REKLAMA

GKS Tychy Hokej Sezon 2013-2014

GKS Tychy sezon 2013_2014

Bilety w sezonie 2013/14

Bilety jednorazowe w sezonie zasadniczym:
normalny: 12 złotych
ulgowy: 8 złotych
rodzinny: 18 złotych

Ceny karnetów na sezon zasadniczy:
normalny: 240 zł
ulgowy: 160 zł
rodzinny: 360 zł

karnet VIP cały sezon (upoważnia do wstępu na trybunę honorową): 1000 zł

Karnety i bilety ulgowe przysługują: uczniom, studentom, emerytom i rencistom, po okazaniu przy zakupie odpowiednich dokumentów potwierdzających uprawnienia do zniżki oraz kobietom i posiadaczom kart 3+ Liczna Rodzina.
Dzieci do 12-ego roku życia wchodzą nieodpłatnie, po okazaniu legitymacji szkolnej.
Bilety i karnety rodzinne upoważniają do wejścia rodziców z dowolną liczbą dzieci do 14-ego roku życia.

 

Tabela Polskiej Hokej Ligi sezon 2013/2014
 Lp
Drużyna
 M
 W
  WDK
 PDK
 P
 Bramki
 Punkty
 1
 GKS Tychy
 48
 39
 2
 –
 7
 249:101
 121
 2
 Ciarko PBS Bank KH Sanok
 48
 32
 3
 3
 10
 241:122
 104
 3
 JKH GKS Jastrzębie
 48
 27
 3
 4
 14
 211:118
 91
 4
 Comarch Cracovia
 48
 28
 2
 3
 15
 210:148
 91
 5
 TH Aksam Unia Oświęcim
 48
 22
 6
 –
 20
 156:136
 78
 6
 1928 KTH Krynica
 48
 15
 2
 1
 30
 140:252
 50
 7
 HC GKS Katowice
 48
 14
 –
 3
 31
 147:263
 45
 8
 TMH Polonia Bytom
 48
 10
 1
 4
 33
 134:221
 36
 9
 MMKS Podhale Nowy Targ
 48
 9
 1
 3
 35
 131:258
 32

M – ilość rozegranych meczów
W – wygrane mecze
WDK – wygrane w dogrywce lub w karnych
PDK – przegrane w dogrywce lub w katnych
P – przegrane mecze

SPARINGI

30.07.2013 (wtorek. godz. 18:00) GKS Tychy – Aksam Unia Oświęcim 5:2 (1:1,2:1,2:0)
01.08.2013 (czwartek, godz. 18:00) GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 2:3 (0:0,2:1,0:1,k.3:4)
06.08.2013 (wtorek, godz. 18:00) GKS Tychy – Comarch Cracovia 3:1 (1:0,0:0,2:1)
08.08.2013 (czwartek, godz. 18:00) GKS Tychy – Comarch Cracovia 5:1 (1:0,3:0,1:1)
15.Międzynarodowy Turniej Hokejowy im. Pavla Zabojnika (15-17.08.2013)
15.08.2013 (czwartek, godz. 15:30) GKS Tychy – HC Dukla Jihlava 1:3 (1:1,0:2,0:0, rzuty karne 2:1)
16.08.2013 (piątek, godz. 15:30) Pirati Chomutov – GKS Tychy 4:4 (1:2,0:0,3:2, rzuty karne 3:0)
17.08.2013 (sobota, godz. 15:30) HC’05 Banska Bystrica – GKS Tychy 4:2 (2:0,1:1,1:1, rzuty karne 1:1)
22.08.2013 (czwartek, godz. 18:00) JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 1:3 (1:0,0:1,0:2)
29.08.2013 (czwartek, godz. 18:00) Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy 3:4 (0:1,2:2,1:1)

Mecze towarzyskie (rozgrywane w terminach pierwotnego terminarza PHL)
06.09.2013 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 2:1 (1:0,0:1,1:0)
10.09.2013 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – MMKS Podhale Nowy Targ 10:0 (2:0,5:0,3:0)
13.09.2013 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Ciarko PBS Bank KH Sanok 4:1 (0:0,2:0,2:1)

PUCHAR POLSKI (w Sanoku)

28.12.2013 – półfinały (transmisja w TVP Sport)
godz. 15:30 1928 KTH Krynica – Ciarko PBS Bank KH Sanok 1:7 (0:4,1:1,0:2)
godz. 19:00 GKS Tychy – Comarch Cracovia 3:4 (1:1,0:1,2:1, d.0:1)
1:0 (11:48) Kolusz – Łopuski
1:1 (17:08) Słaboń
1:2 (39:35) Kalus
2:2 (45:33) Rzeszutko – Woźnica
3:2 (56:36) Guzik – Baranyk
3:3 (58:04) Chmielewski – Słaboń – Noworyta
3:4 (68:14) A. Kowalówka – Słaboń – S. Kowalówka 4/4

29.12.2013 – finał (transmisja w TVP Sport)
godz. 18:00 Ciarko PBS Bank KH Sanok – Comarch Cracovia

RUNDA ZASADNICZA PHL

I RUNDA

20.09.2013 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – 1928 KTH Krynica 2:4 (0:0,1:2,1:2)
0:1 (20:46) Zapała – Malasiński
0:2 (24:19) Zapała – Besch 4/4
1:2 (26:52) Kotlorz – Bagiński 5/4
1:3 (43:33) Laszkiewicz – Muhonen – Dziubiński
2:3 (46:27) Vítek – Baranyk
2:4 (54:18) Muhonen – Laszkiewicz 5/4
Kary: 20 min. – 16 min.
GKS Tychy: Žigárdy (do 59:03 i od 59:25 do 59:40); Kotlorz (2) – Havlik (4), Mojžíš – Gwiżdż (2), Ďurák – Wanacki (2), Sowa – Sulka; Woźnica (4) – Bagiński – Vítek, Guzik (6) – Galant – Witecki, Baranyk – Parzyszek – Rzeszutko, Piorun – Chromicz.
1928 KTH Krynica: Odrobny; Besch (2) – Myjak (2+4), Wajda – Milovanovič (2), Skrzypkowski – Kruczek (2), Zieliński; Kolusz – Zapała – Malasiński (2), Laszkiewicz – Majoch – Horowski, Gruszka (2) – Dziubiński – Muhonen, Bryła – Kisielewski.

