REKLAMA
REKLAMA

GKS Tychy Hokej Sezon 2016-2017

TABELA POLSKIEJ HOKEJ LIGI SEZON 2016/2017
Lp
Drużyna
M
W
WDK
PDK
P
Bramki
Punkty
1 GKS Tychy 40 28 3 3 6 173:79 93
2 Comarch Cracovia 40 28 1 3 8 179:99 89
3 TatrySki Podhale Nowy Targ 40 20 4 2 14 149:120 70
4 TMH Polonia Bytom 40 16 7 2 15 106:101 64
5 MUKS Orlik Opole 40 16 2 7 15 122:110 59
6 JKH GKS Jastrzębie 40 12 4 5 19 113:127 49
7 KS Unia Oświęcim 36 20 4 2 10 142:94 70
8 GKS Katowice 36 17 2 4 13 108:98 59
9 Nesta Mires Toruń 36 10 6 1 19 146:155 43
10 MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk 36 10 3 23 116:139 33
11 SMS Sosnowiec 36 1 35 52:284 1

KADRA GKS TYCHY NA SEZON 2016/2017

Zostali – bramkarze: Štefan Žigárdy, Kamil Kosowski, Kamil Lewartowski; obrońcy: Michał Kotlorz, Mateusz Bryk, Bartosz Ciura, Bartłomiej Pociecha, Remigiusz Gazda; napastnicy: Adam Bagiński, Michał Woźnica, Radosław Galant, Jakub Witecki, Marcin Kolusz, Josef Vitek, Jarosław Rzeszutko, Martin Vozdecký (odszedł w trakcie sezonu), Mateusz Bepierszcz, Kamil Kalinowski, Filip Komorski, Patryk Kogut, Bartłomiej Jeziorski.

Przyszli – obrońcy: Kamil Górny, Miroslav Zatko, Petr Kuboš, Marcin Horzelski, Michał Żak; napastnicy: Jaroslav Kristek, Dawid Duży, Jan Semorád oraz Andrei Makrov (w trakcie sezonu).

Odeszli – obrońcy: Michael Kolarz (Comarch Cracovia), Jaroslav Hertl, Łukasz Sokół (koniec kariery); napastnicy: Mikołaj Łopuski (Milton Keynes Lightning), Dawid Majoch (KH GKS Katowice).

 

SPARINGI

28.07.2016 (czwartek, godz. 18:00) GKS Tychy – LHK Jestřábi Prostějov 4:9 (1:1, 0:3, 2:3, d. 1:2 k.1:0)
02.08.2016 (wtorek, godz. 18:00) GKS Tychy – HK Nový Jičín 5:3 (0:0, 2:1, 3:2)
04.08.2016 (czwartek, godz. -) LHK Jestřábi Prostějov – GKS Tychy 1:2 (0:0, 1:1, 0:1, d. 0:0, k. 0:1)

Turniej w Havirzovie
11.08.2016 (czwartek, godz. 14:30) TH Unia Oświęcim – GKS Tychy 3:7 (1:4, 1:3, 1:0)
12.08.2016 (piątek, godz. -) GKS Tychy – VHK ROBE Vsetín 4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
13.08.2016 (sobota, godz. -) AZ Havířov – GKS Tychy 5:3 (1:1, 2:2, 2:0)

Memoriał Pavla Zabojnika w Zvoleniu
18.08.2016 (czwartek, godz. 15:30) HC 07 Detva – GKS Tychy 6:5 d (1:0, 2:3, 2:2, d.1:0)
19.08.2016 (piatek, godz. 15:30) Shakhtar Soligorsk – GKS Tychy 2:5 (0:3, 1:2, 1:0)
20.08.2016 (sobota, godz. 12:00) DVTK Jegesmedvek Miskolc – GKS Tychy 3:1 (0:1, 3:0, 0:0)

01.09.2016 (czwartek, godz. 11:30)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 2:6 (1:1, 0:3, 1:2)

PUCHAR POLSKI 2016/2017

Po dwóch rundach sezonu zasadniczego zespoły zajmujące miejsca: 1, 2, 3, 4, kwalifikują się do Pucharu Polski, rozgrywanego wg ubiegłorocznego systemu. Wszystkie spotkania pokaże TVP Sport.
29.12.2016 (czwartek) – mecze półfinałowe: 1-4, 2-3
godz. 16:00 GKS Tychy – Tempish Polonia Bytom 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
1:0 (10:54) Górny – Bryk 5/4
2:0 (18:49) Komorski – Vitek
3:0 (26:16) Ciura – Vitek
4:0 (34:19) Kolusz – Górny – Bryk 3/3
4:1 (41:22) Krzemień – Malinik – Pastryk
5:1 (53:53) Semorad – Pociecha

Kary: 10 min. – 8 min.
GKS Tychy: Zigardy (2); Kubos – Ciura, Zatko (2) – Kotlorz, Bryk – Górny, Pociecha – Gazda; Jeziorski – Komorski (2) – Vitek, Bepierszcz – Semorad (2) – Kogut, Vozdecky – Kristek – Kolusz, Witecki – Rzeszutko – Bagiński (2).
Tempish Polonia Bytom: Landsman (od 40:01 Raszka); Cunik – Dikis, Augstkalns – Wanacki, Owczarek – Pastryk, Działo – Stępień; Bordowski – Kartoshkin – Danieluk (4), T. Kozłowski – Słodczyk – Salamon (2), Malinik – Krzemień – Kłaczyński, Biezais (2) – Frączek – Wąsiński.

godz. 19:30 TatrySki Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia 2:4 (1:2, 0:0, 1:2)

30.12.2016 (piątek, godz. 18:30) – mecz finałowy (zwycięzcy półfinałów)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 0:3 (0:0, 0;2, 0:1)
0:1 (31:02) Kogut – Semorad
0:2 (33:17) Komorski – Jeziorski – Vitek
0:3 (44:10) Semorad – Bepierszcz 5/4

Kary: 8 min. – 6 min. (w tym 2 min. Kary techn.)
Comarch Cracovia: Radziszewski; Noworyta – Novajovsky, Mateusz Rompkowski – Kolarz (2), Maciejewski – Wajda, Dąbkowski – Dutka (2); Sinagl – Svitana – Drzewiecki (2), Urbanowicz – Dziubiński – Kapica, Jencik – Słaboń – Kalus, Wróbel – Chovan (2) – Domogała.
GKS Tychy: Kosowski; Kubos – Ciura, Zatko- Kotlorz, Bryk – Górny, Pociecha – Gazda (2); Jeziorski – Komorski – Vitek, Bepierszcz – Semorad – Kogut, Vozdecky – Kristek – Kolusz, Witecki (2) – Rzeszutko – Bagiński.

GKS Tychy zdobył PUCHAR POLSKI!

