REKLAMA

GKS Tychy Hokej Sezon 2015-2016

Tabela Polskiej Hokej Ligi sezon 2015/2016
 Lp
Drużyna
 M
 W
  WDK
 PDK
 P
 Bramki
 Punkty
 1
 Comarch Cracovia
 42
 31
 3
 2
 6
 190:85
 101
 2
 GKS Tychy
 42
 29
 2
 2
 9
 183:89
 93
 3
 TatrySki Podhale Nowy Targ
 42
 23
 3
 1
 15
 176:104
 79
 4
 JKH GKS Jastrzębie
 42
 18
 4
 6
 14
 126:108
 68
 5
 Ciarko PBS Bank STS Sanok
 42
 17
 3
 6
 16
 123:108
 63
 6
 TH Unia Oświęcim
 42
 16
 4
 1
 21
 129:147
 57
 7
 TMH Polonia Bytom
 42
 25
 2
 1
 14
 194:124
 80
 8
 MUKS Orlik Opole
 42
 25
 1
 2
 14
 192:135
 79
 9
 MUKS Naprzód Janów
 42
 15
 4
 1
 22
 129:182
 54
 10
 HK Zagłębie Sosnowiec
 42
 12
 1
 2
 27
 126:186
 40
 11
 Nesta Mires Toruń
 42
 9
 2
 4
 27
 147:212
 35
 12
 SMS U20 Sosnowiec
 42
 1
 1
 2
 38
 69:304
 7

KADRA GKS TYCHY NA SEZON 2015/2016
Zostali – bramkarze: Stefan Žigárdy, Kamil Kosowski; napastnicy: Michał Woźnica, Maxim Kartoshkin, Yurij Kuzin, Josef Vítek, Kacper Różycki, Jarosław Rzeszutko, Dawid Majoch, Patryk Kogut, Jakub Witecki, Mikołaj Łopuski, Marcin Kolusz, Bartomiej Jeziorski, Adam Bagiński, Radosław Galant; obrońcy: Łukasz Sokół, Bartłomiej Pociecha, Michał Kotlorz, Jaroslav Hertl.

Przyszli – obrońcy: Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Bartosz Ciura (Unia Oświęcim), Michael Kolarz (SC Riessersee – DEL2), Remigiusz Gazda (Nesta Toruń); napastnicy: Mateusz Bepierszcz (Unia Oświęcim), Kamil Kalinowski (Unia Oświęcim), Filip Komorski (Unia Oświęcim).

Odeszli – bramkarz: Arek Sobecki (koniec kariery, zostaje jednak w klubie jako trener bramkarzy), napastnicy: Adrian Parzyszek (Naprzód Janów), Kacper Guzik (Comarch Cracovia); obrońcy: Nicalas Besch (Bordeaux – Francja), Jakub Ferenc (HC Zubr Przerów), Jakub Wanacki (Anglet Hormadi Elite – Francja), Pavel Mojžíš (HC Prostejov).

 

SPARINGI

27.07.2015 (poniedziałek, godz. 18:00) GKS Tychy – Shakhtar Soligorsk (Mistrz Białorusi w sezonie 2014/15) 2:8 (1:2, 0:3, 1:3)
28.07.2015 (wtorek, godz. 17:00) GKS Tychy – Shakhtar Soligorsk (Mistrz Białorusi w sezonie 2014/15) 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
30.07.2015 (czwartek, godz. 18:00) GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
04.08.2015 (wtorek, godz. 18:00) GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 5:1 (2:0, 3:1, 0:0)
13-15.08.2015 (czwartek-sobota) 17. Memoriał Pavla Zabojnika w Zvoleniu
13.08.2015 (czwartek, godz. 15:30) GKS Tychy – SAPA Fehérvár AV19 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
14.08.2015 (piątek, godz. 15:30) GKS Tychy – ŠHK37 Piešťany 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
15.08.2015 (sobota, godz. 19:00) HKM Zvolen – GKS Tychy 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)

 

PUCHAR POLSKI 2015/2016
29.12.2015 (wtorek) – półfinały (w Nowym Targu)
godz. 16:00 Comarch Cracovia – JKH GKS Jastrzębie 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
godz. 19:30 TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
30.12.2015 (środa)
godz. 18:30 – finał: TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

 

SUPERPUCHAR POLSKI 2015/2016
04.09.2015 (piątek, godz. 18:00) – w Tychach (transmisja w TVP Sport)
GKS Tychy – Comarch Cracovia (Mistrz Polski i zdobywca PP w sezonie 2014/15 vs obrońca Superpucharu w sezonie 2014/15)

GKS Tychy – Comarch Cracovia 6:1 (3:0, 2:1, 1:0)
1:0 (08:42) Kolusz – Kotlorz 5/3
2:0 (17:35) Komorski – Kalinowski – Bepierszcz
3:0 (18:48) Rzeszutko – Bagiński – Kotlorz
3:1 (22:34) Šinágl – Svitana
4:1 (32:12) Rzeszutko – Kuzin – Łopuski
5:1 (36:28) Rzeszutko – Łopuski 4/5
6:1 (41:25) Bagiński – Witecki – Pociecha

Kary: 4 min. – 10 min. (w tym 2 min. kary techn.)
GKS Tychy: Kosowski; Bryk – Kotlorz, Pociecha – Sokół, Kolarz (4) – Ciura, Jeziorski; Kogut – Kartoshkin – Kolusz, Witecki – Galant – Bagiński, Łopuski – Rzeszutko – Kuzin (2, 25 kara meczu), Bepierszcz – Kalinowski – Komorski.
Comarch Cracovia: Radziszewski; Rompkowski – Maciejewski (2), Dąbkowski – Dutka, Noworyta – Kruczek, Novajovský (2) – Wajda (2); Svitana – Dziubiński (2) – Šinágl, Urbanowicz – Pasiut – Guzik, Drzewiecki – Słaboń – Kapica, Kisielewski – Wróbel – Domogała.

 

PUCHAR KONTYNENTALNY 2015/2016

II runda – 23-25.10.2015 (w Tychach)
Grupa C: GKS Tychy, Coventry Blaze (Wielka Brytania), Dunarea Galati (Rumunia) oraz HK Partizan Belgrade (Serbia). CSKA Sofia – zwycięzca turnieju I rundy oraz Zeytinburnu Istanbul (Turcja), który zajął 2. miejsce wycofały się z turnieju.

