REKLAMA

GKS Tychy Hokej Sezon 2017-2018

TABELA POLSKIEJ HOKEJ LIGI SEZON 2017/2018
Lp
Drużyna
M
W
WDK
PDK
P
Bramki
Punkty
1 GKS Tychy 38 29 2 6 1 189:71 97
2 Tauron KH GKS Katowice 38 23 4 5 6 175:105 82
3 Comarch Cracovia 38 23 3 3 9 164:90 75
4 TatrySki Podhale Nowy Targ 38 22 1 2 13 135:100 70
5 JKH GKS Jastrzębie 38 18 5 3 12 128:86 67
6 KS Unia Oświęcim 38 14 4 3 17 133:130 54
7 PGE Orlik Opole 38 13 6 2 17 118:107 53
8 MH Automatyka Gdańsk 38 14 2 1 21 109:136 47
9 TMH Tempish Polonia Bytom 38 8 2 4 24 110:175 35
10 Anteo Naprzód Janów 38 5 2 1 30 88:211 20
11 SMS PZHL U20 Katowice 20 20 18:156 0

M – ilość rozegranych meczów
W – wygrane mecze
WDK – wygrane w dogrywce lub w karnych
PDK – przegrane w dogrywce lub w katnych
P – przegrane mecze

KADRA GKS TYCHY NA SEZON 2017/2018

Zostali – bramkarze: Kamil Lewartowski; obrońcy: Michał Kotlorz, Kamil Górny, Marcin Horzelski, Mateusz Bryk, Bartosz Ciura, Bartłomiej Pociecha, Remigiusz Gazda, Michael Kolarz, Michał Żak; napastnicy: Adam Bagiński, Michał Woźnica, Radosław Galant, Jakub Witecki, Jarosław Rzeszutko, Mateusz Bepierszcz, Kamil Kalinowski, Filip Komorski, Patryk Kogut, Bartłomiej Jeziorski, Jan Semorád, Dawid Duży.

Przyszli – bramkarze: John Murray; obrońcy: Ilya Kaznadey, Miloslav Jachym (w trakcie sezonu); napastnicy: Michael Cichy, Alex Szczechura, Mateusz Gościński, Kacper Guzik, Kris Kolanos (w trakcie sezonu), Joonas Huovinen (w trakcie sezonu), Gleb Klimenko (w trakcie sezonu), Artyom Mentsiuk (w trakcie sezonu).

Odeszli – bramkarze: Štefan Žigárdy, Kamil Kosowski, obrońcy: Miroslav Zatko, Petr Kuboš; napastnicy: Josef Vitek, Martin Vozdecký, Marcin Kolusz, Jaroslav Kristek, Andrei Makrov, Kacper Guzik (w trakcie sezonu), Kris Kolanos (w trakcie sezonu).

 

SPARINGI

08.08.2017 (wtorek, godz. 18:00) GKS Tychy – TMH Tempish Polonia Bytom 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)
11.08.2017 (piątek) TMH Tempish Polonia Bytom – GKS Tychy 1:9 (1:3, 0:3, 0:3)
17-19.08.2017 Memorial Pavla Zabojnika w Zvoleniu
17.08.2017 (czwartek, godz. 19:00) HKM Zvolen – GKS Tychy 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, d. 1:0)
18.08.2017 (piątek, godz. 15:30) HC 07 Detva – GKS Tychy 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
19.08.2017 (sobota, godz. 15:30) GKS Tychy – HC Frýdek-Místek 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

29.08.2017 (wtorek, godz. 17:00) GKS Tychy – PGE Orlik Opole 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
31.08.2017 (czwartek, godz. 17:00) HC Koszyce – GKS Tychy 4:3 (1:2, 0:1, 2:0, d. 1:0)

PUCHAR POLSKI 2017/2018

27.12.2017 (środa) – półfinały
godz. 16:30 GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 3:2k. (0:2, 1:0, 1:0, d. 0:0, k. 2:0)
0:1 (01:21) Bordowski – Laszkiewicz 5/4
0:2 (11:47) Vozdecký
1:2 (28:05) Witecki – Kaznadzei – Galant 5/4
2:2 (47:48) Witecki – Kalinowski – Galant
3:2 Rzeszutko DRZK

Karne:
Cichy 1:0
Bordowski 1:0
Kalinowski 1:0
Kubeš 1:0
Witecki 1:0
Laszkiewicz 1:0
Rzeszutko 2:0
Vozdecký 2:0

Kary: 8 min. (w tym 2 min kary techn.) – 22 min.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, M. Bryk – Górny, Kolarz – Kaznadzei (2), Kotlorz – Gazda; Galant – Kalinowski (4) – Witecki, Gościński – Rzeszutko – Bagiński, Kolanos – Cichy – Szczechura, Jeziorski – Komorski – Kogut.
JKH GKS Jastrzębie: Fučík; Kubeš – Jankovič (2+10 za niesportowe zachowanie), Lukáčik – Homer, Bigos (2) – Gimiński, Michałowski – Matusik; Laszkiewicz – Paś – Vozdecký (2), K. Bryk (2) – Kulas – Bordowski, Ł. Nalewajka – Wróbel – R. Nalewajka, Świerski (4) – Jarosz – Pelaczyk.

godz. 20:00 Comarch Cracovia – Tauron KH GKS Katowice 6:2 (3:2, 1:0, 2:0)

28.12.2017 (czwartek) – finał
godz. 17:30 Comarch Cracovia – GKS Tychy 5:6 d. (1:0, 1:0, 3:5, d. 0:1)
1:0 (07:29) Šinágl – Kalus – Sýkora
2:0 (33:16) Da Costa – Kapica – Kruczek 5/4
2:1 (41:33) Bagiński – Kolanos – Rzeszutko 5/4
3:1 (48:46) Urbanowicz – Drzewiecki – Rompkowski
3:2 (49:20) Galant – Witecki 4/5
3:3 (53:51) Witecki – Górny – Kalinowski
3:4 (54:45) Gościński – Bagiński
4:4 (56:20) Šinágl – Kalus – Sýkora
5:4 (57:26) Drzewiecki – Dąbkowski – Urbanowicz
5:5 (58:51) Pociecha – Witecki
5:6 (75:19) Cichy – Bryk

Kary: 10 min. (w tym 2 min kary technicznej) – 10 min.
Comarch Cracovia: Radziszewski; Zíb – Novajovský, Mateusz Rompkowski – Noworyta, Kruczek – Wajda, Dąbkowski – Dutka; Sýkora (2) – Šinágl – Kalus, Urbanowicz – Bryniczka (4) – Drzewiecki (2), Da Costa – Dziubiński – Kapica, Paczkowski – Zygmunt – Domogała.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, M. Bryk – Górny, Kolarz (6) – Kaznadzei, Kotlorz (2) – Woźnica; Galant – Kalinowski – Witecki, Gościński – Rzeszutko – Bagiński (2), Kolanos – Cichy – Szczechura, Jeziorski – Komorski – Kogut.

