REKLAMA

GKS Tychy Hokej Sezon 2018-2019

TABELA POLSKIEJ HOKEJ LIGI SEZON 2018/2019
Lp
Drużyna
M
W
WDK
PDK
P
Bramki
Punkty
1 Tauron KH GKS Katowice 42 33 2 7 201:77 103
2 GKS Tychy 42 30 4 4 4 199:86 102
3 TatrySki Podhale Nowy Targ 42 27 4 1 10 157:85 90
4 JKH GKS Jastrzębie 42 23 2 5 12 125:76 78
5 Comarch Cracovia 42 21 1 7 13 150:103 72
6 KH Energa Toruń 42 18 3 3 18 138:115 63
7 MH Automatyka Gdańsk 42 18 1 5 18 117:110 61
8 KS Unia Oświęcim 42 14 6 3 19 139:130 57
9 Zagłębie Sosnowiec 42 11 5 2 24 108:153 48
10 PGE Orlik Opole 42 5 4 3 30 94:210 26
11 Węglokoks Kraj Polonia Bytom 42 4 3 35 88:248 18
12 Kadra PZHL U23 22 2 2 18 39:162 8

M – ilość rozegranych meczów
W – wygrane mecze
WDK – wygrane w dogrywce lub w karnych
PDK – przegrane w dogrywce lub w katnych
P – przegrane mecze

KADRA GKS TYCHY NA SEZON 2018/2019

Zostali – bramkarze: John Murray, Kamil Lewartowski; obrońcy: Michael Kolarz, Bartosz Ciura, Remigiusz Gazda, Kamil Górny, Mateusz Bryk, Michał Kotlorz, Bartłomiej Pociecha; napastnicy: Radosław Galant, Patryk Kogut, Jakub Witecki, Kamil Kalinowski, Bartłomiej Jeziorski, Mateusz Gościński, Filip Komorski, Jarosław Rzeszutko, Michael Cichy, Alex Szczechura, Adam Bagiński, Michał Woźnica, Gleb Klimenko.

Przyszli – bramkarze: Jakub Zawalski; obrońcy: Peter Novajovsky, Sergei Dorofeyev; napastnicy: Tomas Sykora, Andrei Mikhnov

Odeszli obrońcy: Miroslav Jachym, Ilya Kaznadzei, Marcin Horzelski, Sergei Dorofeyev (w trakcie sezonu); napastnicy: Mateusz Bepierszcz (Comarch Cracovia), Artyom Mentsiuk, Joonas Huovinen.

 

SPARINGI

07.08.2018 (wtorek, godz. 17:00) GKS Tychy – Unia Oświęcim 6:0 (1:0, 1:0, 4:0)
09.08.2018 (czwartek, godz. 17:00) Unia Oświęcim – GKS Tychy 6:7 (4:3, 2:2, 0:1, d. 0:0, k. 0:1)
16-18.08.2018 XX Memorial Pavla Zabojnika w Zvoleniu
Udział: HKM Zwoleń, HC Koszyce, HC’05 Bańska Bystrzyca, Klagenfurt AC, Graz 99ers, GKS Tychy
16.08.2018 (czwartek, godz. 15:30) HC Koszyce – GKS Tychy 3:5 (0:2, 1:3, 2:0)
17.08.2018 (piątek, godz. 19:00) HKM Zwoleń – GKS Tychy 2:1 k. (0:1, 0:0, 1:0, d. 0:0, k. 2:0)
18.08.2018 (sobota, godz. 15:30) HC’05 Bańska Bystrzyca – GKS Tychy 6:2 (2:1, 3:0, 1:1)
24.08.2018 (piątek, godz. 18:00) JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 2:1 d. (0:0, 0:0, 1:1, d. 1:0)
06.02.2019 (środa, godz. 17:00) JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 1:5 (0:1, 0:3, 1:1)
08.02.2019 (piątek, godz. 17:00) GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 7:5 (2:2, 2:2, 3:1)

 

PUCHAR POLSKI 2018/2019 – w Tychach

27.12.2018 (czwartek) – półfinały
godz. 16:30 Tauron GKS Katowice – JKH GKS Jastrzębie 3:4 k. (2:0, 1:1, 0:2, d. 0:0, k. 0:2)
godz. 20:00 GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
0:1 (07:42) Guzik – Neupauer – Sammalmaa
0:2 (30:40) Zapała – Sammalmaa – Koski 5/4
0:3 (36:39) Dziubiński – Różański

Kary: 16 min – 14 min
GKS Tychy: Murray; Pociecha (2) – Ciura (2), Sykora – Komorski – Mikhnov; Bryk – Górny, Gościński – Rzeszutko – Bagiński (4); Kotlorz (2) – Yeronau, Klimenko (2) – Cichy (2) – Szczechura; Kogut – Kolarz (2), Jeziorski – Galant – Witecki. Trener: Andrey Gusov.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny; Wajda (2) – Tolvanen (2), Różański – Dziubiński – Koski; Jaśkiewicz (4) – Kolusz, Sammalmaa (2) – Neupauer – Guzik; Hovinen – Moksunen, Siuty – Zapała (2) – M. Michalski; Mrugała (2) – Dutka, Worwa – D. Kapica – Słowakiewicz. Trener: Tomek Valtonen.

28.12.2018 (piątek, godz. 19:45) – finał
TatrySki Podhale Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
0:1 (20:25) Kominek – Lukacik – Fabus
0:2 (29:29) Wałęga – Michałowski – Paś 4/4
0:3 (33:09) Dubinin – Wróbel – R. Nalewajka
0:4 (57:40) Ł. Nalewajka – Homer 5/6 (do pustej)

Kary: 8 min – 8 min
TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny (2); Wajda – Tolvanen, Różański – Dziubiński – Koski; Jaśkiewicz – Kolusz, Sammalmaa – Neupauer – Guzik (2); Hovinen – Moksunen (4), Siuty – Zapała – M. Michalski; Mrugała – Dutka, Worwa – D. Kapica – Słowakiewicz. Trener: Tomek Valtonen.
JKH GKS Jastrzębie: Raszka; Homer (2) – Lukacik, Wałęga – Fabuś – Paś (2); Grof – Michałowski, Kominek – Kulas – Kasperlik (2); Kantor – Sulka, Ł. Nalewajka – Dubinin – R. Nalewajka; Kubes (2) – Gimiński, Wróbel – Jarosz- Sołtys. Trner: Robert Kalaber.

Zdobywacą Pucharu Polski został JKH GKS Jastrzębie.

Po rozegraniu dwóch pierwszych rund spotkań PHL na podstawie tabeli rozgrywek pierwsze cztery zespoły zdobywają awans do półfinałów Pucharu Polski. W II etapie w półfinałach zagrają drużyny w parach 1-4 i 2-3. W meczu finałowym o Puchar Polski zmierzą się zwycięzcy meczów półfinałowych.

SUPERPUCHAR POLSKI 2018/2019

12.09.2018 (środa, godz. 18:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
1:0 (05:51) Sykora -Kotlorz – Witecki 5/4
2:0 (36:27) Sykora – Mikhnov – Bryk 4/5
3:0 (59:23) Gościński – Kotlorz (do pustej)

Kary: 10 min. – 22 min.
GKS Tychy: Murray; Bryk – Górny, Kogut – Galant – Witecki (2); Pociecha (2) – Kolarz (2), Gościński – Komorski (2) – Bagiński (2); Kotlorz – Gazda, Klimenko – Kalinowski – Mikhnov; Jeziorski, Sykora – Cichy – Szczechura.
Comarch Cracovia: Łuba; Kruczek (2) – Musioł, Drzewiecki – Svec – Kapica; Rompkowski – Noworyta, Bepierszcz (2) – Vachovec (2) – Csamango; Dąbkowski – Gajor (2+10+2), Domogała – Kameniew; Szurowski – Sordon, Zygmunt (2) – Dziurdzia – Sztwiertnia.

GKS Tychy zdobywcą Superpucharu Polski.

HOKEJOWA LIGA MISTRZÓW (CHL) 2018/2019

W fazie grupowej drużyny zagrają ze sobą po dwa spotkania – w domu i na wyjeździe. Do kolejnego etapu rozgrywek awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy (8 grup po 4 drużyny). Faza play-off Hokejowej Ligi Mistrzów rozpocznie się 6 listopada. Zwycięzcę w każdej fazie wyłoni dwumecz. Finał zaplanowano na 5 lutego 2019, o wygranej zdecyduje tylko jedno spotkanie.