23.10.2015 (piątek)
godz. 15:30 Dunarea Galati – Coventry Blaze 2:7 (0:2, 0:3, 2:2)
godz. 19:30 GKS Tychy – HK Partizan Belgrade 26:0 (8:0, 5:0, 13:0)

24.10.2015 (sobota)
godz. 15:30 Coventry Blaze – HK Partizan Belgrade 12:1 (2:1, 5:0, 5:0)
godz. 19:30 GKS Tychy – Dunarea Galati 8:3 (4:0, 1:2, 3:1)

25.10.2015 (niedziela)
godz. 15:30 HK Partizan Belgrade – Dunarea Galati 1:10 (0:1, 1:4, 0:5)
godz. 19:30 Coventry Blaze – GKS Tychy 2:3 (1:0, 0:0, 1:3)

Do III rundy PK awansował GKS Tychy.

III runda – 20-22.11.2015 (Rouen, Francja)
Grupa E: Shakhtyor Soligorsk (Białoruś), Rouen Dragons (Francja), HK Kremenczuk (Ukraina), GKS Tychy (Polska).

20.11.2015 (piątek)
godz. 16:30 HK Kremenchuk – Shakhtyor Soligorsk 0:6 (0:2, 0:3, 0:1)
godz. 20:00 Rouen Dragons – GKS Tychy 5:3 (1:2, 1:0, 3:1)

21.11.2015 (sobota)
godz. 16:30 GKS Tychy – Shakhtyor Soligorsk 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
godz. 20:00 HK Kremenchuk – Rouen Dragons 3:7 (1:4, 0:2, 2:1)

22.11.2015 (niedziela)
godz. 16:00 GKS Tychy – HK Kremenchuk 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
godz. 19:30 Shakhtyor Soligorsk – Rouen Dragons 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
GKS Tychy z drugiego miejsca awansował do finału PK.

IV runda (finał) – 08-10.01.2016 (Rouen, Francja)
GKS Tychy, Rouen Dragons (Francja), Herning Blue Fox (Dania), Asiago Hockey (Włochy).

08.01.2016 (piątek)
godz. 16:30 Blue Fox Herning – GKS Tychy 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
godz. 20:00 Asiago Hockey – Rouen Dragons 2:4 (1:2, 0:2, 1:0)

09.01.2016 (sobota)
godz. 16:30 Blue Fox Herning – Asiago Hockey 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
godz. 20:00 Rouen Dragons – GKS Tychy 6:5 (4:2, 2:2, 0:1)

10.01.2016 (niedziela)
godz. 16:00 GKS Tychy – Asiago Hockey 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
godz. 19:30 Rouen Dragons – Blue Fox Herning 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Puchar Kontynentalny zdobył Rouen Dragons. GKS Tychy finały PK zakończył na 3. miejscu.

 

RUNDA ZASADNICZA PHL
I RUNDA

06.09.2015 (niedziela, godz. 19:00)
SMS U20 Sosnowiec – GKS Tychy 1:19 (0:5, 0:8, 1:6)

08.09.2015 (wtorek, godz. 18:00) * mecz przełożony z 23.10.2015 – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego
TH Unia Oświęcim – GKS Tychy 6:2 (3:0, 2:0, 1:2)

11.09.2015 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
1:0 (04:21) Galant – Bagiński – Witecki
2:0 (07:25) Witecki – Galant
3:0 (58:57) Bepierszcz – Łopuski 5/6 (do pustej)

Kary: 26 min. – 14 min.
GKS Tychy: Kosowski; Bryk (4) – Kotlorz, Pociecha (2) – Hertl (4+10 za niesportowe zachow. – za atak w okolicę głowy), Kolarz – Ciura, Jeziorski; Kogut – Kartoshkin (2) – Vítek, Witecki (2) – Galant (2) – Bagiński, Łopuski – Kolusz – Kuzin, Bepierszcz – Kalinowski – Komorski.
JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (do 58:37 i od 58:57); Lukáčik (2) – Górny, Janaćek (4) – Semrád, Schejbal (2) – Bigos, Gmiński (2); Laszkiewicz – Ł. Nalewajka – Bordowski, Danieluk – Pastryk – Plichta, R. Nalewajka (2) – Jaworski (2) – Kulas, Matusik – Szczurek.

13.09.2015 (niedziela, godz. 18:00)
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 5:1 (2:1, 2:0, 1:0)

15.09.2015 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Ciarko PBS Bank STS Sanok 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
0:1 (09:46) Biały – Danton
1:1 (18:02) Bepierszcz – Kolusz
2:1 (18:57) Komorski – Vítek – Kolusz
2:2 (22:31) Biały – Breault
3:2 (28:17) Kolusz
4:2 (44:46) Rzeszutko – Łopuski – Kuzin 5/4

Kary: 29 min. – 12 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Hertl – Pociecha, Bryk – Kotlorz (5 + kara meczu za niesport. zachow.), Ciura – Kolarz, Kogut – Kartoshkin; Łopuski – Rzeszutko (4) – Kuzin, Bepierszcz – Kalinowski – Kolusz, Witecki – Galant – Bagiński, Jeziorski – Komorski – Vítek.
Ciarko PBS Bank STS Sanok: Puurula (do 58:35); Sproule – Skokan, Lipsbergs (2) – Tuominen (2), Demkowicz – Rąpała (2), Olearczyk – Ouellette; Biały – Breault – Danton (2), Śliwiński – Ćwikła – Strzyżowski, Naparło – Kostecki (4) – Bielec, Wilusz.

18.09.2015 (piątek, godz. 18:00)
Comarch Cracovia Kraków – GKS Tychy 2:5 (0:3, 0:2, 2:0)

20.09.2015 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – TH Unia Oświęcim 7:0 (2:0, 2:0, 3:0)
1:0 (06:36) Jeziorski – Vítek – Komorski
2:0 (14:40) Witecki – Galant
3:0 (23:35) Vítek – Komorski
4:0 (24:41) Łopuski – Kolusz – Rzeszutko
5:0 (49:01) Hertl – Kuzin – Rzeszutko 4/5
6:0 (53:49) Kalinowski – Bepierszcz – Kolusz 5/4
7:0 (58:09) Bepierszcz

Kary: 10 min. – 10 min.
GKS Tychy: Kosowski; Hertl – Pociecha, Bryk – Kotlorz, Ciura – Kolarz, Kogut – Kartoshkin (4); Łopuski (2) – Rzeszutko – Kuzin (2), Bepierszcz – Kalinowski – Kolusz, Witecki – Galant – Bagiński, Jeziorski – Komorski – Vítek (2).
KS Unia Oświęcim: Witek; Vosatko (4) – Bezuška, Gabryś (2) – Modrzejewski, Popela – Gębczyk, Nowotarski – Fiedor; Wojtarowicz – Adamus (2) – S. Kowalówka, Haas – Daneček – Piotrowicz, Malicki – Wanat (2) – Paszek, Budzowski – Kulawik.