22.09.2013 (niedziela, godz. 18:00)
TMH Polonia Bytom – GKS Tychy 1:2 (0:0,1:2,0:0)

24.09.2013 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – MMKS Podhale Nowy Targ 6:0 (1:0,2:0,3:0)
1:0 (16:20) Rzeszutko – Ďurák
2:0 (35:28) Ďurák – Mojžíš – Witecki 5/4
3:0 (37:41) Bagiński – Vítek – Sulka
4:0 (43:18) Bagiński – Woźnica
5:0 (52:51) Guzik
6:0 (57:40) Baranyk – Vítek – Bagiński
Kary: 2 min. – 6 min.
GKS Tychy: Žigárdy (2); Kotlorz – Havlik, Mojžíš – Gwiżdż, Ďurák – Sulka, Wanacki; Woźnica – Bagiński – Vítek, Guzik – Galant – Witecki, Baranyk – Parzyszek – Rzeszutko, Sowa – Piorun – Chromicz.
MMKS Podhale Nowy Targ: Niesłuchowski; Landowski – K. Kapica, Wojdyła – Mrugała, Tomasik – Gaczoł (2), Szal; P. Kmiecik (2) – Wronka – Ziętara, Zarotyński – Bryniczka (2) – T. Michalski, Szumal – Olchawski – Wielkiewicz, M. Kmiecik – P. Michalski – Stypuła.

27.09.2013 (piątek, godz. 18:00)
Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy 3:6 (1:0,1:5,1:1)

29.09.2013 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 3:2 (2:0,0:1,1:1)
1:0 (06:02) Mojžíš – Vítek
2:0 (17:41) Bagiński – Sulka
2:1 (23:59) Žvátora – Kostourek – Dvořak 5/4
3:1 (51:18) Galant – Guzik
3:2 (58:25) Chmielewski – A. Kowalówka – Słaboń 6/4
Kary: 8 min. (w tym 2 min. techniczne) – 8 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kotlorz – Sulka, Mojžíš (2) – Gwiżdż, Havlik – Wanacki, Sowa; Woźnica – Bagiński – Vítek, Guzik (2) – R. Galant – Witecki, Baranyk – Parzyszek (2) – Rzeszutko, Piorun – Chromicz.
Cracovia Kraków: Radziszewski (do 57:57 i od 58:25 do 59:20); A. Kowalówka – Noworyta, Žvátora – Kłys (2), D. Galant – Dąbkowski, Zieliński – Sznotala; Chmielewski – Słaboń – S. Kowalówka, Fojtík – Kostourek (2) – Dvořak, Piotrowski – Rutkowski (2) – D. Laszkiewicz (2), Cieślicki – T. Kozłowski – Witowski.

04.10.2013 (piątek, godz. 18:45)
HC GKS Katowice – GKS Tychy 3:2 (1:2,1:0,1:0)

06.10.2013 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Ciarko PBS Bank KH Sanok 0:5 (0:2,0:1,0:2)
0:1 (14:29) Pociecha – Mahbod – Strzyżowski
0:2 (18:30) Chwedoruk – Kloz – Strzyżowski 5/4
0:3 (27:05) Strzyżowski – Chwedoruk – Pociecha
0:4 (42:13) Rąpała
0:5 (53:41) Terminesi -Vozdecký 5/4
Kary: 20 min. (w tym 2 min. techniczne) – 12 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kotlorz – Sulka (2), Mojžíš – Gwiżdż, Havlik – Sokół, Wanacki; Woźnica – Bagiński (4+10 za niesport. zachowanie) – Vítek, Guzik – Galant – Witecki, Baranyk – Parzyszek – Rzeszutko (2), Sowa – Piorun.
Ciarko PBS Bank KH Sanok: Murray; Urban – Richter (4), Kloz (4) – Rąpała (2), Pociecha – Terminesi, Dolny – Demkowicz; Vozdecký – Šinágl – Haluza, Strzyżowski – Mahbod (2) – Chwedoruk, Kostecki – Milan – Mermer, Biały – Wilusz.

08.10.2013 (wtorek, godz. 18:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 0:2 (0:0,0:1,0:1)

11.10.2013
GKS Tychy – pauza

II RUNDA

13.10.2013 (niedziela, godz. 18:00)
1928 KTH Krynica – GKS Tychy 3:1 (1:0,1:1,1:0)

15.10.2013 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – TMH Polonia Bytom 9:1 (1:1,3:0,5:0)
1:0 (07:36) Wanacki – Steber – Galant
1:1 (10:42) Łucznikow – Vrána
2:1 (34:08) Mojžíš – Galant 5/4
3:1 (37:24) Baranyk – Witecki
4:1 (39:58) Vítek – Mojžíš 5/4
5:1 (47:40) Kotlorz – Bagiński – Woźnica 4/3
6:1 (52:16) Galant – Sokół
7:1 (53:26) Baranyk – Witecki
8:1 (56:12) Łopuski – Steber – Wanacki
9:1 (58:13) Galant
Kary: 12 – 12 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kotlorz (2) – Sokół (2), Mojžíš – Wanacki, Havlik; Woźnica – Bagiński – Vítek (4), Łopuski – Galant (2) – Witecki, Baranyk (2) – Parzyszek – Steber, Rzeszutko – Guzik – Piorun.
TMH Polonia Bytom: Witkowski; Vrána (6) – Owczarek, Kantor (2) – Maciejewski, Hoda (2) – Flašar, Banaszczyk – Szczepaniec; Łucznikow – Salamon – Stoklasa, Strużyk – Wróbel – Fabry (2), Wieczorek – Bajon – McIntosh.

18.10.2013 (piątek, godz. 18:00)
MMKS Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 2:8 (0:3,2:2,0:3)

20.10.2013 (niedziela, godz. 17:00) – transmisja w TVP Sport
GKS Tychy – Aksam Unia Oświęcim 4:0 (0:0,0:0,4:0)
1:0 (43:10) Wanacki – Guzik – Rzeszutko
2:0 (44:39) Łopuski – Steber – Galant
3:0 (51:36) Baranyk – Havlik
4:0 (52:29) Rzeszutko – Vítek – Guzik
Kary: 12 – 16 min. (w tym 2 min. techniczne)
GKS Tychy: Žigárdy; Kotlorz (2) – Sulka, Mojžíš – Wanacki, Havlik – Sokół; Woźnica – Bagiński – Vítek (4), Łopuski – Galant – Steber, Baranyk – Parzyszek – Witecki (2), Rzeszutko (2) – Guzik (2) – Sowa.
Aksam Unia Oświęcim: Witek; Piekarski – Kasperczyk (2), Jakeš (4) – Połącarz, Ciura – Gábriš, Nowotarski – Fiedor; Piotrowicz – Kalinowski – Różański, Jaros – Tabaček (6) – Barinka, Modrzejewski (2) – Stachura – Wojtrowicz, Malicki – Adamus – Budzowski.