Terminarz rozgrywek grupy C

31.08.2018 (piątek)
godz. 17:30 GKS Tychy – IFK Helsinki 3:5 (1:1, 2:2, 0:2)
1:0 (04:33) Sykora – Szczechura – Cichy
1:1 (18:09) Motin – Santala – Thorell
1:2 (26:35) O’Connor – Ulander – Koivisto 5/4
2:2 (29:27) Komorski – Klimenko – Szczechura 5/4
3:2 (31:05) Cichy – Szczechura – Klimenko
3:3 (32:40) Kankaanpera – Ulander
3:4 (43:19) Motin – Thorell – Santala
3:5 (52:12) Lessio – Tallberg – Koivisto

Kary: 8 min. – 8 min.
GKS Tychy: Murray; Górny – Bryk, Bagiński – Rzeszutko – Gościński (2), Ciura – Pociecha (2), Mikhnov (4) – Komorski – Klimenko, Novajovsky – Kotlorz, Szczechura – Cichy – Sykora, Kalinowski – Kolarz, Witecki – Galant – Kogut.
IFK Helsinki: Ruusu; Eronen – Motin (4), Thorell – Santala (2) – Rask, Varaakas – Ulander, Petrell – Tyrvainen – Keranen, Laakso – O’Connor, Lessio – Koivisto (2) – Tallberg, Engberg – Kankaanpera, Asten – Jaaska – Pitkanen.

godz. 19:45 HC Bolzano – Skelleftea AIK 4:3 k. (2:1, 1:1, 0:1, d. 0:0, k. 1:0)

02.09.2018 (niedziela)
godz. 15:30 GKS Tychy – Skelleftea AIK 1:8 (0:3, 1:4, 0:1)
0:1 (05:25) J. Ericsson – Lindstrom
0:2 (11:37) Noren – Aaltonen – Olimb
0:3 (13:26) Moller
0:4 (24:39) Berglund – Holloway – Andersson
1:4 (26:00) Szczechura – Górny – Bryk
1:5 (27:30) Hedberg 4/5
1:6 (32:08) Granberg – Olimb
1:7 (34:08) Pudas – J. Ericsson
1:8 (49:07) Djuse – Aaltonen 5/4

Kary: 12 min. – 12 min.
GKS Tychy: Murray (2) (od 40:01 Lewartowski); Ciura – Pociecha, Witecki (2) – Galant – Kogut; Górny – Bryk, Mikhnov – Komorski – Klimenko (2); Horzelski – Kotlorz, Szczechura (2) – Cichy (4) – Sykora; Kalinowski – Jeziorski, Bagiński – Rzeszutko – Gościński.
Skelleftea AIK: Lindvall; Noren (2+2) – Pudas, J. Ericsson – Olimb (2) – Aaltonen; Djuse – Granberg, Andersson – Berggren (2) – Holloway; Lindgren – Berglund, Moller – L. Lindstrom – J. Lindstrom; Stenvall, Hedberg (2) – Wingerli (2) – A. Eriksson.

godz. 18:30 HC Bolzano – IFK Helsinki 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)

06.09.2018 (czwartek)
godz. 18:30 Skelleftea AIK – GKS Tychy 6:2 (1:1, 2:0, 3:1)
0:1 (01:29) Witecki – Kogut – Sykora 5/4
1:1 (19:15) Granberg – J. Lindstrom
2:1 (21:28) Hedberg – Aaltonen – Olimb
3:1 (27:44) Berggren – Pudas – Noren
4:1 (43:28) Eriksson – Wingerli 4/5
5:1 (48:21) J. Lindstrom – Holloway 5/4
6:1 (50:58) Holloway – Djuse – J. Lindstrom 5/4
6:2 (55:29) Komorski – Pociecha – Szczechura 5/4

Kary: 10 min. – 14 min.
Skelleftea AIK: Armalis; Pudas – Noren, J. Lindstrom – L. Lindstrom (2) – Moller; Granberg – Djuse, Holloway – Pettersson – Berggren; Berglund – Lindgren, Aaltonen (2) – Olimb (4) – J. Ericsson; Stenvall, A. Eriksson – Wingerli – Hedberg (2).
GKS Tychy: Lewartowski; Pociecha – Ciura, Kogut – Galant (4) – Witecki; Górny – Bryk, Klimenko – Kalinowski (2) – Mikhnov; Kotlorz – Gazda, Sykora (2) – Cichy (2) – Szczechura; Horzelski – Rzeszutko, Gościński (2) – Komorski – Jeziorski.

godz. 18:00 IFK Helsinki – HC Bolzano 1:2 k. (0:0, 1;1, 0:0, d. 0:0, k. 0:1)

08.09.2018 (sobota)
godz. 18:00 IFK Helsinki – GKS Tychy 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
1:0 (11:10) Eronen – Tyrvainen 5/3
1:1 (47:13) Szczechura – Sykora – Komorski
2:1 (52:24) Eronen – Santala 5/4

Kary: 10 min. – 12 min.
IFK Helsinki: Ruusu; Eronen – Motin, Thorell – Tyrvainen – Rask; Qiuncey – O’Connor, Petrell (4) – Santala (4) – Kangasniemi; Varaakas – Laakso, Tallberg – Keranen (2) – Lessio; Kankaanpera – Koivisto, Asten – Jaaska – Engberg.
GKS Tychy: Murray (do 59:25); Bryk (2) – Górny, Witecki – Galant (2) – Kogut; Gazda – Pociecha (2), Mikhnov – Kalinowski – Klimenko; Horzelski (2) – Kotlorz (4), Bagiński – Rzeszutko – Gościński; Jeziorski, Szczechura – Komorski – Sykora.

godz. 15:00 Skelleftea AIK – HC Bolzano 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

09.10.2018 (wtorek)
godz. 18:00 IFK Helsinki – Skelleftea AIK 1:5 (1:1, 0:0, 0:4)

10.10.2018 (środa)
godz. 17:30 GKS Tychy – HC Bolzano 5:3 (2:2, 1:1, 2:0)
1:0 (06:16) Mikhnov – Sykora 4/5
1:1 (14:22) Bernard
2:1 (17:45) Cichy – Szczechura
2:2 (18:03) Insam – Miceli – MacKenzie
3:2 (21:54) Klimenko – Szczechura – Cichy
3:3 (38:21) Crescenzi – MacKenzie – Blunden 4/5
4:3 (53:43) Cichy – Komorski 5/4
5:3 (59:29) Jeziorski – Galant – Kotlorz 5/6 (do pustej)

Kary: 8 min. – 8 min.
GKS Tychy: Murray; Ciura – Pociecha, Mikhnov – Komorski – Sykora; Bizacki – Bryk, Bagiński – Rzeszutko (2+2) – Kogut; Novajovsky – Kotlorz, Szczechura – Cichy – Klimenko (2); Kolarz (2) – Gościński, Witecki – Galant – Jeziorski.
HC Bolzano: Irving (do 58:17 i od 59:29); Glira – Nordlund (2), Blunden – Findlay (2) – Petan; Campbell- Geiger (2), Insam – Crescenzi – Miceli; MacKenzie (2) – Marchetti, Carozza – Kuparinen – Deluca; Brighenti, Frank – Bernard – Schweitzer.

16.10.2018 (wtorek)
godz. 18:30 Skelleftea AIK – IFK Helsinki 3:4 d. (1:1, 1:0, 1;2, d. 0:1)
godz. 19:45 HC Bolzano – GKS Tychy 6:4 (2:0, 2:3, 2:1)
1:0 (09:59) Blunden – Findlay – Deluca
2:0 (18:53) Frigo – Petan – Marchetti
3:0 (28:57) Blunden – Campbell- Findlay 4/4
4:0 (30:01) Insam – Campbell – Miceli 4/4
4:1 (30:22) Galant
4:2 (31:49) Rzeszutko – Kogut – Gościński
4:3 (38:07) Mikhnov – Sykora – Novajovsky 5/4
4:4 (42:58) Szczechura – Cichy
5:4 (47:00) Kuparinen – Frigo – Geiger
6:4 (50:20) Kuparinen – Frigo – Petan

Kary: 8 min. – 8 min.
HC Bolzano: Irving; Nordlund – MacKenzie (2), Deluca – Findlay (2) – Blunden; Geiger (2) – Campbell, Miceli – Crescenzi – Insam; Glira (2) – Marchetti, Frigo – Kuparinen – Petan; Brighenti – Carozza, Szweitzer – Bernard – Frank.
GKS Tychy: Lewartowski; Pociecha (2) – Ciura (2), Sykora – Komorski – Mikhnov; Bryk – Bizacki, Kogut- Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz- Novajovsky, Klimenko – Cichy – Szczechura; Kolarz- Gościński, Jeziorski – Galant (2) – Witecki (2).

