:3 (25:54) Podsiadło – Zachariasz 5/5
1:4 (26:44) Bernat – Kostecki 5/5
1:5 (28:59) Twardy – Bernat – Kostecki 5/5
1:6 (32:09) Szewczyk – Ślusarczyk – Zdeněk 5/5
2:6 (36:03) Baginski – Da Costa – Woźnica 5/5
3:6 (42:18) Csorich – T. Kozłowski – M. Kozłowski 5/4
Kary: 37 min. – 37 min. (w tym 2 min. techniczne)
GKS Tychy: Rączka (od 28:59 Sobecki); Ciura (2) – Jakeš (2), Kotlorz (2) – Csorich, Majkowski – Gwiżdż (2, kara meczu), Mejka – Banachewicz; Bagiński (2) – Witecki – Woźnica, M.Kozłowski – Galant – T.Kozłowski, Da Costa – Sośnierz (2) – Przygodzki, Bigos – Sowa – Wanacki.
Zagłębie Sosnowiec: Nowak; Kuc – Duszak, Jaskólski – Cychowski (2), Banaszczak – Kurz, Kostromitin – Działo; Bernat (2) – Twardy – Kostecki, Ślusarczyk – Zdeněk – Szewczyk (2), Kisiel (2) – Zachariasz (2) – Podsiadło (5+kara meczu za niesportowe zachowanie), Jarnutowski – Baca.

27.11.2011 (niedziela, godz. 18:00)
Ciarko PBS Bank Sanok – GKS Tychy 3:2 (1:2,1:0,1:0)

02.12.2011 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – MMKS Podhale Nowy Targ 2:1 (0:0,1:0,0:1,d.1:0)
1:0 (23:57) Witecki 5/5
1:1 (51:43) Bryniczka – Bomba – Kmiecik 5/5
2:1 (62:51) Woźnica – Jakeš – Bagiński 4/4
Kary: 8 min – 26 min
GKS Tychy: Sobecki; Csorich – Jakeš (2), Kotlorz (2) – Majkowski, Ciura – Wanacki; Bagiński – Da Costa – Woźnica, M. Kozłowski – Sośnierz – T. Kozłowski, Witecki – Przygodzki (4) – Galant.
MMKS Podhale Nowy Targ: Rajski; Kapica – Sulka, Bryniczka – Łabuz, Cecuła (2) – Szumal; Czuy (8) – Ziętara – Różański, Kmiecik (2+10) – Neupauer (2) – Bomba, Landowski – Jastrzębski (2) – Michalski, Ćwikła.

06.12.2011 (wtorek, godz. 19:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 3:2 (1:1,0:0,2:1)

06.01.2012 (piątek, godz. 17:00)
GKS Tychy – TH Aksam Unia Oświęcim 4:1 (1:0,2:0,1:1)
1:0 (12:25) Pasiut 3/4
2:0 (22:09) Kotlorz – Pasiut 5/5
3:0 (33:45) Witecki 5/5
3:1 (50:02) Říha – Zaťko – Krajči 5/4
4:1 (59:53) Pasiut – Kotlorz- Sobecki 4/6 (do pustej)
Kary: 24 min. – 12 min.
GKS Tychy: Sobecki; Jakeš (2) – Bobček (2), Kotlorz – Majkowski (2), Ciura (2) – Csorich, Gwiżdż – Mejka; Bagiński (8) – Šimíček (4) – Woźnica, M. Kozłowski – Parzyszek – T. Kozłowski (4), Pasiut – da Costa – Witecki, Galant – Sośnierz – Przygodzki.
TH Aksam Unia Oświęcim: Zborowski (do 57:05, od 57:44 do 57:58 i od 59:53); Gabryś – Zaťko (2), Noworyta (2) – Piekarski, Połącarz (2) – Kasperczyk (2), Jurczak – Urbańczyk; Říha – Tabaček (2) – Krajči (2), Valušiak – Procházka – Łopuski, Wojtarowicz – Jakubik – Jaros, Stachura – S. Kowalówka – Modrzejewski.