23.10.2013 (środa, godz. 18:30)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 3:4 (1:3,1:1,1:0)

25.10.2013 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – HC GKS Katowice 2:1 (0:0,1:1,1:0)
0:1 (24:25) Słodczyk – Bigos
1:1 (31:43) Parzyszek – Witecki – Baranyk
2:1 (42:02) Steber – Guzik
Kary: 2 – 8 min. (w tym 2 min. techniczne)
GKS Tychy: Žigárdy; Kotlorz – Sulka, Mojžíš – Wanacki, Havlik – Sokół; Woźnica – Bagiński – Vítek, Łopuski – Galant – Steber (2), Baranyk – Parzyszek – Witecki, Rzeszutko – Guzik – Piorun.
HC GKS Katowice: Raszka; Bigos – Zukal (2), Danko (4) – Krokosz, Podsiadło – Kostromitin; Bepierszcz – Frączek – Drzewiecki, Szewczyk – Słodczyk – Musiał, Mikeš – Szymański – Przygodzki, Jaskólski, Różycki.

27.10.2013 (niedziela, godz. 17:00)
Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy 3:0 (1:0,2:0,0:0)

31.10.2013 (czwartek, godz. 18:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 4:1 (1:0,2:1,1:0)
1:0 (11:57) Mojžíš – Rzeszutko 5/4
2:0 (21:41) Mojžíš – Wanacki
3:0 (29:05) Steber – Łopuski – Galant
3:1 (31:21) Král – Bryk
4:1 (41:55) Łopuski – Galant – Steber 5/4
Kary: 6 min. – 10 min. (w tym 2 min. techniczne)
GKS Tychy: Žigárdy; Kotlorz – Sulka, Mojžíš – Wanacki (2), Havlik – Sokół, Gwiżdż; Woźnica – Rzeszutko – Vítek, Łopuski – Galant – Steber, Baranyk – Parzyszek – Witecki (2), Guzik (2), Piorun.
JKH GKS Jastrzębie: Slipčenko; Bryk (2) – Górny, Pastryk – Labryga (2), Maciej Rompkowski; Danieluk – Král (2) – Lipina, Kapica – Procházka – Bordowski, R. Nalewajka – Zdeněk – Ł. Nalewajka, Kulas – Marzec (2) – Minge.

03.11.2013
GKS Tychy – pauza

III RUNDA

12.11.2013 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – 1928 KTH Krynica 5:4 (0:1,2:1,3:2)
0:1 (00:28) Majoch – Kolusz – Malasiński
0:2 (22:04) Muhonen – Pasiut – Jemelin 5/4
1:2 (25:47) Parzyszek – Baranyk – Mojžíš
2:2 (30:52) Mojžíš – Łopuski
3:2 (43:41) Łopuski – Galant – Steber
4:2 (44:20) Vítek – Kotlorz
5:2 (49:09) Witecki – Baranyk – Kotlorz
5:3 (50:37) Pasiut – Laszkiewicz
5:4 (52:31) Milovanovič (rzut karny)
Kary: 12 min. – 6 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kotlorz (2) – Sulka (2), Mojžíš (4) – Wanacki, Havlik – Sokół, Gwiżdż; Woźnica – Rzeszutko – Vítek, Łopuski – Galant (2) – Steber, Baranyk – Parzyszek (2) – Witecki, Guzik, Piorun.
1928 KTH Krynica: Yanin (do 59:31); Myjak (2) – Dutka, Milovanovič – Wajda, D. Kruczek – M. Kruczek, Dubel; Kolusz – Majoch – Malasiński, Laszkiewicz – Pasiut (2) – Muhonen, Kisielewski – Pesta – Jemelin (2).

15.11.2013 (piątek, godz. 18:00)
TMH Polonia Bytom – GKS Tychy 2:8 (0:2,1:3,1:3)

17.11.2013 (niedziela, godz. 19:00)
GKS Tychy – MMKS Podhale Nowy Targ 6:3 (2:0,3:2,1:1)
1:0 (01:01) Łopuski – Galant
2:0 (09:58) Guzik – Rzeszutko
2:1 (20:25) P. Kmiecik – Landowski – K. Kapica 5/4
2:2 (20:38) M. Michalski – Bryniczka
3:2 (21:33) Mojžíš – Rzeszutko
4:2 (35:50) Guzik – Łopuski – Rzeszutko
5:2 (37:21) Baranyk – Witecki – Mojžíš
6:2 (53:07) Łopuski – Steber – Galant
6:3 (53:33) M. Michalski – Wielkiewicz – Mrugała
Kary: 10 min. – 6 min.
GKS Tychy: Sobecki; Kotlorz – Sulka, Mojžíš – Wanacki (2), Havlik – Sokół, Gwiżdż; Woźnica – Bagiński – Vítek (2), Łopuski – Galant (2) – Steber (2), Baranyk – Parzyszek – Witecki, Guzik – Rzeszutko – Piorun (2).
MMKS Podhale Nowy Targ: Rajski; Łabuz – Mrugała, K. Kapica (2) – Landowski, Tomasik – Jaśkiewicz, Wojdyła – Szumal; Wielkiewicz – Bryniczka – M. Michalski, Gruszka – Wronka – P. Kmiecik, Zarotyński – D. Kapica (2) – Olchawski, M. Kmiecik – Stypuła – P. Michalski (2).

19.11.2013 (wtorek, godz. 18:00)
Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy 1:3 (1:1,0:0,0:2)

22.11.2013 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 3:1 (2:0,1:0,0:1)
1:0 (04:15) Havlik – Witecki
2:0 (18:33) Vítek – Bagiński – Mojžíš
3:0 (28:42) Witecki – Sokół
3:1 (46:16) Řehák – Kostourek – Dvořak
Kary: 4 min. – 6 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kotlorz – Sulka, Mojžíš (2) – Wanacki, Havlik – Sokół, Gwiżdż; Woźnica – Bagiński – Vítek, Łopuski – R. Galant – Steber, Baranyk – Parzyszek – Witecki, Guzik – Rzeszutko (2) – Sowa.
Comarch Cracovia: Radziszewski; A. Kowalówka (2) – Noworyta, Žvátora – Kłys (2), Dąbkowski – D. Galant, Sznotala – Zieliński; Chmielewski – Słaboń – S. Kowalówka, Wiśniewski – Kostourek (2) – Kozłowski, Cieślicki – Rutkowski – D. Laszkiewicz, Witowski – Dvořak – Řehák.

24.11.2013 (niedziela, godz. 17:00)
HC GKS Katowice – GKS Tychy 0:5 (0:3,0:1,0:1)

26.11.2013 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Ciarko PBS Bank KH Sanok 6:2 (3:0,1:2, 2:0)
1:0 (11:18) Kolusz – Kotlorz – Baranyk
2:0 (15:09) Guzik
3:0 (17:56) Baranyk – Mojžíš
3:1 (23:44) Mahbod – Kostecki – Richter
3:2 (35:47) Kostecki – Rapała
4:2 (37:24) Łopuski – Steber – Kotlorz 5/4
5:2 (46:00) Vítek
6:2 (57:12) Łopuski – Sulka
Kary: 10 min. – 6 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kotlorz – Sulka (2), Mojžíš (2) – Wanacki, Havlik – Gwiżdż (2), Kolusz; Woźnica – Bagiński – Vítek, Łopuski (2) – Galant – Steber, Baranyk – Parzyszek (2) – Witecki, Guzik – Rzeszutko – Sowa.
Ciarko PBS Bank KH Sanok: Skrabalak; Richter – Milovanović, Dutka – Rąpała (2), Pociecha – Kloz, Dolny – Urban; Vozdecký – Zapała – Šinágl, Aquino – Mahbod (2) – Kostecki, Strzyżowski (2) – Ćwikła – Biały, Milan – Wilusz – Demkowicz.