RUNDA ZASADNICZA PHL

I RUNDA

14.09.2018 (piątek) – inauguracja ligi

14.09.2018 (piątek)
GKS Tychy – pauza

16.09.2018 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Tauron KH GKS Katowice 3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
1:0 (21:54) Komorski – Szczechura – Cichy 5/4
2:0 (28:08) Sykora – Witecki – Cichy 5/3
2:1 (31:55) Malasiński – Devecka 5/4
2:2 (38:10) Rohtla – Łopuski – Wronka
3:2 (47:19) Komorski – Pociecha – Cichy 5/4

Kary: 57 min. – 51 min.
GKS Tychy: Murray (2); Bryk – Górny, Kogut – Galant – Witecki; Kotlorz (5+20) – Kolarz, Gościński (2+10) – Kalinowski (2) – Bagiński; Pociecha (2) – Gazda, Klimenko – Komorski (2) – Mikhnov (2+10); Jeziorski, Sykora – Cichy – Szczechura.
Tauron KH GKS Katowice: Lindskoug (do 59:12); Heikkinen – Wanacki (4), Urbanowicz (2+5+20) – Rohtla (2) – Łopuski; Cakajik – Devecka (2), Pasiut (2) – Malasiński; Tomasik – Krawczyk, Fraszko (2, 2+10) – Wronka – Krężołek; Wysocki – Maciej Rybak, Sawicki – Michał Rybak.

18.09.2018 (wtorek, godz. 18:00) – mecz awansem z 18.11.2018 – udział Tauron KH GKS Katowice w III rundzie Pucharu Kontynentalnego
Tauron KH GKS Katowice – GKS Tychy 5:2 (2:0, 2:0, 1:2)

21.09.2018 (piątek, godz. 18:00)
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

23.09.2018 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 3:2 d. (2:0, 0:1, 0:1, d. 1:0)
1:0 (03:19) Mikhnov – Cichy – Klimenko
2:0 (11:34) Jeziorski – Sykora – Komorski
2:1 (24:59) Bepierszcz – Vachovec – Csamango
2:2 (45:02) Vachovec – Bepierszcz – Gajor
3:2 (61:04) Sykora – Cichy – Pociecha

Kary: 4 min. – 6 min. (w tym 2 min. kary techn.)
GKS Tychy: Murray; Bryk – Górny, Klimenko – Cichy – Mikhnov; Pociecha – Dorofeyev, Gościński – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz – Kolarz, Sykora – Komorski – Jeziorski; Bizacki (2), Kogut (2) – Galant – Witecki.
Comarch Cracovia: Łuba; Kruczek – Musioł, Drzewiecki – Svec – Kapica; Rompkowski – Noworyta, Bepierszcz – Vachovec – Csamango; Dąbkowski (2) – Gajor, Kamiński – Domogała (2) – Brynkus; Szurowski – Kamenev, Zygmunt – Dziurdzia – Sztwiertnia.

25.09.2018 (wtorek, godz. 18:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 3:2 d. (0:1, 2:0, 0:1, d. 1:0)

28.09.2018 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – KS Unia Oświęcim 6:2 (4:1, 1:0, 1:1)
0:1 (14:34) Haas 5/4
1:1 (14:50) Mikhnov – Novajovsky – Klimenko
2:1 (15:45) Kotlorz – Galant – Witecki 4/5
3:1 (16:36) Galant – Witecki 4/5
4:1 (19:59) Witecki – Rzeszutko – Novajovsky 5/4
5:1 (22:10) Sykora – Cichy – Szczechura
5:2 (45:51) Saur – Themar – Haas
6:2 (57:03) Pociecha – Galant 6/5

Kary: 10 min. – 6 min.
GKS Tychy: Murray; Pociecha (2) – Dorofeev, Klimenko (2) – Komorski – Mikhnov; Bryk – Górny, Gościński (2) – Rzeszutko – Jeziorski; Kotlorz – Novajovsky, Sykora – Cichy – Szczechura (2); Bizacki (2) – Kolarz, Kalinowski – Galant – Witecki.
KS Unia Oświęcim: Jachym (2) – Bezuska, S. Kowalówka – Danecek (2) – Gruszka; Maciejewski – Gabryś, Themar – Haas – Tabacek; A. Kowalówka – Saur, Wojtarowicz – Paszek – Malicki (2); Noworyta – Prusak, Piotrowicz – Dudkiewicz – Wanat.

30.09.2018 (niedziela, godz. 18:00)
PGE Orlik Opole – GKS Tychy 1:5 (0:1, 0:1, 1:3)

02.10.2018 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Węglokoks Kraj Polonia Bytom 5:0 (1:0, 4:0, 0:0)

03.10.2018 (środa, godz. 17:00)
GKS Tychy – Kadra PZHL 9:1 (4:0, 2:1, 3:0)

05.10.2018 (piątek, godz. 18:00)
MH Automatyka Gdańsk – GKS Tychy 2:3 d. (1:0, 0:1, 1:1, d. 0:1)

07.10.2018 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – KH Energa Toruń 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
0:1 (33:32) Korchokha – Orekhin – Komiankov
0:2 (35:49) Korchokha – Orekhin – Trakhanov

Kary: 6 min. – 10 min.
GKS Tychy: Lewartowski (do 59:29); Pociecha – Ciura, Sykora – Komorski – Mikhnov; Bryk – Bizacki, Gościński (4) – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz (2) – Novajovsky, Klimenko – Cichy – Szczechura; Dorofeev – Kolarz, Jeziorski – Galant – Witecki.
KH Energa Toruń: Spesny (2); Parizek – Walter, Minge – Mentsiuk (2) – Demaniuk; Komiankov – Trakhanov, Garshin – Korchokha – Orekhin (2); Zieliński – Jaworski (2), Biały (2) – Wiśniewski- Naparło; Lidtke – Skółmowski, Husak – Olszewski – Kalinowski.

12.10.2018 (piątek, godz. 19:00)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 5:6 (1:3, 2:1, 2:2)

II RUNDA

14.10.2018 (niedziela, godz. -)
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec **mecz przełożony na 14.11.2018

19.10.2018 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – KH Energa Toruń 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

1:0 (15:12) Bartłomiej Pociecha – Jakub Witecki, Bartosz Ciura
1:1 (25:48) Arciom Mianciuk – Daniel Minge, Tomáš Pařízek 5/4
2:1 (32:42) Andrij Michnow – Adam Bagiński, Peter Novajovský 5/4
3:1 (52:39) Tomáš Sýkora – Andrij Michnow 4/5

Kary: 10 min – 8 min
GKS Tychy: Murray – Pociecha, Ciura; Sýkora, Komorski, Michnow – Bryk (2), Górny; Gościński, Rzeszutko, Bagiński – Kotlorz, Novajovský (2); Klimienko, Cichy, Szczechura – Kolarz, Kogut; Jeziorski (2), Galant, Witecki.
KH Energa Toruń: Spěšný (Bojanowski n/g) – Pařízek, Walter (2); Minge, Mianciuk, Dołęga – Kamienkow, Trachanow; Garszyn, Karczocha, Oriechin – Zieliński (2), Jaworski (2); Biały (2), Demjaniuk, Kalinowski – Lidtke, Skólmowski; Husak, Olszewski, Naparło.

21.10.2018 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – MH Automatyka Gdańsk 7:3 (1:0, 1:1, 5:2)
1:0 (18:06) Cichy – Jeziorski – Novajovsky
2:0 (21:12) Bryk – Gościński – Rzeszutko
2:1 (25:39) Marzec – Pesta
2:2 (43:27) Chalupa – Polodna – Danieluk
3:2 (47:23) Rzeszutko – Gościński
4:2 (48:37) Sykora – Mikhnov – Novajovsky
5:2 (51:35) cichy – Bryk – Szczechura 4/4
6:2 (53:10) Cichy – Szczechura
7:2 (55:38) Komorski – Mikhnov – Sykora
7:3 (57:32) Polodna – Steber – Chalupa

Kary: 10 min – 10 min
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Sykora – Komorski – Mikhnov; Bryk (2+2) – Górny, Gościński – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz (2) – Novajovsky, Jeziorski (2) – Cichy – Szczechura; Kolarz – Bizacki, Kogut (2) – Galant – Witecki.
MH Automatyka Gdańsk: Witkowski; Chalupa – Maly, Steber – Polodna (2) – Danieluk; Tesliukevich – Dolny (2), Vitek – Wróbel (2) – Rompkowski; Kantor – Pastryk, Strużyk (2) – Pesta (2) – Marzec; Lehmann – Aleksyuk, Smal – Szczerbakow.