GKS Tychy zdobył PUCHAR POLSKI!

SUPERPUCHAR POLSKI 2017/2018

08.09.2017 (piątek, godz. 18:30)  w Krakowie
Comarch Cracovia – GKS Tychy 5:4 (2:2, 1:0, 1:2, d. 0:0, k. 2:1)
1:0 (05:34) Sýkora – Kalus – Da Costa
1:1 (09:40) Kogut – Jeziorski
1:2 (15:31) Kalinowski – Galant
2:2 (16:43) Šinágl – Dziubiński
3:2 (38:01) Dziubiński – Wajda 5/4
4:2 (46:59) Sýkora – Da Costa – Zíb 5/3
4:3 (58:50) Cichy – Guzik – Pociecha
4:4 (59:26) Guzik – Cichy

Karne:
Da Costa 1:0
Szcechura 1:0
Sýkora 1:0
Cichy 1:0
Šinágl 1:0
Komorski 1:0
Dziubiński 1:0
Jeziorski 1:0
Kapica 1:0
Kalinowski 1:1
Bepierszcz 1:1
Da Costa 2:1

Kary: 8 min. – 12 min.
Comarch Cracovia: Radziszewski; Zíb – Dąbkowski (4), Novajovský – Kruczek, Mateusz Rompkowski – Wajda, Noworyta – Dutka; Sýkora – Da Costa (4) – Kalus, Urbanowicz – Bryniczka – Kapica, Šinágl – Dziubiński – Domogała, Paczkowski – Słaboń – Drzewiecki. Trener: Rudolf Rohacek.
GKS Tychy: Murray (2); Pociecha – Ciura (2), Bryk (6) – Kotlorz, Gazda – Kaznadziej (2), Galant – Kalinowski – Bepierszcz, Gościński – Rzeszutko – Bagiński, Guzik – Cichy – Szczechura, Górny – Kolarz; Jeziorski – Komorski – Kogut. Trener: Andrej Gusow.

PUCHAR KONTYNENTALNY 2017/2018

II runda – 20-22.10.2017 (na Łotwie)

Grupa B: GKS Tychy (Polska), Kurbads Ogre (Łotwa), HC Donbass (Ukraina), Narva PSK (Estonia)

20.10.2017 (piątek)
godz. 14:30 HC Donbass – PSK Narva 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
godz. 18:30 HK Kurbads – GKS Tychy 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)
1:0 (15:20) Cipulis – Straupe – Gricinskis
2:0 (31:05) Sprukts – Bluks 5/4
3:0 (37:13) Lavrovs – Gipters
4:0 (45:43) Gricinskis
5:0 (49:18) Zolmanis – Valters – Pecura
5:1 (49:43) Witecki – Górny
5:2 (52:03) Witecki – Ciura – Galant

Kary: 22 min. – 26 min.
Kurbads Riga: Calpa; Gipters – Porejs, Sprukts – Zolmanis (10 za niesportowe zachowanie) – Lavrovs; Valters (2) – Bluks (2), Straupe – Cipulis – Gricinskis (2); Redlihs – Galkins, Brancis – Sarkanis (2) – Remins (2); Paradnieks – Stals, Logunovs – Pecura (2) – Zeltins.
GKS Tychy: Murray (2+10 za niesportowe zachowanie); Ciura – Pociecha, Galant – Witecki – Bepierszcz (2); Bryk (2) – Kotlorz (2), Bagiński (2) – Gościński – Rzeszutko; Górny – Kaznadzei, Szczechura – Kalinowski (2) – Cichy; Kolarz (2) – Komorski (2), Woźnica – Kogut – Jeziorski.

21.10.2017 (sobota)
godz. 13:00 GKS Tychy – PSK Narva 11:0 (3:0, 5:0, 3:0)
1:0 (02:22) Pociecha – Komorski – Szczechura 5/4
2:0 (08:08) Rzeszutko 5/4
3:0 (10:15) Jeziorski – Komorski – Cichy 5/4
4:0 (22:01) Bagiński – Kaznadzei – Bryk 5/4
5:0 (27:38) Szczechura
6:0 (33:31) Bagiński – Rzeszutko – Kolarz
7:0 (34:52) Kogut – Jeziorski
8:0 (37:01) Cichy – Szczchura – Komorski 5/4
9:0 (41:02) Bagiński – Kalinowski – Kaznadzei 5/4
10:0 (51:34) Cichy – Komorski – Kalinowski 5/4
11:0 (59:25) Cichy – Woźnica – Szczechura

Kary: 16 min. – 20 min. (w tym 2 min kary techn)
GKS Tychy: Lewartowski; Ciura – Pociecha (2), Kalinowski – Galant – Witecki (2); Bryk – Kotlorz, Bagiński – Gościński – Rzeszutko; Górny (2) – Kaznadzei, Szczechura – Woźnica – Cichy; Kolarz, Komorski – Kogut (10 za niesportowe zachowanie) – Jeziorski.
Narva PSK: Kolossov; Titov (2) – Gulov, Kuznetsov (2) – Bogdanov (2) – I. Ilin (2); Svarogin (2) – Anohhin, K. Ilin (4) – Saprykin – Vassiljev; Manuskin – Patrusev, Kulakov (2) – Nevzorov – Puzakov (2); Antsevski – Medvedev, D. Rabotinski – A. Rabotinski – Aleksandrov.

godz. 17:00 HC Donbass – HK Kurbads 1:8 (0:2, 1:4, 0:2)

22.10.2017 (niedziela)
godz. 13:00 GKS Tychy – HC Donbass 4:2 (3:0, 0:2, 1:0)
1:0 (13:34) Pociecha 5/4
2:0 (16:18) Witecki – Kalinowski – Górny
3:0 (18:07) Cichy 4/5
3:1 (22:19) Lyalka – Vlad – Karanchuk 5/4
3:2 (30:49) Kuzmik – Lyalka 5/3
4:2 (59:45) Kogut – Pociecha – Galant 4/6 (do pustej)

Kary: 30 min (w tym 2 min kary techn) – 12 min
GKS Tychy: Lewartowski; Ciura – Pociecha, Kalinowski – Galant – Witecki (4); Bryk (2) – Kotlorz (2), Bagiński (4) – Gościński (2) – Rzeszutko; Górny (2) – Kolarz, Szczechura – Woźnica (2) – Cichy; Komorski (10 za niesportowe zachowanie) – Kogut – Jeziorski.
HC Donbass: Dyachenko (do 59:08 i od 59:45); Aleksandrov – Ignatenko, Lyalka (6) – Kostikov – Zakharov; Firsov – Grygoriev, Kovalenko (2) – Mostovy – Novikov (2); Vlad – Ordynsky, Luhovy – Karanchuk (2) – Kuzmik; Zhovnir – Shpak, Svishev – Ruban.