29.11.2013 (piątek, godz. 18:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 2:3 (1:0,1:1,0:1,d.0:1)

01.12.2013
GKS Tychy – pauza

IV RUNDA

03.12.2013 (wtorek, godz. 18:30)
1928 KTH Krynica – GKS Tychy 2:14 (1:4,1:6,0:4)

06.12.2013 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – TMH Polonia Bytom 7:1 (4:0,3:1,0:0)
1:0 (00:32) Woźnica – Ďurák – Parzyszek
2:0 (00:53) Steber – Wanacki
3:0 (09:20) Rzeszutko – Baranyk – Vítek
4:0 (15:28) Łopuski – Steber – Galant 5/4
5:0 (22:41) Vítek – Malasiński – Kolusz
6:0 (24:24) Łopuski – Steber – Galant
7:0 (29:23) Baranyk – Rzeszutko – Guzik
7:1 (31:46) Stoklasa – Salamon
Kary: 8 min. – 18 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kotlorz – Ďurák, Mojžíš – Wanacki (2), Havlik – Sokół, Piorun – Gwiżdż (2); Woźnica (2) – Parzyszek – Bagiński, Łopuski – Galant – Steber, Malasiński – Kolusz – Vítek, Baranyk – Rzeszutko – Guzik (2).
TMH Polonia Bytom: Okoličány (od 09:20 do 29:23 Witkowski); Vrána (2) – Bychawski, Valečko – Maciejewski, Kantor (10) – Wardecki, Owczarek – Stępień; Łucznikow – Salamon (2) – Stoklasa, Dołęga – Akins – Stasiewicz (4), Wieczorek – Wróbel – Kłaczyński, Bajon.

08.12.2013 (niedziela, godz. 18:00)
MMKS Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 1:9 (0:3,0:2,1:4)

10.12.2013 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Aksam Unia Oświęcim 2:4 (0:2,1:2,1:0)
0:1 (02:06) Kalinowski – Piotrowicz- Ciura
0:2 (03:50) Gábriš – Tvrdoň
0:3 (23:49) Piotrowicz 4/5
1:3 (29:36) Rzeszutko – Guzik – Ďurák
1:4 (39:59) Tvrdoň – Barinka – Dornič 5/4
2:4 (56:45) Woźnica – Havlik – Sokół 5/4
Kary: 8 min. – 14 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kotlorz (2) – Sulka, Mojžíš – Wanacki, Havlik – Sokół, Gwiżdż – Ďurák (2); Malasiński – Kolusz – Vítek (2), Łopuski – Galant – Steber, Woźnica – Parzyszek – Witecki, Guzik – Rzeszutko – Bagiński (2).
Aksam Unia Oświęcim: Fikrt; Piekarski – Kasperczyk (4), Jakeš (6) – Połącarz, Ciura – Gábriš, Fiedor – Urbańczyk; Jaros – Tabaček – Wojtarowicz (2), Tvrdoň – Dornič – Barinka, Kalinowski (2) – Bepierszcz – Piotrowicz, Modrzejewski – Stachura – Adamus.

13.12.2013 (piątek, godz. 18:30) mecz odbędzie się 30.01.2014
Comarch Cracovia – GKS Tychy

15.12.2013 (niedziela, godz. 17:00) mecz odbędzie się 12.02.2014
GKS Tychy – HC GKS Katowice

03.01.2014 (piątek, godz. 18:00)
Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy 2:6 (0:2,2:1,0:3)

05.01.2014 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 5:3 (2:2,1:0,2:1)
0:1 (09:39) Laszkiewicz – Pasiut – Kapica
1:1 (10:00) Galant – Mojžíš 5/4
1:2 (15:46) Marzec
2:2 (19:02) Sulka 4/4
3:2 (28:40) Mojžíš – Rzeszutko – Wanacki 5/4
4:2 (50:18) Vítek – Witecki 4/5
5:2 (52:00) Galant – Vítek
5:3 (59:03) Pasiut – Urbanowicz – Laszkiewicz 5/4
Kary: 47 min. – 16 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kotlorz – Ďurák, Havlik – Steber, Mojžíš (4) – Wanacki (2), Piorun – Sulka; Woźnica – Rzeszutko – Guzik (5+20 kara meczu za atak kolanem), Baranyk – Parzyszek (2+10 za niesport. zachow.) – Witecki, Malasiński – Kolusz – Bagiński (2), Łopuski – Galant – Vítek (2)
JKH GKS Jastrzębie: Odrobny; Mateusz Rompkowski – Zaťko, Bryk – Górny (2), Flašar (2) – Labryga (4), Pastryk; Danieluk (2) – Král – Bordowski (2), Kapica – Pasiut – Laszkiewicz, Urbanowicz (2+2) – Procházka – Zdeněk, Kogut – Marzec – Kulas.

07.01.2014
GKS Tychy – pauza

V RUNDA

10.01.2014 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – 1928 KTH Krynica 16:1 (4:0,7;0,5:1)

12.01.2014 (niedziela, godz. 17:00)
TMH Polonia Bytom – GKS Tychy 1:4 (1:0,0:0,0:4)

14.01.2014 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – MMKS Podhale Nowy Targ 8:2 (4:0,1:1,3:1)
1:0 (06:23) Vítek – Sulka
2:0 (11:17) Woźnica – Wanacki 5/4
3:0 (12:05) Rzeszutko
4:0 (18:44) Kolusz
4:1 (28:44) Gruszka – K. Kapica – Dziubiński 5/4
5:1 (37:34) Gurazda – Baranyk 5/4
6:1 (40:40) Galant – Mojžíš
7:1 (42:31) Kolusz – Vítek
8:1 (46:13) Malasiński – Vítek – Kolusz
8:2 (49:40) Wronka – Gruszka 5/4
Kary: 12 min. – 8 min.
GKS Tychy: Sobecki; Kotlorz – Ďurák (4), Mojžíš (2) – Wanacki, Havlik (2) – Sulka (2), Sowa – Gurazda; Malasiński – Kolusz – Vítek, Woźnica – Bagiński – Galant, Łopuski – Baranyk – Steber, Guzik (2) – Rzeszutko – Witecki.
MMKS Podhale Nowy Targ: B. Kapica; K. Kapica – Landowski (4), Tomasik (2) – Mrugała, Szumal – Jaśkiewicz (2), Kmiecik; Gruszka – Dziubiński – D. Kapica, M. Michalski – Bryniczka – Zarotyński, Stypuła – Wronka – Olchawski.