24.10.2018 (środa, godz. 17:00)
GKS Tychy – Kadra PZHL 13:4 (2:2, 6:1, 5:1)

26.10.2018 (piątek, godz. 18:00)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom – GKS Tychy 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

28.10.2018 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – PGE Orlik Opole 10:2 (0:0, 6:0, 4:2)
1:0 (20:25) Komorski – Pociecha – Mikhnov 4/4
2:0 (24:47) Rzeszutko – Bagiński – Górny
3:0 (26:14) Galant – Witecki – Bryk
4:0 (30:37) Mikhnov – Sykora – Komorski
5:0 (31:08) Rzeszutko – Witecki
6:0 (36:49) Sykora – Novajovsky 4/5
7:0 (45:43) Rzeszutko – Witecki
7:1 (48:09) Przygodzki – Trandin – Sznotala 5/4
8:1 (49:18) Bagiński – Witecki – Rzeszutko
9:1 (56:42) Galant – Witecki – Jeziorski
9:2 (57:06) Yelakov – Trandin – Kostek
10:2 (59:29) Witecki – Bryk

Kary: 10 min – 4 min
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura (2), Sykora (2) – Komorski – Mikhnov; Bryk – Górny, Gościński – Rzeszutko – Bagiński; Kolarz (4) – Novajovsky, Jeziorski – Cichy – Szczechura; Bizacki, Kalinowski (2) – Galant – Witecki.
PGE Orlik Opole: Tolonen; Obrał – Kostek, Przygodzki – Szydło – Trandin; Gawlik, Svitac – Yelakov – Gołowin (2); Wojdyła – Sznotala, Gorzycki – Skrodziuk – Valkov (2); Rzekanowski.

30.10.2018 (wtorek, godz. 18:00)
KS Unia Oświęcim – GKS Tychy 2:1 d. (1:0, 0:0, 0:1, d. 1:0)

02.11.2018 (piątek, godz. 18:00) – zmiana gospodarza
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 3:4 k. (2:1, 1:1, 0:1, d. 0:0, k. 0:1)
1:0 (00:51) Wróbel – Kominek – Fabus
1:1 (05:08) Pociecha – Komorski – Cichy 5/4
2:1 (18:34) R. Nalewajka – Dubunin – Kominek 5/4
2:2 (20:15) Pociecha – Cichy – Szczechura
3:2 (29:33) Kulas – Paś – Kasperlik 5/4
3:3 (43:51) Rzeszutko – Bagiński – Murray
3:4 Komorski (DRZK)

Kary: 6 min – 18 min
JKH GKS Jastrzębie: Raszka; Michałowski – Gimiński, Kasperlik – Dubunin (2) – R. Nalewajka (2); Kubes – Sulka, Kominek – Fabus – Wróbel; Bigos – Marusik, Paś – Walega – Ł. Nalewajka; Chorążyczewski – Radzieńciak, Sołtys – Kulas (2) – Jarosz.
GKS Tychy: Murray; Pociecha (2) – Ciura, Klimenko (2) – Cichy – Szczechura; Bryk – Górny (2), Salamon – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz (2+10 za niesportowe zachowanie) – Novajovsky, Jeziorski – Komorski – Mikhnov; Kolarz – Bizacki, Kogut – Galant – Witecki.

04.11.2018 (niedziela, godz. 18:00)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 5:4 k. (2:2, 1:1, 1:1, d. 0:0, 3:1)

14.11.2018 (środa, godz. 18:00) **mecz przełożony z 14.10.2018
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 6:1 (3:1, 0:0, 3:0)
1:0 (00:37) Pociecha – Ciura
1:1 (07:37) Luka – Kana
2:1 (08:24) Novajovsky – Sykora – Rzeszutko 5/4
3:1 (09:59) Sykora – Komorski
4:1 (42:43) Mikhnov – Sykora – Novajovsky 5/4
5:1 (47:42) Komorski – Klimienko – Pociecha
6:1 (50:08) Szczechura 5/3

Kary: 10 min (w tym 2 min kary techn.) – 12 min
GKS Tychy: Lewartowski; Pociecha – Ciura, Sykora – Komorski – Mikhnov; Bryk – Górny, Salamon (4) – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz – Novajovsky (2), Klimienko (2) – Cichy – Szczechura; Kolarz – Gościński, Jeziorski – Kalinowski – Witecki.
Zagłębie Sosnowiec: Radziszewski; Podsiadło (2) – Martinka (2), Bernacki – Słaboń – Kozłowski; Działo (4) – Kaluza, Luka – Kana (2) – Sikora; Horzelski – Charousek, Jaskólski – Rutkowski – Bucenko; Gniewek (2) – Duszak, Znosko – Stojek – Jarosz.

16.11.2018 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
1:0 (06:41) Cichy – Klimenko – Pociecha 5/4
2:0 (41:07) Komorski – Klimenko – Szczechura 5/4
3:0 (48:16) Cichy – Klimenko
3:1 (49:03) Jaśkiewicz – Neupauer – Wielkiewicz
4:1 (58:15) Novajovsky – Komorski

Kary: 4 min – 29 min
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura (2), Sykora – Komorski – Mikhnov; Bryk (2) – Kolarz, Salamon – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz – Novajovsky, Klimenko – Cichy – Szczechura; Bizacki – Gościński, Jeziorski – Galant – Witecki.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny (2); Zapała (5+20 za niesportowe zachowanie za atak na głowę) – Moksunen, Guzik – Koski – Sammalmaa (2); Jaśkiewicz – Mrugała, Wielkiewicz – Neupauer – Kolusz; Wajda – Tolvanen, Michalski – Dziubiński – Siuty; Wolski – Dutka, Liikanen – Kapica – Worwa.

18.11.2018
Tauron KH GKS Katowice – GKS Tychy *mecz przełożony na 18.09.2018 – udział Tauron KH GKS Katowice w III rundzie Pucharu Kontynentalnego

20.11.2018 (wtorek)
GKS Tychy – pauza

III RUNDA

23.11.2018 (piątek)
GKS Tychy – pauza

25.11.2018 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Tauron KH GKS Katowice 3:4 d. (0:0, 1:3, 2:0, d. 0:1)
0:1 (25:26) Urbanowicz – Sawicki – Heikkinen
1:1 (26:27) Szczechura – Klimenko
1:2 (27:09) Cakajik – Strzyżowski – Łopuski
1:3 (30:30) Fraszko – Tuhkanen – Devecka
2:3 (46:48) Gościński – Kolarz – Bagiński
3:3 (59:24) Komorski – Cichy – Pociecha 6/5
3:4 (64:30) Pasiut – Laakkonen – Heikkinen 3/3

Kary: 33 min – 16 min
GKS Tychy: Murray (do 59:00 i od 59:24); Pociecha – Ciura (5 za atak kolanem+20 za niesportowe zachowanie), Sykora – Komorski – Mikhnov; Bryk (2) – Kolarz, Salamon – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz – Novajovsky, Klimenko – Cichy – Szczechura; Bizacki – Gościński, Jeziorski – Galant (4) – Witecki (2).
Tauron KH GKS Katowice: Lindskoug; Tuhkanen – Heikkinen (2), Wronka – Rothla (2) – Łopuski; Cakajik – Devecka, Laakkonen (2) – Pasiut – Malasiński; Wanacki – Krawczyk (6), Fraszko – Starzyński (2) – Urbanowicz (2); Skokan, Strzyżowski – Sawicki – Krężołek.

27.11.2018 (wtorek, godz. 18:00)
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 3:5 (0:1, 1:3, 2:1)

30.11.2018 (piątek, godz. 17:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

02.12.2018 (niedziela, godz. 17:00) – VI edycja akcji Teddy Bear Toss (zmiana gospodarza)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
1:0 (29:39) Szczechura – Klimenko – Novajovsky
1:1 (39:01) Sołtys
2:1 (43:23) Komorski – Jeziorski

Kary: 6 min – 10 min (w tym 2 min kary techn.)
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Sykora – Komorski – Mikhnov; Bryk – Górny, Gościński – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz – Novajovsky (2), Klimenko (2) – Cichy (2) – Szczechura; Kalinowski – Kolarz, Jeziorski – Galant – Kogut.
JKH GKS Jastrzębie: Raszka; Grof – Michałowski (2), Wróbel – Fabus – Paś; Kubes – Gimiński, Kominek – Kulas – R. Nalewajka; Bigos – Matusik, Kasperlik (2) – Dubinin (2) – Nahunko; Chorążyczewski – Radzieńciak, Wałęga – Sołtys – Ł. Nalewajka (2).