08.01.2012 (niedziela, godz. 17:30)
Nesta Karawela Toruń – GKS Tychy 2:4 (0:0,0:1,2:3)

V RUNDA

10.01.2012 (wtorek, godz. 19:00)
GKS Tychy – MKS Cracovia SSA Kraków 0:4 (0:3,0:0,0:1)
0:1 (06:56) Kosidło – Dvořak – Immonen 5/4
0:2 (12:36) Piotrowski – Martynowski – Biela 5/5
0:3 (13:35) L. Laszkiewicz- Sarnik 5/5
0:4 (50:48) Sarnik – L. Laszkiewicz 5/4
Kary: 37 min. – 29 min.
GKS Tychy: Sobecki (do 57:20 i od 57:42); Jakeš – Bobček (2), Kotlorz (2, 2+25) – Majkowski, Ciura – Csorich, Gwiżdż – Mejka; Bagiński (2)- Šimíček (2) – Woźnica, M. Kozłowski – Parzyszek – T. Kozłowski, Pasiut – Da Costa – Witecki, Galant (2) – Sośnierz – Przygodzki.
Comarch Cracovia: Radziszewski; Wajda – Besch (2), Prokop (2) – Immonen, A. Kowalówka – Dulęba, Kulik – Witowski; L. Laszkiewicz – Słaboń – Sarnik, Kosidło – Dvořak – Lenius (5+20), Piotrowski – Biela – Martynowski, Horowski – Rutkowski – Cieślicki.

13.01.2012 (piątek, godz. 18:00)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 4:2 (1:0,2:1,1:1)

15.01.2012 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Ciarko PBS Bank Sanok 2:3 (1:1,1:1,0:0,d.0:0,k.0:1)
0:1 (08:56) Vítek 5/4
1:1 (11:22) Bagiński – Šimíček 5/5
2:1 (36:24) Šimíček – Bagiński 5/4
2:2 (37:32) Mermer – Radwański – Skrzypkowski 5/5
Karne
0:1 Zapała
Kary: 14 min. – 8 min.
GKS Tychy: Sobecki; Jakeš (2+10) – Bobček, Ciura – Csorich, Gwiżdż – Majkowski, Sowa – Mejka; Bagiński – Šimíček – Woźnica, M. Kozłowski – Da Costa (2) – T. Kozłowski, Galant – Parzyszek – Witecki, Banachewicz – Sośnierz – Przygodzki.
Ciarko Sanok: Odrobny; Mojžíš – Dronia (2), Rąpała – Kotaška, Guričan – Kubat, Skrzypkowski – Maciejewski; Biały – Zapała (2) – Kolusz, Gruszka – Dziubiński – Malasiński, Vítek – Krzak – Strzyżowski (2), Radwański – Milan (2) – Mermer.

19.01.2012 (czwartek, godz. 18:00)
MMKS Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 0:1 (0:0,0:1,0:0)

24.01.2012 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 5:3 (0:0,3:2,2:1)
1:0 (27:33) Parzyszek – Da Costa – Sokół 5/4
1:1 (30:54) Ivičič – Lipina 5/4
1:2 (31:30) Dąbkowski – Marzec 5/5
2:2 (35:41) Parzyszek – Sokół – Da Costa 5/4
3:2 (36:47) T. Kozłowski 5/5
4:2 (41:24) Da Costa – Pasiut – Parzyszek 5/5
4:3 (46:03) Salamon – Marzec 5/5
5:3 (57:42) Pasiut – Da Costa – Parzyszek 5/5
Kary: 8 min. – 10 min.
GKS Tychy: Sobecki (2); Jakeš (2) – Bobček, Kotlorz – Sokół, Majkowski – Ciura (2), Gwiżdż – Csorich; Bagiński – Šimíček – Woźnica, Pasiut – Parzyszek – Da Costa, Witecki (2) – Galant – T. Kozłowski, M. Kozłowski – Sośnierz – Przygodzki.
JKH Jastrzębie: Kosowski (do 58:54); Labryga (2) – Pastryk, Górny (2) – Ivičič, Rompkowski (2) – Dąbkowski, Bryk; Danieluk – Lipina (2) – Bordowski, Urbanowicz – Drzewiecki – Marzec (2), Kulas – Kąkol – Strużyk, Szczurek – Salamon.

27.01.2012 (piątek, godz. 18:00)
TH Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy 2:4 (0:2,2:1,0:1)