 

PUCHAR KONTYNENTALNY 2016/2017

II runda – 21-23.10.2016 (w Tychach)

Grupa C: GKS Tychy (Polska), Dunarea Galati (Rumunia), Acroni Jesenice (Słowenia), Jegesmedvek Miskolc (Węgry)

21.10.2016 (piątek)
godz. 15:30 DVTK Jegesmedvek Miskolc – HDD Acroni Jesenice 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
godz. 19:00 Dunarea Galati – GKS Tychy 0:12 (0:3, 0:2, 0:7)
0:1 (07:14) Galant – Ciura
0:2 (09:37) Kalinowski – Kolusz
0:3 (15:58) Rzeszutko – Bagiński
0:4 (32:10) Vozdecky – Kristek – Pociecha
0:5 (32:49) Jeziorski
0:6 (40:35) Bepierszcz – Kolusz – Kalinowski
0:7 (42:14) Bagiński – Rzeszutko
0:8 (42:29) Komorski – Kubos
0:9 (45:29) Bagiński – Rzeszutko
0:10 (46:34) Bepierszcz
0:11 (47:08) Bepierszcz – Kalinowski – Zatko
0:12 (49: 28) Bagiński – Woźnica – Rzeszutko

Kary: 14 min. – 2 min.
Dunarea Galati: Lakosil (od 40:00 Popa); Tamas – Devecka, Zsombor Pal – Bednar, Goga (2) – Hildebrand (2), Neagos – Alexandru Munteanu; Krajci – Mihaly – Gaspar, Rusnak (2) – Alexandru Munteanu – Buschacher, Lorincz – Szocs (2) – Zlatan Pal, Lantos – Irimia (6).
GKS Tychy: Zigardy; Zatko – Kotlorz, Kubos – Ciura, Bryk – Pociecha, Górny – Bagiński; Kalinowski – Bepierszcz – Kolusz, Komorski- Galant – Jeziorski, Vozdecky – Kristek – Kogut (2), Rzeszutko – Woźnica – Witecki.

22.10.2016 (sobota)
godz. 14:30 DVTK Jegesmedvek Miskolc – Dunarea Galati 5:1 (1:0, 1:0, 3:1)
godz. 18:00 GKS Tychy – HDD Acroni Jesenice 1:2 d. (0:0, 1:0, 0:1, d. 0:1)
1:0 (39:19) Kristek – Kogut
1:1 (41:54) Oraze – Sodja – Berlisk 5/3
1:2 (61:17) Manfreda – Jezovsek

Kary: 18 min. – 6 min.
GKS Tychy: Zigardy; Zatko – Kotlorz, Kubos – Ciura (2), Bryk – Pociecha, Górny; Kalinowski (2) – Bepierszcz (4) – Kolusz, Komorski (2) – Galant – Jeziorski, Vozdecky (2) – Kristek (2) – Kogut, Bagiński (2) – Rzeszutko – Woźnica (2).
Acroni Jesenice: Us (do 58:54 i od 59:30 do 59:40); Logar – Oraze, Cerkovnik – Kranjc, Jeklic – Berlisk (2), Tarman; Rodman (2) – Pance – Jezovsek, Manfreda – Sodja – Rajsar (2), Kalan – Brus – Glavic, Tomazevic.

23.10.2016 (niedziela)
godz. 14:30 HDD Acroni Jesenice – Dunarea Galati 3:2 k. (1:1, 1:1, 0:0, d. 0:0, k. 1:0)
godz. 18:00GKS Tychy – DVTK Jegesmedvek Miskolc 5:2 (2:1, 0:1, 3:0)
0:1 (03:36) Hajos – Goz 5/4
1:1 (13:42) Kristek – Pociecha – Vozdecky 5/4
2:1 (16:44) Woźnica – Kubos – Bagiński 5/4
2:2 (21:28) Hoth – Goz – Johnston 5/4
3:2 (43:31) Vozdecky – Kristek 4/4
4:2 (47:11) Kotlorz – Kalinowski – Kolusz 5/4
5:2 (58:50) Kristek (do pustej)

Kary: 12 min. – 37 min.
GKS Tychy: Zigardy; Zatko – Kotlorz, Kubos – Ciura, Bryk – Pociecha (6), Górny (2) – Bagiński; Kalinowski (2) – Bepierszcz – Kolusz, Komorski – Galant – Jeziorski, Vozdecky – Kristek – Kogut (2), Rzeszutko – Woźnica – Witecki.
DVTK Jegesmedvek Miscolc: Adorjan (do 58:33 i od 58:50); Lada – Leppanen (2), Goz – Vojtko, Cianfrini – Kuqali (2), Laczko – Joe; Galanisz – Pavuk – Magosi (2, 5 za rzucenie na bandę+20 za niesportowe zachowanie), Hajos (2) – Popovics – Toth (2), Johnston (2) – Milkolczi – Sagi, Rito – Albert – Karda.
Do III rundy PK awansował GKS Tychy.

 

III runda – 18-20.11.2016 (Włochy, Ritten)

Grupa E: GKS Tychy (Polska), Shakhtyor Soligorsk (Białoruś), Ritten Sport (Włochy), Beibarys Atyrau (Kazachstan)
18.11.2016 (piątek)
godz. 16:00 Beibarys Atyrau – Shakhtar Soligorsk 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
godz. 20:00 Ritten Sport – GKS Tychy 4:3 (0:0, 1:0, 3:3)
1:0 (33:50) Williams – Gomes – Traversa
1:1 (41:23) Galant – Bepierszcz – Kolusz
1:2 (44:57) Kolusz- Bepierszcz
2:2 (48:23) Ebner – Williams
2:3 (49:51) Rzeszutko – Witecki
3:3 (54:24) Williams
4:3 (59:14) Gomes – Borgatello

Kary: 2 min. – 16 min.
Rittner Buam: Killeen; Tauferer – Borgatello, S.Kostner – V.Ahlstroem – O.Ahlstroem; Ebner – Cole, Gomes – Williams – Traversa; Ploner – Hofer, Eisath – Tudin – Spinell; Vigl – Fauster, J. Kostner – Frei Tauferer.
GKS Tychy: Zigardy; Kubos – Ciura, Komorski – Vitek – Jeziorski; Zatko – Kotlorz, Galant – Bepierszcz – Kolusz; Górny – Bryk, Vozdecky – Kristek – Kogut; Horzelski – Pociecha, Bagiński – Rzeszutko – Witecki.

19.11.2016 (sobota)
godz. 15:00 Shakhtar Soligorsk – GKS Tychy 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
1:0 (24:24) Michajłow – Vidgren – Kmbowicz
2:0 (55:32) Robinson – Demkow

Kary: 8 min. – 4 min.
Soligorsk: Lindskoug; Dostanko (4) – Karev, Malinovski – Karabanov – Levsha (2); Kärmeniemi – Vidgren, Andrushenko – Robinson – Diemkau; Sushko – Rak, Mikhalyov – Chupris – Kambovich; Durnov, Utkin – Jelizarow – Nikulin (2).
GKS Tychy: Žigárdy; Zatko – Kotlorz, Kolusz – Galant – Bepierszcz; Kuboš – Ciura, Vitek – Komorski – Jeziorski; Górny – Bryk, Vozdecky – Kristek – Kogut; Horzelski – Pociecha (2), Bagiński – Rzeszutko (2) – Witecki.
godz. 19:00 Ritten Sport – Beibarys Atyrau 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)

20.11.2016 (niedziela)
godz. 15:00 GKS Tychy – Beibarys Atyrau 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
0:1 (19:14) Korobov 4/5
0:2 (21:39) Tsirulev – Smirnov
1:2 (38:14) Kogut 5/4
2:2 (51:43) Kristek – Bryk
2:3 (58:22) Panshin
2:4 (59:26) Vishyakov – Vak (do pustej)

Kary: 0 min. – 18 min.
GKS Tychy: Žigárdy (do 58:32 i od 59:26); Zatko – Kotlorz, Galant – Bepierszcz – Kolusz; Kuboš – Ciura, Komorski – Vitek – Jeziorski; Górny – Bryk, Vozdecky – Kristek – Kogut; Horzelski – Pociecha, Bagiński – Rzeszutko – Witecki.
Beibarys Atyrau: Svoboda; Cakajik – Makarov, Baranov – Malyushkin – Vak; Tsirulev – Smirnov, Korobov – Spiridonov (2) – Vishyakov (2); Stapanov (2) – Ryzhikh, Sherbatov – Plotnikov – Panshin; Gulyakov – Deryabin, Zhurun (2+10) – Zubkov – Sharifyanov.
godz. 19:00 Shakhtar Soligorsk – Ritten Sport 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