22.09.2015 (wtorek, godz. 18:00) * mecz przełożony z 25.10.2015 – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego
GKS Tychy – MUKS Orlik Opole 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
1:0 (15:31) Hertl – Kartoshkin – Bepierszcz
1:1 (23:10) Cichy 5/4
2:1 (24:30) Vítek – Jeziorski – Komorski
3:1 (50:44) Vítek – Jeziorski – Kolusz 5/4
4:1 (54:20) Witecki – Bryk 4/5

Kary: 6 min. – 4 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Hertl (2) – Pociecha, Bryk – Kotlorz, Ciura (2) – Kolusz; Kogut – Rzeszutko – Kuzin, Bepierszcz – Kalinowski – Kartoshkin, Witecki – Galant (2) – Bagiński, Jeziorski – Komorski – Vítek.
Orlik Opole: Slubowski; M. Stopiński – Sznotala, Bychawski – Sordon, Korenko – Kostek, Dolny – Rompkowski; F. Stopiński – Szydło – Marzec, Szczechura – Cichy – George (2), Klecha – Lymanskyj (2) – Fabry, Zwierz – Korzeniowski – Gawlik.

25.09.2015 (piątek, godz. 18:00)
MUKS Orlik Opole – GKS Tychy 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)

27.09.2015 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – MUKS Naprzód Janów 7:2 (2:1, 3:1, 2:0)

29.09.2015 (wtorek, godz. 18:00)
TMH Polonia Bytom – GKS Tychy 4:2 (1:0, 0:0, 3:2)

02.10.2015 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – HK Zagłębie Sosnowiec 7:0 (1:0, 2:0, 4:0)
1:0 (09:42) Bagiński – Galant – Kolusz
2:0 (28:40) Łopuski – Gazda – Pociecha 5/4
3:0 (33:01) Pociecha – Bagiński – Galant
4:0 (50:56) Bepierszcz – Kalinowski
5:0 (52:23) Pociecha – Bagiński – Witecki
6:0 (53:39) Vítek – Bryk
7:0 (58:46) Kartoshkin – Kuzin

Kary: 0 min. – 6 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Gazda – Pociecha, Bryk – Kolusz, Ciura – Kolarz, Majoch; Łopuski – Kartoshkin – Kuzin, Bepierszcz – Kalinowski – Kogut, Witecki – Galant – Bagiński, Jeziorski – Komorski – Vítek.
HK Zagłębie Sosnowiec: Kieler (od 40:01 Białek); Kečkeš – Krawczyk, A. Kowalówka (2) – Kafel, J. Jaskólski (2) – Andreykiv, Gniewek; M. Kozłowski – T. Kozłowski – Rutkowski, Jaros – Chernyadyev – Nahunko, A. Jaskólski – Stojek (2) – Wąsiński, Wrana – Sikora.

04.10.2015 (niedziela, godz. 17:30)
Nesta Mires Toruń – GKS Tychy 2:5 (1:2, 0:0, 1:3)

06.10.2015 (wtorek, godz. 18:00) * mecz przełożony z 27.10.2015 – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego
MUKS Naprzód Janów – GKS Tychy 1:11 (0:4, 1:4, 0:3)

II RUNDA

09.10.2015 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – SMS U20 Sosnowiec 8:2 (3:1, 1:0, 4:1)
1:0 (06:53) Łopuski – Rzeszutko – Kolusz
2:0 (15:35) Komorski – Bepierszcz – Pociecha
2:1 (16:40) Filip – Wsół
3:1 (19:43) Kalinowski – Komorski
4:1 (21:33) Bryk
4:2 (45:46) Jarosz – Paś
5:2 (48:18) Łopuski – Kotlorz – Rzeszutko 5/4
6:2 (53:54) Bagiński – Majoch – Pociecha
7:2 (57:04) Rzeszutko – Jeziorski – Łopuski
8:2 (59:07) Majoch – Witecki – Bagiński

Kary: 2 min. – 4 min.
GKS Tychy: Kosowski; Pociecha – Hertl, Kotlorz (2) – M. Bryk, Kolarz – Ciura, Jeziorski – Majoch; Łopuski – Rzeszutko – Kolusz, Kogut – Katroshkin – Vítek, Witecki – Galant – Bagiński, Komorski – Kalinowski – Bepierszcz.
SMS U20 Sosnowiec: Studziński; Wsół – Michałowski, Chorążyczewski – Nowak, Zieliński – Musioł, Makowski – Rybak; Gościński (2) – Skrodziuk – K. Bryk, Filip – Sroka – Goździewicz, Paś – Jarosz – Krężołek, Pelaczyk – Bichta (2) – Zygmunt.

11.10.2015 (niedziela, godz. 18:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 3:6 (1:3, 0:2, 2:1)

13.10.2015 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 3:4 (1:0, 2:2, 0:2)
1:0 (08:12) Witecki
1:1 (20:19) Tapio – Zapała
2:1 (26:35) Łopuski – Kolusz – Kotlorz
3:1 (31:54) Kotlorz – Witecki – Galant
3:2 (39:59) Jaśkiewicz – Gruszka 5/4
3:3 (40:41) Jokila – Różański
3:4 (57:16) Neupauer – Michalski – Tapio

Kary: 6 min. – 18 min.
GKS Tychy: Žigárdy (do 59:05); Pociecha – Hertl, Kotlorz – Bryk (2), Kolarz – Ciura; Łopuski – Rzeszutko – Kolusz, Majoch – Kartoshkin (2) – Vítek, Witecki (2) – Galant – Bagiński, Komorski – Jeziorski – Bepierszcz.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Raszka; Haverinen – Jaśkiewicz, Różański – Aleksyuk, Łabuz – Mrugała (2), Tomasik – Wojdyła; Jokila – Zapała (2) – Tapio (2), Gruszka – Bryniczka (2) – Wronka, Michalski – Neupauer – Wielkiewicz (10 za niesport. zachowanie), Stypuła – Kapica – Zarotyński.

16.10.2015 (piątek, godz. 18:00)
Ciarko PBS Bank STS Sanok – GKS Tychy 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) – mecz zweryfikowany jako walkower dla Sanoka (5:0)

18.10.2015 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia Kraków 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
1:0 (07:52) Bepierszcz – Galant – Bagiński
2:0 (17:22) Galant – Bagiński – Hertl
2:1 (54:27) Dziubiński – Kapica – Wajda
3:1 (59:33) Vítek – Kotlorz 5/6

Kary: 14 min. – 26 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kolarz – Ciura, Pociecha (2) – Hertl, Kotlorz – Bryk; Bepierszcz – Galant – Bagiński (2), Łopuski (2) – Rzeszutko – Kolusz, Jeziorski – Kartoshkin (4) – Vítek (2), Komorski – Kalinowski – Majoch (2).
Comarch Cracovia: Radziszewski (do 59:04); Rompkowski – Spady, Dąbkowski (2) – Wajda (2), Noworyta – Kruczek, Dutka (2+10 za niesport. zachow.) – Paczkowski; Svitana (2) – Dziubiński (2) – Šinágl (4), Urbanowicz – Pasiut – Guzik, Drzewiecki – Słaboń (2) – Kapica, Kisielewski – Wróbel – Domogała.

