REKLAMA

GKS Tychy Hokej Sezon 2018-2019


Tabela Polskiej Hokej Ligi sezon 2018/2019
Lp
Drużyna
M
W
WDK
PDK
P
Bramki
Punkty
1 Tauron KH GKS Katowice 22 19 1 - 2 115:33 59
2 GKS Tychy 22 13 3 3 3 101:52 48
3 JKH GKS Jastrzębie 20 11 1 4 4 53:38 39
4 TatrySki Podhale Nowy Targ 19 11 2 - 6 68:38 37
5 KH Energa Toruń 19 10 2 1 6 72:49 35
6 Comarch Cracovia 19 9 1 3 6 66:47 32
7 KS Unia Oświęcim 20 6 3 2 9 65:62 26
8 Zagłębie Sosnowiec 21 6 2 1 12 57:81 23
9 MH Automatyka Gdańsk 21 6 - 4 11 54:63 22
10 PGE Orlik Opole 20 3 4 3 10 55:89 20
11 Węglokoks Kraj Polonia Bytom 19 3 3 - 13 47:83 15
12 Kadra PZHL U23 18 1 - 1 16 29:148 4


M - ilość rozegranych meczów
W - wygrane mecze
WDK - wygrane w dogrywce lub w karnych
PDK - przegrane w dogrywce lub w katnych
P - przegrane mecze

KADRA GKS TYCHY NA SEZON 2018/2019

Zostali – bramkarze: John Murray, Kamil Lewartowski; obrońcy: Michael Kolarz, Bartosz Ciura, Remigiusz Gazda, Kamil Górny, Mateusz Bryk, Michał Kotlorz, Bartłomiej Pociecha; napastnicy: Radosław Galant, Patryk Kogut, Jakub Witecki, Kamil Kalinowski, Bartłomiej Jeziorski, Mateusz Gościński, Filip Komorski, Jarosław Rzeszutko, Michael Cichy, Alex Szczechura, Adam Bagiński, Michał Woźnica, Gleb Klimenko.

Przyszli – bramkarze: Jakub Zawalski; obrońcy: Peter Novajovsky, Sergei Dorofeyev; napastnicy: Tomas Sykora, Andrei Mikhnov

Odeszli obrońcy: Miroslav Jachym, Ilya Kaznadzei, Marcin Horzelski, Sergei Dorofeyev (w trakcie sezonu); napastnicy: Mateusz Bepierszcz (Comarch Cracovia), Artyom Mentsiuk, Joonas Huovinen.

 

SPARINGI

07.08.2018 (wtorek, godz. 17:00) GKS Tychy – Unia Oświęcim 6:0 (1:0, 1:0, 4:0)
09.08.2018 (czwartek, godz. 17:00) Unia Oświęcim – GKS Tychy 6:7 (4:3, 2:2, 0:1, d. 0:0, k. 0:1)
16-18.08.2018 XX Memorial Pavla Zabojnika w Zvoleniu
Udział: HKM Zwoleń, HC Koszyce, HC’05 Bańska Bystrzyca, Klagenfurt AC, Graz 99ers, GKS Tychy
16.08.2018 (czwartek, godz. 15:30) HC Koszyce – GKS Tychy 3:5 (0:2, 1:3, 2:0)
17.08.2018 (piątek, godz. 19:00) HKM Zwoleń – GKS Tychy 2:1 k. (0:1, 0:0, 1:0, d. 0:0, k. 2:0)
18.08.2018 (sobota, godz. 15:30) HC’05 Bańska Bystrzyca – GKS Tychy 6:2 (2:1, 3:0, 1:1)

24.08.2018 (piątek, godz. 18:00) JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 2:1 d. (0:0, 0:0, 1:1, d. 1:0)

PUCHAR POLSKI 2018/2019 – w Tychach

27.12.2018 (czwartek)
godz. 16:30 – półfinał 1
godz. 20:00 – półfinał 2
28.12.2018 (piątek)
godz. 19:45 – finał

Po rozegraniu dwóch pierwszych rund spotkań PHL na podstawie tabeli rozgrywek pierwsze cztery zespoły zdobywają awans do półfinałów Pucharu Polski. W II etapie w półfinałach zagrają drużyny w parach 1-4 i 2-3. W meczu finałowym o Puchar Polski zmierzą się zwycięzcy meczów półfinałowych.