godz. 17:00 PSK Narva – HK Kurbads 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

Tabela końcowa
1. HK Kurbads Riga – 9 pkt (15:4) – awans do półfinału PK
2. GKS Tychy – 6 pkt (17:7)
3. HC Donbass – 3 pkt (7:14)
4. PSK Narva – 0 pkt (3:17)

RUNDA ZASADNICZA PHL

I RUNDA

10.09.2017 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – SMS PZHL U20 Katowice 16:0 (4:0, 8:0, 4:0)
1:0 (10:33) Kalinowski – Bepierszcz
2:0 (13:11) Jeziorski – Górny – Kogut
3:0 (15:14) Bryk – Gościński – Koltorz
4:0 (18:42) Cichy – Szczechura – Guzik
5:0 (21:00) Rzeszutko – Bryk – Bagiński
6:0 (22:54) Kalinowski – Bepierszcz
7:0 (27:44) Szczechura – Guzik
8:0 (29:06) Galant – Kolarz
9:0 (29:22) Rzeszutko – Bepierszcz
10:0 (31:20) Galant – Komorski – Kogut
11:0 (38:39) Komorski – Jeziorski – Kogut
12:0 (39:04) Pociecha – Kalinowski – Bepierszcz
13:0 (42:26) Kolarz – Komorski
14:0 (46:54) Bepierszcz – Kalinowski – Galant
15:0 (57:44) Rzeszutko – Bryk – Szczechura
16:0 (59:22) Kogut – Jeziorski – Komorski

Kary: 0 min. – 2 min.
GKS Tychy: Lewartowski; Pociecha – Ciura, Bryk – Kotlorz, Gazda – Kaznadzei, Górny – Kolarz; Galant – Kalinowski – Bepierszcz, Gościński – Rzeszutko – Bagiński, Guzik – Cichy – Szczechura, Jeziorski – Komorski – Kogut. Trner: Andrei Gusow.
SMS PZHL U20 Katowice: Prokop (od 29:06 Zawalski); Bizacki – Noworyta, Gogoc – Urbański, Gruszczyk – Malczewski, Kot – Kamieniecki; Rybak Maciej – Rybak Michał – Bernacki, Worwa – Wałęga – Brynkus (2), Kamiński – Jóźwik – Mazurkiewicz, Jarosz – Luszniak – Anklewicz. Trener: Grzegorz Klich.

13.09.2017 (środa, godz. 18:00)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 3:7 (0:1, 2:4, 1:2)

15.09.2017 (piątek)
GKS Tychy – pauza

17.09.2017 (niedziela, godz. 18:00)
GKS Tychy – TMH Tempish Polonia Bytom 6:2 (4:1, 2:0, 0:1)
1:0 (02:31) Pociecha – Szczechura – Jeziorski 5/4
1:1 (03:32) Bordowski – Stoklasa – Maliník 5/4
2:1 (09:44) Bagiński – Gościński – Ciura
3:1 (11:53) K. Kalinowski – Pociecha – Galant
4:1 (17:54) Jeziorski – Komorski – Kogut
5:1 (20:42) Pociecha – Galant 4/4
6:1 (39:24) Jeziorski – Komorski – Cichy
6:2 (56:31) Bordowski – Turoň – Kłaczyński

Kary: 33 min. – 14 min.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura (2), Bryk (5 za przeszkadzanie + kara meczu za niesport. zachowanie) – Kotlorz, Gazda (2) – Kaznadzei, Górny – Kolarz (2); Galant – K. Kalinowski – Bepierszcz, Gościński – Rzeszutko – Bagiński, Guzik – Cichy – Szczechura (2), Jeziorski – Komorski – Kogut.
THM Polonia Bytom: Raszka (od 20:43 Landsman); Cunik – Działo (2), Owczarek – Turoň, Pastryk (2) – Kamenev (2), Falkenhagen (2) – Stępień (2); Bordowski – Frączek – Stoklasa, Salamon (2) – T. Kozłowski – Danieluk, Maliník – Krzemień (2) – M. Kalinowski, Dybaś – Jaworski – Kłaczyński.

19.09.2017 (wtorek, godz. 18:00) – przeniesiony z 26.09.2017
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)

22.09.2017 (piątek, godz. 18:00)
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 3:5 (0:1, 2:2, 1:2)

24.09.2017 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – PGE Orlik Opole 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
1:0 (12:29) Cichy – Pociecha – Szczechura 5/4
2:0 (32:43) Cichy – Gazda
2:1 (47:30) Kisielewski – Látal 5/4
3:1 (52:12) Komorski – Kogut – Kolarz

Kary: 8 min. (w tym 2 min. kary techn.) – 10 min.
GKS Tychy; Lewartowski; Pociecha – Ciura, Bryk (2) – Kotlorz, Gazda- Kaznadzei, Górny – Kolarz; Galant (2) – Kalinowski – Bepierszcz, Gościński – Rzeszutko – Bagiński, Woźnica – Cichy – Szczechura, Jeziorski – Komorski – Kogut (2).
PGE Orlik Opole: Kieler; Bychawski – Sordon, Kostek – Zaťko, Sznotala – Gawlik, Látal (4); R. Meidl – Stopiński (2)- Lorek (2), Przygodzki – Szydło – Baranyk, Gorzycki – V. Meidl – Wąsiński, Kisielewski – Sikora – Demaniuk (2).

03.10.2017 (wtorek, godz. 15:30) – przełożony z 20.10.2017 – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego
SMS PZHL U20 Katowice – GKS Tychy 1:12 (1:4, 0:3, 0:5)

06.10.2017 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – KS Unia Oświęcim 2:1 k. (0:1, 0:0, 1:0, d. 0:0, k. 3:2)
0:1 (11:16) Piotrowicz – Daneček 5/3
1:1 (43:29) Pociecha – Galant
2:1 Rzeszutko DRZK
Karne:
Kalinowski 0:0
Daneček 0:0
Komorski 0:0
Rufer 0:1
Pociecha 1:1
S. Kowalówka 1:2
Cichy 2:2
Šaur 2:2
Rzeszutko 3:2
Haas 3:2

Kary: 10 min. (w tym kara techn.) – 24 min. (w tym kara techn.)
GKS Tychy: Murray (2); Pociecha – Ciura, Bryk – Kotlorz, Gazda – Kaznadzei, Górny – Kolarz (2); Galant (2) – Kalinowski – Bepierszcz (2), Guzik – Rzeszutko – Bagiński, Witecki – Cichy – Szczechura, Jeziorski – Komorski – Kogut. Trener: Andrei Gusow.
KS Unia Oświęcim: Fikrt (2); Vosatko (4+10 za niesportowe zachowanie) – A. Kowalówka, Bezuška – Gabryś, Gębczyk – Šaur (2), Wojtarowicz – Krzak; Daneček – S. Kowalówka – Rufer, Tabaček – Haas – Piotrowicz, Paszek – Malicki (2) – Wanat (2), Lacheta – Hatłas. Trener: Josef Dobos.

