REKLAMA

GKS Tychy Hokej Sezon 2012-2013

Bilety w sezonie 2012/2013

Bilety jednorazowe w sezonie zasadniczym:
normalny: 12 złotych
ulgowy: 8 złotych
rodzinny: 18 złotych

Ceny karnetów na sezon zasadniczy:
normalny: 220 zł
ulgowy: 130 zł
rodzinny: 340 zł

Karnet VIP cały sezon (upoważnia do wstępu na trybunę honorową): 1400 zł

Ceny karnetów na sezon zasadniczy z rezerwacją miejsca:
normalny: 350 zł
ulgowy: 180 zł
rodzinny: 420 zł

Ceny biletów i karnetów na fazę play off

Półfinały
Bilet normalny: 16 zł
Bilet ulgowy: 12 zł
Bilet rodzinny: 23 zł

Finały
Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 15 zł
Bilet rodzinny: 30 zł

Ewentualne mecze o 3. miejsce
Bilet normalny: 16 zł
Bilet ulgowy: 12 zł
Bilet rodzinny: 23 zł

Karnety na fazę play off
Karnet normalny: 75 zł
Karnet ulgowy: 55 zł
Karnet rodzinny: 110 zł
Cena karnetów dla posiadaczy karnetów z sezonu zasadniczego
Karnet normalny: 65 zł
Karnet ulgowy: 45 zł
Karnet rodzinny: 90 zł

Karnety obowiązują na mecze półfinałowe oraz finałowe lub o 3. miejsce.
Dzieci do 12-ego roku życia wchodzą nieodpłatnie, po okazaniu legitymacji szkolnej.
Bilety i karnety rodzinne upoważniają do wejścia rodziców z dowolną liczbą dzieci do 14-ego roku życia.

GKS Tychy po zdobyciu brązowych medali w sezonie 2012_2013

SPARINGI

01.08.2012 (środa, godz. 18:00) GKS Tychy – Metalurg Żłobin (Mistrz Białorusi) 1:5 (0:1,1:2,0:2)
10.08.2012 (piątek, godz. 17:00) MHC Mountfield Martin – GKS Tychy 2:1 (1:1,0:0,1:0), karne 0:1
14.08.2012 (wtorek, godz.18:00) Comarch Cracovia – GKS Tychy (odwołany)
17.08.2012 (piątek, godz. 18:00) MsHK Žilina – GKS Tychy 4:0 (0:0,2:0,2:0)
22-24.08.2012 Turniej w Spisskiej Novej Vsi (GKS Tychy, pierwszoligowe słowackie zespoły Spisska Nová Ves, MHK 32 Liptovsky Mikulás oraz węgierski Miskolci Jegesmedvék (MOL liga)
22.08.2012 (środa, godz. 15:00) MHk 32 Liptovski Mikulás – GKS Tychy 2:4 (1:2,0:0,1:2)
23.08.2012 (czwartek, godz. 18:00) HK Spisska Nová Ves – GKS Tychy 3:3 (0:1,2:0,1:2)
24.08.2012 (piątek, godz. 14:00) GKS Tychy – Miskolci Jegesmedvék 3:5 (1:2,1:2,1:1)
31.08.2012 (piątek, godz.18:00) MMKS Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 5:7 (0:2,3:0,2:5)

PUCHAR POLSKI

Ćwierćfinały
16.11.2012 (piątek, godz. 18:00)
Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy 1:2 (0:1,0:1,1:0)

18.11.2012 (niedziela, godz. 18:00)
GKS Tychy – Aksam Unia Oświęcim 2:2 (0:1,2:0,0:1)
0:1 (13:27) Jakubik – Chomko 4/5
1:1 (29:42) Pasiut – Csorich – Da Costa
2:1 (39:00) Šimíček – Woźnica 4/5
2:2 (58:07) Rzeszutko – Jaros
Kary: 16 min. – 10 min.
GKS Tychy: Sobecki; Jakeš (2) – Dutka, Csorich – Wanacki (2), Sokół (2) – Majkowski, Ciura; Woźnica (2) – Šimíček (4) – Przygodzki, Bernat – Da Costa – Pasiut (2), Baranyk (2) – Parzyszek – Witecki, Sośnierz – Gurazda – Banachewicz.
Unia Oświęcim: Fikrt (do 58:48); Gabryś – Nikolov, Prokopczik – Piekarski, Połącarz (6) – Kasperczyk, Żogała – Skrzypkowski; Piotrowicz – Różański – Rzeszutko (2), Lucznikov – Tabaček – Chomko (2), Jaros – Adamus – Jakubik, Jurczak – Wojtarowicz – Kwadrans.

Półfinały (w Sanoku)
28.12.2012 (piątek)
godz. 16:00 GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 3:4 (2:2,0:1,1:0,d.0:1)
1:0 (01:44) Kotlorz – Baranyk – Da Cosota
1:1 (09:58) Bordowski – Słodczyk
1:2 (14:11) Zaťko – Procházka – Král 5/4
2:2 (15:31) Łopuski – Woźnica – Šimíček
2:3 (20:28) Zaťko – Král
3:3 (55:46) Csorich – Jánoš
3:4 (64:39) Labryga – Bordowski – Słodczyk
Kary: 8 min. – 12 min.
GKS Tychy: Sobecki; Jakeš (2) – Dutka, Sokół – Kotlorz, Csorich – Zion, Wanacki – Majkowski; Woźnica – Šimíček (2) – Łopuski (2), Galant – Parzyszek – Witecki, Baranyk (2) – Da Costa – Jánoš, Przygodzki – Bernat – Guzik.
JKH GKS Jastrzębie: Kosowski; Zaťko – Górny, Labryga – Bryk, Pastryk (4) – Mateusz Rompkowski (4), Dąbkowski; Danieluk – Král – Kapica, Sulka – Słodczyk – Bordowski, Salamon – Procházka – Urbanowicz, Kogut – Maciej Rompkowski (4) – Marzec.

godz. 19:30 Ciarko PBS Bank Sanok – Comarch Cracovia 5:4 (1:1,1:2,2:1,d.0:0,k.1:0)