SUPERPUCHAR POLSKI 2018/2019

12.09.2018 (środa, godz. 18:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
1:0 (05:51) Sykora -Kotlorz – Witecki 5/4
2:0 (36:27) Sykora – Mikhnov – Bryk 4/5
3:0 (59:23) Gościński – Kotlorz (do pustej)

Kary: 10 min. – 22 min.
GKS Tychy: Murray; Bryk – Górny, Kogut – Galant – Witecki (2); Pociecha (2) – Kolarz (2), Gościński – Komorski (2) – Bagiński (2); Kotlorz – Gazda, Klimenko – Kalinowski – Mikhnov; Jeziorski, Sykora – Cichy – Szczechura.
Comarch Cracovia: Łuba; Kruczek (2) – Musioł, Drzewiecki – Svec – Kapica; Rompkowski – Noworyta, Bepierszcz (2) – Vachovec (2) – Csamango; Dąbkowski – Gajor (2+10+2), Domogała – Kameniew; Szurowski – Sordon, Zygmunt (2) – Dziurdzia – Sztwiertnia.

GKS Tychy zdobywcą Superpucharu Polski.

HOKEJOWA LIGA MISTRZÓW (CHL) 2018/2019

W fazie grupowej drużyny zagrają ze sobą po dwa spotkania – w domu i na wyjeździe. Do kolejnego etapu rozgrywek awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy (8 grup po 4 drużyny). Faza play-off Hokejowej Ligi Mistrzów rozpocznie się 6 listopada. Zwycięzcę w każdej fazie wyłoni dwumecz. Finał zaplanowano na 5 lutego 2019, o wygranej zdecyduje tylko jedno spotkanie.

Terminarz rozgrywek grupy C

31.08.2018 (piątek)
godz. 17:30 GKS Tychy – IFK Helsinki 3:5 (1:1, 2:2, 0:2)
1:0 (04:33) Sykora – Szczechura – Cichy
1:1 (18:09) Motin – Santala – Thorell
1:2 (26:35) O’Connor – Ulander – Koivisto 5/4
2:2 (29:27) Komorski – Klimenko – Szczechura 5/4
3:2 (31:05) Cichy – Szczechura – Klimenko
3:3 (32:40) Kankaanpera – Ulander
3:4 (43:19) Motin – Thorell – Santala
3:5 (52:12) Lessio – Tallberg – Koivisto

Kary: 8 min. – 8 min.
GKS Tychy: Murray; Górny – Bryk, Bagiński – Rzeszutko – Gościński (2), Ciura – Pociecha (2), Mikhnov (4) – Komorski – Klimenko, Novajovsky – Kotlorz, Szczechura – Cichy – Sykora, Kalinowski – Kolarz, Witecki – Galant – Kogut.
IFK Helsinki: Ruusu; Eronen – Motin (4), Thorell – Santala (2) – Rask, Varaakas – Ulander, Petrell – Tyrvainen – Keranen, Laakso – O’Connor, Lessio – Koivisto (2) – Tallberg, Engberg – Kankaanpera, Asten – Jaaska – Pitkanen.

godz. 19:45 HC Bolzano – Skelleftea AIK 4:3 k. (2:1, 1:1, 0:1, d. 0:0, k. 1:0)

02.09.2018 (niedziela)
godz. 15:30 GKS Tychy – Skelleftea AIK 1:8 (0:3, 1:4, 0:1)
0:1 (05:25) J. Ericsson – Lindstrom
0:2 (11:37) Noren – Aaltonen – Olimb
0:3 (13:26) Moller
0:4 (24:39) Berglund – Holloway – Andersson
1:4 (26:00) Szczechura – Górny – Bryk
1:5 (27:30) Hedberg 4/5
1:6 (32:08) Granberg – Olimb
1:7 (34:08) Pudas – J. Ericsson
1:8 (49:07) Djuse – Aaltonen 5/4

Kary: 12 min. – 12 min.
GKS Tychy: Murray (2) (od 40:01 Lewartowski); Ciura – Pociecha, Witecki (2) – Galant – Kogut; Górny – Bryk, Mikhnov – Komorski – Klimenko (2); Horzelski – Kotlorz, Szczechura (2) – Cichy (4) – Sykora; Kalinowski – Jeziorski, Bagiński – Rzeszutko – Gościński.
Skelleftea AIK: Lindvall; Noren (2+2) – Pudas, J. Ericsson – Olimb (2) – Aaltonen; Djuse – Granberg, Andersson – Berggren (2) – Holloway; Lindgren – Berglund, Moller – L. Lindstrom – J. Lindstrom; Stenvall, Hedberg (2) – Wingerli (2) – A. Eriksson.