23.10.2015 (piątek, godz. -) *mecz przełożony na 08.09.2015
TH Unia Oświęcim – GKS Tychy *

25.10.2015 (niedziela, godz. -) *mecz przełożony na 22.09.2015
GKS Tychy – MUKS Orlik Opole *

27.10.2015 (wtorek, godz. -) *mecz przełożony na 06.10.2015
MUKS Naprzód Janów – GKS Tychy *

30.10.2015 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – TMH Polonia Bytom 4:3 (2:2, 1:1, 1:0)

13.11.2015 (piątek, godz. 18:00)
HK Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:6 (1:4, 0:2, 0:0)

15.11.2015 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Nesta Mires Toruń 9:3 (1:1, 1:1, 7:1)
1:0 (07:57) Ciura – Galant – Bagiński
1:1 (08:20) Minge – Kukushkin – M. Kalinowski
2:1 (37:36) K. Kalinowski – Komorski – Kogut
2:2 (39:53) Minge – Lidtke – Żylinski
3:2 (43:57) Galant – Vitek 4/5
4:2 (45:29) Komorski – K. Kalinowski – Vitek
5:2 (46:17) Łopuski – Kolusz – Kartoshkin
6:2 (48:24) Kolusz – Łopuski – Kotlorz 5/4
7:2 (51:55) Witecki – Galant – Bagiński
8:2 (53:36) Kartoshkin – Łopuski – Hertl
9:2 (58:14) Łopuski – Kolusz
9:3 (58:34) M. Kalinowski – Minge – Chrzanowski

Kary: 6 min. – 4 min.
GKS Tychy: Kosowski; Kolarz (2) – Ciura, Pociecha – Hertl, Kotlorz (2) – Bryk, Jeziorski; Witecki – Galant – Bagiński, Łopuski – Rzeszutko – Kolusz, Kogut – Kartoshkin (2) – Vitek, Majoch – K. Kalinowski – Komorski.
Nesta Mires Toruń: Plaskiewicz (od 53:36 Bojanowski); Żylinski (2) – Lidtke, Huzarski – Heyka, Chrzanowski – Skólmowski, Husak; M. Kalinowski – Kokushkin – Minge, Dołęga – Šaršok (2) – Kashtanov, Winiarski – Dzięgiel – Pieniak, Wiśniewski – Kuchnicki – Fraszko.

III RUNDA – „grupa silniejsza”

25.11.2015 (środa, godz. 18:00) *mecz przełożony z 20.11.2015 – udział GKS Tychy w III rundzie Pucharu Kontynentalnego
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 4:2 (2:0, 1:0, 1:2)
1:0 (10:04) Galant – Bagiński – Kotlorz
2:0 (15:57) Galant – Kolarz – Bagiński 5/4
3:0 (37:39) Bagiński – Rzeszutko – Kolarz
3:1 (41:26) Bordowski – Laszkiewicz – Górny 5/4
4:1 (54:30) Bryk – Kotlorz 4/5
4:2 (59:59) Laszkiewicz – Stantien – Vrána 5/4

Kary: 8 min. – 2 min.
GKS Tychy: Kosowski; Kolarz – Ciura, Pociecha – Hertl, Kotlorz – Bryk; Bepierszcz – Galant (2) – Bagiński (2), Kolusz – Kalinowski – Łopuski, Komorski – Rzeszutko – Vitek (2), Majoch (2) – Kogut.
JKH GKS Jastrzębie: Tomljenović (do 59:29); Szczurek – Górny, Semrád – Gimiński (2), Lukáčik – Vrána; Laszkiewicz – Bordowski – Ł. Nalewajka, Danieluk – Stantien – Kulas, Świerski – Petro – R. Nalewajka, Rostkowski – Matusik – Jaworski.

27.11.2015 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
1:0 (29:34) Komorski – Vítek
2:0 (33:45) Komorski – Vítek
2:1 (39:10) Słaboń – Domogała – Novajovský 5/4
3:1 (39:52) Kotlorz – Vítek 5/4
4:1 (58:09) Kalinowski – Łopuski – Kolusz 5/4

Kary: 8 min. – 10 min.
GKS Tychy: Kosowski; Kolarz – Ciura (2), Pociecha – Hertl, Kotlorz – Bryk; Bepierszcz – Galant – Bagiński, Kolusz (2) – Kalinowski – Łopuski (2), Komorski – Rzeszutko – Vitek (2), Majoch – Kogut – Jeziorski.
Comarch Cracovia: Radziszewski; Rompkowski – Grman, Novajovský (2) – Noworyta, Wajda – Kruczek, Maciejewski – Dąbkowski (2); Šinágl – Dziubiński – Wróbel, Urbanowicz – Słaboń – Domogała, Drzewiecki (2) – Pasiut (4) – Guzik, Kisielewski, Paczkowski.

29.11.2015 (niedziela, godz. 18:00)
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 4:2 (3:0, 0:2, 1:0)

01.12.2015 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Ciarko PBS Bank STS Sanok 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
0:1 (21:38) Tuominen – Salija – Kostecki 5/4
0:2 (59:03) Kostecki 5/4

Kary: 12 min. – 20 min. (w tym 2 min. kary techn.)
GKS Tychy: Žigárdy; Kolarz – Ciura, Pociecha – Hertl, Kotlorz – Bryk; Witecki (2) – Galant (2) – Bagiński (2+2), Łopuski (4) – Kalinowski – Kolusz, Komorski – Vítek, Kogut – Rzeszutko – Majoch.
Ciarko PBS Bank STS Sanok: Skrabalak Roberts – Sproule (2+2), Salija (2) – Tuominen, Demkowicz – Rąpała (2), Olearczyk; Danton (2) – Azari (2) – Biały, Strzyżowski – Kostecki – Ćwikła (2), Bzdyl (4) – Wilusz – Śliwiński (2).