 

RUNDA ZASADNICZA PHL

I RUNDA

11.09.2016 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – SMS U20 Sosnowiec

1:0 (04:27) Komorski – Vozdecký
2:0 (12:19) Rzeszutko
3:0 (13:06) Komorski – Vítek
4:0 (17:26) Bepierszcz – Kalinowski
5:0 (26:05) Rzeszutko – Bagiński – Witecki
6:0 (27:32) Vozdecký – Bryk
6:1 (28:38) Jóźwik
7:1 (36:03) Bagiński (rzut karny)
8:1 (36:34) Bepierszcz – Kalinowski
9:1 (41:25) Rzeszutko – Pociecha
10:1 (46:17) Jeziorski – Ciura
11:1 (47:46) Rzeszutko – Bagiński – Górny
12:1 (48:32) Ciura
12:2 (54:56) Rybak Maciej – Filip – Zygmunt
13:2 (55:30) Witecki – Bagiński – Rzeszutko

Kary: 4 min. – 2 min.
GKS Tychy: Kosowski; Kuboš – Ciura, Zaťko – Kotlorz, Bryk – Pociecha, Górny – Horzelski; Jeziorski – Komorski – Vítek, Bepierszcz (2) – Kalinowski – Kolusz, Vozdecký – Kogut, Witecki (2) – Rzeszutko – Bagiński.
SMS PZHL U20 Sosnowiec: Lewartowski; Bednarz – Krok, Zieliński – Bizacki, Noworyta – Żak (2), Gogoc – Jóźwiak; Rybak Maciej – Filip – Zygmunt, Krężołek – Krzak – Hatłas, Podlipni – Sroka – Jóźwik, Sołtys – Rybak Michał – Bajon.

 

13.09.2016 (wtorek, godz. 18:30)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)

16.09.2016 (piątek)
GKS Tychy – pauza

 

23.09.2016 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 2:3 (0:1, 0:0, 2:1, d. 0:1)
0:1 (13:38) Hattunen – Zapała – Jokila
1:1 (43:12) Komorski – Kuboš
2:1 (49:55) Vozdecký – Kogut
2:2 (59:58) Zapała 4/4
2:3 (60:42) Gruszka (rzut karny)

Kary: 8 min. (w tym kara techn.) – 14 min. (w tym kara techn.)
GKS Tychy: Žigárdy; Kuboš – Ciura, Zatko – Kotlorz (2), Bryk – Pociecha, Górny – Horzelski; Jeziorski – Komorski – Vítek (2), Bepierszcz – Kalinowski – Kolusz, Vozdecký – Kristek (2) – Kogut, Witecki – Rzeszutko – Bagiński.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Jucers (do 58:44 i od 59:06); Jaśkiewicz – Haverinen (2), Łabuz – Syrei, Wojdyła – Sulka (2), P. Michalski – Tomasik (2); Jokila (2) – Zapała – Hattunen (2), Iossafov – Bryniczka (2) – Gruszka, M. Michalski – Neupauer – Różański, Olchawski – Siuty – Stypuła.

 

25.09.2016 (niedziela, godz. 18:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 2:9 (0:0, 0:5, 2:4)

 

27.09.2016 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – KS Unia Oświęcim 9:1 (3:0, 5:0, 1:1)
1:0 (06:26) Kristek – Kogut – Bryk
2:0 (10:46) Bepierszcz – Kuboš – Ciura 4/5
3:0 (15:23) Kogut – Kristek – Kosowski
4:0 (20:55) Vítek – Kotlorz
5:0 (28:50) Gazda – Bagiński – Rzeszutko
6:0 (33:51) Witecki
7:0 (35:07) Vozdecký – Kotlorz 5/4
8:0 (36:17) Gazda – Bagiński – Górny
9:0 (45:48) Kristek – Vozdecký – Kogut
9:1 (54:25) Bułanowski – Kasperlík – Tabaček

Kary: 14 min. – 12 min.
GKS Tychy: Kosowski (2); Kuboš – Ciura, Zatko (2) – Kotlorz, Bryk – Pociecha (2), Górny – Gazda; Jeziorski – Komorski – Vítek (2), Bepierszcz – Kalinowski – Galant (2), Vozdecký – Kristek (2) – Kogut, Witecki – Rzeszutko – Bagiński (2).
KS Unia Oświęcim: Fikrt; Vosatko (2) – Bezuška (2), Kysela (4) – Bułanowski (2), Gębczyk – Graca, Koczy – Lacheta; Wanat – Daneček – Szewczyk, Tabaček – Haas – Kasperlík (2), Piotrowicz – Adamus – Wojtarowicz, Malicki – Paszek – Budzowski.

 

30.09.2016 (piątek, godz. 18:00)
TMH Tempish Polonia Bytom – GKS Tychy 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, d. 0:1)

 

02.10.2016 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – PGE Orlik Opole 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
1:0 (35:58) Kalinowski – Vozdecký – Zatko
2:0 (58:04) Witecki 4/6 (do pustej)
3:0 (59:41) Bryk – Kogut 5/6 (do pustej)

Kary: 33 min. – 8 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kuboš (2) – Ciura, Zaťko – Kotlorz, Bryk – Pociecha, Górny – Gazda (2); Jeziorski – Komorski – Vítek, Bepierszcz (5 za rzucenie na bandę +20 za niesportowe zachowan.) – Kalinowski – Galant, Vozdecký – Kristek – Kogut (2), Witecki – Rzezutko – Bagiński (2).
PGE Orlik Opole: Murray (2) (do 57:22, od 58:04 do 58:24 i od 59:41); Bychwaski, Parýzek – Smith, Kostek (2) – Sznotala, M. Stopiński; Guzik (2) – Cichy – Szczechura, Toulmin – Booras (2) – Brown, f. Stopiński – Szydło – Česlík.

 

04.10.2016 (wtorek, godz. 18:30)* Mecz przełożony z dnia 23.10.2016 – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 4:2 (0:0, 2:0, 2:2)

 

07.10.2016 (piątek, godz. 19:30)
Nesta Mires Toruń – GKS Tychy 4:5 (1:0, 2:2, 1:2, d. 0:1)

 

09.10.2016 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
1:0 (15:16) Komorski – Bryk – Kristek
2:0 (29:56) Kristek – Komorski – Kotlorz
3:0 (44:20) Rzeszutko – Woźnica
4:0 (48:17) Górny – Bagiński 5/4
5:0 (52:53) Kolusz – Bepierszcz – Kalinowski

Kary: 8 min. – 12 min
GKS Tychy: Kosowski; Kotlorz – Horzelski, Kuboš – Ciura (2), Pociecha – Bryk, Górny – Gazda (2); Bepierszcz – Kalinowski – Kolusz, Jeziorski – Komorski (2) – Witecki, Kristek – Galant (2), Woźnica – Rzeszutko – Bagiński.
MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk: Szczerba; Wsół (2) – Wachowski (2), Lehmann – Nowak, Dolny – Kantor (2), Gerasimenko; Sochacki – Różycki – Gościński, Szczerakow – Maciej Rompkowski – Marzec, Nasca (2) – Pesta – Skutchan (4), Wrycza – Ziółkowski – Strużyk.