godz. 18:30 HC Bolzano – IFK Helsinki 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)

06.09.2018 (czwartek)
godz. 18:30 Skelleftea AIK – GKS Tychy 6:2 (1:1, 2:0, 3:1)
0:1 (01:29) Witecki – Kogut – Sykora 5/4
1:1 (19:15) Granberg – J. Lindstrom
2:1 (21:28) Hedberg – Aaltonen – Olimb
3:1 (27:44) Berggren – Pudas – Noren
4:1 (43:28) Eriksson – Wingerli 4/5
5:1 (48:21) J. Lindstrom – Holloway 5/4
6:1 (50:58) Holloway – Djuse – J. Lindstrom 5/4
6:2 (55:29) Komorski – Pociecha – Szczechura 5/4

Kary: 10 min. – 14 min.
Skelleftea AIK: Armalis; Pudas – Noren, J. Lindstrom – L. Lindstrom (2) – Moller; Granberg – Djuse, Holloway – Pettersson – Berggren; Berglund – Lindgren, Aaltonen (2) – Olimb (4) – J. Ericsson; Stenvall, A. Eriksson – Wingerli – Hedberg (2).
GKS Tychy: Lewartowski; Pociecha – Ciura, Kogut – Galant (4) – Witecki; Górny – Bryk, Klimenko – Kalinowski (2) – Mikhnov; Kotlorz – Gazda, Sykora (2) – Cichy (2) – Szczechura; Horzelski – Rzeszutko, Gościński (2) – Komorski – Jeziorski.

godz. 18:00 IFK Helsinki – HC Bolzano 1:2 k. (0:0, 1;1, 0:0, d. 0:0, k. 0:1)

08.09.2018 (sobota)
godz. 18:00 IFK Helsinki – GKS Tychy 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
1:0 (11:10) Eronen – Tyrvainen 5/3
1:1 (47:13) Szczechura – Sykora – Komorski
2:1 (52:24) Eronen – Santala 5/4

Kary: 10 min. – 12 min.
IFK Helsinki: Ruusu; Eronen – Motin, Thorell – Tyrvainen – Rask; Qiuncey – O’Connor, Petrell (4) – Santala (4) – Kangasniemi; Varaakas – Laakso, Tallberg – Keranen (2) – Lessio; Kankaanpera – Koivisto, Asten – Jaaska – Engberg.
GKS Tychy: Murray (do 59:25); Bryk (2) – Górny, Witecki – Galant (2) – Kogut; Gazda – Pociecha (2), Mikhnov – Kalinowski – Klimenko; Horzelski (2) – Kotlorz (4), Bagiński – Rzeszutko – Gościński; Jeziorski, Szczechura – Komorski – Sykora.

godz. 15:00 Skelleftea AIK – HC Bolzano 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

09.10.2018 (wtorek)
godz. 18:00 IFK Helsinki – Skelleftea AIK 1:5 (1:1, 0:0, 0:4)

10.10.2018 (środa)
godz. 17:30 GKS Tychy – HC Bolzano 5:3 (2:2, 1:1, 2:0)
1:0 (06:16) Mikhnov – Sykora 4/5
1:1 (14:22) Bernard
2:1 (17:45) Cichy – Szczechura
2:2 (18:03) Insam – Miceli – MacKenzie
3:2 (21:54) Klimenko – Szczechura – Cichy
3:3 (38:21) Crescenzi – MacKenzie – Blunden 4/5
4:3 (53:43) Cichy – Komorski 5/4
5:3 (59:29) Jeziorski – Galant – Kotlorz 5/6 (do pustej)

Kary: 8 min. – 8 min.
GKS Tychy: Murray; Ciura – Pociecha, Mikhnov – Komorski – Sykora; Bizacki – Bryk, Bagiński – Rzeszutko (2+2) – Kogut; Novajovsky – Kotlorz, Szczechura – Cichy – Klimenko (2); Kolarz (2) – Gościński, Witecki – Galant – Jeziorski.
HC Bolzano: Irving (do 58:17 i od 59:29); Glira – Nordlund (2), Blunden – Findlay (2) – Petan; Campbell- Geiger (2), Insam – Crescenzi – Miceli; MacKenzie (2) – Marchetti, Carozza – Kuparinen – Deluca; Brighenti, Frank – Bernard – Schweitzer.