04.12.2018 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – KS Unia Oświęcim 4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
0:1 (20:37) Tabacek – Vehmanen – Themar
1:1 (22:06) Szczechura – Klimenko – Cichy
2:1 (31:41) Cichy (rzut karny)
3:1 (46:34) Gościński
3:2 (58:43) Themar – Tabacek 6/4
4:2 (59:38) Sykora (do pustej)

Kary: 4 min – 6 min
GKS Tychy: Murray (2); Pociecha – Ciura (2), Sykora – Komorski – Mikhnov; Bryk – Górny, Gościński – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz – Novajovsky, Klimenko – Cichy – Szczechura; Witecki – Kolarz, Jeziorski – Galant – Kogut.
KS Unia Oświęcim: Fikrt (do 57:41, od 57:51 do 58:04, od 58:43 do 59:17 i od 59:38); Saur – Vehmanen (2), Themar – Tabacek – Kiiholma; Jezek – Bezuska (2), Gruszka – Danecek – S. Kowalówka; Jachym – Maciejewski, Adamus – Wanat (2) – Piotrowicz; A. Kowalówka – Paszek, Prusak – Dudkiewicz.

07.12.2018 (piątek, godz. 18:00)
PGE Orlik Opole – GKS Tychy 1:8 (0:1, 1:4, 0:3)

10.12.2018 (poniedziałek, godz. -) – kolejka przełożona na 02.01.2019
GKS Tychy – Węglokoks Kraj Polonia Bytom

18.12.2018 (wtorek, godz. 18:00)
MH Automatyka Gdańsk – GKS Tychy 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

20.12.2018 (czwartek, godz. 18:30)
KH Energa Toruń – GKS Tychy 1:5 (0:0, 1:2, 0:3)

22.12.2018 (sobota, godz. 18:00)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)

IV RUNDA

02.01.2019  (środa, godz. 18:00) – kolejka przełożona z 10.12.2018
GKS Tychy – Węglokoks Kraj Polonia Bytom 10:3 (1:1, 5:1, 4:1)

04.01.2019 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 4:2 (1:0, 3:1, 0:1)

06.01.2019 (niedziela, godz. 17:00)
KH Energa Toruń – GKS Tychy 3:5 (1:0, 1:5, 1:0)

08.01.2019 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – MH Automatyka Gdańsk 6:2 (2:0, 3:1, 1:1)
1:0 (07:47) Klimenko – Szczechura – komorski 5/4
2:0 (18:05) Cichy
3:0 (23:49) Kogut
4:0 (26:47) Cichy – Szczechura – Komorski 5/4
5:0 (27:32) Komorski – Szczechura – Klimenko 5/4
5:1 (30:30) Yelakov – Rozhkov – Golovin 5/4
6:1 (44:22) Bagiński – Rzeszutko – Yeronau
6:2 (59:50) Danieluk – Pesta

Kary: 29 min – 12 min
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura (2), Klimenko – Cichy – Szczechura; Bryk – Górny, Gościński – Rzeszutko – Bagiński; Yeronau (2) – Novajovsky, Yafimenka (5+20 kara meczu za niesportowe zachowanie) – Komorski – Mikhnov; Kogut – Kolarz, Jeziorski – Galant – Witecki.
MH Automatyka Gdańsk: Cowley (od 23:49 Studziński); Cunik – Maly, Steber – Polodna (2) – Vitek (2); Tesliukevich – Krasovsky (2), Yelakov – Rozhkov – Golovin; Pastryk – Lehmann, Danieluk (2) – Pesta – Marzec (2); Leśniak – Rompkowski (2), Smal – Mocarski – Wołoszyk.

11.01.2019 (piątek, godz. 18:00) MECZ W TYCHACH
Węglokoks Kraj Polonia Bytom – GKS Tychy 1:15 (0:4, 0:7, 1:4)

13.01.2019 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – PGE Orlik Opole 6:3 (2:2, 2:0, 2:1)
1:0 (07:21) Yafimenka – Novajovsky – Mikhnov 5/4
1:1 (08:44) Szydło – Bychawsli – Kostek 5/4
2:1 (10:12) Sykora – Bryk
2:2 (17:46) Kostek – Rzekanowski
3:2 (20:46) Klimenko – Yafimenka
4:2 (22:17) Gościński – Jeziorski 4/5
5:2 (40:52) Yafimenka – Bagiński – Bryk
5:3 (43:26) Svitac
6:3 (53:46) Sykora – Mikhnov – Bagiński 5/4

Kary: 6 min – 10 min
GKS Tychy: Lewartowski; Pociecha – Ciura, Klimenko – Cichy (2) – Szczechura; Bryk – Górny, Yafimenka (2) – Reszutko – Bagiński; Yeronau – Novajovsky (2), Sykora – Komorski – Mikhnov; Gościński – Kolarz, Jeziorski – Galant – Witecki.
PGE Orlik Opole: Nobis; Wojdyła – Kostek, Skrodziuk (2) – Rzekanowski – Gorzycki; Bychawski (6) – Miettinen, Kandzyuba (2) – Szydło – Svitac; Obrał – Ostapchuk.

15.01.2019 (wtorek, godz. 18:00)
KS Unia Oświęcim – GKS Tychy 1:2 d. (1:0, 0:0, 0:1, d. 0:1)

18.01.2019 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
1:0 (02:16) Galant – Jeziorski – Pociecha
2:0 (50:17) Yafimenka – Mikhnov – Komorski
3:0 (57:50) Cichy – Pociecha (do pustej) 5/6

Kary: 22 min – 55 min
GKS Tychy: Murray (2); Pociecha (2) – Ciura, Sykora (2) – Cichy – Szczechura (2); Kotlorz (2) – Górny, Klimenko – Rzeszutko – Bagiński (2); Yeronau – Novajovsky (2), Yafimenka – Komorski – Mikhnov (2); Gościński – Kolarz (2+2), Jeziorski (2) – Galant – Witecki.
JKH GKS Jastrzębie: Raszka (do 57:20 i od 57:50); Grof – Michałowski, Kominek – Dubinin (2) – Kasperlik; Kubes – Radzieńciak (2), Paś – Sołtys (2+10 za niesportowe zachowanie) – Wałęga (2); Bigos (2) – Matusik, R. Nalewajka (2) – Jarosz (4) – Wróbel; Sulka – Kantor (2, 5 za uderzanie + 20 kara meczu za niesportowe zachowanie), Ł. Nalewajka – Kulas – Nahunko (2).

20.01.2019 (niedziela, godz. 19:30) – transmisja w TVP Sport
Comarch Cracovia – GKS Tychy 1:6 (0:2, 1:1, 0:3)
0:1 (12:31) Sykora – Szczechura – Ciura
0:2 (13:00) Rzeszutko – Ciura – Bagiński
1:2 (28:26) Svec – Tvrdon
1:3 (34:26) Sykora – Novajovsky – Mikhnov 5/4
1:4 (44:24) Sykora – Mikhnov – Novajovsky 5/4
1:5 (44:39) Witecki – Kotlorz – Galant
1:6 (53:35) Klimenko – Cichy – Pociecha 5/4

Kary: 12 min – 8 min
Comarch Cracovia: Łuba; Kruczek – Gajor, Turiainen (2) – Kalinowski (2) – Kapica; Rompkowski (2) – Noworyta, Bepierszcz – Vachovec – Csamango; Kamienieu – Musioł, Svec – Domogała – Tvrdon (2); Kamiński (2) – Kisielewski, Brynkus – Bryniczka – Zygmunt (2).
GKS Tychy: Murray; Pociecha (2) – Ciura, Sykora – Cichy – Szczechura (2); Bryk – Górny, Klimenko (2) – Rzeszutko (2) – Bagiński; Jeronau – Novajovsky, Yafimenka – Komorski – Mikhnov; Gościński – Kotlorz, Jeziorski – Galant – Witecki.