 

11.10.2016 (wtorek, godz. 18:00)
KH GKS Katowice – GKS Tychy 2:4 (2:2, 0:1, 0:1)

 

II RUNDA

14.10.2016 (piątek, godz. 18:00)
SMS U20 Sosnowiec – GKS Tychy 3:5 (1:1, 1:2, 1:2)

 

16.10.2016 (niedziela, godz. 17:15)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
0:1 (49:32) Kruczek – Kapica – Chovan 5/4
1:1 (56:54) Bepierszcz – Kolusz – Kotlorz 5/4
2:1 (57:37) Bagiński – Pociecha – Rzeszutko 5/4

Kary: 6 min. – 8 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Zaťko (2) – Kotlorz, Kuboš – Ciura, Pociecha – Bryk (2), Górny – Horzelski; Bepierszcz – Kalinowski (2) – Kolusz, Jeziorski – Komorski – Galant, Witecki – Kristek – Vozdecký, Woźnica – Rzeszutko – Bagiński.
Comarch Cracovia: Radziszewski (do 59:40); Novajovský – Dutka, Mateusz Rompkowski (2) – Kruczek , Dąbkowski – Wajda, Kolarz – Maciejewski; Svitana (2) – Dziubiński – Šinágl, Urbanowicz (2) – Słaboń – Kapica, Jenčík – Chovan – Drzewiecki (2), Wróbel – Paczkowski – Domogała.

 

21.10.2016 (piątek, godz. -)
GKS Tychy – pauza

 

23.10.2016 (niedziela, godz. -) *Mecz przełożony na 04.10.2016 – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy

 

25.10.2016 (wtorek, godz. -) *Mecz przełożony na 26.10.2016 – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie

 

26.10.2016 (środa, godz. 18:00)*Mecz przełożony z 25.10.2016 – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 6:2 (2:0; 3:1; 1:1)

 

28.10.2016 (piątek, godz. 18:00)
KS Unia Oświęcim – GKS Tychy 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)

 

09.11.2016 (środa, godz. 18:00)*Mecz przełożony z 18.11.2016 – w przypadku awansu GKS Tychy do III rundy Pucharu Kontynentalnego
GKS Tychy – Nesta Mires Toruń 12:2 (3:1, 7:1, 2:0)
0:1 (00:54) Dołęga – Trakhnov
1:1 (01:07) Bepierszcz – Zaťko – Komorski
2:1 (02:59) Komorski – Ciura
3:1 (13:36) Ciura – Jeziorski – Vítek
3:2 (21:48) Mikhailov – Dołęga – M. Kalinowski
4:2 (22:30) Komorski – Zaťko
5:2 (23:12) Bagiński – Rzeszutko – Woźnica
6:2 (24:14) Kristek – Vítek – Jeziorski
7:2 (27:30) Bagiński – Woźnica – Horzelski
8:2 (35:21) Rzeszutko – Woźnica – Górny 5/4
9:2 (36:30) Vítek – Ciura – Jeziorski
10:2 (38:06) Witecki – Zaťko 5/4
11:2 (45:34) Vozdecký – Kristek
12:2 (59:13) Jeziorski

Kary: 6 min. – 14 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kuboš – Ciura, Pociecha – Bryk, Zaťko – Kotlorz, Górny – Horzelski (4); Jeziorski – Komorski – Vítek, Vozdecký – Kristek – Bepierszcz (2), Woźnica – Rzeszutko – Bagiński, Witecki.
Nesta Mires Toruń: Plaskiewicz (od 20:01 do 40:00 Studziński); Zhylinski (4) – Jaworski (4), Trakhnov – Skólmowski, Podsiadło – Kovrakh, Heyka; Fraszko – Kukushkin (2) – Minge, M. Kalinowski – Mikhailov – Dołęga, Stasiewicz – Ćwikła (2) – Naparło (2), Husak.

 

11.11.2016 (piątek, godz. 17:00)
GKS Tychy – TMH Tempish Polonia Bytom 4:0 (0:0, 0:0, 4:0)
1:0 (43:06) Komorski – Jeziorski
2:0 (52:53) Woźnica – Bagiński – Rzeszutko 5/4
3:0 (55:47) Vítek 5/4
4:0 (56:27) Witecki – Komorski

Kary: 2 min. – 20 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kuboš – Ciura, Zaťko – Kotlorz, Bryk – Górny, Gazda (2) – Pociecha; Jeziorski – Komorski – Vítek, Bepierszcz – Galant – Witecki, Vozdecký – Kristek – Kogut, Woźnica – Rzeszutko – Bagiński.
TMH Tempish Polonia Bytom: Landsman; Cunik – Działo (2+10 za niesport. zachowanie), Wanacki (2)- Pastryk, Dikis – Owczarek, Falkenhagen – Stępień; Bordowski – Kartoskin – Danieluk (2), T. Kozłowski – Słodczyk – Salamon (2), Demyanyuk – Krzemień – Przygodzki (2), Kłaczyński – Dybaś – Wąsiński.

 

13.11.2016 (niedziela, godz. 18:00)
PGE Orlik Opole – GKS Tychy 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

 

18.11.2016 (piątek, godz. -)*Mecz przełożony na 09.11.2016 – w przypadku awansu GKS Tychy do III rundy Pucharu Kontynentalnego
GKS Tychy – Nesta Mires Toruń

 

20.11.2016 (niedziela, godz. -)*Mecz przełożony na 23.11.2016 – w przypadku awansu GKS Tychy do III rundy Pucharu Kontynentalnego
MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk – GKS Tychy

 

23.11.2016 (środa, godz. 18:00)*Mecz przełożony z 20.11.2016 – w przypadku awansu GKS Tychy do III rundy Pucharu Kontynentalnego
MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk – GKS Tychy 2:7 (1:3, 0:2, 1:2)

 

25.11.2016 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – KH GKS Katowice 6:2 (4:2, 2:0, 0:0)
1:0 (04:55) Rzeszutko – Pociecha – Bagiński
1:1 (05:13) Lymansky – Lorek – Majoch
2:1 (07:26) Rzeszutko – Witecki – Pociecha
3:1 (09:46) Vozdecký – Górny – Kolusz
3:2 (11:14) Olearczyk – Sawicki – Rąpała 5/4
4:2 (19:46) Rzeszutko – Witecki – Kogut
5:2 (26:50) Rzeszutko – Gazda – Pociecha 5/4
6:2 (31:01) Komorski – Kuboš – Vítek 5/4

Kary: 10 min. – 14 min.
GKS Tychy: Kosowski; Kuboš – Ciura, Zaťko – Kotlorz, Bryk – Górny (2), Gazda – Pociecha; Jeziorski – Komorski – Vítek, Bepierszcz – Galant (2) – Kogut, Vozdecký – Kristek – Kolusz, Witecki – Rzeszutko (2) – Bagiński (4).
Tauron KH GKS Katowice: Kostúr; Rąpała (4) – Olearczyk, Porejs – Krawczyk, Sikora – Musioł (2), Korzestański – Lymansky (2); Lorek – Majoch (2) – Bogdziul, Troshin (4) – Nahunko – Biały, Strzyżowski – Sawicki – Bielec.

 

III RUNDA – “grupa silniejsza” (1-6)

27.11.2016 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – PGE Orlik Opole 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
1:0 (19:44) Zaťko – Bepierszcz 5/4
2:0 (30:15) Bagiński
3:0 (33:48) Vítek – Gazda

Kary: 45 min. – 14 min. (w tym 2 min. kary techn.)
GKS Tychy: Kosowski; Kuboš – Ciura, Zaťko (2) – Kotlorz, Bryk (2) – Górny (2), Gazda (2) – Pociecha; Jeziorski – Komorski – Vítek, Bepierszcz – Galant (10+5+20) – Kogut, Vozdecký – Kristek (2) – Kolusz, Witecki – Rzeszutko – Bagiński.
PGE Orlik Opole: Murray; Bychawski (4) – Kostek, Parýzek – Rantanen (2), Sordon – Sznotala, M. Stopiński; Toulmin – Cichy – Szczechura (2), Guzik – Brown (2) – Kulmala, F. Stopiński – Szydło (2) – Kostecki, Gawlik – Gorzycki.