Finały 29.12.2012 (sobota, godz. 17:30) – w Sanoku
Ciarko PBS Bank Sanok – JKH GKS Jastrzębie 2:4 (1:0,1:1,0:3)

RUNDA ZASADNICZA PLH

Tabela Polskiej Ligi Hokejowej sezon 2012/2013
 Lp
Drużyna
 M
 W
  WDK
 PDK
 P
 Bramki
 Punkty
 1
 Ciarko PBS Bank KH Sanok
 38
 28
 2
 2
 6
 161:99
 90
 2
 JKH GKS Jastrzębie
 38
 21
 4
 2
 11
 157:106
 73
 3
 GKS Tychy
 38
 20
 4
 1
 13
 155:108
 69
 4
 Comarch Cracovia
 38
 18
 2
 2
 16
 153:120
 60
 5
 HC GKS Katowice
 38
 17
 3
 1
 17
 133:115
 58
 6
 TH Aksam Unia Oświęcim
 38
 16
 –
 5
 17
 115:141
 53
 7
 Zagłębie Sosnowiec SA
 38
 3
 –
 3
 32
 86:228
 12
 8
 Nesta Karawela Toruń
 14
 1
 1
 –
 12
 24:67
 5

 

I RUNDA

07.09.2012 (piątek, godz. 19:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 1:5 (0:1,0:1,1:3)

09.09.2012 (niedziela, godz. 18:00)
GKS Tychy – HC GKS Katowice 5:4 (2:2,2:2,1:0)

14.09.2012 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 4:3 (3:1,0:2,0:0,d.0:0,k.1:0)
0:1 (05:06) Zachariasz – Szewczyk – Podsiadło
1:1 (10:50) Šimíček – Bagiński – Dutka 5/4
2:1 (13:53) Woźnica – Šimíček – Bagiński 5/4
3:1 (18:14) Woźnica – Bagiński – Šimíček
3:2 (31:42) Szewczyk – Zachariasz
3:3 (33:27) Sarnik – Voznik – Dołęga 5/4
Karne
1:0 Baranyk
Kary: 16 min. (w tym 2 min. techniczne) – 6 min.
GKS Tychy: Sobecki; Dutka (2) – Kotlorz, Sokół (2) – Majkowski, Csorich – Wanacki, Ciura – Jakeš; Woźnica – Šimíček (2) – Bagiński, Baranyk (4) – Parzyszek (2) – Przygodzki (2), Łopuski – Pasiut – Da Costa, Leskovjanský – Galant – Witecki.
Zagłębie Sosnowiec: Elżbieciak; Štefanka – Kulik, Cychowski – Działo, Kuc- Duszak, Kurz- Jaskólski; Szewczyk – Zachariasz – Podsiadło, Sarnik – Voznik – Dołęga, M. Kozłowski (2) – T. Kozłowski – Luka, Białek – Twardy – Golec (4).

16.09.2012 (niedziela, godz. 19:30)
Nesta Karawela Toruń – GKS Tychy 0:5 (0:2,0:2,0:1)

18.09.2012 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Ciarko PBS Bank KH Sanok 0:2 (0:1,0:0,0:1)
0:1 (11:17) Milan – Mermer – Rąpała
0:2 (46:37) Dronia – Gruszka – Malasiński
Kary: 4 min. – 22 min. (w tym 10 min. za niesportowe zachowanie)
GKS Tychy: Sobecki; Dutka – Kotlorz, Sokół – Majkowski, Csorich – Wanacki, Ciura – Jakeš; Woźnica – Šimíček – Bagiński, Baranyk – Parzyszek (2) – Przygodzki, Łopuski – Pasiut – Da Costa (2), Witecki – Galant.
Ciarko Sanok: Odrobny (2); Mojžíš – Dronia, Pociecha – Wajda, Kubat (2) – Bułanowski, Rąpała – Biały; Vítek (2) – Zapała (2) – Kolusz, Krzak (2) – Bartoš – Strzyżowski, Gruszka – Dziubiński (10 za niesportowe zachowanie) – Malasiński (2), Mermer – Milan – Radwański.

21.09.2012 (piątek, godz. 18:00)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 2:1 (0:0,0:1,2:0)

23.09.2012 (niedziela, godz. 18:00)
GKS Tychy – Aksam Unia Oświęcim 8:7 (0:0,3:4,5:3)
0:1 (23:08) Chomko – Różański – Rzeszutko
1:1 (29:21) Bagiński – Šimíček – Dutka
1:2 (33:27) Chomko – Różański – Rzeszutko
2:2 (35:10) Baranyk – Łopuski
2:3 (37:18) Wojtarowicz – Chomko
2:4 (38:21) Różański – Chomko – Prokopczik 5/4
3:4 (39:45) Woźnica – Šimíček – Bagiński 5/4
4:4 (41:38) Sokół
4:5 (49:12) Tabaček – Adamus – Wojtarowicz
5:5 (51:00) Da Costa – Woźnica
5:6 (52:08) Chomko – Nikolov – Rzeszutko 5/4
5:7 (53:02)Tabaček – Gabryś 5/4
6:7 (53:25) Łopuski – Pasiut – Da Costa
7:7 (54:29) Da Costa – Łopuski – Pasiut 5/4
8:7 (57:25) Sokół 5/4
Kary: 22 min. – 14 min.
GKS Tychy: Sobecki: Dutka (2) – Kotlorz, Sokół – Majkowski, Csorich (4) – Wanacki, Ciura – Jakeš; Woźnica – Šimíček – Bagiński, Baranyk (4+10) – Parzyszek (2) – Kropáč, Witecki – Pasiut – Galant, Łopuski – Da Costa – Przygodzki.
Aksam Unia Oświęcim: Stańczyk; Prokopczik (4) – Nikolov, Gabryś – Piekarski (2), Połącarz (2) – Modrzejewski (2), Kasperczyk – Żogała; Chomko – Rzeszutko – Różański, Adamus – Tabaček – Wojtarowicz, Piotrowicz – Stachura – Jaros (4), Valušiak – Łucznikow – Kwadrans.