22.01.2019 (wtorek, godz. 18:30) – transmisja w TVP Sport
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
1:0 (24:10) Szczechura – Cichy 4/5
1:1 (28:48) M. Michalski – Zapała – Kolusz
2:1 (32:58) Mikhnov – Sykora – Komorski

Kary: 12 min – 12 min (w tym 2 min kary techn.)
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Sykora (2) – Cichy – Szczechura (2); Bryk (2) – Górny, Klimenko – Rzeszutko – Bagiński; Jeronau (2) – Novajovsky, Yafimenka – Komorski (2) – Mikhnov; Kolarz- Kotlorz, Gościński – Galant – Witecki (2).
TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny; Wajda – Tolvanen, Różański (4) – Koski – Worwa; Jaśkiewicz – Kolusz, Wielkiewicz – Neupauer – Guzik; Hovinen (2) – Mrugała (2), Sammalmaa – Zapała – M. Michalski (2); Wsół – Dutka, Kapica – Moksunen – Siuty.

25.01.2019 (piątek, godz. 18:00)
Tauron KH GKS Katowice – GKS Tychy 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

27.01.2019
GKS Tychy – pauza

PLAY-OFF

I RUNDA – ćwierćfinały: 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 (do 4 wygranych)

GKS Tychy – MH Automatyka Gdańsk – stan rywalizacji 4-3

16.02.2019 (sobota, godz. 17:00)
GKS Tychy – MH Automatyka Gdańsk 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
1:0 (00:32) Cichy – Sykora – Szczechura
2:0 (31:16) Pociecha – Galant
3:0 (37:16) Szczechura – Cichy – Górny
4:0 (49:06) Yafimenka – Bagiński
5:0 (52:14) Gościński – Galant – Witecki

Kary: 6 min – 10 min
GKS Tychy: Murray (2); Pociecha – Ciura, Sykora – Cichy (2) – Szczechura; Górny – Bryk, Klimenko – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz – Novajovsky, Yafimenka – Komorski (2) – Mikhnov; Kolarz – Kogut, Gościński – Galant – Witecki. Trener: Andrei Gusow.
MH Automatyka Gdańsk: Cowley; Cunik – Maly, Steber – Polodna (2) – Vitek; Tesliukevich (4) – Krasovsky, Yelakov – Rozhkov – Golovin; Pastryk – Lehmann, Danieluk (2) – Rompkowski – Marzec; Leśniak, Stasiewicz – Pesta (2) – Smal. Trener: Marek Ziętara.

19.02.2019 (wtorek, godz. 18:30)
MH Automatyka Gdańsk – GKS Tychy 5:2 (2:0, 1:0, 2:2)
1:0 (00:42) Vitek – Polodna
2:0 (13:06) Steber- Polodna – Maly
3:0 (31:03) Golovin – Yelakov – Rozhkov
3:1 (45:25) Rzeszutko – Bagiński – Mikhnov
3:2 (49:59) Komorski – Górny – Bryk
4:2 (51:27) Marzec – Rompkowski – Danieluk
5:2 (59:23) Rozhkov – Golovin – Tesliukevich

Kary: 8 min – 8 min
MH Automatyka Gdańsk: Cowley; Cunik (2) – Maly, Steber – Polodna (2) – Vitek; Tesliukevich – Krasovsky, Yelakov – Rozhkov – Golovin; Pastryk – Lehmann, Danieluk – Rompkowski – Marzec (2); Leśniak – Dolny, Stasiewicz (2) – Pesta – Samusienka.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Sykora – Cichy – Szczechura; Górny – Bryk, Klimenko (2) – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz (2) – Novajovsky, Yafimenka – Komorski (2) – Mikhnov; Kolarz (2) – Kogut, Gościński – Galant – Witecki.

22.02.2019 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – MH Automatyka Gdańsk 1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
0:1 (04:42) Krasovsky – Rozhkov 5/4
0:2 (07:36) Golovin – Krasovsky 5/4
0:3 (29:36) Vitek – Steber
1:3 (44:12) Klimenko – Komorski – Yafimenka

Kary: 28 min – 22 min
GKS Tychy: Murray (do 56:40 i od 58:24 do 58:45; 10 za niesportowe zachowanie); Kotlorz – Novajovsky, Klimenko – Komorski (2) – Yafimenka (2); Górny – Bryk, Gościński – Rzeszutko – Bagiński (2); Pociecha (2) – Ciura, Sykora (2) – Cichy (2+2) – Szczechura; Yeronau (2) – Mikhnov, Jeziorski – Galant – Witecki (2). Trener: Andrei Gusow.
MH Automatyka Gdańsk: Cowley; Cunik – Maly, Steber – Polodna – Vitek (2); Tesliukevich – Krasovsky, Yelakov (2) – Rozhkov (2) – Golovin (4); Pastryk (2+2) – Lehmann (6), Danieluk – Rompkowski – Marzec; Leśniak – Dolny, Stasiewicz (2) – Pesta – Samusienko. Trener: Marek Ziętara.

25.02.2019 (poniedziałek, godz. 18:30)
MH Automatyka Gdańsk – GKS Tychy 4:8 (1:3, 3:2, 0:3)
1:0 (00:23) Vitek – Steber – Polodna
1:1 (10:00) Cichy
1:2 (11:00) Szczechura – Pociecha – Komorski 5/4
1:3 (14:13) Kotlorz – Bagiński – Rzeszutko 5/4
1:4 (22:55) Komorski – Kolarz – Sykora
2:4 (25:59) Vitek – Polodna – Steber
3:4 (29:29) Maly – Vitek – Polodna 4/3
3:5 (32:55) Jeziorski – Witecki – Rzeszutko
4:5 (38:00) Rozhkov – Golovin – Samusienka
4:6 (47:11) Yeronau – Kotlorz – Sykora
4:7 (48:22) Jeziorski – Witecki – Galant
4:8 (55:13) Szczechura – Pociecha 5/4

Kary: 16 min (w tym 2 min kary techn.) – 14 min
MH Automatyka Gdańsk: Cowley; Dolny – Maly, Steber (2) – Polodna – Vitek (2); Tesliukevich (4) – Krasovsky, Yelakov – Rozhkov – Golovin; Pastryk (2) – Lehmann, Danieluk – Rompkowski (2) – Marzec (2); Leśniak – Smal, Stasiewicz – Pesta – Samusienka.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Sykora – Komorski (4) – Mikhnov; Górny – Bryk (2), Gościński – Rzeszutko – Bagiński (2); Kotlorz – Yeronau (2), Klimenko (2) – Cichy (2) – Szczechura; Kolarz – Kogut, Jeziorski – Galant – Witecki.

28.02.2019 (czwartek, godz. 18:00)
GKS Tychy – MH Automatyka Gdańsk 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
1:0 (02:41) Galant – Witecki – Pociecha
1:1 (39:30) Tesliukevich – Vitek – Steber
1:2 (52:03) Danieluk – Lehmann – Rompkowski

Kary: 27 min – 4 min
GKS Tychy: Murray (do 58:55); Pociecha – Ciura, Sykora – Komorski – Mikhnov; Górny – Bryk, Gościński – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz – Yeronau, Klimenko (5 za rzucenie na bandę + 20 kara meczu) – Cichy – Szczechura; Kolarz (2) – Kogut, Jeziorski – Galant – Witecki. Trener: Andrei Gusow.
MH Automatyka Gdańsk: Cunik – Maly, Steber – Polodna – Cichy; Tesliukeich – Krasovsky (2), Yelakov – Rozhkov – Golovin; Pastryk – Lehmann, Danieluk – Rompkowski – Marzec (2); Lesniak – Smal, Stasiewicz – Pesta – Samiusienko. Trener: Marek Ziętara.

03.03.2019 (niedziela, godz. 17:00)
MH Automatyka Gdańsk – GKS Tychy 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
0:1 (01:09) Galant – Witecki 4/5
0:2 (57:39) Klimenko – Szczechura
0:3 (59:22) Sykora – Kotlorz 5/6

Kary: 12 min – 12 min
MH Automatyka Gdańsk: Cowley; Dolny (4) – Maly, Steber – Polodna – Vitek; Tesliukevich – Krasovsky, Yelakov – Rozhkov – Golovin; Pastryk – Lehmann, Danieluk – Rompkowski (6) – Marzec; Leśniak – Smal, Stasiewicz (2) – Pesta – Samusienka.
GKS Tychy: Murray; Kotlorz – Ciura, Sykora – Komorski – Mikhnov (2); Górny – Bryk, Gościński (2) – Rzeszutko – Bagiński; Yeronau (4) – Novajovsky, Klimenko – Cichy – Szczechura; Kolarz – Kogut, Jeziorski – Galant (4) – Witecki.