02.12.2016 (piątek, godz. 18:30) transmisja w TVP Sport
GKS Tychy – Comarch Cracovia 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
0:1 (12:48) Šinágl – Jenčík 4/5
1:1 (14:17) Kristek – Kolusz – Górny 5/4
2:1 (16:19) Rzeszutko – Pociecha
3:1 (21:10) Bepierszcz – Kotlorz – Witecki
4:1(41:46) Kolusz – Vozdecký
4:2 (44:55) Drzewiecki – Kruczek
5:2 (53:12) Witecki – Kolusz – Kristek

Kary: 8 min. – 8 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kuboš – Ciura, Zaťko (2) – Kotlorz, Bryk – Górny, Gazda – Pociecha; Vozdecký (2) – Komorski (2) – Vítek, Bepierszcz – Galant – Kogut, Horzelski – Kristek – Kolusz, Witecki – Rzeszutko – Bagiński (2).
Comarch Cracovia: Radziszewski; Noworyta – Kruczek, Rompkowski – Dutka (2), Novajovsky – Wajda, Dąbkowski; Drzewiecki – Svitana – Šinágl, Urbanowicz – Dziubiński (2) – Kapica, Jenčík (4) – Słaboń – Kalus, Kisielewski – Chovan – Paczkowski.

04.12.2016 (niedziela, godz. 18:00)
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 3:2 (1:0, 0:2, 1:0, d. 1:0)

06.12.2016 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Tempish Polonia Bytom 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
0:1 (23:08) Danieluk – Dikis 5/4
1:1 (43:36) Semorád – Kristek – Kolusz
2:1 (59:12) Rzeszutko – Kuboš

Kary: 8 min. – 8 min.
GKS Tychy: Kosowski; Bryk – Pociecha, Kuboš – Ciura, Zaťko (2) – Kotlorz, Górny – Horzelski; Semorád – Kristek – Kolusz, Bepierszcz (2) – Komorski – Vítek, Witecki (4) – Rzeszutko – Galant, Gazda – Vozdecký – Kogut.
TMH Tempish Polonia Bytom: Raszka; Dikis – Działo, Augstkalns (2) – Stępień, Owczarek – Pastryk, Wanacki (2) – Falkenhagen; Bordowski (2) – Kartoshkin (2) – Danieluk, Kozłowski – Słodczyk – Salamon, Przygodzki – Krzemień – Wąsiński, Kłaczyński – Demyanyuk – Wieczorek.

09.12.2016 (piątek, godz. 18:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)

IV RUNDA – “grupa silniejsza” (1-6)

20.12.2016 (wtorek, godz. 18:00)
PGE Orlik Opole – GKS Tychy 3:5 (1:2, 2:0, 0:3)

22.12.2016 (czwartek, godz. 18:30) transmisja w TVP Sport
Comarch Cracovia – GKS Tychy 2:5 (0:1, 0:2, 2:2)

03.01.2017 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 8:5 (1:2, 4:0, 3:3)
0:1 (00:21) Hattunen – Bryniczka
1:1 (10:56) Woźnica – Kolusz – Bryk
1:2 (14:48) Jokila – Jaśkiewicz – Zapała 5/4
2:2 (21:53) Bepierszcz – Vítek – Zaťko
3:2 (24:09) Kristek – Bryk – Kolusz
4:2 (28:12) Rzeszutko – Bagiński – Witecki 5/4
5:2 (39:04) Vítek – Bryk 5/4
6:2 (41:22) Woźnica – Kristek
6:3 (43:00) Jokila – Zapała – Iossafov
6:4 (47:00) Sulka – Zapała – Różański
6:5 (48:37) Różański – Neupauer
7:5 (52:08) Pociecha
8:5 (55:33) Górny – Bryk – Kristek 5/3

Kary: 8 min. (w tym 2 min. kary techn.) – 18 min.
GKS Tychy: Kosowski; Kuboš – Ciura, Bryk – Górny, Zaťko – Kotlorz, Pociecha – Gazda (2); Jeziorski – Semorád – Vítek, Woźnica – Kristek – Kolusz, Witecki – Rzeszutko – Bagiński (2), Bepierszcz (2).
TatrySki Podhale Nowy Targ: B. Kapica; Jaśkiewicz – Sulka, Wojdyła – Syrei (4), Łabuz (2) – K. Kapica, Mrugała – Tomasik; Jokila – Zapała (4) – Iossafov (2), Hattunen – Bryniczka – Gruszka (2), M. Michalski (2) – Neupauer (2) – Różański, P. Michalski – Siuty – Svitac.

06.01.2017 (piątek, godz. 18:00)
Tempish Polonia Bytom – GKS Tychy 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

08.01.2017 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
1:0 (04:35) Pociecha – Gazda – Rzeszutko
2:0 (07:02) Zaťko – Woźnica
2:1 (24:44) Pelaczyk – Kulas – Komínek
3:1 (42:42) Komorski – Vítek
4:1 (51:45) Rzeszutko – Bagiński – Bryk

Kary: 4 min. – 10 min.
GKS Tychy: Kosowski; Kuboš – Górny (2), Zaťko (2) – Kotlorz, Bryk, Pociecha – Gazda; Jeziorski – Komorski – Vítek, Bepierszcz – Semorád – Woźnica, Witecki – Rzeszutko – Bagiński.
JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny; Charvát – Michałowski, Kubeš (2) – Balcerek, Bigos (2) – Gimiński, Chorążyczewski (2); Laszkiewicz – Paś – Świerski, Pelaczyk (2) – Kulas (2) – Komínek, Jarosz – Wróbel – Matusik, Ł. Nalewajka – Kącki – R. Nalewajka.

V RUNDA – “grupa silniejsza” (1-6)

13.01.2017 (piątek, godz. 19:30) – transmisja w TVP Sport
GKS Tychy – PGE Orlik Opole 4:3 (1:1, 2:0, 0:2, d. 1:0)
1:0 (09:06) Bagiński – Witecki – Rzeszutko
1:1 (18:43) Cichy – Guzik – Przygodzki
2:1 (31:43) Jeziorski – Vítek – Komorski 5/4
3:1 (33:13) Kolusz – Witecki – Rzeszutko
3:2 (43:42) Sordon – Cichy – Guzik 5/4
3:3 (46:58) Cichy – Sordon 5/
4:3 (63:45) Pociecha – Kolusz – Zaťko 3/4

Kary: 10 min. (w tym 4 min. kary techn.) – 12 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kuboš – Górny, Zaťko – Bryk, Pociecha – Horzelski (2); Jeziorski – Komorski – Vítek, Bepierszcz – Semorád – Kogut, Witecki (2) – Rzeszutko – Bagiński, Woźnica – Kristek – Kolusz (2).
PGE Orlik Opole: Murray (2); Sordon – Kostek, Parýzek (2) – Rantanen (2), M. Stopiński – Sznotala; Guzik (2) – Cichy – Kulmala (2), Demyaniuk – Przygodzki, F. Stopiński (2) – Gorzycki – Kostecki, Luczyk – Gawlik.