29.01.2012 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Nesta Karawela Toruń 5:2 (3:0,0:1,2:1)
1:0 (05:34) Witecki – Galant 5/5
2:0 (13:52) M. Kozłowski – Sośnierz 5/5
3:0 (15:09) Da Costa – Parzyszek – Pasiut 5/5
3:1 (39:42) Marmurowicz – Gościmiński 5/5
4:1 (41:28) Parzyszek – Sokół – Da Costa 5/5
4:2 (43:40) Ziółkowski – Wróbel 4/4
5:2 (59:28) Pasiut 4/6 (do pustej)
Kary: 29 min. – 27 min.
GKS Tychy: Rączka; Csorich – Bobček (2), Wanacki – Sokół, Majkowski – Ciura, Mejka – Banachewicz; Bagiński – Šimíček – Woźnica, Pasiut – Parzyszek – Da Costa, Witecki – Galant (25) – T. Kozłowski, M. Kozłowski – Sośnierz – Przygodzki (2).
Nesta Toruń: Plaskiewicz (do 59:17 i od 59:28); Bluks – Gaisins, Smeja – Gimiński, Lidtke – Porębski; Bomastek (2) – Kuchnicki – Marmurowicz, Baranyk – Dzięgiel – Wróbel, Ziółkowski – Chrzanowski – Jankowski, Winiarski – Gościmiński (25).

VI RUNDA

31.01.2012 (wtorek, godz. 19:15)
MKS Cracovia SSA Kraków – GKS Tychy 2:1 (2:0,0:1,0:0)

03.02.2012 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 3:1 (2:0,1:0,0:1)
1:0 (04:32) Woźnica – Bagiński 5/5
2:0 (11:54) Da Costa 5/5
3:0 (36:12) Kotlorz – Parzyszek – Da Costa 5/4
3:1 (41:13) Dołęga – Zdeněk 5/5
Kary: 6 min. – 8 min.
GKS Tychy: Sobecki; Wanacki – Csorich, Kotlorz – Sokół, Majkowski – Ciura (2), Mejka – Bobček; Bagiński – Pasiut – Woźnica, M. Kozłowski – Parzyszek (2) – Da Costa, Witecki – Šimíček – Galant, T. Kozłowski – Sośnierz – Przygodzki (2).
Zagłębie Sosnowiec: Nowak (do 59:08 i od 59:56); Kuc (2) – Duszak, Działo (2) – Cychowski, Banaszczak – Kurz, Jaskólski (2) – Kostromitin; Bernat – Zachariasz- Kostecki, Szewczyk – Zdeněk – Dołęga, Ślusarczyk – Białek (2) – Podsiadło, Kisiel.

05.02.2012 (niedziela, godz. 17:00)
Ciarko PBS Bank Sanok – GKS Tychy 1:4 (0:1,0:2,1:1)

07.02.2012 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – MMKS Podhale Nowy Targ 9:4 (3:0,3:4,3:0)
1:0 (04:23) Woźnica – Bagiński 5/5
2:0 (15:10) Parzyszek – Kotlorz – Da Costa 5/5
3:0 (17:49) Woźnica – Csorich 5/4
4:0 (21:00) M. Kozłowski – Pasiut 5/5
5:0 (24:07) M. Kozłowski – Parzyszek 5/5
6:0 (25:23) Galant – Witecki 5/5
6:1 (26:43) Wielkiewicz (karny)
6:2 (29:07) Ziętara – Czuy – Różański 5/5
6:3 (32:03) Czuy – Kapica 5/5
6:4 (34:12) Czuy – Sulka 5/5
7:4 (51:36) Kotlorz – Parzyszek 5/5
8:4 (56:07) Majkowski – Galant 5/4
9:4 (57:30) Da Costa – M. Kozłowski 5/5
Kary: 4 min. – 6 min.
GKS Tychy: Sobecki; Wanacki – Csorich, Kotlorz – Sokół, Jakeš – Ciura, Mejka – Majkowski; Bagiński – Pasiut – Woźnica, M. Kozłowski – Parzyszek – Da Costa (2), Witecki – Galant – Banachewicz, T. Kozłowski (2) – Sośnierz – Przygodzki.
MMKS Podhale Nowy Targ: Rajski; Kapica – Sulka (2), Bryniczka – Łabuz, Dutka – Jastrzębski, Landowski; Czuy – Ziętara – Różański, Kmiecik (2) – Neupauer – Michalski, Mrugała – Bomba – Wielkiewicz, Szumal (2).