08.10.2017 (niedziela, godz. 15:30)
Tauron KH GKS Katowice – GKS Tychy 2:4 (0:0, 1:4, 1:0)

13.10.2017 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – MH Automatyka Gdańsk 1:2 k. (0:0, 1:0, 0:1, d. 0:0, k. 2:3)
1:0 (37:33) Szczechura – Komorski – Jeziorski 5/4
1:1 (44:50) Steber – Rompkowski 5/4
1:2 Polodna DRZK
Karne:
Kalinowski 1:0
Vítek 1:1
Cichy 1:1
Polodna 1:1
Pociecha 1:1
Steber 1:1
Rzeszutko 1:1
Skutchan 1:1
Szczechura 1:1
Stasiewicz 1:1
Vítek 1:2
Kalinowski 2:2
Polodna 2:3
Kalinowski 2:3

Kary: 10 min. – 16 min.
GKS Tychy: Lewartowski; Pociecha – Ciura, Bryk – Kotlorz, Gazda – Kaznadzei (4), Górny – Kolarz; Witecki – Kalinowski – Bepierszcz, Gościński – Rzeszutko – Bagiński (2), Guzik (2) – Cichy – Szczechura, Jeziorski – Komorski – Kogut (2). Trener: Andrei Gusow.
MH Automatyka 2014 Gdańsk: Gorodetsky; Bilčík (4) – Maciejewski (2), Lehmann (4) – Wachowski, Kantor – Wysocki, Dolny – Wrycza; Steber (2) – Polodna – Skutchan, Vítek – Stasiewicz (4) – Samusenko, Strużyk – Rompkowski – Szczerbakow, Pesta – Różycki – Marzec. Trener: Andrei Kovalev.

15.10.2017 (niedziela, godz. 18:00)
Naprzód Janów Katowice – GKS Tychy 3:6 (1:0, 0:4, 2:2)

II RUNDA

20.10.2017 (piątek, godz. -) przełożony na 03.10.2017 – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego
SMS PZHL U20 Katowice – GKS Tychy

22.10.2017 (niedziela, godz. -) przełożony na 25.10.2017 – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego
GKS Tychy – Comarch Cracovia

25.10.2017 (środa, godz. 18:00) przełożony z 22.10.2017 – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego
GKS Tychy – Comarch Cracovia 3:4 (2:0, 1:2, 0:1, d. 0:0, k. 0:3)
1:0 (06:47) Witecki – Galant – Kalinowski
2:0 (16:43) Kalinowski – Witecki
3:0 (24:52) Galant – Gościński 4/4
3:1 (31:02) Dziubiński – Šinágl
3:2 (34:49) Paczkowski – Zygmunt
3:3 (52:24) Šinágl – Rompkowski
3:4 Sýkora DRZK

Karne:
Kapica 0:0
Cichy 0:0
Sýkora 0:1
Kalinowski 0:1
Šinágl 0:2
Pociecha 0:2
Dziubiński 0:3

Kary: 6 min. – 8 min.
GKS Tychy: Murray; Pociecha (4) – Ciura, Bryk – Kotlorz, Woźnica – Kaznadzei (2), Górny – Kolarz; Galant – Kalinowski – Witecki, Gościński – Rzeszutko – Bagiński, Kolanos – Cichy – Szczechura, Jeziorski – Komorski – Kogut.
Comarch Cracovia: Radziszewski; Zíb – Novajovský, Noworyta – Kruczek, Rompkowski – Wajda, Szurowski – Dutka; Sýkora – Da Costa (4) – Kalus (2), Urbanowicz – Zygmunt – Kapica, Šinágl (2) – Dziubiński – Domogała, Paczkowski – Słaboń – Drzewiecki.

27.10.2017 (piątek)
GKS Tychy – pauza

29.10.2017 (niedziela, godz. 18:00)
TMH Tempish Polonia Bytom – GKS Tychy 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)

31.10.2017 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

03.11.2017 (piątek, godz. 18:00)
PGE Orlik Opole – GKS Tychy 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)

05.11.2017 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
1:0 (09:27) Woźnica – Witecki
2:0 (47:59) Rzeszutko – Witecki – Woźnica
3:0 (59:35) Cichy – Szczechura – Bryk 5/6 (do pustej)

Kary: 4 min. – 8 min.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, M. Bryk – Kaznadzei, Górny – Kolarz, Kotlorz – Gazda; Galant – Kalinowski (2) – Bepierscz, Witecki – Rzeszutko – Woźnica, Guzik – Cichy (2) – Szczechura, Jeziorski – Komorski – Kogut.
JKH GKS Jastrzębie: Raszka (do 57:45 i od 59:35); Lukáčik – Homer, Kubeš – Jankovič, Michałowski – Gimiński, Matusik (4) – Bigos; Laszkiewicz – Paś – Vozdecký (2), Bordowski – Kulas- Pelaczyk (2), Ł. Nalewajka – Jarosz – R. Nalewajka, K. Bryk – Wróbel – Świerski.

17.11.2017 (piątek, godz. 18:00)
KS Unia Oświęcim – GKS Tychy 3:6 (2:1, 1:3, 0:2)

19.11.2017 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Tauron KH GKS Katowice 3:2 d. (0:0, 0:1, 2:1, d. 1:0)
0:1 (25:32) Fraszko – Sawicki
1:1 (46:37) Kolanos – Woźnica – Ciura
1:2 (50:17) Fraszko 4/5
2:2 (56:37) Ciura – Cichy
3:2 (61:50) Rzeszutko – Pociecha 3/3

Kary: 4 min. – 8 min.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Bryk – Woźnica, Górny – Kolarz, Kotlorz – Gazda; Bepierszcz (2) – Galant – Witecki, Gościński – Rzeszutko – Jeziorski, Kolanos – Cichy – Szczechura, Kalinowski – Komorski – Kogut (2). Trner: Andrei Gusow.
Tauron KH GKS Katowice: Kosowski; Wanacki – Čakajík, Devečka (2) – Martinka, Rąpała (2) – Grof; Themár – Rothla – Łopuski (2), Fraszko – Wronka – Strzyżowski, Majoch – Sawicki – Nahunko, Dalidovich (2) – Nowak – Krawczyk. Trener Piotr Sarnik.