15.01.2016 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 3:5 (2:1, 0:0, 1:4)

20.01.2017 (piątek, godz. 19:30) – transmisja w TVP Sport
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

22.01.2017 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Tempish Polonia Bytom 3:4 (1:0, 0:2, 2:1, d. 0:1)
1:0 (07:51) Kristek – Kolusz – Bryk
1:1 (30:24) Danieluk
1:2 (38:27) Maliník – Bordowski 5/4
2:2 (41:29) Bagiński – Rzeszutko – Pociecha
2:3 (58:17) Cunik – Bordowski – Maliník 5/4
3:3 (58:28) Bepierszcz – Zaťko – Pociecha 6/4
3:4 (64:02) Salamon – Kozłowski

Kary: 10 min. – 14 min.
GKS Tychy: Kosowski (do 58:25 i od 59:28); Kuboš – Ciura, Zaťko – Kotlorz (2), Bryk (2) – Górny, Pociecha – Kolarz; Jeziorski – Komorski – Vítek (4), Bepierszcz (2) – Semorad – Kogut, Woźnica – Kristek – Kolusz, Witecki – Rzeszutko – Bagiński.
TMH Tempish Polonia Bytom: Raszka; Cunik – Działo (2), Augstkalns (4) – Dikis, Wanacki (2) – Pastryk, Stępień – Kłaczyński; Bordowski – Maliník – Vozdecký, Kozłowski – Kartoshkin – Biezais (4), Salamon – Słodczyk – Danieluk, Krzemień – Frączek – Wąsiński (2).

27.01.2017 (piątek, godz. 18:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)

VI RUNDA – “grupa silniejsza” (1-6)

29.01.2017 (niedziela, godz. 18:00)
PGE Orlik Opole – GKS Tychy 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

03.02.2017 (piątek, godz. 20:15) – transmisja w TVP Sport
Comarch Cracovia – GKS Tychy 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)

05.02.2017 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:3 (3:0, 0:2, 1:1)
1:0 (00:44) Semorád – Bepierszcz – Makrov
2:0 (09:45) Woźnica – Kotlorz – Bagiński 5/3
3:0 (15:29) Woźnica – Rzeszutko – Bagiński 5/4
3:1 (21:12) Różański – Tomasik 5/4
3:2 (28:59) Hattunen – Bryniczka
3:3 (49:37) Wielkiewicz – Jokila
4:3 (50:22) Semorád – Kotlorz – Bryk

Kary: 10 min. – 22 min.
GKS Tychy: Kosowski; Kuboš – Zaťko (2), Bryk (2) – Kotlorz (2), Kolarz – Górny, Pociecha (2) – Gazda; Makrov – Kristek – Kolusz, Witecki – Semorad – Bepierszcz, Jeziorski (2) – Komorski – Vítek, Woźnica – Rzeszutko – Bagiński.
TatrySki Podhale Nowy Targ: B. Kapica (do 58:22 i od 58:49); Jaśkiewicz – Haverinen (2), Tomasik – Ryadinskiy, K. Kapica (2) – Łabuz (2) , Wojdyła – Olchawski; Jokila (6) – Iossafov – Wielkiewicz, Hattunen (2) – Bryniczka (2) – Różański, M. Michalski (2) – Neupauer – P. Michalski (2), Stypuła – Siuty – Svitac (2).

15.02.2017 (środa, godz. 18:00)
Tempish Polonia Bytom – GKS Tychy 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

17.02.2017 (piątek, godz. 18:30)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 6:1 (3:1, 2:0, 1:0)
0:1 (13:39) Laszkiewicz – Gimiński – R. Nalewajka
1:1 (17:05) Kolusz – Makrov – Pociecha 6/5
2:1 (19:10) Galant – Jeziorski – Vítek
3:1 (19:49) Bagiński – Zaťko – Woźnica 5/4
4:1 (25:20) Pociecha – Woźnica – Rzeszutko
5:1 (38:37) Bepierszcz – Witecki – Semorád
6:1 (52:31) Makrov – Zaťko – Kogut

Kary: 12 min. – 10 min.
GKS Tychy: Kosowski; Kuboš – Zaťko (2), Bryk – Górny, Kolarz – Ciura (2), Pociecha – Horzelski (2); Makrov – Kolusz (2) – Kogut, Witecki – Semorád (2) – Bepierszcz, Jeziorski – Galant (2) – Vítek, Woźnica – Rzeszutko – Bagiński.
JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny; Lenďák – Gimiński, Michałowski (2) – Látal, Chorążyczewski – Kubeš (2), Balcerek – Charvát; Ł. Nalewajka – Laszkiewicz – R. Nalewajka (2), Komínek – Kulas – Pelaczyk, Jarosz – Paś (4) – Matusik, Kącki.

PLAY-OFF

I RUNDA – ćwierćfinały (1-8, 2-7, 3-6, 4-5)(GKS Tychy – Tauron KH GKS Katowice, Comarch Cracovia – KS Unia Oświęcim, TatrySki Podhale Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie, TMH Polonia Bytom – MUKS Orlik Opole)

 

Hokej Play Off 2017

GKS Tychy – Tauron KH GKS Katowice – stan rywalizacji 4-0

21.02.2017 (wtorek, godz. 18:30)
GKS Tychy – Tauron KH GKS Katowice 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
1:0 (21:54) Rzeszutko – Pociecha – Bagiński
2:0 (38:22) Zaťko – Kuboš – Kolusz 5/4
2:1 (39:27) Ozols – Bogdziul – Troshin
3:1 (44:50) Witecki – Makrov
4:1 (59:59) Witecki – Kuboš (do pustej)

Kary: 10 min. – 14 min. (w tym 2 min. kary techn.)
GKS Tychy: Žigárdy; Kuboš – Zaťko (4), Bryk – Górny (2), Kolarz (2) – Ciura (2), Pociecha – Horzelski; Makrov – Kolusz – Kogut, Witecki – Semorád – Bepierszcz, Jeziorski – Galant – Vítek, Woźnica – Rzeszutko – Bagiński.
Tauron KH GKS Katowice: Kostúr (do 58:35, od 59:26 do 59:45 i od 59:59); Barlock (2) – Krawczyk, Porejs – Ozols, Rąpała – Olearczk, Krok – Musioł; Strzyżowski (2) – Peca (2) – Lorek, Troshin (2) – Bogdziul – Biały (2), Lymansky – Sikora – Bielec, Jaworski – Majoch (2) – Szewczyk.

22.02.2017 (środa, godz. 18:00)
GKS Tychy – Tauron KH GKS Katowice 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
1:0 (07:21) Bagiński – Rzeszutko – Pociecha
2:0 (49:16) Kotlorz 5/4

Kary: 24 min. – 32 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kuboš – Zaťko (4+10 za niesport. zachow.), Bryk – Kotlorz, Kolarz (2) – Ciura (2), Pociecha – Horzelski; Makrov (2) – Kolusz – Kogut, Witecki – Semorád – Bepierszcz (2), Jeziorski – Galant – Vítek, Woźnica – Rzeszutko – Bagiński (2).
Tauron KH GKS Katowice: Kostúr (do 58:40, od 59:08 do 59:40); Barlock (4 +10 za niesport. zachow.) – Krawczyk (2), Porejs (4) – Ozols (6), Rąpała – Olearczyk, Krok – Musioł; Strzyżowski (2) – Peca (2) – Lorek (2), Troshin – Bogdziul – Biały, Lymanski – Sikora – Bielec, Jaworski – Majoch – Szewczyk.

25.02.2017 (sobota, godz. 18:00)
Tauron KH GKS Katowice – GKS Tychy 2:5 (0:2, 0:2, 2:1)
0:1 (09:38) Makrov – Kuboš
0:2 (18:13) Semorád – Bepierszcz – Bryk
0:3 (23:17) Makrov – Kolusz – Zaťko 5/4
0:4 (30:43) Bagiński – Rzeszutko – Horzelski
1:4 (50:33) Lymanski – Barlock 5/4
1:5 (53:10) Kristek – Kolusz – Kuboš 5/4
2:5 (54:04) Bogdziul – Ozols

Kary: 12 min. (w tym 2 min kary techn) – 10 min.
Tauron KH GKS Katowice: Kostúr; Barlock – Krawczyk, Porejs (2) – Ozols (4), Rąpała – Olearczyk, Sawicki – Musioł; Strzyżowski – Peca – Lorek, Troshin (4) – Bogdziul – Biały, Lymanski – Sikora – Bielec, Jaworski – Majoch – Szewczyk.
GKS Tychy: Žigárdy; Kuboš – Zaťko, Bryk – Kotlorz, Kolarz (4) – Ciura, Pociecha (2) – Horzelski; Makrov – Kristek – Kolusz, Witecki – Semorád – Bepierszcz, Jeziorski – Galant – Vítek, Woźnica – Rzeszutko (4) – Bagiński.