06.03.2019 (środa, godz. 17:35)
GKS Tychy – MH Automatyka Gdańsk 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
1:0 (09:06) Sykora – Pociecha – Cichy 5/4
2:0 (14:17) Komorski – Cichy – Szczechura 5/4

Kary: 10 min – 14 min
GKS Tychy: Murray; Kotlorz (2) – Ciura (2), Sykora – Komorski – Mikhnov; Górny (2) – Bryk (2), Yafimenka – Rzeszutko – Bagiński; Yeronau – Pociecha, Klimenko – Cichy – Szczechura; Kolarz (2) – Gościński, Jeziorski – Galant – Witecki. Trener: Andrei Gusow.
MH Automatyka Gdańsk: Cowley; Dolny – Maly (2), Steber (2) – Polodna – Vitek; Tesliukevich (4) – Krasovsky, Yelakov – Rozhkov (2) – Golovin (2); Pastryk – Lehmann, Danieluk – Rompkowski (2) – Marzec; Leśniak – Cunik, Stasiewicz – Pesta – Smal. Trener: Marek Ziętara.

II RUNDA – półfinały (do 4 wygranych)

GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ – stan rywalizacji 4-3

12.03.2019 (wtorek, godz. 20:00) transmisja w TVP Sport
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
1:0 (25:02) Komorski – Cichy 6/5
2:0 (26:34) Sykora 4/5
2:1 (27:33) Sammalmaa – Zapała – Kolusz 5/4
3:1 (57:32) Cichy – Szczechura – Klimenko
4:1 (59:57) Yafimenka – Rzeszutko 5/6 (do pustej)

Kary: 10 min – 18 min
GKS Tychy: Murray; Kotlorz – Ciura, Sykora – Komorski – Mikhnov; Górny – Bryk, Yafimenka – Rzeszutko – Bagiński; Yeronau (2) – Pociecha, Klimenko (4) – Cichy – Szczechura; Kolarz – Gościński (2), Jeziorski – Galant – Witecki (2).
TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny (do 57:45 i od 59:57); Jaśkiewicz – Kolusz, Dziubiński (2) – Koski – Różański; Tolvanen – Suominen (4), Sammalmaa – Zapała – M. Michalski; Mrugała (2) – Hovinen, Moisio (6) – Naupauer – Guzik; Moksunen – Wajda, Siuty – D. Kapica (4) – Worwa.

15.03.2019 (piątek, godz. 20:00) transmisja w TVP Sport
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 2:1 d. (0:0, 0:0, 1:1, d. 1:0)
1:0 (54:04) Jaśkiewicz – Zapała – Różański 5/4
1:1 (59:20) Cichy – Komorski
2:1 (67:27) Kolusz- Moisio

Kary: 10 min – 6 min
TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny; Jaśkiewicz – Kolusz, Worwa – Koski – Różański; Tolvanen – Wajda, Sammalmaa (2) – Zapała (4) – M. Michalski (2); Moksunen – Suominen, Wielkiewicz – Naupauer – Guzik; Mrugała – Siuty, Moisio (2) – Dziubiński – D. Kapica.
GKS Tychy: Murray (do 59:00 i od 59:20); Kotlorz – Ciura, Sykora – Komorski (2) – Mikhnov; Górny (2) – Bryk, Yafimenka – Rzeszutko – Gościński; Yeronau – Pociecha, Klimenko (2) – Cichy – Szczechura; Kolarz – Kogut, Jeziorski – Bagiński – Witecki.

18.03.2019 (poniedziałek, godz. 18:00) transmisja w TVP Sport
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 3:2 d. (1:1, 1:1, 0:0, d. 1:0)
0:1 (02:29) Dziubiński
1:1 (14:45) Mikhnov – Komorski
1:2 (31:13) Guzik – Kolusz – Jaśkiewicz
2:2 (37:07) Bryk – Gościński – Rzeszutko
3:2 (61:41) Szczechura – Cichy – Klimenko

Kary: 6 min – 4 min
GKS Tychy: Murray (2); Kotlorz – Ciura, Yafimenka – Komorski – Mikhnov; Górny – Bryk, Gościński (2) – Rzeszutko (2) – Bagiński; Yeronau – Pociecha, Klimenko – Cichy – Szczechura; Kolarz – Bizacki, Jeziorski – Kogut – Witecki. Trener: Andrei Gusow.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny; Jaśkiewicz (2) – Kolusz, Worwa – Koski – Różański; Tolvanen – Wajda, Sammalmaa – Zapała – M. Michalski; Hovinen – Suominen, Wielkiewicz (2) – Neupauer – Guzik; Mrugała – Siuty, Moisio – Dziubiński – D. Kapica.

21.03.2019 (czwartek, godz. 18:00)
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 5:2 (3:0, 1:1, 1:1)
1:0 (02:30) Neupauer – Tolvanen
2:0 (17:05) Różański
3:0 (19:04) Tolvanen – Zapała – Sammalmaa
4:0 (20:54) Kolusz – Worwa – Dziubiński
4:1 (39:46) Witecki – Mikhnov 4/4
4:2 (46:17) Klimenko – Kotlorz – Yafimenka
5:2 (47:59) Tolvanen – Sammalmaa 4/4

Kary: 8 min – 18 min
TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny; Jaśkiewicz – Kolusz, Worwa – Dziubiński – Różański (2); Suominen – Tolvanen, Sammalmaa – Zapała (2) – M. Michalski; Hovinen – R. Mrugała, Wielkiewicz – Neupauer – Guzik (4); Wajda – Siuty, Mrugała – Moisio – D. Kapica – Wolski. Trener; Tomek Valtonen.
GKS Tychy: Murray; Kotlorz – Ciura (2), Sykora – Komorski – Mikhnov (2); Górny – Bryk, Yafimenka – Bagiński – Gościński; Yeronau – Pociecha, Klimenko – Cichy (2+10 za niesportowe zachowanie) – Szczechura; Kolarz (2) – Bizacki, Jeziorski – Kogut – Witecki. Trener: Andrei Gusow.

24.03.2019 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 3:4 d. (2:0, 1:1, 0:2, d. 0:1)
1:0 (05:14) Komorski – Klimenko
2:0 (14:56) Klimenko – Pociecha 5/4
2:1 (22:47) M. Michalski – Neupauer – Tolvanen 5/4
3:1 (34:44) Bryk – Szczechura – Rzeszutko
3:2 (42:52) Tolvanen – Dziubiński
3:3 (59:38) Moisio – Jaśkiewicz – Dziubiński 6/5
3:4 (61:39) Zapała – Wajda

Kary: 6 min – 16 min (w tym 2 min kary techn.)
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura (2), Sykora – Cichy – Szczechura; Górny – Bryk, Gościński – Bagiński – Mikhnov (2); Kolarz – Bizacki, Klimenko (2) – Komorski – Yafimenka; Kogut, Jeziorski – Rzeszutko – Witecki. Trener: Andrei Gusow.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny (do 59:20 i od 59: 38); Jaśkiewicz (2+10 za niesportowe zachowanie za atak na głowę) – Kolusz, Moisio – Dziubiński – Różański; Suominen – Tolvanen, Sammalmaa – Zapała – M. Michalski; Hovinen – R. Mrugała (2), Wielkiewicz – Neupauer – Guzik; Wajda – Moksunen, Siuty – D. Kapica – Wolski. Trener: Tomek Valtonen.

27.03.2019 (środa, godz. 20:00)
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 1:2 d. (0:0, 1:1, 0:0, d. 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
0:1 (22:15) Klimenko – Komorski
1:1 (26:10) Dziubiński
1:2 (125:40) Szczechura

Kary: 12 min – 10 min
TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny; Jaśkiewicz – Kolusz, Dziubiński – Koski – Różański (2); Suominen – Tolvanen, Sammalmaa (2) – Zapała – M. Michalski; Hovinen – R. Mrugała (2), Wielkiewicz (2) – Neupauer (2) – Guzik (2); Wajda – Siuty, Moisio – D. Kapica – Worwa. Trener: Tomek Valtonen.
GKS Tychy: Murray (2); Pociecha (2) – Ciura (4), Witecki – Cichy – Szczechura; Górny – Bryk, Jeziorski – Rzeszutko – Gościński; Kolarz – Bizacki, Klimenko – Komorski – Yafimenka; Sykora – Kogut (2) – Mikhnov. Trener: Andrei Gusow.