24.11.2017 (piątek, godz. 18:00)
MH Automatyka Gdańsk – GKS Tychy 5:6 (1:1, 3:3, 1:2)

26.11.2017 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Naprzód Janów Katowice 9:2 (1:1, 4:1, 4:0)
1:0 (08:13) Witecki – Woźnica
1:1 (12:11) Pohl – Jaros – Kosakowski
2:1 (20:52) Witecki – Pociecha
3:1 (26:19) Cichy – Kolanos
4:1 (29:53) Szczechura – Cichy 4/5
5:1 (32:53) Kolanos – Cichy – Ciura
5:2 (37:09) Rajski – Adamus – Pařízek
6:2 (43:10) Jeziorski – Kogut 4/5
7:2 (51:55) Witecki – Woźnica – Galant
8:2 (53:17) Kolanos – Bryk
9:2 (55:18) Pociecha – Cichy 5/4

Kary: 6 min. 4 min.
GKS Tychy: Lewartowski; Pociecha – Ciura, Bryk – Jeziorski, Górny – Kolarz (2), Kotlorz (2) – Gazda; Woźnica – Galant – Witecki, Gościński – Rzeszutko – Bagiński, Kolanos – Cichy – Szczechura, Kalinowski (2) – Komorski – Kogut. Trener: Andrei Gusow.
Anteo Naprzód Janów: Elżbieciak; Musioł – Charousek, Pařízek, Kosokowski – Sarna, Żywiołek – Zielosko; Šeda – Słodczyk – Adamus, Jaros – Pohl – Indra (4), Sroka – Rajski – Skrodziuk, Piper – Stokłosa. Trener: Josef Dobos.

III RUNDA

01.12.2017 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – MH Automatyka Gdańsk 4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
1:0 (03:27) Witecki – Galant – Woźnica
1:1 (14:47) Mund – Polodna – Steber 5/4
2:1 (22:05) Cichy – Szczechura – Górny
3:1 (36:22) Cichy – Witecki 5/3
4:1 (50:55) Gazda – cichy – Kolanos
4:2 (53:44) Steber – Vitek – Polodna
4:3 (57:40) Vitek – Polodna – Mund 6/5

Kary: 6 min. – 8 min.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura (2), Bryk – Jeziorski, Górny (2) – Kolarz, Kotlorz (2) – Gazda; Woźnica – Galant – Witecki, Gościński – Rzeszutko – Bagiński, Kolanos – Cichy – Szczechura, Kalinowski – Komorski – Kogut.
MH Automatyka Gdańsk: Gorodetsky (do 57:21 i od 57:40 do 59:07); Bilcik – Maciejewski, Lehmann – Mund, Dolny (2) – Wysocki, Michał Rybak (4) – Leśniak; Steber – Polodna – Marzec (2), Strużyk – Pesta – Szczerbakow, Vitek – Stasiewicz – Wrycza, Rompkowski – Różycki – Maciej Rybak.

03.12.2017 (niedziela, godz. 18:30)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 2:3 (0:2, 0:1, 2:0)

05.12.2017 (wtorek, godz. -) – kolejka przeniesiona na 09.01.2018
GKS Tychy – Anteo Naprzód Janów

19.12.2017 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – TMH Tempish Polonia Bytom 9:0 (4:0, 1:0, 4:0)

22.12.2017 (piątek, godz. 18:00)
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 3:2 d. (1:1, 1:1, 0:0, d. 1:0)

05.01.2018 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – PGE Orlik Opole 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

07.01.2018 (niedziela, godz. 17:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 3:2 d. (1:0, 1:1, 0:1, d. 1:0)

09.01.2018 (wtorek, godz. 18:00) – kolejka przeniesiona z 05.12.2017
GKS Tychy – Anteo Naprzód Janów 8:0 (4:0, 1:0, 3:0)

12.01.2018 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – KS Unia Oświęcim 2:3 k. (1:1, 1:0, 0:1, d. 0:0, k. 0:2)

14.01.2018 (niedziela, godz. 13:15) transmisja w TVP Sport
Tauron KH GKS Katowice – GKS Tychy 4:3 k. (1:2, 0:1, 2:0, d. 0:0, k. 3:2)

IV RUNDA

19.01.2018 (piątek, godz. 18:00)
MH Automatyka Gdańsk – GKS Tychy 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)

21.01.2018 (niedziela, godz. 13:15) transmisja w TVP Sport
GKS Tychy – Comarch Cracovia 6:2 (2:0, 1:2, 3:0)
1:0 (04:04) Szczechura – Cichy – Bepierszcz
2:0 (16:11) Komorski – Kolanos – Kaznadzei
2:1 (23:00) Urbanowicz – Drzewiecki 4/5
3:1 (23:36) Rzeszutko – Bagiński – Kotlorz 5/4
3:2 (23:47) Šinágl – Słaboń
4:2 (42:35) Witecki – Kalinowski – Galant 5/4
5:2 (52:29) Bepierszcz – Szczechura – Cichy
6:2 (54:08) Górny – Gościński – Bryk

Kary: 12 min. – 10 min.
GKS Tychy: Murray (2); Pociecha – Ciura, Bryk (2) – Górny, Kotlorz (2) – Kaznadzei, Gazda (2); Galant – Kalinowski – Witecki, Gościński – Rzeszutko – Bagiński, Bepierszcz – Cichy – Szczechura, Kolanos (2+2) – Komorski – Kogut.
Comarch Cracovia: Radziszewski; Zíb – Dąbkowski, Rompkowski – Noworyta (4), Kruczek (2) – Wajda, Szurowski – Dutka; Sýkora – Dziubiński – Kalus, Urbanowicz (2) – Bryniczka – Drzewiecki, Šinágl – Słaboń – Kapica (2), Paczkowski – Zygmunt – Sztwiertnia.

26.01.2018 (piątek, godz. 19:00)
Anteo Naprzód Janów – GKS Tychy 0:12 (0:3, 0:4, 0:5)

28.01.2018 (niedziela, godz. 18:00)
TMH Tempish Polonia Bytom – GKS Tychy 1:7 (0:3, 0:2, 1:2)

30.01.2018 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 6:1 (3:1, 1:0, 2:0)
1:0 (06:55) Bepierszcz – Cichy
1:1 (11:29) Kolusz – Zapała 4/5
2:1 (12:27) Cichy – Jeziorski
3:1 (14:31) Gościński – Pociecha
4:1 (31:32) Bryk – Kogut
5:1 (46:08) Szczechura – Cichy – Bepierszcz
6:1 (55:15) Galant – Kalinowski

Kary: 8 min. – 24 min.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Bryk – Górny, Kotlorz (2) – Kaznadzei, Gazda; Galant – Kalinowski – Witecki (2), Gościński (2) – Rzeszutko – Woźnica, Bepierszcz (2) – Cichy – Szczechura, Kogut – Komorski – Jeziorski.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny; Jaskiewicz (4) – Tomasik (2), Sulka (2) – Samarin (2+10 za niesportowe zachowanie), Kapica – Pichnarcik, Wsół – Mrugała; Kolusz – Zapała – Kondrashov, Gruszka – Ogrodnikov (2) – Biezais (2), M. Michalski – Neupauer – Różański, P. Michalski – Siuty – Svitac.