II RUNDA

28.09.2012 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 3:2 (0:1,0:0,2:1,d.1:0)
0:1 (09:58) Danieluk – Král – Kapica
1:1 (46:41) Łopuski – Csorich 5/4
1:2 (53:54) Zaťko – Král – Lipina 5/4
2:2 (59:28) Łopuski – Baranyk – Pasiut 6/5
3:2 (62:25) Sokół – Da Costa – Łopuski 4/3
Kary: 10 min. – 20 min.
GKS Tychy: Sobecki: Jakeš (2) – Kotlorz, Csorich – Wanacki, Sokół – Majkowski, Ciura – Dutka; Woźnica – Šimíček (2) – Bagiński, Łopuski (4) – Da Costa – Pasiut (2), Baranyk – Parzyszek – Witecki, Leskovjanský – Galant – Kropáč.
JKH GKS Jastrzębie: Sopko; Zaťko (2) – Górny, Labryga – Rompkowski (2), Bryk – Dąbkowski, Pastryk – Sulka; Lipina (2) – Král (2) – Danieluk (4), Bordowski – Procházka (4) – Urbanowicz, Kulas (2) – Kąkol – Kapica (2), Salamon.

30.09.2012 (niedziela, godz. 17:00)
HC GKS Katowice – GKS Tychy 5:2 (0:0,1;1,4:1)

02.10.2012 (wtorek, godz. 18:00)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:2 (0:2,0:0,1:0)

05.10.2012 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Nesta Karawela Toruń 4:0 (2:0,1:0,1:0)
1:0 (09:53) Šimíček – Baranyk – Jakeš
2:0 (11:20) Galant – Witecki – Leskovjanský
3:0 (35:46) Łopuski – Da Costa – Csorich 5/4
4:0 (44:50) Pasiut – Csorich – Da Costa
Kary: 6 min. – 10 min.
GKS Tychy: Witek; Jakeš – Dutka, Csorich – Majkowski, Sokół – Kotlorz, Ciura – Wanacki; Baranyk – Šimíček (2) – Bagiński, Łopuski – Da Costa – Pasiut (2), Leskovjanský – Galant (2) – Witecki, Kropáč – Sośnierz – Przygodzki.
Nesta Karawela Toruń: Plaskiewicz; Lang – Gula, Skrzypkowski (2) – Koseda (4), Porębski – Lidtke, Gimiński (2) – Huzarski (2); Bomastek – K. Kalinowski – M. Kalinowski, Dzięgiel – Borovanský – Marmurowicz, Gościmiński – Kuchnicki – Minge, Husak – Pieniak.

07.10.2012 (niedziela, godz. 18:00)
Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy 5:2 (1:1,3:0,1:1)

12.10.2012 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 4:1 (1:0,0:1,3:0)
1:0 (05:09) Łopuski 5/4
1:1 (38:31) Fojtík – Chmielewski – Valčák
2:1 (51:26) Łopuski – Pasiut
3:1 (53:39) Łopuski – Jakeš
4:1 (59:56) Sokół – Šimíček – Bagiński 5/4
Kary: 14 min. – 14 min.
GKS Tychy: Witek; Jakeš (2) – Dutka, Csorich (2) – Majkowski (2), Sokół – Kotlorz, Ciura – Wanacki; Woźnica – Šimíček – Bagiński, Łopuski – Da Costa (2) – Pasiut (2), Galant (2) – Witecki – Baranyk (2), Leskovjanský – Sośnierz – Przygodzki.
Comarch Cracovia: Radziszewski; Sznotala – Besch (4), Kłys – Dudaš, A. Kowalówka – Noworyta (2), Witowski – Zieliński; L. Laszkiewicz (2) – Słaboń – D. Laszkiewicz (2), Fojtík (2) – Valčák (2) – Chmielewski, Piotrowski – S. Kowalówka – Kostecki, Kmiecik – Rutkowski – Ziętara.

14.10.2012 (niedziela, godz. 17:00)
Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy 1:5 (0:2,0:1,1:2)

III RUNDA

16.10.2012 (wtorek, godz. 17:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 0:5 (0:2,0:2,0:1)

19.10.2012 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – HC GKS Katowice 5:1 (1:0,2:1,2:0)
1:0 (12:50) Woźnica – Šimíček 4/5
1:1 (25:14) Komorski – Bepierszcz – Guzik
2:1 (28:50) Łopuski – Csorich – Pasiut 4/4
3:1 (39:19) Csorich – Da Costa – Łopuski 5/3
4:1 (56:54) Baranyk – Galant – Witecki
5:1 (57:30) Da Costa – Wanacki – Łopuski 4/6 (do pustej)
Kary: 39 min. (w tym 2 min. techn.) – 10 min.
GKS Tychy: Witek; Jakeš (4) – Dutka (2, 5+20), Csorich – Wanacki, Sokół – Kotlorz (4), Ciura; Woźnica – Šimíček – Bagiński, Łopuski – Da Costa (4) – Pasiut, Baranyk – Galant – Bernat, Przygodzki – Sośnierz – Witecki.
HC GKS Katowice: Kalemba; Krokosz – Preece, Cescon (4) – Bychawski (2), Śmiełowski – Gwiżdż, Urbańczyk – Bigos; Sucharski – Chwedoruk (4) – Elliott, Drzewiecki – Grobarczyk – Popko, Bepierszcz – Wiecki – Komorski, Szymański – Maćkowiak – Guzik.

21.10.2012 (niedziela, godz. 18:00)
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 8:4 (2:1,2:0,4:3)
0:1 (03:38) Podsiadło – M. Kozłowski
1:1 (06:18) Łopuski – Da Costa
2:1 (16:40) Witecki
3:1 (26:30) Kotlorz
4:1 (39:51) Woźnica – Bagiński
5:1 (46:25) Bernat
6:1 (47:57) Łopuski – Pasiut
6:2 (48:17) Sarnik – Luka
7:2 (49:49) Pasiut – Csorich 4/5
7:3 (50:20) Sarnik – Zachariasz 5/4
8:3 (55:16) Šimíček – Bagiński 5/4
8:4 (56:12) Zachariasz – Luka – Jaskólski 5/4
Kary: 12 min. – 10 min.
GKS Tychy: Witek; Jakeš (2) – Dutka, Csorich (2) – Wanacki, Ciura – Kotlorz, Sośnierz; Woźnica – Šimíček (2) – Bagiński, Łopuski – Da Costa – Pasiut (4), Baranyk – Galant – Witecki, Przygodzki (2) – Bernat – Leskovjanský.
Zagłębie Sosnowiec: Elżbieciak (od 47:57 Nowak); Kulik (2) – Działo (2), Kuc – Duszak (2), Cychowski – Jaskólski (4), Kurz – Baca; Szewczyk – Voznik – Dołęga, M. Kozłowski – T. Kozłowski – Podsiadło, Sarnik – Zachariasz – Luka, Majoch.