10.02.2012 (piątek, godz. 18:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 4:1 (0:0,3:1,1:0)

12.02.2012 (niedziela, godz. 19:15)
GKS Tychy – TH Aksam Unia Oświęcim 2:3 (1:2,1:0,0:1)
0:1 (04:29) Stachura – Procházka 5/5
1:1 (07:47) Pasiut – Kotlorz 5/5
1:2 (14:48) Stachura – Procházka 5/5
2:2 (29:23) Witecki – Kotlorz – Galant 5/5
3:2 (45:45) Zaťko – Říha – Tabaček 5/5
Kary: 6 min. – 6 min.
GKS Tychy: Sobecki; Kotlorz – Csorich, Wanacki – Sokół, Ciura – Majkowski, Mejka – Bobček; Bagiński – Pasiut (2) – Woźnica (2), M. Kozłowski – Parzyszek (2) – Da Costa, Witecki – Galant – T. Kozłowski, Przygodzki – Sośnierz – Banachewicz.
TH Aksam Unia Oświęcim: Witek; Urbańczyk – Zaťko (2), Noworyta – Piekarski, Gabryś – Połącarz, Cinalski – Kasperczyk; Říha – Tabaček (2) – Krajči, Stachura – Procházka – Łopuski, S. Kowalówka – Jakubik – Wojtarowicz, Valušiak – Jaros (2) – Modrzejewski.

14.02.2012 (wtorek, godz. 18:00)
Nesta Karawela Toruń – GKS Tychy 5:4 (3:1,0:2,1:1,d.0:0,k.3:1)

PLAY-OUT

I runda (o miejsca 5-8)

Stan rywalizacji: GKS Tychy – MMKS Podhale Nowy Targ 4:1

19.02.2012 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – MMKS Podhale Nowy Targ 1:0 (1:0,0:0,0:0)
1:0 (14:33) Pasiut – Bagiński – Woźnica 5/5
Kary: 10 min. – 10 min.
GKS Tychy: Sobecki; Wanacki (2) – Gwiżdż (2), Kotlorz – Sokół, Ciura – Majkowski (2), Mejka – Bobček; Bagiński – Pasiut (2) – Woźnica (2), M. Kozłowski – Parzyszek – Da Costa, Witecki – Sośnierz – T. Kozłowski, Przygodzki – Sowa – Galant.
MMKS Podhale Nowy Targ: Rajski; Dutka – Sulka, Kapica (2) – Łabuz, Landowski (2) – Gacek, Mrugała; Michalski – Bomba – Różański, Kmiecik – Neupauer (4) – Ćwikła (2), Wielkiewicz – Jastrzębski – Szumal, Wcisło, Puławski.

21.02.2012 (wtorek, godz. 18:00)
MMKS Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 2:5 (1:0,1:2,0:3)

22.02.2012 (środa, godz. 18:00)
MMKS Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 1:4 (0:0,1:3,0:1)

25.02.2012 (sobota, godz. 17:00)
GKS Tychy – MMKS Podhale Nowy Targ 2:4 (0:0,1:3,1:1)
1:0 (24:29) Bagiński – Pasiut – Woźnica 5/4
1:1 (30:23) Łabuz – Kapica – Bomba 5/4
1:2 (33:43) Jastrzębski – Kapica – Łabuz 5/3
1:3 (34:22) Dutka – Sulka – Szumal 5/4
1:4 (48:11) Dutka – Wcisło 5/5
2:4 (53:04) Pasiut – Kotlorz – Bagiński 5/4
Kary: 12 min. – 14 min. (w tym 2 min. kary techn.)
GKS Tychy: Sobecki; Wanacki – Gwiżdż (2), Sokół – Mejka, Majkowski (2+4) – Ciura (4), Kotlorz – Bobček; Bagiński – Pasiut – Woźnica, M. Kozłowski – Parzyszek – Da Costa, T. Kozłowski – Galant – Witecki, Banachewicz – Sośnierz – Przygodzki.
MMKS Podhale Nowy Targ: Rajski; Dutka – Sulka (2), Kapica – Łabuz, Mrugała (2) – Bryniczka, Landowski – Gacek; Wcisło – Puławski – Szumal, Bomba (4) – Jastrzębski (2) – Kmiecik, Wielkiewicz – Ćwikła (2) – Michalski.