26.02.2017 (niedziela, godz. 18:00)
Tauron KH GKS Katowice – GKS Tychy 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
0:1 (20:41) Makrov – Kolusz – Kristek
0:2 (26:59) Semorád 4/5
0:3 (38:59) Bepierszcz – Vítek – Kotlorz
0:4 (57:00) Rzeszutko – Vítek – Kotlorz 5/4

Tauron KH GKS Katowice: Kostúr; Barlock – Krawczyk, Porejs – Ozols, Rąpała – Olearczyk, Sawicki – Musioł; Strzyżowski – Peca – Lorek, Troshin – Bogdziul – Biały, Lymanski – Sikora – Bielec, Jaworski – Majoch – Szewczyk.
GKS Tychy: Žigárdy; Kuboš – Zaťko, Bryk – Kotlorz, Kolarz – Ciura, Pociecha – Horzelski; Makrov – Kristek – Kolusz, Witecki – Semorád – Bepierszcz, Jeziorski – Galant – Vítek, Woźnica – Rzeszutko – Bagiński.

II RUNDA – półfinały

GKS Tychy – TMH Polonia Bytom – stan rywalizacji 4-0

07.03.2017 (wtorek, godz. 18:30)
GKS Tychy – TMH Polonia Bytom 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
1:0 (31:58) Kristek – Kuboš – Kolusz 5/4
2:0 (46:20) Jeziorski – Komorski – Vítek
3:0 (54:13) Vítek – Kolarz

Kary: 10 min. – 10 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kuboš (2) – Zaťko, Bryk – Kotlorz, Kolarz (2) – Ciura, Pociecha (2) – Horzelski; Makrov (2) – Kristek – Kolusz, Semorád – Kalinowski – Bepierszcz (2), Jeziorski – Komorski – Vítek, Witecki – Rzeszutko – Galant.
TMH Tempish Polonia Bytom: Raszka; Cunik (2) – Działo (2), Augustalns – Turoň (2), Dikis (2) – Wanacki, Owczarek – Pastryk; Bordowski – Maliník – Vozdecký, Kozłowski – Frączek – Biezais, Salamon – Słodczyk – Danieluk, Wąsiński – Krzemień – Kłaczyński (2).

08.03.2017 (środa, godz. 18:00)
GKS Tychy – TMH Polonia Bytom 3:2 (2:0, 0:0, 1:2)
1:0 (16:54) Jeziorski – Ciura – Komorski
2:0 (18:54) Witecki – Rzeszutko – Vitek 5/3
2:1 (47:03) Frączek – Turoň
3:1 (53:59) Makrov
3:2 (55:51) Turoň – Maliník 6/4

Kary: 16 min. – 12 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kuboš – Zaťko (2), Bryk (2) – Kotlorz, Kolarz (2) – Ciura (6), Pociecha – Horzelski; Makrov – Kristek – Kolusz, Semorád – Galant (2) – Bepierszcz (2), Jeziorski – Komorski – Vítek, Witecki – Rzeszutko – Woźnica.
TMH Tempish Polonia Bytom: Raszka (do 54:58 i od 55:51 do 58:25); Cunik (2) – Działo, Augstkalns (2) – Turoň (2), Dikis – Wanacki, Owczarek – Pastryk; Bordowski – Maliník – Vozdecký, Kozłowski (2) – Frączek – Biezais (2), Salamon (2) – Słodczyk – Danieluk, Wąsiński – Krzemień – Kłaczyński.

11.03.2017 (sobota, godz. 19:00)
TMH Polonia Bytom – GKS Tychy 2:3 d. (0:2, 1:0, 1:0, d. 0:1)
0:1 (03:25) Kristek – Kolusz – Kuboš
0:2 (17:08) Semorád – Bepierszcz – Horzelski
1:2 (20:31) Maliník – Vozdecký – Cunik 5/4
2:2 (44:01) Maliník – Vozdecký – Kozłowski
2:3 (64:35) Galant – Witecki 4/4

Kary: 8 min. (w tym 2 min kary techn.) – 37 min. (w tym 2 min kary techn.)
TMH Tempish Polonia Bytom: Raszka; Cunik – Działo (2), Augstkalns – Turoň (2), Dikis – Wanacki, Owczarek – Pastryk; Bordowski – Maliník – Vozdecký, Kozłowski (2) – Frączek – Biezais, Salamon – Słodczyk – Danieluk, Wąsiński – Krzemień – Kłaczyński.
GKS Tychy: Žigárdy; Kuboš – Zaťko (25 kara meczu za atak kolanem), Bryk – Kotlorz (2), Kolarz – Górny, Pociecha (2) – Horzelski; Makrov – Kristek – Kolusz, Semorád – Galant (4) – Bepierszcz, Jeziorski – Komorski (2) – Vítek, Witecki – Rzeszutko – Kogut.

12.03.2017 (niedziela, godz. 18:00)
TMH Polonia Bytom – GKS Tychy 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
0:1 (01:01) Witecki – Semorád – Galant
0:2 (24:36) Vítek – Ciura – Jeziorski
1:2 (36:23) Słodczyk – Salamon – Danieluk
1:3 (57:44) Kogut – Vítek – Rzeszutko (do pustej)

Kary: 16 min. – 14 min.
TMH Tempish Polonia Bytom: Landsman; Cunik (2) – Działo, Augstkalns (2) – Turoň, Dikis – Wanacki, Owczarek – Pastryk; Bordowski (4) – Maliník – Vozdecký, Kozłowski – Frączek – Wąsiński, Salamon – Słodczyk (4) – Danieluk (4), Filip – Krzemień – Kłaczyński.
GKS Tychy: Žigárdy; Kuboš – Pociecha (2), Bryk (4) – Kotlorz (2), Kolarz – Ciura, Górny – Horzelski; Bepierszcz – Kristek (2) – Kolusz, Witecki (2) – Semorád (2) – Galant, Jeziorski – Komorski – Vítek, Woźnica – Rzeszutko – Kogut.

III RUNDA – finał

GKS Tychy – Comarch Cracovia – stan rywalizacji 3-4

21.03.2017 (wtorek, godz. 18:30)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
0:1 (10:08) Šinágl – Dziubiński 5/3
0:2 (12:02) Rompkowski – Kapica 5/4
1:2 (20:24) Semorád – Kotlorz – Bryk
2:2 (33:11) Kristek – Kuboš 4/3
3:2 (47:34) Kolarz – Zaťko

Kary: 56 min. – 28 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kuboš – Pociecha, Bryk (2) – Kotlorz, Kolarz – Górny, Zaťko – Horzelski; Bepierszcz (5+20 kara meczu) – Kristek – Kolusz (2), Witecki – Semorád (2, 25 kara meczu) – Galant, Jeziorski – Komorski – Vítek, Woźnica – Rzeszutko – Kogut.
Comarch Cracovia: Radziszewski (do 59:22); Novajovský – Rompkowski (2), Kruczek (2) – Wajda, Dąbkowski (2) – Zíb (2), Dutka – Noworyta; Šinágl – Dziubiński – Kapica, Urbanowicz (2) – Słaboń – Drzewiecki, Sýkora (4) – McPherson (2) – Kalus (10 za niesport. zachowanie), Kisielewski (2) – Chovan – Domogała.