IV RUNDA – „grupa silniejsza”

04.12.2015 (piątek, godz. 18:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 4:3 (1:0, 0:2, 2:1, d. 0:0, k. 2:1)

06.12.2015 (niedziela, godz. 18:00)
GKS Tychy – TH Unia Oświęcim 9:3 (2:1, 3:2, 4:0)
0:1 (06:02) Daneček – S. Kowalówka – Wojtarowicz
1:1 (08:05) Komorski – Pociecha – Bryk 5/4
2:1 (14:51) Kolusz – Kolarz – Kosowski
3:1 (23:04) Vítek – Kogut – Kotlorz
4:1 (26:13) Pociecha – Vítek – Kogut
4:2 (32:15) Daneček – S. Kowalówka
4:3 (32:55) Piotrowicz – Haas
5:3 (34:35) Kolarz
6:3 (48:28) Vítek – Komorski
7:3 (49:15) Pociecha – Kolusz
8:3 (51:08) Komorski – Kogut – Ciura
9:3 (53:16) Komorski- Kolarz 4/4

Kary: 16 min. (w tym 2 min. kary techn.) – 8 min.
GKS Tychy: Kosowski; Kolarz – Ciura (2), Pociecha (2) – Hertl, Kotlorz – Bryk; Witecki (2+2) – Galant (2) – Bagiński, Łopuski (2) – Kalinowski – Kolusz, Kogut – Komorski (2) – Vítek, Majoch.
KS Unia Oświęcim: Witek; Vosatko – Bezuška, Gabryś – Fiedor, Popela – Nowotarski; Wojtarowicz (2) – Daneček – S. Kowalówka, Piotrowicz – Haas – Szewczyk, Malicki (2) – Wanat (2) – Gębczyk (2).

08.12.2015 (wtorek, godz. 18:00) *mecz przełożony z 22.11.2015 – udział GKS Tychy w III rundzie Pucharu Kontynentalnego
TH Unia Oświęcim – GKS Tychy 3:5 (1:4, 2:0, 0:1)

11.12.2015 (piątek, godz. 18:30)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, d. 0:1)

13.12.2015 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
1:0 (05:39) Kogut – Vítek
2:0 (10:11) Kolusz – Łopuski 4/4
3:0 (20:31) Galant – Bagiński – Witecki
4:0 (26:11) Vítek – Kogut – Kolarz
5:0 (45:16) Kalinowski – Łopuski
6:0 (47:53) Kalinowski – Łopuski

Kary: 26 min – 14 min.
GKS Tychy: Kosowski; Kolarz (8) – Ciura, Pociecha – Sokół (2), Kotlorz – Bryk; Witecki – Galant – Bagiński, Łopuski – Kalinowski (2) – Kolusz, Kogut – Komorski – Vítek, Kartoshkin (2+2+10 za niesport. zachow.) – Majoch.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Raszka; Haverinen (2) – Wojdyła, Tomasik – Aleksyuk, Łabuz (2) – Sulka (2+2); Jokila – Zapała – Tapio, Różański – Bryniczka – Wronka, Zarotyński (2) – Neupuer – Wielkiewicz (4), Stypuła – Kapica – Olchawski.

22.12.2015 (wtorek, godz. 18:00)
Ciarko PBS Bank STS Sanok – GKS Tychy 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, d. 0:0, k. 1:0)

V RUNDA – „grupa silniejsza”

03.01.2016 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
1:0 (59:44) Kolusz – Łopuski – Sokół

Kary: 16 min. – 18 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kolarz (2) – Ciura (2), Gazda – Sokół, Pociecha (2) – Bryk (2), Woźnica (2) – Jeziorski; Witecki – Galant – Bagiński, Łopuski – Kalinowski – Kolusz (2), Kogut – Komorski – Vítek (2), Rzeszutko (2) – Kartoshkin – Bepierszcz.
JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny; Gimiński – Górny, Pastryk – Bigos, Janáček (2) – Látal (2), Vrána; Laszkiewicz (4) – Stantien (4) – Bordowski (2), Danieluk (2) – Ł. Nalewajka – Kulas, R. Nalewajka (2) – Petro – Stasiewicz, Rostkowski – Jaworski – Matusik.

08.01.2016 (piątek, godz. – ) *przełożony na 19.01.2016 – udział GKS Tychy w finale Pucharu Kontynentalnego
TH Unia Oświęcim – GKS Tychy

10.01.2016 (niedziela, godz. -) *przełożony na 26.01.2016 – udział GKS Tychy w finale Pucharu Kontynentalnego
GKS Tychy – Comarch Cracovia

12.01.2016 (wtorek, godz. -) * przełożony na 13.01.2016 – udział GKS Tychy w finale Pucharu Kontynentalnego
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy

13.01.2016 (środa, godz. 18:00) *przełożony z 12.01.2016 – udział GKS Tychy w finale Pucharu Kontynentalnego
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)

15.01.2016 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Ciarko PBS Bank STS Sanok 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
1:0 (15:39) Witecki – Galant 5/4
1:1 (47:03) Sliwiński – Brown – Cameron 5/4
2:1 (56:32) Bagiński – Kotlorz

Kary: 10 min. – 22 min.
GKS Tychy: Kosowski; Kolarz – Ciura (2), Pociecha (2) – Sokół, Kotlorz – Bryk, Hertl – Gazda (2); Witecki – Galant (2) – Bagiński, Bepierszcz – Rzeszutko – Vítek (2), Kogut – Kartoshkin – Kolusz, Jeziorski – Kalinowski – Majoch.
Ciarko PBS Bank STS Sanok: Skrabalak (do 59:55); Tarasuk – Sproule, Roberts (2) – Tuominen, Salija – Olearczyk (2), Demkowicz – Rąpała (2); Sliwiński – Brown (4, 10 za niesport. zachowanie) – Cameron, Strzyżowski – Danton (2) – Azari, Biały – Kostecki – Wilusz, Bielec – Naparło.

VI RUNDA – „grupa silniejsza”

17.01.2016 (niedziela, godz. 18:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

19.01.2016 (wtorek, godz. 18:00) – mecz V rundy, *przełożony z 08.01.2016 – udział GKS Tychy w finale Pucharu Kontynentalnego
TH Unia Oświęcim – GKS Tychy 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)

22.01.2016 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – TH Unia Oświęcim 8:2 (4:1, 2:0, 2:1)
1:0 (01:39) Vítek – Komorski – Pociecha
2:0 (03:10) Majoch – Gazda – Jeziorski
3:0 (05:10) Bryk 3/5
3:1 (06:06) Adamus – Daneček
4:1 (10:56) Witecki – Galant
5:1 (22:37) Bepierszcz – Rzeszutko – Łopuski
6:1 (34:50) Kalinowski – Majoch 5/4
7:1 (56:05) Gazda – Kalinowski
7:2 (57:09) Paszek – Piotrowicz – Bezuška
8:2 (57:33) Komorski – Vítek – Vozdecký

Kary: 8 min. – 12 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kolarz – Ciura, Pociecha (2) – Sokół, Kolusz (2) – Bryk, Hertl (2) – Gazda; Witecki – Galant – Bagiński (2), Vozdecký – Komorski – Vítek, Łopuski – Rzeszutko – Bepierszcz, Jeziorski – Kalinowski – Majoch.
KS Unia Oświęcim: Witek (2); Vosatko (2) – Bezuška, Gabryś (2) – Koczy, Gębczyk – Nowotarski, Fiedor – Kysela; Daneček (2) – Jakubik – S. Kowalówka, Tabaček – Haas – Szewczyk (2), Malicki (2) – Paszek – Wanat, Budzowski – Adamus – Piotrowicz.