26.02.2012 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – MMKS Podhale Nowy Targ 11:2 (4:1,3:1,4:0)
1:0 (02:57) Parzyszek 4/5
2:0 (05:07) Pasiut – Da Costa – Parzyszek 5/5
3:0 (11:10) Sokół – Parzyszek 5/5
3:1 (17:02) Michalski – Dutka 5/4
4:1 (19:59) Bagiński 5/4
5:1 (21:11) Da Costa 5/5
5:2 (24:23) Michalski – Ćwikła 5/4
6:2 (29:11) Pasiut – Da Costa 5/5
7:2 (33:26) Da Costa – Kotlorz 5/4
8:2 (42:20) Przygodzki – Wanacki 5/5
9:2 (43:09) Ciura – Jakeš 5/5
10:2 (48:49) Pasiut – Jakeš – Woźnica 5/5
11:2 (53:27) Galant – Przygodzki – Kotlorz 5/5
Kary: 24 min. – 18 min.
GKS Tychy: Sobecki; Jakeš – Ciura (2), Kotlorz – Sokół (6+10), Wanacki (2) – Majkowski (2), Mejka – Gwiżdż; Bagiński – Šimíček – Woźnica, Pasiut – Parzyszek – Da Costa (2), Witecki (2) – Galant – Przygodzki, M. Kozłowski – Sośnierz – T. Kozłowski.
MMKS Podhale Nowy Targ: Rajski (od 21:11 Niesłuchowski); Dutka (2) – Sulka (2), Kapica (2) – Łabuz, Mrugała (2) – Landowski, Gacek; Wcisło – Puławski – Szumal (2), Bomba – Jastrzębski – Kmiecik (6), Wielkiewicz – Ćwikła – Michalski (2), Różański.

II runda (o miejsca 5-6)

07.03.2012 (środa, godz. 18:00)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:8 (1:2,0:3,0:3)
0:1 (02:43) Galant – Przygodzki
1:1 (04:04) Twardy – Bernat – Kuc 5/4
1:2 (07:05) Sośnierz – M. Kozłowski
1:3 (24:28) Bagiński – Šimíček – Jakeš 5/4
1:4 (26:18) Galant 5/4
1:5 (28:38) Šimíček – Woźnica
1:6 (41:03) Šimíček – Bagiński
1:7 (41:21) Pasiut – Da Costa – Parzyszek
1:8 (58:22) Jakeš – Šimíček – Bagiński
Kary: 4 min. (w tym 2 min. techn.) – 8 min.
GKS Tychy: Sobecki; Jakeš – Ciura, Kotlorz – Sokół, Wanacki – Majkowski, Gwiżdż – Mejka (4); Bagiński – Šimíček – Woźnica, Pasiut – Parzyszek – Da Costa, Galant – Przygodzki (2) – Witecki, M. Kozłowski – Sośnierz (2) – T. Kozłowski.
Zagłębie Sosnowiec: Nowak (do 41:21); Kuc – Duszak, Działo – Cychowski (2), Banaszczak – Kurz, Kostromitin – Baca; Horný – Twardy – Bernat, Szewczyk – Zdeněk – Dołęga, Ślusarczyk – Zachariasz – Podsiadło, Kisiel – Białek – Golec.

13.03.2012 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 2:0 (0:0,0:0,2:0)
1:0 (42:19) Woźnica 4/5
2:0 (44:03) Bagiński – Šimíček 5/4
Kary: 8 min. – 14 min.
GKS Tychy: Sobecki; Jakeš – Ciura, Kotlorz – Sokół, Wanacki – Majkowski (2), Mejka – Csorich; Bagiński (2) – Šimíček (2) – Woźnica, Pasiut – Parzyszek – Da Costa, Galant – Przygodzki – Witecki, M. Kozłowski – Sośnierz (2) – T. Kozłowski.
Zagłębie Sosnowiec: Dzwonek; Kuc (2) – Duszak, Działo – Cychowski, Banaszczak – Kurz, Kostromitin – Baca; Ślusarczyk – Twardy – Bernat, Szewczyk – Zdeněk – Golec, Kisiel – Zachariasz (2+10 za niesp. zachow.) – Podsiadło, Białek, Jarnutowski.

 

Hokej play-off 2012

PLAY-OFF
I runda (o miejsca 1-4) 19.02, 21.02, 22.02, 25.02, 26.02, 29.02, 02.03.2012 r.
I runda (o miejsca 5-8) 19.02, 21.02, 22.02, 25.02, 26.02, 29.02, 02.03.2012 r.
II runda (o miejsca 1-2 i 3-4) 06.03, 09.03, 10.03, 13.03, 14.03, 17.03, 19.03.2012 r.
II runda (o miejsca 5-6) 06.03, 13.03.2012 r.
II runda (o miejsca 7-8) 06.03, 09.03, 10.03, 13.03, 14.03, 17.03, 19.03.2012 r.

Tabela Końcowa Polskiej Ligi Hokejowej sezon 2011/2012
 Lp
Drużyna
 1
 Ciarko PBS Bank Sanok
 2
 MKS Cracovia SSA Kraków
 3
 TH Aksam Unia Oświęcim
 4
 JKH GKS Jastrzębie
 5
 GKS Tychy
 6
 Zagłębie Sosnowiec SA
 7
 Nesta Karawela Toruń
 8
 MMKS Podhale Nowy Targ