02.02.2018 (piątek, godz. 18:00)
PGE Orlik Opole – GKS Tychy 3:6 (1:4, 0:2, 2:0)

04.02.2018 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
1:0 (07:52) Witecki – Galant
2:0 (14:23) Kaznadzei – Cichy
3:0 (25:00) Szczechura – Cichy – Kotlorz
4:0 (44:28) Rzeszutko

Kary: 4 min. – 4 min.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura (2), M. Bryk – Górny, Kotlorz – Kaznadzei, Gazda – Woźnica; Galant – Kalinowski – Witecki, Gościński – Rzeszutko – Bagiński, Bepierszcz (2) – Cichy – Szczechura, Kogut – Komorski – Jeziorski.
JKH GKS Jastrzebie: Raszka; Kubes – Jankowic, Lukacik (2) – Gimiński (2), Bigos – Michałowski, Balcerek – Chorążyczewski; Ł. Nalewajka – Jarosz- Świerski, R. Nalewajka – Kulas – Bordowski, Nahunko – Paś – Matusik, Pelaczyk – Wróbel – K. Bryk.

09.02.2018 (piątek, godz. 18:00)
KS Unia Oświęcim – GKS Tychy 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)

11.02.2018 (niedziela, godz. 18:30)
GKS Tychy – Tauron KH GKS Katowice 4:2 (0:0, 0:0, 4:2)
0:1 (40:57) Sawicki – Fraszko
0:2 (47:50) Sawicki – Wanacki
1:2 (48:37) Klimienko – Bryk
2:2 (48:50) Rzeszutko – Bagiński – Ciura
3:2 (53:34) Komorski – Szczechura – Cichy 5/4
4:2 (58:27) Rzeszutko – Szczechura

Kary: 41 min. – 51 min.
GKS Tychy: Murray; Pociecha (2) – Ciura, Bryk (2) – Górny (2), Kotlorz – Kaznadzei, Kolarz – Jachym; Jeziorski (2) – Galant – Witecki (5+kara meczu za niesportowe zachowanie), Gościński – Rzeszutko (2) – Bagiński, Bepierszcz (2) – Cichy (2) – Szczechura, Klimenko – Mentsiuk – Komorski (2).
Tauron KH GKS Katowice: Kosowski (do 58:49); Grof – Cakajik, Wanacki, Rąpała (4) – Skokan, Krawczyk – Michał Rybak; Vozdecky – Rothla – Themar (2+5+kara meczu za niesportowe zachowanie – ostrość), Malasiński – Fraszko (2), Krężołek – Sawicki – Strzyżowski (4, 10 za niesportowe zachowanie – atak z tyłu), Dalidovich (2) – Maciej Rybak – Majoch (2).

PLAY-OFF

Hokej Play Off 2018

I RUNDA – ćwierćfinały: 1-8, 2-7, 3-6, 4-5

GKS Tychy – TMH Polonia Bytom – stan rywalizacji 4-0

24.02.2018 (sobota, godz. 18:15)
GKS Tychy – TMH Polonia Bytom 8:3 (2:0, 2:2, 4:1)
1:0 (04:53) Bepierszcz – Cichy – Szczechura
2:0 (09:52) Huovinen – Bagiński – Rzeszutko 5/4
2:1 (20:11) Novak – Salamon
2:2 (23:30) Pastryk – Kozłowski 5/4
3:2 (25:00) Galant – Witecki
4:2 (27:19) Kotlorz – Rzeszutko 5/4
4:3 (47:23) Turon – Owczarek – Stoklasa
5:3 (52:13) Ciura – Bryk – Komorski 5/3
6:3 (53:31) Cichy – Bryk – Szczechura 5/4
7:3 (55:08) Cichy – Klimienko 5/4
8:3 (56:12) Mianciuk – Kolarz

Kary: 16 min. – 24 min.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Bryk – Górny, Kolarz – Jachym (4), Koltorz (4)– Kaznadzei (2); Galant – Komorski (2) – Witecki, Gościński – Rzeszutko – Bagiński, Bepierszcz (2) – Cichy – Szczechura, Klimienko (2) – Mianciuk – Huovinen.
TMH Polonia Bytom: Landsman (od 56:12 Studziński); Owczarek (2) – Turon, Cunik (4) – Działo, Pastryk (2) – Stępień (2), Kamienieu – Falkenhagen; Salamon (4) – Stoklasa – Novak (4), Frączek (4) – Kozłowski – Danieluk (2), Abramow – Jaworski – Kłaczyński, Dybaś – Krzemień – Mularczyk.

25.02.2018 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – TMH Polonia Bytom 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
1:0 (06:11) Bryk – Klimienko – Mianciuk 5/3
2:0 (11:02) Witecki – Galant – Kalinowski
3:0 (43:23) Bagiński – Kotlorz 5/4
4:0 (49:05) Szczechura – Klimienko – Pociecha 5/4

Kary: 10 min. – 24 min.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Bryk – Górny, Gazda – Jachym, Koltorz – Kaznadzei; Galant (2) – Kalinowski (2) – Witecki, Komorski – Rzeszutko – Bagiński (4), Bepierszcz – Cichy – Szczechura, Klimienko (2) – Mianciuk – Huovinen.
TMH Polonia Bytom: Landsman (od 49:05 Studziński); Owczarek (2) – Turon (4), Cunik (2) – Działo (2), Pastryk – Stępień, Kamienieu – Falkenhagen (2); Salamon (2) – Stoklasa (4) – Novak (2), Frączek (2) – Kozłowski – Danieluk, Abramow – Jaworski (2) – Kłaczyński, Dybaś – Krzemień – Mularczyk.

28.02.2018 (środa, godz. 18:00)
Polonia Bytom – GKS Tychy 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
0:1 (00:35) Klimienko – Górny – Bagiński
1:1 (09:36) Jaworski – Kłaczyński
1:2 (51:13) Pociecha – Szczechura – Cichy 5/3
1:3 (59:16) Witecki – Galant 5/6 (do pustej)

Kary: 8 min. – 14 min.
TMH Polonia Bytom: Studziński; Cunik (2) – Turoň, Działo – Pastryk, Kamienieu – Stępień, Owczarek – Falkenhagen; Mularczyk – Salamon (2) – Novák, Frączek – Krzemień (2) – Danieluk (2), Kłaczyński – Jaworski – Abramow, Dybaś – Stoklasa – Uryga.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Bryk (2) – Górny (2), Kolarz – Jáchym (2), Koltorz – Kaznadzei; Galant – Kalinowski – Witecki, Klimienko – Rzeszutko – Bagiński (4), Bepierszcz (2) – Cichy – Szczechura (2), Jeziorski – Komorski – Kogut.