26.10.2012 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Ciarko PBS Bank KH Sanok 3:5 (1:0,1:1,1:4)
1:0 (01:13) Da Costa – Csorich 4/5
1:1 (22:09) Strzyżowski 5/4
2:1 (33:56) Baranyk – Dutka – Galant
2:2 (41:49) Kolusz – Dronia – Zapała 5/4
3:2 (43:17) Witecki
3:3 (47:11) Bartoš – Vozdecký – Kotaška 5/4
4:3 (47:39) Gruszka
5:3 (59:11) Vítek – Vozdecký – Bartoš 5/6 (do pustej)
Kary: 10 min. – 10 min. (w tym 2 min. techn.)
GKS Tychy: Witek (do 58:29 i od 59:11); Kotlorz – Dutka, Csorich (4) – Wanacki (2), Ciura – Sośnierz; Woźnica – Šimíček (2) – Bagiński, Łopuski – Da Costa (2) – Pasiut, Baranyk – Galant – Witecki, Przygodzki – Bernat – Leskovjanský.
Ciarko PBS Bank KH Sanok: Odrobny; Mojžíš – Dronia (2), Kotaška – Wajda, Kubat – Milan, Pociecha – Bułanowski (2); Wolski – Zapała – Kolusz, Vozdecký – Bartoš – Vítek, Gruszka – Dziubiński – Malasiński, Radwański (2) – Biały (2) – Strzyżowski.

20.11.2012 (wtorek, godz. 18:00)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 4:2 (1:0,2:2,1:0)

23.11.2012 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Aksam Unia Oświęcim 6:1 (1:1,2:0,3:0)
0:1 (01:30) Wojtarowicz – Połącarz – Jaros
1:1 (08:22) Da Costa – Pasiut
2:1 (23:36) Bagiński – Dutka – Woźnica
3:1 (34:30) Bagiński – Woźnica – Jakeš
4:1 (44:46) Woźnica – Šimíček – Bagiński
5:1 (47:29) Bagiński – Šimíček – Woźnica
6:1 (50:30) Dutka – Šimíček – Woźnica
Kary: 6 min. – 10 min.
GKS Tychy: Sobecki; Jakeš – Dutka, Csorich – Wanacki (2), Sokół – Kotlorz, Ciura – Banachewicz; Woźnica – Šimíček – Bagiński, Galant – Da Costa – Pasiut (4), Baranyk – Parzyszek – Witecki, Gurazda – Sośnierz – Przygodzki.
Unia Oświęcim: Fikrt (od 47:29 Stańczyk); Gabryś – Nikolov, Prokopczik – Piekarski (2), Połącarz – Kasperczyk, Żogała – Skrzypkowski; Piotrowicz – Różański – Rzeszutko, Jakubik (4) – Tabaček – Chomko, Jaros – Adamus (2) – Wojtarowicz (2), Stachura – Jurczak – Kwadrans.

IV RUNDA

25.11.2012 (niedziela, godz. 18:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 4:7 (2:2,0:4,2:1)
0:1 (01:21) Bordowski – Bryk – Lipina
0:2 (07:52) Danieluk – Zaťko
1:2 (08:42) Łopuski – Da Costa – Csorich 5/4
2:2 (13:07) Baranyk – Witecki – Kotlorz
2:3 (24:08) Král – Górny – Zaťko 4/4
2:4 (27:43) Bordowski – Urbanowicz 5/4
2:5 (35:02) Král – Danieluk – Bordowski
2:6 (37:09) Danieluk – Rompkowski
3:6 (40:42) Dutka – Bagiński
4:6 (45:48) Šimíček – Bagiński
4:7 (58:33) Kapica – Danieluk (do pustej)
Kary: 26 min. (w tym 10 min. za niesp. zachowanie) – 28 min. (w tym 10 min. za niesp. zachowanie)
GKS Tychy: Sobecki (od 35:02 do 57:47 i od 58:33 Witek); Jakeš – Dutka, Csorich – Zion, Sokół – Kotlorz, Wanacki – Ciura; Woźnica – Šimíček (2+2+10 za niesportowe zachowanie) – Bagiński, Łopuski (2+2) – Da Costa (2) – Pasiut, Baranyk (4) – Parzyszek (2) – Witecki, Banachewicz – Sośnierz – Przygodzki.
JKH GKS Jastrzębie: Kosowski; Zaťko (2+2) – Górny, Labryga – Bryk (10 za niesportowe zachowanie), Dąbkowski – Mateusz Rompkowski (2), Pastryk – Sulka (2); Danieluk – Král – Kapica (2+2), Urbanowicz (2) – Lipina – Bordowski, Kogut – Maciej Rompkowski (2) – Kulas, Salamon – Słodczyk (2) – Kąkol.