17.01.2014 (piątek, godz. 18:00)
Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy 2:4 (0:1,0:0,2:3)

19.01.2014 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 4:3 (0:1,2:0,1:2,d.1:0)

21.01.2014 (wtorek, godz. 18:00)
HC GKS Katowice – GKS Tychy 5:8 (1:4,2:3,2:1)

24.01.2014 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Ciarko PBS Bank KH Sanok 7:2 (3:0,4:1,0:1)
1:0 (04:11) Łopuski – Rzeszutko – Wanacki
2:0 (09:21) Kotlorz
3:0 (15:28) Sokół – Havlik – Parzyszek 5/3
4:0 (21:43) Łopuski – Mojžíš
4:1 (23:16) Strzyżowski – Besch 5/4
5:1 (28:07) Kotlorz – Mojžíš – Bagiński 5/4
6:1 (30:28) Vítek – Kotlorz 4/3
7:1 (32:01) Witecki – Baranyk – Sokół
7:2 (42:57) Richter – Strzyżowski – Besch 5/4
Kary: 28 min. – 26 min. (w tym kara techn.)
GKS Tychy: Žigárdy; Kotlorz – Sulka (2), Mojžíš (2) – Wanacki (2), Havlik – Sokół (2), Gurazda – Piorun; Woźnica – Bagiński – Vítek (2), Łopuski – Kolusz – Rzeszutko (2), Baranyk – Parzyszek (2) – Witecki, Guzik (2+10 za niesport. zachow.) – Galant (2) – Steber.
Ciarko PBS Bank Sanok: Murray (2) (od 21:43 Raszka); Richter – Besch (2), Dutka (2) – Pociecha (10 za niesport. zachow.), Rąpała – Milovanović, Bayrack; Sinagl (2) – Zapała – Kostecki, Demkowicz – Mermer (4) – Kloz, Biały – Wilusz (2) – Strzyżowski.

26.01.2014 (niedziela, godz. 18:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 3:4 (1:2,2:0,0:2)

28.01.2014
GKS Tychy – pauza

30.01.2014 (czwartek, godz. 18:00) przeniesiony z dnia 13.12.2013
Comarch Cracovia – GKS Tychy 2:8 (2:2,0:4,0:2)

VI RUNDA

31.01.2014 (piątek, godz. 18:00)
1928 KTH Krynica – GKS Tychy 1:4 (0:2,1:1,0:1)

02.02.2014 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – TMH Polonia Bytom 9:2 (1:0,5:2,3:0)

11.02.2014 (wtorek, godz. 18:00)
MMKS Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 5:6 (3:3,2:0,0:3)

12.02.2014 (środa, godz. 18:00) mecz przeniesiony z 15.12.2013
GKS Tychy – HC GKS Katowice 8:0 (3:0,2:0,3:0)
1:0 (12:55) Guzik – Mojžíš
2:0 (18:12) Kolusz – Rzeszutko – Mojžíš
3:0 (19:39) Sokół – Parzyszek – Havlik 5/4
4:0 (29:07) Mojžíš – Woźnica – Steber
5:0 (33:10) Guzik – Havlik – Woźnica 5/4
6:0 (42:37) Łopuski – Kolusz – Mojžíš 5/4
7:0 (43:56) Guzik – Woźnica
8:0 (55:11) Sulka – Baranyk
Kary: 2 min. – 14 min. (w tym dwie kary techn.)
GKS Tychy: Žigárdy; Wanacki – Mojzis, Havlik – Sokół, Gwiżdż – Kotlorz, Kruczek; Łopuski – Kolusz – Rzeszutko (2), Woźnica – Parzyszek – Guzik, Baranyk – Steber – Sulka, Piorun – Gurazda – Sowa.
HC GKS Katowice: Skrabalak; Podsiadło – Zukal, Bigos – Danko (2), Krokosz (4) – Kostromitin; Mikeš – Drzewiecki, Szewczyk – Szymański – Różycki (2), Jaskólski (2) – Domogała.

14.02.2014 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Aksam Unia Oświęcim 5:0 (2:0,2:0,1:0)
1:0 (03:14) Guzik – Mojžíš – Rzeszutko 5/4
2:0 (07:39) Parzyszek – Woźnica 4/5
3:0 (21:01) Vítek – Łopuski 5/4
4:0 (22:51) Baranyk – Sokół – Parzyszek 5/4
5:0 (50:29) Baranyk
Kary: 18 min. (w tym kara techn.) – 39 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Havlík – Sokół (2), Mojžíš – Gwiżdż (4), Kruczek – Kotlorz; Woźnica – Parzyszek – Vítek (2), Łopuski (4) – Rzeszutko (2) – Guzik, Baranyk – Steber – Sulka (2), Piorun – Gurazda – Sowa.
Aksam Unia Oświęcim: Fikrt; Jakeš (2) – Gabryś, Kasperczyk – Zošiak (5+20 kara meczu za atak na głowę), Ciura – Gábriš, Połączarz – Piekarski (2); Jaros – Stachura – Wojtarowicz, Różański – Lipina – Barinka (2), Tvrdoň (4) – Kalinowski (2) – Bepierszcz, Fiedor – Adamus (2) – Modrzejewski.

16.02.2014 (niedziela, godz. 18:30)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 3:4 (1:0,1:2,1:2)

18.02.2014 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – HC GKS Katowice 7:2 (2:0,2:1,3:1)
1:0 (10:03) Sulka – Parzyszek – Baranyk
2:0 (13:41) Vítek – Mojžíš – Parzyszek 5/4
2:1 (23:57) Mikeš – Drzewiecki
3:1 (25:21) Rzeszutko – Mojžíš – Guzik
4:1 (34:44) Parzyszek – Sokół 4/5
5:1 (40:33) Sulka – Vítek – Baranyk
6:1 (48:18) Guzik – Bagiński – Mojžíš
7:1 (56:56) Guzik – Mojžíš – Bagiński
7:2 (59:46) Drzewiecki – Zukal
Kary: 10 min. – 4 min.
GKS Tychy: Sobecki; Sulka (2) – Kotlorz (2), Mojžíš (2) – Sokół, Kruczek – Gurazda; Baranyk – Parzyszek – Vítek (4), Guzik – Rzeszutko – Bagiński, Piorun – Kolusz – Sowa.
HC GKS Katowice: Skrabalak; Podsiadło – Zukal, Bigos – Danko (2), Krokosz – Kostromitin; Mikeš – Frączek (2) – Drzewiecki, Szewczyk – Szymański – Różycki, Domogała – Przygodzki – Jaskólski.