01.03.2018 (czwartek, godz. 18:00)
Polonia Bytom – GKS Tychy 3:7 (0:3, 0:2, 3:2)
0:1 (02:24) Klimenko – Pociecha – Cichy 5/4
0:2 (06:04) Komorski – Jeziorski
0:3 (16:52) Cichy – Szczechura – Bepierszcz
0:4 (25:07) Klimenko – Bagiński
0:5 (35:00) Kaznadzei – Pociecha – Klimenko 5/4
1:5 (40:25) Novák – Salamon – Cunik
2:5 (43:04) Frączek – Turoň – Salamon
3:5 (44:04) Abramov – Kłaczyński – Frączek
3:6 (47:59) Komorski – Kogut – Jeziorski
3:7 (57:54) Ciura – Kalinowski – Witecki 5/4

Kary: 14 min. – 8 min.
TMH Polonia Bytom: Studziński (od 20:01 Landsman); Cunik (4) – Turoň, Działo – Pastryk (2), Kamienieu – Stępień, Owczarek – Falkenhagen; Frączek – Salamon – Novák (2), Kozłowski (2) – Krzemień – Danieluk, Kłaczyński (2) – Jaworski – Abramow (2), Dybaś – Uryga – Filip.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Bryk – Górny, Koltorz – Kaznadzei, Kolarz – Jáchym; Galant – Kalinowski – Witecki (2), Klimienko – Mianciuk (2) – Bagiński (2), Bepierszcz – Cichy – Szczechura, Jeziorski – Komorski – Kogut (2).

II RUNDA – półfinały: 1-4, 2-3

GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ – stan rywalizacji 4-1

10.03.2018 (sobota, godz. 18:00)
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
1:0 (02:38) Bryk – Kotlorz 5/4
2:0 (43:33) Komorski – Pociecha – Klimienko 5/4
3:0 (47:46) Komorski – Ciura – Górny 6/5
4:0 (52:58) Szczechura – Cichy – Klimienko 5/4

Kary: 10 min. – 18 min. (w tym 2 min. kary techn.)
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Galant (2) – Kalinowski – Witecki; Bryk – Górny, Klimienko (2) – Mentsiuk – Bagiński (2); Kotlorz (2) – Rzeszutko, Huovinen – Cichy – Szczechura; Kolarz – Jachym (2), Jeziorski – Komorski – Kogut.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny (od 52:59 do 57:50 i od 58:42 B. Kapica); Sulka (4) – Samarin (2), Kolusz (2) – Ogrodnikov – Biezais; Jaśkiewicz – Tomasik (2), M. Michalski (2) – Zapała – Różański; K. Kapica – Pichnarcik (2), Siuty – Neupauer (2) – Wielkiewicz; Wojdyła – Mrugała, Svitac – Kondrashov – Podlipni.

11.03.2018 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
0:1 (10:45) Ogorodnikov – Biezais
1:1 (26:10) Górny – Bagiński – Rzeszutko 4/4
2:1 (44:49) Komorski – Szczechura – Klimenko 5/4
3:1 (59:22) Rzeszutko – Bagiński – Klimenko 5/6 (do pustej)

Kary: 10 min. – 20 min. (w tym 2 min. kary techn.)
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Klimenko – Kalinowski (2) – Komorski; Bryk (2) – Górny, Huovinen – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz – Kogut, Bepierszcz – Cichy – Szczechura; Kolarz – Jachym (2), Jeziorski – Galant (4) – Witecki.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny (do 58:53 i od 59:22); Sulka (2) – Samarin (2), Kolusz – Ogorodnikov (2) – Biezais (2); Jaśkiewicz – Tomasik, M. Michalski (2) – Zapała (8) – Różański; K. Kapica – Pichnarcik, Siuty – Neupauer – Wielkiewicz; Wojdyła – Mrugała, Svitac – Kondrashov – Podlipni.

14.03.2018 (środa, godz. 18:30)
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 5:2 (0:0, 2:0, 3:2)
1:0 (24:58) Kolusz – Biezais – Samarin 5/4
2:0 (30:40) Sulka – Biezais – Ogorodnikow 5/4
2:1 (44:20) Cichy 5/4
3:1 (47:08) Ogorodnikow – Kolusz
3:2 (50:33) Huovinen – Rzeszutko 5/4
4:2 (54:36) Biezais – Ogorodnikow
5:2 (59:20) Samarin 6/5 (do pustej)

Kary: 16 min. – 8 min.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny; Sulka – Samarin, Kolusz – Ogorodnikov – Biezais; Jaśkiewicz – Tomasik (4), M. Michalski – Zapała (4) – Różański (2); K. Kapica – Pichnarcik, Siuty – Neupauer (4) – Wielkiewicz; Wojdyła (2) – Mrugała, Svitac – Kondrashov – Podlipni.
GKS Tychy: Murray (do 59:15 o od 59:20); Pociecha – Ciura, Bepierszcz – Galant – Witecki (2); Bryk (2) – Górny (2), Gościński – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz – Huovinen, Klimenko – Cichy – Szczechura; Kolarz – Jachym, Jeziorski (2) – Komorski – Kogut.

15.03.2018 (czwartek, godz. 18:00)
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 2 : 3 (1:1, 1:1, 0:1)
0:1 (08:10) Klimienko – Cichy – Pociecha 5/4
1:1 (11:44) M. Michalski
1:2 (28:52) Szczechura – Bepierszcz
2:2 (32:17) Samarin – Kolusz- Ogorodnikow 4/4
2:3 (42:36) Ciura – Kalinowski

Kary: 8 min. (w tym 2 min kary techn.) – 10 min. (w tym 2 min kary techn.)
TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny (do 58:55); Sulka – Samarin, Kolusz – Ogorodnikow – Biezais; Jaśkiewicz (2) – Tomasik, M. Michalski – Zapała – Różański; Kapica – Pichnarcik (2), Siuty – Neupauer (2) – Wielkiewicz; Wojdyła – Mrugała, Svitac – Kondraszow – Wolski.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura (2), Galant – Kalinowski (4) – Witecki; Bryk – Górny, Gościński – Rzeszutko (2) – Huovinen; Kotlorz- Kolarz, Bepierszcz – Cichy – Szczechura; Kogut – Mianciuk, Klimienko – Komorski – Bagiński.

18.03.2018 (niedziela, godz. 16:45)
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 6:4 (5:1, 1:1, 0:2)
0:1 (04:34) Biezais 5/4
1:1 (06:10) Komorski – Kotlorz – Bagiński
2:1 (14:15) Gościński – Rzeszutko – Huovinen
3:1 (15:29) Pociecha – Cichy 5/4
4:1 (17:21) Bryk – Huovinen – Bagiński 5/4
5:1 (18:34) Huovinen – Bryk – Rzeszutko
6:1 (22:38) Klimenko – Komorski – Bagiński
6:2 (39:31) Ogorodnikow – Kolusz – Samarin 5/4
6:3 (45:53) Różański – Tomasik – M. Michalski
6:4 (49:34) Siuty – M. Michalski 4/5

Kary: 8 min. – 14 min. (w tym 2 min. kary techn.)
GKS Tychy: Murray; Pociecha (2) – Ciura, Woźnica – Galant – Kogut; Bryk – Górny (2), Gościński – Rzeszutko (2) – Huovinen; Kotlorz – Kolarz (2), Bepierszcz – Cichy – Szczechura; Mentsiuk – Witecki, Klimenko – Komorski – Bagiński.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny; Sulka (2) – Samarin (2), Kolusz – Ogorodnikov – Biezais (2); Jaśkiewicz – Tomasik (2), M. Michalski – Zapała – Różański; K. Kapica – Pichnarcik (2), Siuty – Neupauer (2) – Kondrashov; Wojdyła – Mrugała, Svitac – Wolski – Podlipni.