27.11.2012 (wtorek, godz. 18:00)
HC GKS Katowice – GKS Tychy 4:1 (1:0,2:0,1:1)

30.11.2012 (piątek, godz. 18:00)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 3:4 (2:1,0:1,1:2)

04.12.2012 (wtorek, godz. 18:00)
Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy 5:4 (2:1,2:1,1:2)

07.12.2012 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 8:5 (4:0,2:1,2:4)
1:0 (02:39) Woźnica – Bagiński
2:0 (12:04) Kotlorz – Baranyk
3:0 (12:25) Woźnica – Bagiński – Šimíček
4:0 (19:44) Woźnica – Šimíček – Bagiński 5/4
5:0 (25:29) Bagiński – Woźnica – Šimíček
6:0 (26:21) Łopuski – Witecki
6:1 (27:20) Chmielewski – Valčák – Witowski
6:2 (41:35) Dvořak (rzut karny)
6:3 (41:46) Kostecki – Rutkowski – Noworyta
6:4 (46:50) L. Laszkiewicz – D. Laszkiewicz – Valčák
6:5 (49:52) Fojtík – Dvořak – Valčák
7:5 (54:34) Woźnica – Šimíček 5/4
8:5 (58:59) Woźnica – Bagiński – Šimíček (do pustej)
Kary: 4 min. – 6 min.
GKS Tychy: Sobecki; Jakeš (2) – Dutka, Wanacki – Zion, Sokół – Kotlorz, Ciura, Majkowski; Woźnica – Šimíček – Bagiński, Łopuski – Da Costa – Witecki, Baranyk – Parzyszek – Przygodzki (2), Sośnierz, Banachewicz.
Comarch Cracovia: Radziszewski (do 58:43 i od 58:59); Kłys – Besch, Witowski – Dudaš (2), A. Kowalówka – Noworyta (2), Cieślicki – Zieliński; L. Laszkiewicz – Słaboń – D. Laszkiewicz (2), Valčák – Dvořak – Fojtík, Chmielewski – S. Kowalówka – Piotrowski, Kmiecik – Rutkowski – Kostecki.

21.12.2012 (piątek, godz. 18:00)
Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy 4:6 (2:2,0:1,2:3)

V RUNDA

23.12.2012 (niedziela, godz. 18:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 4:3 (2:1,1:1,0:1,d.0:0,k.1:0)

04.01.2013 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – HC GKS Katowice 5:2 (1:1,2:1,2:0)
1:0 (09:39) Dutka – Šimíček 5/4
1:1 (15:52) Komorski – Bepierszcz
2:1 (20:56) Šimíček – Woźnica – Bagiński 5/4
2:2 (26:27) Chwedoruk – Milam – Campbell 5/4
3:2 (35:00) Bagiński – Jakeš – Csorich 4/4
4:2 (54:39) Łopuski – Galant – Wanacki 5/4
5:2 (55:32) Šimíček – Woźnica – Bagiński
Kary: 42 min. – 32 min. (w tym 2 min techniczne)
GKS Tychy: Sobecki; Jakeš (2) – Dutka (4), Csorich – Zion, Sokół (2) – Kotlorz (2), Wanacki – Majkowski; Woźnica (2) – Šimíček (4) – Bagiński, Łopuski – Da Costa (4+20 za niesport. zachowanie) – Guzik, Baranyk – Parzyszek – Jánoš, Przygodzki – Galant (2) – Witecki.
HC GKS Katowice: Kalemba; Milam (2) – Bychawski (4), Cescon (2) – Bigos, Krokosz (2) – Gwiżdż, Śmiełowski – Urbańczyk; Campbell – Chwedoruk (2) – Drzewiecki, Frączek – Sucharski (10 za niesport. zachowanie) – Popko (2), K. Kalinowski (2) – Valušiak (4) – Szymański, Bepierszcz – Komorski – M. Kalinowski.

06.01.2013 (niedziela, godz. 18:00)
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 12:1 (5:0,3:1,4:0)
1:0 (02:33) Kotlorz – Baranyk – Parzyszek 5/4
2:0 (13:12) Parzyszek – Baranyk 4/5
3:0 (14:35) Bagiński – Šimíček 5/4
4:0 (14:48) Łopuski – Csorich – Wanacki
5:0 (18:41) Sokół – Parzyszek
6:0 (27:12) Sokół – Parzyszek – Jánoš 4/5
6:1 (29:28) M. Kozłowski – T. Kozłowski 4/5
7:1 (33:08) Łopuski – Galant – Jánoš
8:1 (39:59) Wanacki – Witecki
9:1 (48:28) Wanacki – Galant 4/5
10:1 (50:00) Wanacki – Parzyszek – Jánoš 5/4
11:1 (53:27) Parzyszek – Baranyk – Jánoš
12:1 (58:09) Guzik – Sośnierz
Kary: 14 min. – 24 min. (w tym 2 min techniczne)
GKS Tychy: Witek; Jakeš (2) – Dutka, Csorich – Wanacki, Sokół – Kotlorz (4), Ciura – Majkowski; Woźnica – Šimíček – Bagiński, Łopuski – Galant – Witecki, Baranyk (2) – Parzyszek – Jánoš (4), Przygodzki – Sośnierz – Guzik (2).
Zagłębie Sosnowiec: Elżbieciak (od 18:41 Nowak); Kulik – Działo (2), Kuc – Duszak, Kołodziej – J. Jaskólski (2); Szewczyk (2) – Cychowski (2) – Zachariasz (2), T. Kozłowski – M. Kozłowski – Podsiadło, Nahunko – Twardy (2) – Baca, A. Jaskólski – Voznik – Majoch (10 za niesport. zachowanie).

11.01.2013 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Ciarko PBS Bank KH Sanok 4:3 (1:2,0:0,2;1,d.0:0,k.1:0)
1:0 (03:46) Baranyk – Parzyszek – Sokół
1:1 (06:14) Kolusz- Strzyżowski – Zapała
1:2 (19:32) Kolusz – Dronia – Strzyżowski
1:3 (46:12) Vítek – Mojžíš – Zapała
2:3 (46:43) Jakeš – Bagiński – Šimíček
3:3 (59:40) Šimíček – Łopuski – Jakeš 6/4
Karne
1:0 Baranyk
Kary: 2 min. – 12 min.
GKS Tychy: Sobecki (do 59:07 i od 59:40); Jakeš – Dutka, Csorich – Wanacki, Sokół – Kotlorz, Ciura – Majkowski; Woźnica – Šimíček – Bagiński, Łopuski – Da Costa – Bernat, Baranyk – Parzyszek (2) – Jánoš, Witecki – Galant – Guzik.
Ciarko PBS Bank KH Sanok: Odrobny; Mojžíš (2) – Dronia, Kotaška (2) – Wajda, Kubat – Rąpała, Pociecha – Bułanowski; Strzyżowski – Zapała – Kolusz, Vozdecký (4) – Bartoš – Vítek, Malasiński – Dziubiński (2) – Gruszka, Mermer – Biały (2) – Radwański.