21.02.2014 (piątek, godz. 18:00)
Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy 5:2 (2:0,3:2,0:0)

23.02.2014 (niedziela, godz. 18:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 4:2 (1:0,1:1,2:1)
1:0 (11:48) Parzyszek – Vítek – Baranyk
1:1 (33:07) Danieluk – Král – Stoklasa
2:1 (39:59) Kolusz – Baranyk – Parzyszek
3:1 (45:49) Baranyk – Havlik
4:1 (55:36) Sulka – Bagiński – Vítek
4:2 (56:36) Labryga – L. Laszkiewicz
Kary: 8 min. – 6 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Havlik – Sokół, Mojžíš – Wanacki, Kotlorz – Sulka, Kruczek – Piorun; Baranyk – Parzyszek (4) – Vítek (2), Guzik – Rzeszutko – Kolusz, Gurazda (2) – Galant – Bagiński.
JKH GKS Jastrzębie: Odrobny; Zaťko – Mateusz Rompkowski, Labryga – Górny, Bryk – Flašar, Pastryk – Kogut; Laszkiewicz – Pasiut – Kapica, Urbanowicz (2) – Procházka – Bordowski (2), Marzec (2) – Král – Stoklasa, Danieluk – Zdeněk – Kulas.

25.02.2014
GKS Tychy – pauza

TERMINY PLAY-OFF

I runda – ćwierćfinały (do trzech wygranych spotkań, rozstawienie par 1-8; 2-7; 3-6; 4-5)

GKS Tychy – TMH Polonia Bytom – stan rywalizacji 3:0

28.02.2014 (piątek, godz. 18:30) – Transmisja w TVP Sport
GKS Tychy – TMH Polonia Bytom 4:2 (0:0,2:0,2:2)
1:0 (32:15) Łopuski – Sokół 5/4
2:0 (37:53) Baranyk – Steber
3:0 (42:47) Kotlorz – Woźnica
4:0 (47:07) Kotlorz – Bagiński
4:1 (51:37) Stasiewicz – Valečko 5/4
4:2 (58:34) Fabry – Valečko 4/5
Kary: 10 min. – 12 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Sulka – Kotlorz (2), Mojžíš (2) – Wanacki, Havlik – Sokół, Kruczek – Gwiżdż; Woźnica (2) – Bagiński – Vítek, Łopuski – Kolusz – Rzeszutko, Baranyk – Parzyszek (2) – Steber (2), Piorun – Gurazda – Guzik.
TMH Polonia Bytom: Okoličány; Banaszczak – Kantor (2), Valečko – Maciejewski (2), Bychawski – Owczarek (4), Wardecki – Stępień; Łucznikow – Słodczyk (2) – Dołęga, Fabry – Akins – Wróbel, Stasiewicz – Salamon – Meidl (2), Kłaczyński, Bajon.

01.03.2014 (sobota, godz. 19:00)
GKS Tychy – TMH Polonia Bytom 5:2 (2:0,1:1,2:1)
1:0 (00:54) Łopuski – Mojžíš – Kolusz
2:0 (05:11) Steber – Rzeszutko 4/5
2:1 (24:34) Fabry – Akins
3:1 (27:42) Kolusz – Mojžíš
3:2 (43:27) Fabry – Valečko
4:2 (43:56) Kolusz – Rzeszutko – Łopuski
5:2 (50:25) Sokół – Parzyszek
Kary: 6 min. – 6 min. (w tym kara techn.)
GKS Tychy: Žigárdy; Havlik – Sokół, Mojžíš – Wanacki, Gwiżdż (2) – Kotlorz (2), Kruczek; Woźnica – Bagiński – Vítek (2), Łopuski – Rzeszutko – Kolusz, Baranyk – Parzyszek – Sulka, Guzik – Sowa – Steber.
TMH Polonia Bytom: Okoličány; Banaszczak – Kantor, Valečko (2) – Maciejewski, Bychawski – Owczarek, Wardecki; Łucznikow – Słodczyk – Dołęga, Fabry – Akins – Wróbel (2), Stasiewicz – Salamon – Meidl, Stępień – Kłaczyński – Bajon.

04.03.2014 (wtorek, godz. 17:00)
TMH Polonia Bytom – GKS Tychy 1:3 (0:2,1:0,0:1)
0:1 (09:35) Steber – Kolusz – Malasiński
0:2 (10:11) Bagiński – Woźnica
1:2 (27:14) Akins 4/5
1:3 (59:52) Vítek – Rzeszutko (do pustej)
Kary: 12 min. – 10 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Sulka – Kotlorz, Mojžíš (4) – Wanacki, Havlik – Sokół, Kruczek – Gwiżdż; Woźnica – Bagiński (2) – Vítek, Łopuski (2) – Rzeszutko – Kolusz, Baranyk – Parzyszek – Guzik, Malasiński – Sowa – Steber (2).
TMH Polonia Bytom: Okoličány; Banaszczak – Kantor, Maciejewski – Valečko (4), Owczarek – Bychawski, Wardecki – Stępień; Łucznikow (2) – Słodczyk (2) – Dołęga, Meidl – Akins – Fabry (2), Salamon – Wróbel (2) – Stasiewicz, Wieczorek – Bajon – Kłaczyński.

II runda – półfinały (do czterech wygranych spotkań)
Rozstawienie: zwycięzcy par pierwszej (1-8) i drugiej (4-5) oraz trzeciej (3-6) i czwartej (2-7)

GKS Tychy – Unia Oświęcim – stan rywalizacji 4:2

10.03.2014 (poniedziałek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Unia Oświęcim 1:3 (0:0,1:1,0:2)
1:0 (28:55) Malasiński – Mojžíš – Bagiński
1:1 (36:05) Tvrdoň – Lipina 4/4
1:2 (49:45) Tabaček – Jaros – Barinka 5/4
1:3 (59:22) Kalinowski 5/6 (do pustej)
Kary: 14 min. – 10 min. (w tym kara techn.)
GKS Tychy: Žigárdy (do 59:15); Sulka (2) – Kotlorz, Mojžíš (4) – Wanacki, Sokół – Havlik, Piorun – Gwiżdż; Malasiński (2) – Bagiński (2) – Vítek (2), Łopuski – Kolusz – Rzeszutko, Baranyk – Parzyszek – Witecki (2), Guzik – Galant – Steber.
Aksam Unia Oświęcim: Fikrt; Jakeš – Połącarz, Gabryś (2) – Zošiak, Ciura – Gábriš (2), Kasperczyk – Piekarski; Jaros – Tabaček (2) – Barinka, Tvrdoň – Lipina – Wojtarowicz, Piotrowicz – Kalinowski – Bepierszcz, Modrzejewski – Różański (2) – Adamus.