III RUNDA – finał

GKS Tychy – Tauron KH GKS Katowice – stan rywalizacji 4-1

TERMINARZ PRZYSPIESZONEGO FINAŁU (zakończenie meczów ćwierćfinałowych po 6 lub 7 terminach i zakończeniu meczów półfinałowych po 4 lub 5 terminach)

21.03.2018 (środa, godz. 20:00)
GKS Tychy – Tauron KH GKS Katowice 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
1:0 (10:32) Bagiński – Gościński 4/5
2:0 (26:51) Kalinowski – Galant
3:0 (37:29) Klimenko – Komorski 5/4
4:0 (50:44) Gościński – Rzeszutko – Bryk
5:0 (53:13) Bryk – Pociecha – Cichy 5/3

Kary: 4 min. – 12 min.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Galant – Kalinowski – Witecki; Bryk – Górny, Gościński – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz (2) – Kogut, Huovinen – Cichy – Szczechura; Kolarz – Jachym, Klimenko (2) – Komorski – Jeziorski.
Tauron KH GKS Katowice: Owen; Wanacki – Cakajik (2), Strzyżowski – Rothla – Łopuski; Devecka (2) – Martinka, Malasiński – Wronka – Fraszko; Rąpała (2) – Grof, Vozdecky (2) – Sawicki (2) – Themar (2); Krawczyk – Skokan, Dalidovich – Krężołek – Majoch.

22.03.2018 (czwartek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Tauron KH GKS Katowice 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
1:0 (10:58) Galant – Ciura 3/5
2:0 (13:35) Klimenko – Cichy – Pociecha 5/4
3:0 (18:01) Cichy – Rzeszutko – Pociecha 5/4
4:0 (20:48) Klimenko – Bryk – Komorski 4/3
5:0 (21:52) Cichy – Szczechura – Huovinen
6:0 (49:27) Kogut – Rzeszutko

Kary: 18 min. – 20 min.
GKS Tychy: Murray; Pociecha (2) – Ciura (4), Galant – Kalinowski – Witecki (2); Bryk – Górny, Gościński – Rzeszutko (2) – Kogut; Kotlorz (2) – Mentsiuk, Huovinen – Cichy – Szczechura; Kolarz (4) – Jachym (2), Klimenko – Komorski – Jeziorski.
Tauron KH GKS Katowice: Owen (od 21:52 Kosowski); Wanacki – Cakajik, Strzyżowski (2) – Rothla – Łopuski; Devecka – Martinka, Malasiński (2) – Wronka – Fraszko (2); Rąpała (4) – Grof (2); Vozdecky (2) – Sawicki – Themar (2); Krawczyk – Skokan, Dalidovich (2) – Krężołek – Majoch (2).

25.03.2018 (niedziela, godz. 19:15)
Tauron KH GKS Katowice – GKS Tychy 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)
1:0 (03:42) Fraszko – Malasiński – Cakajik
1:1 (05:23) Jeziorski – Komorski
2:1 (08:33) Wronka – Fraszko – Malasiński
2:2 (32:25) Klimenko – Szczechura 5/4
2:3 (43:23) Witecki – Galant
2:4 (53:10) Szczechura – Huovinen – Cichy
3:4 (57:45) Vozdecky 6/4

Kary: 18 min. – 12 min.
Tauron KH GKS Katowice: Owen; Wanacki – Cakajik (2), Strzyżowski (2) – Rothla – Łopuski; Devecka – Martinka, Malasiński (2) – Wronka – Fraszko; Krawczyk – Grof, Vozdecky (2+10 za niesportowe zachowanie) – Krężołek – Themar; Majoch – Skokan, Dalidovich – Rybak.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Galant (4) – Kalinowski (4) – Witecki; Bryk – Górny, Gościński – Rzeszutko – Kogut; Kotlorz (2) – Mentsiuk, Huovinen – Cichy – Szczechura; Kolarz (2) – Jachym, Klimenko – Komorski – Jeziorski.

26.03.2018 (poniedziałek, godz. 18:00)
Tauron KH GKS Katowice – GKS Tychy 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
1:0 (02:23) Majoch – Strzyżowski
2:0 (08:44) Malasiński – Cakajik
3:0 (25:10) Devecka – Rohtla
4:0 (31:25) Themar – Wronka – Grof 5/4
4:1 (31:25) Rzeszutko – Jachym
4:2 (49:37) Rzeszutko – Mianciuk – Huovinen 5/4
5:2 (56:49) Devecka – Rohtla – Vozdecky 5/4

Kary: 12 min. – 10 min.
Tauron KH GKS Katowice: Owen; Wanacki – Cakajik, Strzyżowski (8) – Rothla – Łopuski; Devecka (2) – Martinka, Malasiński (2) – Wronka – Fraszko; Krawczyk – Grof, Vozdecky – Krężołek – Themar; Majoch – Skokan, Dalidovich – Michał Rybak – Maciej Rybak.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Galant – Mianciuk – Witecki; Bryk – Górny, Gościński – Rzeszutko – Kogut; Kotlorz – Bepierszcz (2), Huovinen (2) – Cichy (2) – Szczechura (2); Kolarz – Jachym, Klimenko (2) – Komorski – Jeziorski.

29.03.2018 (czwartek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Tauron KH GKS Katowice 2:1 d. (1:0, 0:1, 0:0, d. 1:0)
1:0 (05:52) Galant – Kotlorz
1:1 (28:55) Strzyżowski – Themar
2:1 (66:04) Komorski – Pociecha 4/4

Kary: 4 min. (w tym 2 min. kary techn.) – 12 min.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Cichy, Galant – Kalinowski – Witecki; Bryk – Górny, Gościński (2) – Rzeszutko – Kogut; Kotlorz – Mentsiuk, Huovinen – Cichy – Szczechura; Kolarz – Jachym, Klimenko – Komorski – Jeziorski.
Tauron KH GKS Katowice: Owen; Wanacki – Cakajik, Strzyżowski – Rohtla (2) – Łopuski; Devecka (2) – Martinka (2), Malasiński – Wronka – Fraszko; Krawczyk (2) – Grof, Vozdecky (2) – Krężołek – Themar; Majoch – Skokan, Dalidovich (2) – Michał Rybak – Maciej Rybak.

GKS Tychy Mistrzem Polski w sezonie 2017/2018.