24.01.2016 (niedziela, godz. 18:30)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

26.01.2016 (wtorek, godz. 18:00) – mecz V rundy, *przełożony z 10.01.2016 – udział GKS Tychy w finale Pucharu Kontynentalnego
GKS Tychy – Comarch Cracovia 1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
0:1 (13:36) Urbanowicz – Šinágl – Svitana
0:2 (20:34) Šinágl – Svitana – Urbanowicz
0:3 (29:59) Svitana
1:3 (32:15) Kalinowski – Majoch – Hertl
1:4 (38:19) Šinágl – Pasiut
1:5 (47:26) Guzik

Kary: 4 min. – 12 min.
GKS Tychy: Kosowski; Pociecha – Sokół, Kolarz – Ciura (2), Kotlorz – Bryk, Hertl – Gazda; Vozdecký – Komorski – Vítek, Kogut – Galant – Kolusz, Łopuski – Rzeszutko – Bepierszcz, Jeziorski – Kalinowski – Majoch (2).
Comarch Cracovia: Radziszewski; Rompkowski (2) – Dutka, Wajda (4) – Kruczek, Noworyta – Maciejewski, Dąbkowski – Novajovský (2); Urbanowicz – Svitana – Šinágl, Drzewiecki – Pasiut – Guzik, Domogała – Kutsevich – Dziubiński (2), Kisielewski (2) – Wróbel – Paczkowski.

29.01.2016 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
1:0 (04:10) Witecki – Bepierszcz
1:1 (10:46) Michalski – McGregor
2:1 (29:55) Witecki – Galant 4/5
2:2 (46:58) Kania
3:2 (51:24) Komorski – Vítek
4:2 (59:43) Witecki – Bepierszcz – Bagiński 5/6 (do pustej)

Kary: 33 min. – 12 min.
GKS Tychy: Žigárdy (2); Ciura – Kolarz (4), Pociecha – Sokół, Kotlorz (2) – Hertl (5 za rzucenie na bandę+20 za niesportowe zachowanie), Gazda – Jeziorski; Witecki – Galant – Bepierszcz, Łopuski – Rzeszutko – Kolusz, Vozdecký – Komorski – Vítek, Woźnica – Bagiński – Kogut.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Raszka (do 59:33 i od 59:43); Haverinen – Jaśkiewicz, Tomasik – Kania, Łabuz (2) – Mrugała, Wojdyła – Sulka; Jokila (4) – Zapała – Tapio, Gruszka (2) – Wronka (2) – Różański, Michalski (2) – McGregor – Wielkiewicz, Stypuła – Olchawski – Zarotyński.

31.01.2016 (niedziela, godz. 18:00)
Ciarko PBS Bank STS Sanok – GKS Tychy 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, d. 0:0, k. 1:2)

 

PLAY-OFF

Hokej playoff 2016

I runda – ćwierćfinał (1-8; 2-7; 3-6; 4-5) (Comarch Cracovia – Orlik Opole, GKS Tychy – TMH Polonia Bytom, TatrySki Podhale Nowy Targ – KS Unia Oświęcim, JKH GKS Jastrzębie – Ciarko PBS Bank STS Sanok)

GKS Tychy – TMH Polonia Bytom – stan rywalizacji 3-0

19.02.2016 (piątek, godz. 19:00)
GKS Tychy – TMH Polonia Bytom 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
1:0 (06:35) Pociecha – Rzeszutko
2:0 (10:52) Rzeszutko – Hertl
3:0 (56:17) Vozdecký – Vitek – Ciura

Kary: 8 min. (w tym 4 min. kary techn.) – 16 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Ciura (2) – Kolarz, Pociecha – Sokół, Kotlorz (2) – Bryk, Hertl – Majoch; Witecki – Galant – Bepierszcz, Łopuski – Kalinowski – Kolusz, Vozdecký – Komorski – Vítek, Kogut – Rzeszutko – Bagiński.
TMH Polonia Bytom: Landsman; Cunik (2) – Działo (4), Lipsbergs (2) – Uherek (2), Owczarek – Kulik, Stępień – Falkenhagen; Przygodzki (2) – Krzemień – Demyanyuk, Tomečko – Frączek – Kłaczyński (2), Salamon – Słodczyk – T. Kozłowski, Wąsiński – Mazur- Wieczorek (2).

20.02.2016 (sobota, godz. 17:00)
GKS Tychy – TMH Polonia Bytom 4:2 (2:0, 2:1, 0:1)
1:0 (09:36) Vítek – Hertl – Bagiński
2:0 (13:33) Bagiński – Kogut
3:0 (22:59) Bagiński – Hertl 5/4
4:0 (26:24) Vozdecký – Vítek – Rzeszutko 5/4
4:1 (37:44) Kłaczyński – Tomečko – Działo
4:2 (45:13) Frączek (bramka samobójcza)

Kary: 4 min. – 12 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Ciura – Kolarz, Pociecha – Sokół, Kotlorz – Bryk, Hertl – Gazda; Witecki – Galant – Bepierszcz, Łopuski – Majoch – Kolusz, Vozdecký – Komorski – Vítek, Kogut – Rzeszutko – Bagiński (4).
TMH Polonia Bytom; Landsman (do 56:18 i od 57:53); Cunik – Działo, Lipsbergs – Uherek (4), Owczarek – Kulik, Stępień – Falkenhagen; Przygodzki – Krzemień – Demyanyuk, Tomečko (2) – Frączek (4) – Kłaczyński, Salamon – Słodczyk – T. Kozłowski, Wąsiński (2) – Mazur – Wieczorek.

23.02.2016 (wtorek, godz. 18:00)
TMH Polonia Bytom – GKS Tychy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
0:1 (11:14) Kolusz
1:1 (30:39) Salamon – Działo – Cunik
1:2 (35:55) Pociecha – Kolusz – Łopuski

Kary: 6 min. – 10 min.
TMH Polonia Bytom; Landsman; Cunik – Działo, Lipsbergs – Uherek, Owczarek (2) – Kulik (2); Przygodzki (2) – Drozd – Demyanyuk, Tomečko – Krzemień – Kłaczyński, Salamon – Słodczyk – T. Kozłowski, Wąsiński – Mazur – Wieczorek.
GKS Tychy: Žigárdy; Ciura – Kolarz, Pociecha (2) – Sokół, Kotlorz (6) – Bryk (2), Hertl – Gazda; Witecki – Galant – Bepierszcz, Łopuski – Majoch – Kolusz, Vozdecký – Komorski – Vítek, Kogut – Rzeszutko – Bagiński.