11.03.2014 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Unia Oświęcim 6:1 (3:1,3:0,0:0)
1:0 (01:54) Parzyszek – Sokół – Havlik
1:1 (09:39) Tabaček – Barinka – Jaros
2:1 (16:17) Rzeszutko – Havlik – Kolusz
3:1 (17:52) Mojžíš – Vítek – Bagiński 5/4
4:1 (20:12) Bagiński – Kotlorz – Sulka
5:1 (24:19) Kotlorz – Witecki
6:1 (32:27) Kotlorz – Sulka – Malasiński 4/4
Kary: 16 min. – 22 min. (w tym kara techn.)
GKS Tychy: Žigárdy; Sulka (2) – Kotlorz, Mojžíš – Wanacki, Sokół – Havlik (2), Piorun – Gwiżdż; Malasiński (2) – Bagiński – Vítek (4), Łopuski (2) – Kolusz – Rzeszutko, Guzik – Parzyszek – Steber (2), Baranyk – Galant (2) – Witecki.
Aksam Unia Oświęcim: Fikrt (od 32:27 Witek); Jakeš – Połącarz (2), Gabryś (2) – Zošiak, Ciura – Gábriš (4), Stachura – Piekarski (2); Jaros (4) – Tabaček (2) – Barinka, Tvrdoň – Lipina – Modrzejewski (2), Piotrowicz – Kalinowski – Bepierszcz, Komorski – Różański – Adamus (2).

14.03.2014 (piątek, godz. 18:45)
Unia Oświęcim – GKS Tychy 3:4 (0:2,2:0,1:1, d. 0:0, k. 0:1)
0:1 (06:03) Vítek – Bagiński
0:2 (13:18) Malasiński – Vítek – Bagiński
1:2 (30:06) Jakeš – Połącarz 5/3
2:2 (38:40) Bepierszcz – Kalinowski
2:3 (55:48) Rzeszutko
3:3 (56:04) Jaros – Barinka
Karne 1:2
0:0 Malasiński
0:0 Tvrdoň
0:0 Vítek
0:0 Piekarski
0:1 Rzeszutko
1:1 Barinka
1:1 Jaros
1:2 Baranyk

15.03.2014 (sobota, godz. 18:00)
Unia Oświęcim – GKS Tychy 4:2 (3:1,1:0,0:1)
1:0 (01:08) Tvrdoň – Gabryś
1:1 (14:38) Parzyszek – Steber – Sulka
2:1 (16:40) Połącarz – Jaros – Tabaček 5/4
3:1 (19:41) Tvrdoň – Gábriš
4:1 (29:35) Tabaček – Barinka – Jakeš
4:2 (50:27) Kolusz – Mojžíš 5/4
Kary: 6 min. – 6 min.
Aksam Unia Oświęcim: Fikrt; Jakeš – Połącarz (2), Gabryś – Zošiak, Ciura – Gábriš, Kasperczyk – Piekarski; Jaros (2) – Tabaček (2) – Barinka, Tvrdoň – Lipina – Wojtarowicz, Piotrowicz – Kalinowski – Bepierszcz, Modrzejewski – Różański – Adamus.
GKS Tychy: Žigárdy; Sulka – Kotlorz, Mojžíš – Wanacki, Sokół – Havlik, Kruczek – Sowa; Malasiński (2) – Bagiński – Vítek, Łopuski – Kolusz – Rzeszutko, Guzik (2) – Parzyszek – Steber, Baranyk (2) – Galant – Witecki.

18.03.2014 (wtorek, godz. 18:30)
GKS Tychy – Unia Oświęcim 3:0 (1:0,1:0,1:0)
1:0 (03:53) Łopuski – Mojžíš 5/4
2:0 (35:17) Łopuski – Malasiński – Kolusz
3:0 (53:07) Kolusz – Mojžíš – Malasiński
Kary: 6 min. (w tym kara techn.) – 14 min. (w tym kara techn.)
GKS Tychy: Žigárdy; Havlik – Sokół (2), Mojžíš – Wanacki, Sulka – Kotlorz, Kruczek – Sowa; Bagiński – Parzyszek – Vítek, Malasiński – Kolusz – Witecki (2), Guzik – Rzeszutko – Steber, Łopuski – Galant – Baranyk.
Aksam Unia Oświęcim: Fikrt; Jakeš – Połącarz (2), Garbyś – Zošiak, Ciura – Gábriš (2), Kasperczyk (2) – Piekarski; Jaros – Tabaček – Barinka, Tvrdoň (2) – Różański – Wojtarowicz (2), Piotrowicz (2) – Kalinowski – Bepierszcz, Modrzejewski – Stachura – Adamus.

20.03.2014 (czwartek, godz. 18:30) – transmisja w TVP Sport
Unia Oświęcim – GKS Tychy 0:1 (0:0,0:0,0:1)
0:1 (41:50) Vítek – Bagiński
Kary: 6 min. – 6 min.
Aksam Unia Oświęcim: Fikrt; Jakeš (2) – Połącarz (2), Garbyś – Zošiak, Ciura – Gábriš, Komorski – Piekarski; Jaros – Tabaček – Barinka, Tvrdoň – Lipina – Wojtarowicz, Piotrowicz – Kalinowski – Bepierszcz (2), Modrzejewski – Różański – Adamus.
GKS Tychy: Žigárdy; Havlik – Sokół, Mojžíš (2) – Wanacki, Sulka – Kotlorz, Kruczek – Sowa; Bagiński – Parzyszek – Vítek, Malasiński – Kolusz (2) – Witecki, Guzik – Rzeszutko – Steber (2), Łopuski – Galant – Baranyk.

III runda – finał (do czterech wygranych spotkań)

GKS Tychy – Ciarko PBS Bank KH Sanok – stan rywalizacji 2:4

24.03.2014 (poniedziałek, godz. 18:45)
GKS Tychy – Ciarko PBS Bank KH Sanok 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
1:0 (15:17) Galant – Witecki – Baranyk
2:0 (24:07) Mojžíš – Bagiński – Malasiński
Kary: 18 min. (w tym kara techn.) – 18 min. (w tym kara techn.)
GKS Tychy: Žigárdy; Havlik (6) – Sokół, Mojžíš (2) – Wanacki, Sulka (2+2) – Kotlorz, Gwiżdż – Sowa; Malasiński – Bagiński (2) – Vítek, Łopuski – Rzeszutko – Kolusz, Guzik – Parzyszek (2) – Steber, Witecki – Galant – Baranyk.
Ciarko PBS Bank KH Sanok: Murray (2); Richter – Kloz, Dutka – Besch (2), Rąpała – Hudec (2), Pociecha – Demkowicz; Strzyżowski (2) – Mahbod (2) – Šinágl, Vozdecký – Zapała (2) – Biały, Bayrack (2+2) – Wilusz – Danton, Ćwikła – Mermer – Kostecki.