30.03.2019 (sobota, godz. 15:15)
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 7:1 (3:0, 2:0, 1:2)
1:0 (02:35) Szczechura – Cichy
2:0 (04:00) Yafimenka – Klimenko – Komorski
3:0 (14:45) Sykora – Kogut
4:0 (29:25) Yafimenka – Komorski – Klimenko
5:0 (37:50) Kogut – Sykora – Mikhnov
5:1 (42:02) Sammalmaa – Jaśkiewicz – Zapała
6:1 (51:17) Mikhnov – Sykora – Ciura 5/6
7:1 (58:06) Klimenko – Yafimenka – Komorski

Kary: 2 min – 4 min (0:0, 2:2, 0:2)
GKS Tychy: Murray; Pociecha (2) – Ciura, Witecki – Cichy – Szczechura; Górny – Bryk, Jeziorski – Rzeszutko – Gościński; Kolarz – Bizacki, Klimenko – Komorski – Yafimenka; Kotlorz – Galant, Sykora – Kogut – Mikhnov. Trener: Andrei Gusow.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny (do 50:15 i od 51:17); Jaśkiewicz – Kolusz, Worwa – Dziubiński – Różański; Wajda – Tolvanen, Sammalmaa – Zapała (2) – M. Michalski; Hovinen – Suominen, Wielkiewicz (2) – Neupauer – Guzik; R. Mrugała – Dutka, Moisio – D. Kapica – Siuty. Trener: Tomek Valtonen.

III RUNDA – finał (do 4 wygranych)

GKS Tychy – Comarch Cracovia – stan rywalizacji 4-2
Wszystkie spotkania finałowe będą transmitowane w TVP Sport.

02.04.2019 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 2:1 d. (0:1, 1:0, 0:0, d. 0:0, 0:0, 1:0)
0:1 (00:16) D. Kapica – Kalinowski – Trutiainen
1:1 (30:37) Komorski – Szczechura – Pociecha 5/4
2:1 (118) Szczechura – Klimenko – Cichy

Kary: 6 min – 4 min
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura (2), Witecki – Cichy – Szczechura; Górny – Bryk (2), Jeziorski – Rzeszutko – Gościński; Kolarz – Bizacki, Klimenko – Komorski – Yafimenka; Kotlorz – Galant, Sykora – Kogut – Mikhnov (2). Trener: Andrei Gusow.
Comarch Cracovia: Kopriva; Kruczek – Czarnaok, Turtiainen – Kalinowski (2) – Kapica; Jachym – Jezek, Svec – Domogała – Trvdon; Rompkowski – Noworyta, Csamango – Vachovec – Bepierszcz (2); Bychawski – Drzewiecki, Kamiński – Brynkus – Bryniczka. Trener: Rudolf Rohacek.

04.04.2019 (czwartek, godz. 20:00)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
1:0 (01:13) Trvdon – Svec
1:1 (11:00) Kolarz – Gościński
2:1 (19:34) Bryniczka – Drzewiecki – Noworyta
3:1 (57:56) Bepierszcz – Kalinowski (do pustej)

Kary: 8 min – 6 min
Comarch Cracovia: Kopriva; Kruczek – Czarnaok (2), Turtiainen – Kalinowski – Kapica; Jachym – Jezek, Svec – Domogała – Trvdon (4); Rompkowski – Noworyta, Csamango – Vachovec (2) – Bepierszcz; Gajor – Brynkus, Drzewiecki – Bryniczka – Zygmunt. Trener: Rudolf Rohacek.
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Klimenko – Cichy – Szczechura; Górny – Bryk, Yafimenka (2) – Rzeszutko (2) – Gościński; Kolarz – Bizacki, Sykora – Komorski (2) – Mikhnov; Kotlorz – Kogut, Jeziorski – Galant – Witecki. Trener: Andrei Gusow.

07.04.2019 (niedziela, godz. 18:15)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 3:5 (1:1, 1:3, 1:1)
0:1 (06:09) D. Kapica – Jachym – Turtiainen
1:1 (19:24) Sykora – Bryk – Yafimenka 5/4
2:1 (20:52) Rzeszutko – Gościński – Bryk
2:2 (28:41) Domogała – Zygmunt – Svec
2:3 (38:37) D. Kapica – Charnaok
2:4 (39:44) Domogała – Tvrdon – Svec 5/4
3:4 (47:29) Bryk – Klimenko
3:5 (50:24) Charnaok

Kary: 22 min – 10 min
GKS Tychy: Murray (do 58:50); Pociecha (2) – Ciura (2), Witecki – Cichy – Szczechura; Górny – Bryk (2), Gościński – Rzeszutko – Bagiński; Kolarz – Bizacki, Klimenko (2) – Komorski (2) – Yafimenka; Kotlorz (2+10 za niesportowe zachowanie) – Kogut, Sykora -Galant – Mikhnov. Trner: Andrei Gusow.
Comarch Cracovia: Kopriva; Kruczek – Czarnaok, Turtiainen (2) – Kalinowski – D. Kapica (2+2); Jachym – Jezek, Svec – Domogała – Trvdon; Rompkowski – Noworyta (2), Csamango – Vachovec – Bepierszcz; Gajor -Drzewiecki, Kamiński – Zygmunt (2) – Bryniczka. Trner: Rudolf Rohacek.

09.04.2019 (wtorek, godz. 18:15)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
0:1 (08:24) Yafimenka – Kolarz
0:2 (22:26) Cichy – Szczechura – Klimenko 5/4
0:3 (26:21) Komorski – Cichy 5/4
0:4 (56:31) Galant (do pustej)

Kary: 10min (w tym 2 min kary techn.) – 8 min
Comarch Cracovia: Kopriva; Kruczek – Czarnaok, Turtiainen – Kalinowski – D. Kapica (4); Jachym – Jezek (2), Svec – Domogała – Tvrdon (2); Rompkowski – Noworyta, Csamango – Vachovec – Bepierszcz; Gajor – Kamiński, Drzewiecki – Bryniczka – Zygmunt.
GKS Tychy: Murray; Pociecha (2) – Ciura, Klimenko – Komorski – Yafimenka; Górny – Bryk, Gościński – Rzeszutko – Mikhnov; Kolarz – Bizacki, Sykora – Cichy – Szczechura; Kogut – Bagiński, Jeziorski – Galant (4) – Witecki (2).

11.04.2019 (czwartek, godz. 18:15)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
0:1 (17:57) Turtiainen – Zygmunt – Kruczek
1:1 (21:35) Sykora – Szczechura – Cichy
2:1 (27:20) Galant – Witecki
2:2 (35:11) Kruczek – Svec – Kapica 5/4
3:2 (56:37) Gościński – Galant – Mikhnov
4:2 (58:49) Klimenko – Cichy – Szczechura

Kary: 2 min – 6 min (0:0, 2:2, 0:4)
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Klimenko (2) – Komorski – Yafimenka; Górny – Bryk, Gościński – Rzeszutko – Mikhnov; Kolarz – Bizacki, Sykora – Cichy – Szczechura; Kogut – Yeronau, Jeziorski – Galant – Witecki. Trener: Andrei Gusow.
Comarch Cracovia: Kopriva (do 59:35); Kruczek – Czarnaok (2), Turtiainen – Kalinowski – D. Kapica; Jachym – Jezek (2), Svec – Domogała – Trvdon; Rompkowski – Noworyta, Csamango – Vachovec (2) – Bepierszcz; Gajor – Drzewiecki, Kamiński – Zygmunt – Bryniczka. Trener: Rudolf Rohacek.

13.04.2019 (sobota, godz. 20:30)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
1:0 (10:37) Gajor
1:1 (19:52) Gościński – Komorski
1:2 (48:32) Witecki – Ciura

Kary: 26 min (w tym 2 min kary techn.) – 8 min
Comarch Cracovia: Kopriva; Kruczek – Czarnaok, Turtiainen (2+2) – Kalinowski (2) – D. Kapica; Jachym – Jezek (2+2), Svec – Domogała – Gajor; Rompkowski – Noworyta, Drzewiecki – Vachovec (2+10 za atak w okolice głowy) – Bepierszcz; Musioł – Kisielewski, Kamiński – Bryniczka – Zygmunt (2). Trener: Rudolf Rohacek.
GKS Tychy: Murray; Yeronau (2) – Ciura, Klimenko – Komorski (2) – Yafimenka; Górny – Bryk, Gościński – Kogut – Mikhnov; Pociecha – Kotlorz (2), Sykora (2) – Cichy – Szczechura; Kolarz – Bizacki, Jeziorski – Galant – Witecki. Trener: Andrei Gusow.

GKS Tychy został Mistrzem Polski!!!

Hokej Play Off 2019