II runda – półfinał (1-4; 2-3) (Comarch Cracovia – Ciarko PBS Bank STS Sanok, GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ)

GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ – stan rywalizacji 4-0

29.02.2016 (poniedziałek, godz. 18:00)
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 5:1 (0:1, 2:0, 3:0)
0:1 (00:56) Wronka – Bryniczka
1:1 (28:27) Vítek – Komorski – Vozdecký
2:1 (39:28) Kogut
3:1 (44:56) Kolarz – Vozdecký
4:1 (48:10) Hertl – Witecki – Bagiński 4/5
5:1 (51:50) Vítek – Vozdecký – Bryk 5/4

Kary: 10 min. – 12 min. (w tym 2 min. kary techn.)
GKS Tychy: Žigárdy; Ciura – Kolarz, Pociecha – Hertl, Kotlorz – Bryk, Sokół – Gazda; Witecki – Galant – Bepierszcz, Łopuski (2) – Majoch – Kolusz, Vozdecký – Komorski (4) – Vítek (2+2), Kogut – Rzeszutko – Bagiński.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Raszka; Haverinen – Jaśkiewicz, Tomasik – Kania (2), Łabuz – Mrugała (4), Wojdyła – Sulka; McGregor (2) – Zapała (2) – Jokila, Gruszka – Bryniczka – Wronka, Michalski – Neupauer – Wielkiewicz, Tapio – Kapica – Różański.

01.03.2016 (wtorek, godz. 18:30) – transmisja w TVP Sport
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 7:1 (4:1, 0:0, 3:0)
1:0 (03:48) Pociecha – Kolusz
2:0 (08:08) Kolarz – Komorski
3:0 (09:53) Witecki – Bepierszcz – Bryk
4:0 (10:36) Witecki 4/5
4:1 (14:25) Bryniczka – Wronka – Gruszka 5/4
5:1 (49:50) Kolusz – Galant
6:1 (59:01) Pociecha – Kolusz
7:1 (59:49) Galant – Bepierszcz – Ciura

Kary: 10 min. – 31 min. (w tym 2 min. kary techn.)
GKS Tychy: Žigárdy; Ciura – Kolarz (2+2, 4), Pociecha – Hertl, Kotlorz – Bryk, Woźnica – Gazda; Witecki – Galant – Bepierszcz, Łopuski – Majoch (2) – Kolusz, Vozdecký – Komorski – Vítek, Kogut – Rzeszutko – Bagiński.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Raszka (od 10:36 B. Kapica); Haverinen (2) – Jaśkiewicz (2), Tomasik – Sulka, Łabuz – Mrugała, Wojdyła; McGregor – Zapała (5+20 za niesport. zachowanie za niebezpieczną grę wysokim kijem) – Jokila, Gruszka – Bryniczka – Wronka, Michalski – Neupauer – Zarotyński, Tapio – D. Kapica – Różański.

04.03.2016 (piątek, godz. 18:00)
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
0:1 (16:01) Bagiński – Hertl – Rzeszutko 5/4
0:2 (59:36) Vozdecký – Kolarz (do pustej)

Kary: 8 min. – 10 min.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Raszka (do 59:10 i od 59:36); Haverinen (2) – Jaśkiewicz, Tomasik (2) – Kania, Łabuz – Mrugała, Wojdyła – Sulka; Tapio – Zapała – Jokila, Gruszka – Bryniczka (2) – Wronka, Michalski (2) – Neupauer – Wielkiewicz, McGregor – D. Kapica – Różański.
GKS Tychy: Žigárdy; Ciura – Kolarz, Pociecha (4) – Hertl, Kotlorz – Kolusz (2), Jeziorski – Gazda; Witecki – Galant – Bepierszcz (2), Woźnica – Majoch – Łopuski, Vozdecký – Komorski – Vítek (2), Kogut – Rzeszutko – Bagiński.

05.03.2016 (sobota, godz. 18:00)
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 2:5 (0:3, 1:0, 1:2)
0:1 (02:24) Komorski – Vozdecký – Kolusz
0:2 (07:38) Komorski – Vítek – Hertl
0:3 (19:41) Vozdecký – Kolusz – Kolarz 5/3
1:3 (28:17) Gruszka – Kania 5/4
2:3 (43:08) Tomasik – Wronka – Gruszka
2:4 (43:29) Witecki – Bepierszcz
2:5 (58:32) Bepierszcz 4/5 (do pustej)

Kary: 14 min. (w tym 2 min. kary techn.) – 16 min.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Raszka; Haverinen – Jaśkiewicz, Tomasik – Kania (2), Łabuz – Mrugała (4), Wojdyła – Sulka; McGregor – Zapała – Jokila, Gruszka – Bryniczka – Wronka (2), Michalski (2) – Neupauer – Wielkiewicz (2), Zarotyński – D. Kapica – Różański.
GKS Tychy: Žigárdy; Ciura – Kolarz (2), Pociecha – Hertl, Kotlorz – Kolusz, Jeziorski – Gazda; Witecki – Galant (4) – Bepierszcz (4), Woźnica – Majoch (2) – Łopuski (2), Vozdecký – Komorski – Vítek, Kogut – Rzeszutko – Bagiński (2).

III runda – finał (Comarch Cracovia – GKS Tychy)
Na antenie TVP Sport pokazane zostaną wszystkie mecze finałowe Polskiej Hokej Ligi.

Comarch Cracovia – GKS Tychy – stan rywalizacji 4-3

14.03.2016 (poniedziałek, godz. 18:30)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
0:1 (17:36) Sokół – Vozdecký
1:1 (22:55) Šinágl – Dziubiński
2:1 (39:31) Drzewiecki – Kruczek
3:1 (50:28) Dziubiński – Šinágl

Kary: 10 min. – 10 min.
Comarch Cracovia: Radziszewski: Rompkowski – Turoň (2), Wajda – Kruczek, Noworyta – Dąbkowski, Novajovský – Dutka; Svitana – Dziubiński – Šinágl, Drzewiecki – Kucewicz (2) – Guzik (2), Urbanowicz – Słaboń (2) – Kapica (2), Domogała – Wróbel – Kisielewski.
GKS Tychy: Žigárdy (do 59:30); Ciura – Kolarz, Pociecha – Hertl (2), Kotlorz – Bryk (2), Sokół – Kalinowski; Witecki – Galant – Bepierszcz, Łopuski – Majoch (2) – Kolusz, Vozdecký (2) – Komorski (2) – Vítek, Kogut – Rzeszutko – Bagiński.