25.03.2014 (wtorek, godz. 18:30)
GKS Tychy – Ciarko PBS Bank KH Sanok 1:2 (0:0,1:0,0:1,d.0:0,k.0:1)
1:0 (23:55) Sokół – Vítek – Havlik 5/4
1:1 (41:34) Ćwikła – Strzyżowski – Kostecki
1:2 DRZK Ćwikła
Karne
0:0 Šinágl
0:0 Łopuski
0:1 Ćwikła
0:1 Vítek
0:1 Zapała
0:1 Kolusz
Kary: 16 min. (w tym kara techn.) – 20 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Havlik – Sokół, Mojžíš – Wanacki, Sulka (4) – Kotlorz (2), Gwiżdż – Sowa; Malasiński – Bagiński (2) – Vítek, Łopuski – Rzeszutko (4) – Kolusz, Guzik – Parzyszek – Steber, Witecki (2) – Galant – Baranyk.
Ciarko PBS Bank KH Sanok: Murray (2); Richter – Kloz, Dutka (4) – Besch (2), Rąpała (2) – Hudec, Pociecha – Demkowicz; Strzyżowski (2) – Mahbod – Šinágl, Vozdecký (2) – Zapała (2) – Biały, Bayrack – Wilusz – Danton, Ćwikła (4) – Mermer – Kostecki.

28.03.2014 (piątek, godz. 18:30)
Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy 1:4 (1:1,0:1,0:2)
1:0 (12:35) Strzyżowski – Kostecki
1:1 (14:33) Steber – Baranyk – Mojžíš
1:2 (35:48) Baranyk
1:3 (43:03) Łopuski
1:4 (58:58) Sokół – Kolusz (do pustej bramki)
Kary: 46 min. – 32 min. (w tym 2 min. kary techn.)
Ciarko PBS Bank KH Sanok: Murray (do 58:30 i od 58:58); Richter – Kloz, Dutka (2) – Besch, Rąpała – Hudec, Pociecha – Demkowicz; Vozdecký – Zapała (2) – Šinágl (2), Danton (2+2) – Mahbod (2+10) – Bayrack (4), Strzyżowski (20 kara meczu) – Ćwikła – Kostecki, Mermer – Wilusz – Biały.
GKS Tychy: Žigárdy; Havlik (2) – Sokół, Mojžíš (2) – Wanacki, Sulka – Kotlorz (20 kara meczu), Gwiżdż – Sowa; Malasiński (2) – Bagiński – Vítek (2), Łopuski – Rzeszutko (2) – Kolusz, Baranyk – Parzyszek – Steber, Witecki – Galant – Piorun.

29.03.2014 (sobota, godz. 15:00)
Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy 7:1 (5:0,1:1,1:0)
1:0 (00:28) Šinágl – Mahbod – Richter
2:0 (01:35) Vozdecký – Pociecha 4/4
3:0 (07:57) Vozdecký – Richter – Šinágl 5/4
4:0 (10:56) Šinágl – Mahbod – Richter 4/3
5:0 (16:28) Kostecki – Strzyżowski – Kloz
6:0 (24:45) Hudec – Mahbod
6:1 (36:55) Malasiński – Sokół 5/4
7:1 (47:56) Vozdecký – Richter – Šinágl 5/3
Kary: 42 min. – 52 min.
Ciarko PBS Bank KH Sanok: Murray (2); Richter – Kloz (2), Dutka – Besch, Rąpała (2) – Hudec, Pociecha (4) – Demkowicz; Vozdecký (2) – Mahbod – Šinágl (2), Kostecki (2) – Zapała (6) – Strzyżowski (6), Danton (6) – Wilusz – Bayrack (8), Mermer – Ćwikła – Biały.
GKS Tychy: Žigárdy (od 20:01 Sobecki); Havlik – Sokół (2), Mojžíš – Wanacki, Sulka (2) – Kotlorz, Gwiżdż (6+10 za niesport. zachow.) – Sowa; Malasiński (6, 10 za niesport. zachow.) – Bagiński (6) – Vítek, Łopuski – Rzeszutko (2) – Kolusz, Baranyk – Parzyszek (4) – Steber (2), Witecki – Galant (2) – Piorun.

01.04.2014 (wtorek, godz. 18:30)
GKS Tychy – Ciarko PBS Bank KH Sanok 3:4 (2:1,0:2,1:1)
1:0 (00:30) Rzeszutko – Mojžíš
1:1 (06:48) Kostecki – Strzyżowski
2:1 (10:50) Rzeszutko – Koltorz – Mojžíš 5/4
2:2 (28:17) Biały – Ćwikła
2:3 (34:22) Mahbod – Strzyżowski – Richter
2:4 (53:16) Kostecki – Danton
3:4 (54:23) Kolusz
Kary: 10 min – 4 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Havlik (2) – Sokół (2), Mojžíš – Wanacki (2), Sulka – Kotlorz, Gwiżdż – Kruczek; Malasiński (2) – Bagiński – Vítek, Łopuski – Rzeszutko – Kolusz, Baranyk (2) – Parzyszek – Steber, Witecki – Galant – Piorun.
Ciarko PBS Bank KH Sanok: Murray (2); Richter – Kloz, Dutka – Besch, Rąpała – Hudec, Pociecha – Demkowicz; Vozdecký – Mahbod – Šinágl, Kostecki – Zapała (2) – Strzyżowski, Danton – Wilusz – Bayrack, Mermer – Ćwikła – Biały.

03.04.2014 (czwartek, godz. 18:30)
Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy 2:0 (1:0,1:0,0:0)
1:0 (01:30) Strzyżowski
2:0 (30:38) Vozdecký – Šinágl
Kary: 8 min. – 38 min.
Ciarko PBS Bank KH Sanok: Murray; Richter (2) – Kloz, Dutka – Besch, Rąpała (2) – Hudec, Pociecha – Demkowicz; Vozdecký (2) – Mahbod – Šinágl, Kostecki – Zapała – Strzyżowski, Danton (2) – Wilusz – Bayrack, Mermer – Ćwikła – Biały.
GKS Tychy: Žigárdy; Mojžíš – Kotlorz, Havlik – Sokół, Sulka – Wanacki, Gwiżdż – Kruczek; Malasiński – Kolusz – Vítek (4), Łopuski – Galant – Steber, Baranyk (10 za niesport. zachow.) – Parzyszek – Bagiński (10 za niesport. zachow.), Witecki (4+10 za niesport. zachow.) – Sowa – Piorun.

GKS Tychy kończy sezon ze srebrnymi medalami.

 

Tabela Końcowa Polskiej Hokej Ligi sezon 2013/2014
 Lp
Drużyna
 1
  Ciarko PBS Bank KH Sanok
 2
  GKS Tychy
 3
  JKH GKS Jastrzębie
 4
  TH Aksam Unia Oświęcim
 5
  Comarch Cracovia Kraków
 6
  1928  KTH Krynica
 7
  HC GKS Katowice
 8
  TMH Polonia Bytom
 9
  MMKS Podhale Nowy Targ

 

Hokej play-off 2014