13.01.2013 (niedziela, godz. 19:30)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 2:5 (2:1,0:2,0;2)

18.01.2013 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Aksam Unia Oświęcim 4:1 (0:0,2:0,1:2)
1:0 (22:36) Galant – Guzik – Witecki
2:0 (23:01) Dutka – Woźnica – Bagiński
2:1 (51:14) Tabaček – Sarnik – Jakubik
3:1 (56:41) Woźnica – Kotlorz – Parzyszek 4/5
4:1 (59:53) Jánoš – Jakeš
Kary: 10 min. (w tym 6 min techniczne) – 2 min.
GKS Tychy: Sobecki: Jakeš – Dutka, Csorich – Wanacki, Sokół – Kotlorz (2), Majkowski (2) – Ciura; Woźnica – Šimíček – Bagiński, Łopuski – Da Costa – Pasiut, Baranyk – Parzyszek – Jánoš, Witecki – Galant – Guzik.
Unia Oświęcim: Fikrt; Kasperczyk – Nikolov, Piekarski – Gabryś, Skrzypkowski (2) – Połącarz, Żogała – Stachura; Różański – Rzeszutko – Piotrowicz, Jakubik – Tabaček – Sarnik, Modrzejewski – Adamus – Wojtarowicz, Fiedor, Kwadrans.

VI RUNDA

20.01.2013 (niedziela, godz. 18:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 4:3 (2:1,1:1,0:1,d.0:0,k.2:1)
0:1 (07:18) Danieluk – Bordowski – Pastryk
1:1 (14:08) Bagiński
2:1 (17:16) Da Costa – Csorich – Łopuski 5/4
3:1 (21:39) Łopuski – Wanacki – Csorich
3:2 (28:17) Urbanowicz – Słodczyk
3:3 (50:20) Procházka
Karne 2:1
1:0 Procházka
1:1 Baranyk
2:1 Baranyk
Kary: 12 min. – 37 min.
GKS Tychy: Sobecki: Jakeš (2) – Dutka, Csorich – Wanacki (2), Sokół – Kotlorz, Majkowski – Ciura (2); Woźnica (2) – Šimíček (2) – Bagiński, Łopuski – Da Costa – Pasiut, Baranyk – Parzyszek – Jánoš, Witecki – Galant – Guzik (2).
JKH GKS Jastrzębie: Kosowski (od 21:39 Sopko); Zaťko – Górny, Labryga (5+20 kara meczu) – Bryk (2), Pastryk – Mateusz Rompkowski (2), Dąbkowski; Danieluk (2) – Král (2) – Kapica, Sulka – Słodczyk – Bordowski (4), Salamon – Procházka – Urbanowicz, Kogut – Maciej Rompkowski – Marzec.

25.01.2013 (piątek, godz. 18:30)
HC GKS Katowice – GKS Tychy 5:3 (1:2,3:1,1:0)

27.01.2013 (niedziela, godz. 17:00)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 0:3 (0:1,0:0,0:2)

01.02.2013 (piątek, godz. 18:00)
Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy 3:2 (0:2,1:0,2:0)

15.02.2013 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 3:4 (0:0,1:2,2:2)
1:0 (30:48) Bagiński – Šimíček
1:1 (31:52) Kłys – Chmielewski – L. Laszkiewicz 5/4
1:2 (39:18) Piotrowski – S. Kowalówka – Radziszewski 5/4
2:2 (45:04) Galant – Witecki
3:2 (49:22) Bagiński – Jakeš
3:3 (53:35) Fojtík – Dudaš – Valčák
3:4 (53:49) Fojtík – Valčák – Witowski
Kary: 8 min. – 6 min.
GKS Tychy: Sobecki (do 59:25);
Jakeš – Dutka, Csorich – Wanacki, Zion – Sokół, Ciura – Majkowski; Baranyk – Šimíček – Bagiński, Łopuski – Pasiut – Jánoš (2), Galant – Parzyszek (2) – Witecki (2), Bernat – Sośnierz – Guzik (2).
Comarch Cracovia: Radziszewski (2); Kłys (2) – Zieliński, Witowski – Dudaš, A. Kowalówka – Noworyta, Myjak – Kmiecik; L. Laszkiewicz – Słaboń – D. Laszkiewicz, Dvořak – Valčák – Fojtík (2), Piotrowski – S. Kowalówka – Chmielewski, Ciesicki – Rutkowski – Kostecki.

17.02.2013 (niedziela, godz. 17:00)
Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy 3:1 (1:0,1:0,1:1)

TERMINY PLAY-OFF

I runda – ćwierćfinały (pary 2-7, 3-6, 4-5) luty 19, 20, 23, 24, 27.

GKS Tychy – Aksam Unia Oświęcim – stan rywalizacji 3:1

19.02.2013 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Aksam Unia Oświęcim 4:5 (1:2,2:1,1:1,d.0:0,k.1:2)
0:1 (01:47) Wojtarowicz – Rzeszutko 5/4
1:1 (09:24) Zion – Sokół – Parzyszek
1:2 (19:39) Wojtarowicz – Jakubik
2:2 (20:20) Šimíček – Bagiński – Baranyk
2:3 (24:11) Piotrowicz – Hriňa
3:3 (31:26) Parzyszek – Bernat – Jánoš
4:3 (49:08) Jánoš – Bernat – Zion
4:4 (49:39) Rzeszutko – Kasperczyk
Karne:
0:0 Baranyk
0:1 Różański
1:1 Zion
1:2 Rzeszutko
1:2 Da Costa
Kary: 8 min. – 12 min.
GKS Tychy: Sobecki: Jakeš – Dutka, Csorich – Wanacki, Sokół – Zion, Ciura – Majkowski; Łopuski – Šimíček (6) – Bagiński, Da Costa – Pasiut – Guzik, Jánoš – Parzyszek – Baranyk (2), Galant – Bernat – Witecki.
Unia Oświęcim: Fikrt; Kasperczyk – Nikolov (2), Gabryś – Hriňa, Skrzypkowski (2) – Połącarz (4), Żogała – Piekarski; Piotrowicz – Różański (2) – Rzeszutko (2), Modrzejewski – Tabaček – Sarnik, Stachura – Jakubik – Wojtarowicz, Fiedor – Kwadrans – Adamus.