15.03.2016 (wtorek, godz. 18:30)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
1:0 (23:47) Kapica – Wróbel – Maciejewski
2:0 (26:47) Słaboń – Kapica – Urbanowicz
3:0 (29:22) Kisielewski – Domogała – Wróbel
3:1 (39:05) Kolarz – Vítek – Komorski
4:1 (42:34) Dziubiński – Svitana – Rompkowski 5/4

Kary: 12 min. – 25 min. (w tym 2 min. kary techn.)
Comarch Cracovia: Radziszewski: Rompkowski – Turoň, Wajda – Kruczek, Novajovský – Maciejewski, Dąbkowski – Dutka; Svitana – Dziubiński (4) – Šinágl (2), Drzewiecki (4) – Kucewicz – Guzik, Urbanowicz – Słaboń (2) – Kapica, Domogała – Wróbel – Kisielewski.
GKS Tychy: Žigárdy; Ciura – Kolarz, Pociecha – Hertl, Kotlorz (6) – Bryk (2), Majoch – Woźnica; Witecki – Galant – Bepierszcz, Łopuski – Kalinowski (2) – Kolusz (2), Vozdecký – Komorski – Vítek, Kogut – Rzeszutko (5+2) – Bagiński (4).

18.03.2016 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 2:1 (0:0; 1:1, 0:0, d. 0:0, k. 1:0)
1:0 (36:12) Pociecha – Vozdecký – Kolusz 5/3
1:1 (39:46) Dutka – Šinágl 5/4
2:1 (65:00) Galant – DRZK

Rzuty karne:
1:0 Galant
1:0 Šinágl
1:0 Rzeszutko
1:0 Drzewiecki
1:0 Vítek
1:0 Svitana

Kary: 12 min. – 14 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Ciura – Kolarz, Pociecha (2) – Kolusz, Kotlorz – Bryk, Łopuski – Gazda; Woźnica – Rzeszutko (2) – Bagiński, Vozdecký (2) – Komorski – Vítek (2), Witecki – Galant (2) – Kogut, Jeziorski – Kalinowski (2) – Bepierszcz.
Comarch Cracovia: Radziszewski; Rompkowski – Turoň, Wajda (2) – Kruczek (2), Dąbkowski (2) – Noworyta (2), Novajovský – Dutka; Svitana – Dziubiński (2) – Šinágl, Drzewiecki – Kutsevich – Guzik (2), Urbanowicz (2) – Słaboń – Kapica, Domogała – Wróbel – Kisielewski.

19.03.2016 (sobota, godz. 16:30)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 6:3 (1:1, 3:0, 2:2)
1:0 (01:04) Komorski – Vozdecký – Vítek 5/4
1:1 (03:13) Urbanowicz – Novajovský 5/4
2:1 (26:58) Vozdecký – Komorski – Vítek
3:1 (33:39) Vozdecký – Komorski – Vítek
4:1 (38:06) Vítek
4:2 (42:13) Wróbel – Domogała – Dąbkowski
5:2 (43:44) Woźnica – Bagiński
5:3 (52:04) Kruczek – Słaboń – Urbanowicz 5/4
6:3 (59:55) Kogut 5/6 (do pustej)

Kary: 8 min. – 12 min.
GKS Tychy: Žigárdy: Ciura – Kolarz, Pociecha (2) – Kolusz, Kotlorz (2) – Bryk, Łopuski – Gazda; Woźnica – Rzeszutko – Bagiński (2), Vozdecký (2) – Komorski – Vítek, Witecki – Galant – Kogut, Jeziorski – Kalinowski – Bepierszcz.
Comarch Cracovia: Radziszewski (do 58:40 i od 59:55); Maciejewski – Novajovský (2), Wajda – Kruczek, Dutka (2) – Turoň, Dąbkowski – Noworyta; Urbanowicz (2) – Słaboń – Kapica (2), Drzewiecki – Kutsevich – Guzik, Šinágl – Dziubiński – Svitana, Domogała (2) – Wróbel – Kisielewski (2).

22.03.2016 (wtorek, godz. 19:06)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
0:1 (03:20) Vozdecký – Kolusz
1:1 (21:40) Dziubiński – Šinágl – Svitana 5/4
2:1 (57:25) Vítek – Komorski
3:1 (58:55) Vítek – Kolusz (do pustej)

Kary: 2 min. – 6 min.
Comarch Cracovia: Radziszewski; Noworyta – Turoň, Maciejewski – Novajovský, Wajda – Kruczek, Bożko – Dutka; Šinágl – Dziubiński – Svitana, Urbanowicz (2) – Słaboń – Drzewiecki, Guzik – Kutsevich – Kapica, Domogała – Wróbel – Kisielewski.
GKS Tychy: Žigárdy: Ciura – Kolarz (2), Pociecha (2) – Kolusz, Kotlorz (2) – Bryk, Hertl – Gazda; Woźnica – Rzeszutko – Bagiński, Vozdecký – Komorski – Vítek, Bepierszcz – Galant – Kogut, Jeziorski – Witecki – Łopuski.

24.03.2016 (czwartek, godz. 18:30)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 2:3 (1:2; 0:1, 1:0)
0:1 (05:38) Bazhko – Drzewiecki
0:2 (17:40) Kapica 4/5
1:2 (19:23) Ciura – Witecki
1:3 (37:14) Šinágl
2:3 (48:27) Witecki

Kary: 18 min. – 12 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Ciura – Kolarz, Pociecha – Kolusz, Kotlorz – Bryk (2), Hertl – Gazda; Woźnica – Rzeszutko – Bagiński, Vozdecký (2) – Komorski – Vítek, Bepierszcz (2+10 za niesport. zachow.) – Galant – Kogut, Jeziorski – Witecki (2) – Łopuski.
Comarch Cracovia: Radziszewski; Novajovský – Noworyta, Maciejewski – Kruczek, Wajda – Dutka, Dąbkowski – Turoň; Urbanowicz (2) – Svitana – Šinágl, Dziubiński (2) – Słaboń – Kapica, Bazhko – Kutsevich – Drzewiecki (2), Domogała – Wróbel (4) – Kisielewski (2).

26.03.2016 (sobota, godz. 14:30)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 2:1 (1:0, 1:0; 0:1)
1:0 (13:28) Kutsevich
2:0 (34:13) Šinágl
2:1 (41:12) Łopuski – Kolusz 5/4

Kary: 16 min. – 12 min.
Comarch Cracovia: Radziszewski; Novajovský – Noworyta, Maciejewski – Kruczek, Wajda – Dutka (2+2), Dąbkowski – Turoň (2); Urbanowicz (2) – Svitana (2) – Šinágl, Dziubiński (2) – Słaboń – Kapica, Bazhko – Kutsevich (2) – Drzewiecki (2), Domogała – Wróbel – Kisielewski.
GKS Tychy: Žigárdy (do 58:28); Ciura – Kolarz (2), Pociecha (2) – Sokół, Kotlorz – Bryk, Gazda – Kogut; Woźnica – Rzeszutko (2) – Bagiński (2+2), Vozdecký – Komorski – Vítek, Jeziorski – Witecki – Łopuski (2), Galant – Bepierszcz – Kolusz.