22.03.2017 (środa, godz. 18:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
1:0 (06:17) Bepierszcz – Galant – Witecki
1:1 (09:05) Kalus – Sýkora – Dutka
1:2 (19:52) Drzewiecki – Słaboń
2:2 (29:56) Pociecha – Kuboš – Rzeszutko 5/3
3:2 (31:39) Rzeszutko – Kogut – Kotlorz
4:2 (52:09) Rzeszutko – Kolusz – Górny

Kary: 6 min. – 22 min.
GKS Tychy: Žigárdy; Kuboš – Pociecha, Bryk – Kotlorz, Kolarz (2) – Górny, Zaťko – Horzelski; Makrov – Kristek – Kolusz (2), Witecki (2) – Galant – Bepierszcz, Jeziorski – Komorski – Vítek, Woźnica – Rzeszutko – Kogut.
Comarch Cracovia: Radziszewski (2); Novajovský – Rompkowski, Kruczek – Wajda, Dąbkowski – Zíb (2), Dutka – Noworyta; Šinágl (2) – Dziubiński (2+10 za niesport. zachowanie) – Kapica (2), Urbanowicz – Słaboń – Drzewiecki (2), Sýkora – Chovan – Kalus, Domogała – McPherson – Paczkowski.

25.03.2017 (sobota, godz. 18:30)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 7:4 (3:1, 2:1, 2:2)
0:1 (07:52) Jeziorski – Komorski – Vítek
1:1 (15:07) Paczkowski
2:1 (16:20) Domogała – Wajda
3:1 (17:34) Kapica – Dziubiński – Novajovský
3:2 (30:03) Rzeszutko – Kogut
4:2 (36:48) Kapica – Zíb – Dziubiński
5:2 (38:12) Domogała – Słaboń
6:2 (42:29) Šinágl – Kapica – Rompkowski 5/4
7:2 (43:39) Kalus (rzut karny)
7:3 (51:45) Kolarz – Komorski – Vítek 5/4
7:4 (54:32) Kogut – Makrov – Kolusz

Kary: 14 min. – 18 min. (w tym 2 min kary techn.)
Comarch Cracovia: Radziszewski; Novajovský – Rompkowski, Kruczek – Wajda, Dąbkowski – Zíb, Dutka – Noworyta (2); Šinágl (2) – Dziubiński – Kapica (4), Domogała – Słaboń – Drzewiecki (4), Urbanowicz – McPherson (2) – Kalus, Paczkowski – Chovan – Kisielewski.
GKS Tychy: Žigárdy; Kuboš – Pociecha, Bryk (2) – Kotlorz, Kolarz (2) – Górny, Zaťko (4) – Horzelski; Makrov – Kolusz (2) – Kogut, Witecki (4) – Galant – Bepierszcz, Jeziorski – Komorski (2) – Vítek, Woźnica – Rzeszutko – Bagiński.

26.03.2017 (niedziela, godz. 16:30)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 1:3 (1:2, 0:1, 0:0)
0:1 (00:17) Kolusz – Kuboš
1:1 (06:29) Kalus – McPherson – Urbanowicz
1:2 (19:20) Kuboš – Makrov 5/4
1:3 (22:39) Woźnica – Rzeszutko

Kary: 24 min. – 16 min.
Comarch Cracovia: Radziszewski (do 59:23); Novajovský – Rompkowski, Kruczek (2) – Wajda (4), Dąbkowski (2) – Zíb, Dutka – Noworyta; Šinágl (2) – Dziubiński (6) – Kapica (2), Domogała (2) – Słaboń – Drzewiecki, Urbanowicz (2) – McPherson (2) – Kalus, Paczkowski – Chovan – Kisielewski.
GKS Tychy: Žigárdy; Kuboš – Pociecha (2), Bryk – Kotlorz, Kolarz (2) – Ciura, Zaťko (2) – Horzelski; Makrov (4) – Kolusz – Kogut, Witecki – Galant (2) – Bepierszcz, Jeziorski – Komorski – Vítek, Woźnica – Rzeszutko (4) – Górny.

29.03.2017 (środa, godz. 18:30)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
0:1 (12:52) Dąbkowski – Kalus – McPherson 5/4
0:2 (17:32) Sýkora – Kalus – Dąbkowski
1:2 (22:59) Semorád – Makrov
1:3 (38:36) Sýkora – Kalus
2:3 (55:54) Kotlorz – Kolusz – Semorád
2:4 (58:50) Zíb (do pustej)

Kary: 6 min. (w tym 2 min. kary techn.) – 2 min.
GKS Tychy: Žigárdy (do 57:54 i od 58:50); Kuboš – Pociecha (2), Bryk – Kotlorz, Kolarz – Ciura, Zaťko – Górny; Bepierszcz – Kolusz – Makrov, Witecki – Semorád – Galant (2), Jeziorski – Komorski – Vítek, Woźnica – Rzeszutko – Horzelski.
Comarch Cracovia: Radziszewski; Novajovský – Rompkowski, Kruczek – Wajda, Dąbkowski (2) – Zíb, Dutka – Noworyta; Šinágl – Dziubiński – Kapica, Urbanowicz – Słaboń – Drzewiecki, Sýkora – McPherson – Kalus, Domogała – Chovan – Kisielewski.

31.03.2017 (piątek, godz. 19:15)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
0:1 (08:59) Bepierszcz – Witecki – Galant
1:1 (23:21) Sýkora – Kalus
2:1 (29:05) Kalus – Dąbkowski – Dziubiński 5/4
2:2 (31:30) Makrov – Bryk
3:2 (36:00) Kalus – Sýkora
4:2 (45:37) Kapica – Novajovský

Kary: 14 min. – 16 min.
Comarch Cracovia: Radziszewski; Dąbkowski (2) – Zíb, Novajovský (2) – Rompkowski (2), Kruczek – Wajda, Dutka – Noworyta; Sýkora – McPherson – Kalus, Šinágl – Kapica (2) – Dziubiński, Urbanowicz (2) – Słaboń – Drzewiecki (2), Domogała (2) – Chovan – Kisielewski.
GKS Tychy: Žigárdy; Kolarz (2) – Ciura (2), Bryk – Kotlorz, Zaťko – Górny (2), Kuboš – Pociecha (2); Witecki – Galant – Bepierszcz (6), Jeziorski – Semorád – Kolusz (2), Makrov – Komorski – Vítek, Woźnica – Rzeszutko – Horzelski.

 

02.04.2017 (niedziela, godz. 19:15)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, d. 0:1)

0:1 (18:04) Urbanowicz
1:1 (21:31) Vitek – Górny
1:2 (60:45) Sinagl – Kapica

Kary: 10 min. – 12 min.
GKS Tychy: Zigardy; Kolarz- Kotlorz, Kubos – Zatko (2), Bryk – Górny, Ciura – Pociecha; Witecki – Galant – Bepierszcz (4), Makrov (2) – Semorad (2) – Kolusz, Jeziorski – Rzeszutko – Komorski, Woźnica – Vitek – Horzelski.
Comarch Cracovia: Radziszewski; Dąbkowski – Zib (4), Novajovsky (4) – Rompkowski, Kruczek – Wajda, Dutka – Noworyta; Sykora – McPherson (2) – Kalus, Sinagl (2) – Dziubiński – Kapica, Urbanowicz – Słaboń – Drzewiecki, Domogała – Chovan – Kisielewski.

 

GKS Tychy został Wicemistrzem Polski