20.02.2013 (środa, godz. 18:00) – transmisja w TVP Sport
GKS Tychy – Aksam Unia Oświęcim 9:1 (2:1,2:0,5:0)
1:0 (02:01) Bernat – Zion
2:0 (10:09) Da Costa – Pasiut – Łopuski 5/4
2:1 (11:38) Wojtarowicz – Stachura – Jakubik 5/4
3:1 (29:34) Sokół – Bernat – Parzyszek 5/4
4:1 (30:32) Łopuski – Pasiut
5:1 (41:43) Parzyszek – Jánoš – Bernat
6:1 (46:54) Baranyk – Šimíček
7:1 (50:35) Šimíček – Bagiński – Jakeš
8:1 (55:03) Da Costa – Zion – Sokół
9:1 (58:44) Zion – Sokół – Parzyszek 4/3
Kary: 49 min. – 34 min.
GKS Tychy: Witek; Dutka (6) – Jakeš, Csorich (5+20 kara meczu za niesp. zach.) – Majkowski, Zion (2) – Sokół, Wanacki – Ciura; Baranyk – Šimíček (6) – Bagiński (4), Łopuski – Da Costa – Pasiut, Bernat – Parzyszek (4) – Jánoš, Guzik (2) – Galant – Witecki.
Aksam Unia Oświęcim: Fikrt (od 46:54 Stańczyk); Kasperczyk (6) – Nikolov, Gabryś – Hriňa, Skrzypkowski – Połącarz (2+10 za niesp. zach.), Żogała – Piekarski (2); Piotrowicz (2) – Różański (4) – Rzeszutko, Modrzejewski (2) – Tabaček – Sarnik, Stachura (2) – Jakubik – Wojtarowicz (2), Fiedor – Kwadrans – Adamus (2).

23.02.2013 (sobota, godz. 17:00)
Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy 3:6 (0:2,3:3,0:1)

24.02.2013 (niedziela, godz. 17:00)
Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy 1:2 (1:0,0:1,0:1)

II runda – półfinały (o miejsca 1-4) marzec 2, 5, 6, 9, 10, 12, 14.

JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy – stan rywalizacji 4:0

02.03.2013 (sobota, godz. 18:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 5:3 (2:1,3:2,0:0)

05.03.2013 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 3:4 (1:1,2:2,0:0,d.0:0,k.0:2)
0:1 (15:35) Lipina – Danieluk – Král 5/4
1:1 (16:23) Jánoš – Baranyk
2:1 (22:58) Łopuski – Da Costa
3:1 (23:34) Parzyszek – Jánoš – Baranyk
3:2 (28:08) Zaťko – Král 5/4
3:3 (36:26) Danieluk – Král – Lipina 5/3
Karne:
0:1 Procházka
0:1 Baranyk
0:2 Lipina
0:2 Zion
Kary: 38 min. – 18 min.
GKS Tychy: Witek: Sokół – Majkowski, Jakeš (2) – Dutka (2), Csorich – Zion, Wanacki – Guzik (2+10 za atak na głowę przeciwnika); Galant – Pasiut (2) – Witecki, Woźnica – Šimíček – Bagiński (2+10), Łopuski – Da Costa (2) – Bernat, Baranyk – Parzyszek (4) – Jánoš (2).
JKH GKS Jastrzębie: Sopko (od 23:34 Kosowski); Zaťko (2) – Górny, Mateusz Rompkowski – Karlíček, Bryk (2) – Labryga (6), Dąbkowski – Kapica (2); Danieluk – Lipina (2) – Král, Urbanowicz (2) – Procházka – Salamon, Bordowski – Słodczyk (2) – Zdeněk, Kogut – Maciej Rompkowski – Kulas.

06.03.2013 (środa, godz. 18:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 2:3 (0:0,1:1,1:1,d.0:0, k.1:3)
0:1 (33:38) Bordowski – Słodczyk – Labryga
1:1 (35:46) Baranyk – Šimíček
2:1 (42:15) Łopuski – Zion 5/4
2:2 (59:04) Král – Zaťko 6/4
Karne
0:1 Procházka
1:1 Da Costa
1:2 Lipina
1:2 Bernat
1:3 Král
Kary: 8 min. – 8 min.
GKS Tychy: Sobecki; Dutka – Jakeš, Csorich – Zion, Majkowski – Sokół, Ciura – Wanacki; Baranyk (2) – Šimíček – Bagiński, Łopuski – Da Costa (2) – Pasiut, Bernat (2) – Parzyszek – Jánoš, Guzik (2) – Galant – Witecki.
JKH GKS Jastrzębie: Kosowski (do 58:11) (2); Zaťko – Górny, Mateusz Rompkowski – Karlíček, Pastryk – Labryga, Dąbkowski (2) – Bryk (2); Danieluk – Lipina – Král, Urbanowicz – Procházka – Kapica, Bordowski – Słodczyk (2) – Zdeněk, Kogut – Maciej Rompkowski – Marzec.

09.03.2013 (sobota, godz. 18:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 4:0 (3:0,1:0,0:0)

III runda – finały (o miejsca 3-4) marzec 17, 18, 21, 22, 24.

Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy – stan rywalizacji 1:3

17.03.2013 (niedziela, godz. 18:00)
Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy 2:6 (0:4,2:0,0:2)
0:1 (01:37) Zion – Pasiut – Da Costa
0:2 (03:09) Baranyk – Šimíček – Bagiński
0:3 (11:44) Łopuski 4/4
0:4 (14:14) Łopuski – Pasiut
1:4 (29:27) Belluš – Malasiński – Dziubiński
2:4 (32:59) Malasiński – Bułanowski – Rąpała
2:5 (45:34) Bagiński – Jakeš 5/4
2:6 (58:45) Da Costa – Zion – Csorich 5/4
Kary: 8 min. – 8 min.
GKS Tychy: Sobecki; Jakeš – Dutka, Csorich – Zion, Majkowski (4) – Sokół, Ciura – Wanacki; Baranyk – Šimíček (2) – Bagiński, Łopuski – Da Costa – Pasiut, Bernat – Parzyszek – Jánoš, Przygodzki – Galant – Witecki (2).
Ciarko PBS Bank KH Sanok: Odrobny (od 14:15 Kachniarz); Kotaška (2) – Wajda (2), Kubat – Pociecha, Bułanowski – Rąpała, Biały – Mermer; Vozdecký – Zapała – Kolusz, Strzyżowski – Bartoš – Vítek, Gruszka – Dziubiński (2) – Malasiński, Méry – Milan – Belluš (2).

18.03.2013 (poniedziałek, godz. 18:00)
Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy 2:3 (0:1,1:1,1:1)
0:1 (04:32) Parzyszek – Jánoš – Bernat
1:1 (23:34) Mermer – Pociecha
1:2 (31:43) Bagiński – Pasiut – Jakeš 4/4
2:2 (47:33) Kolusz – Vozdecký – Vítek
2:3 (49:13) Da Costa – Łopuski – Zion
Kary: 8 min. – 12 min.
GKS Tychy: Sobecki; Jakeš – Dutka, Csorich (2) – Zion (2), Majkowski – Sokół (2), Ciura – Wanacki; Baranyk – Šimíček – Bagiński (2), Łopuski – Da Costa (2) – Pasiut, Bernat – Parzyszek (2) – Jánoš, Przygodzki – Galant – Witecki.
Ciarko PBS Bank KH Sanok: Kachniarz (do 59:30); Mojžíš – Kolusz (2), Kotaška (4) – Wajda, Kubat – Pociecha, Bułanowski – Rąpała; Vozdecký – Zapała (2) – Vítek, Strzyżowski – Bartoš – Méry, Belluš – Dziubiński – Malasiński, Gruszka – Milan – Mermer.

21.03.2013 (czwartek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Ciarko PBS Bank KH Sanok 1:4 (1:2,0:1,0:1)
0:1 (03:19) Strzyżowski – Bartoš – Malasiński 5/4
1:1 (05:16) Csorich – Pasiut – Da Costa 5/4
1:2 (16:29) Kotaška – Vozdecký – Malasiński 5/4
1:3 (27:15) Bartoš – Belluš – Strzyżowski
1:4 (49:00) Mojžíš – Strzyżowski – Wajda 5/4
Kary: 18 min. (w tym 2 min. kary techn.) – 10 min.
GKS Tychy: Sobecki; Jakeš – Dutka, Csorich – Zion, Majkowski – Sokół (2), Ciura – Wanacki (4); Baranyk (2) – Šimíček (2) – Bagiński, Łopuski (4) – Da Costa – Pasiut, Bernat – Parzyszek (2) – Jánoš, Guzik – Galant – Witecki.
Ciarko PBS Bank KH Sanok: Kachniarz; Pociecha – Mojžíš, Kotaška – Wajda, Kubat (2) – Rąpała, Bułanowski – Biały; Vozdecký – Kolusz – Vítek (2), Strzyżowski (2) – Bartoš – Belluš (2), Méry – Dziubiński – Malasiński, Gruszka – Milan (2) – Mermer.

22.03.2013 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Ciarko PBS Bank KH Sanok 4:3 d. (1:2,2:1,0:0,d.1:0)
1:0 (07:34) Bagiński – Jakeš 5/4
1:1 (10:52) Bartoš – Mojžíš – Vítek 4/4
1:2 (18:12) Belluš – Bartoš
2:2 (25:00) Zion – Sokół 5/3
3:2 (26:52) Pasiut 5/4
3:3 (33:56) Mermer – Milan
4:3 (63:08) Jakeš 4/4
Kary: 16 min. (w tym 2 min. kary techn.) – 18 min. (w tym 2 min. kary techn.)
GKS Tychy: Sobecki; Jakeš – Dutka, Csorich (2) – Wanacki (4), Sokół – Zion, Ciura – Majkowski; Łopuski – Šimíček – Bagiński, Guzik – Pasiut – Da Costa (4), Baranyk – Parzyszek (4) – Jánoš, Galant – Witecki – Bernat.
Ciarko PBS Bank KH Sanok: Kachniarz; Pociecha – Mojžíš, Kotaška – Wajda, Kubat (2) – Rąpała, Bułanowski – Biały; Vozdecký – Kolusz (2) – Vítek, Strzyżowski (2) – Bartoš (2) – Belluš, Méry – Dziubiński – Malasiński (2), Gruszka (4) – Milan – Mermer (2).

GKS Tychy zakończył sezon na 3. miejscu.

III runda – finały (o miejsca 1-2) marzec 17, 20, 21, 24, 25, 27, 29.
Gospodarzem pierwszego, czwartego, piątego i siódmego spotkania jest drużyna, która zdobyła wyższe miejsce w tabeli po regularnym sezonie ligowym.

TERMINY MECZÓW O MIEJSCA 5, 6, 7
A – najwyższe miejsce w tabeli po sezonie zasadniczym
B – wyższe miejsce w tabeli po sezonie zasadniczym
C – najniższe miejsce w tabeli po sezonie zasadniczym

I mecz (C – A) marzec 1,
II mecz (C – B) marzec 3,
III mecz (B – C) marzec 8,
IV mecz (B – A) marzec 10,
V mecz (A – B) marzec 15,
VI mecz (A – C) marzec 17,

Tabela Końcowa Polskiej Ligi Hokejowej sezon 2012/2013
 Lp
Drużyna
 1
  Comarch Cracovia Kraków
 2
 JKH GKS Jastrzębie
 3
 GKS Tychy
 4
 Ciarko PBS Bank KH Sanok
 5
 HC GKS Katowice
 6
 TH Aksam Unia Oświęcim
 7
 Zagłębie Sosnowiec SA
 8
 Nesta Karawela Toruń

 

Teddy da Costa

 

Hokej play-off 2013