16.10.2018 (wtorek)
godz. 18:30 Skelleftea AIK – IFK Helsinki 3:4 d. (1:1, 1:0, 1;2, d. 0:1)
godz. 19:45 HC Bolzano – GKS Tychy 6:4 (2:0, 2:3, 2:1)
1:0 (09:59) Blunden – Findlay – Deluca
2:0 (18:53) Frigo – Petan – Marchetti
3:0 (28:57) Blunden – Campbell- Findlay 4/4
4:0 (30:01) Insam – Campbell – Miceli 4/4
4:1 (30:22) Galant
4:2 (31:49) Rzeszutko – Kogut – Gościński
4:3 (38:07) Mikhnov – Sykora – Novajovsky 5/4
4:4 (42:58) Szczechura – Cichy
5:4 (47:00) Kuparinen – Frigo – Geiger
6:4 (50:20) Kuparinen – Frigo – Petan

Kary: 8 min. – 8 min.
HC Bolzano: Irving; Nordlund – MacKenzie (2), Deluca – Findlay (2) – Blunden; Geiger (2) – Campbell, Miceli – Crescenzi – Insam; Glira (2) – Marchetti, Frigo – Kuparinen – Petan; Brighenti – Carozza, Szweitzer – Bernard – Frank.
GKS Tychy: Lewartowski; Pociecha (2) – Ciura (2), Sykora – Komorski – Mikhnov; Bryk – Bizacki, Kogut- Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz- Novajovsky, Klimenko – Cichy – Szczechura; Kolarz- Gościński, Jeziorski – Galant (2) – Witecki (2).

RUNDA ZASADNICZA PHL

I RUNDA

14.09.2018 (piątek) – inauguracja ligi

14.09.2018 (piątek)
GKS Tychy – pauza

16.09.2018 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Tauron KH GKS Katowice 3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
1:0 (21:54) Komorski – Szczechura – Cichy 5/4
2:0 (28:08) Sykora – Witecki – Cichy 5/3
2:1 (31:55) Malasiński – Devecka 5/4
2:2 (38:10) Rohtla – Łopuski – Wronka
3:2 (47:19) Komorski – Pociecha – Cichy 5/4

Kary: 57 min. – 51 min.
GKS Tychy: Murray (2); Bryk – Górny, Kogut – Galant – Witecki; Kotlorz (5+20) – Kolarz, Gościński (2+10) – Kalinowski (2) – Bagiński; Pociecha (2) – Gazda, Klimenko – Komorski (2) – Mikhnov (2+10); Jeziorski, Sykora – Cichy – Szczechura.
Tauron KH GKS Katowice: Lindskoug (do 59:12); Heikkinen – Wanacki (4), Urbanowicz (2+5+20) – Rohtla (2) – Łopuski; Cakajik – Devecka (2), Pasiut (2) – Malasiński; Tomasik – Krawczyk, Fraszko (2, 2+10) – Wronka – Krężołek; Wysocki – Maciej Rybak, Sawicki – Michał Rybak.

18.09.2018 (wtorek, godz. 18:00) – mecz awansem z 18.11.2018 – udział Tauron KH GKS Katowice w III rundzie Pucharu Kontynentalnego
Tauron KH GKS Katowice – GKS Tychy 5:2 (2:0, 2:0, 1:2)

21.09.2018 (piątek, godz. 18:00)
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

23.09.2018 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 3:2 d. (2:0, 0:1, 0:1, d. 1:0)
1:0 (03:19) Mikhnov – Cichy – Klimenko
2:0 (11:34) Jeziorski – Sykora – Komorski
2:1 (24:59) Bepierszcz – Vachovec – Csamango
2:2 (45:02) Vachovec – Bepierszcz – Gajor
3:2 (61:04) Sykora – Cichy – Pociecha

Kary: 4 min. – 6 min. (w tym 2 min. kary techn.)
GKS Tychy: Murray; Bryk – Górny, Klimenko – Cichy – Mikhnov; Pociecha – Dorofeyev, Gościński – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz – Kolarz, Sykora – Komorski – Jeziorski; Bizacki (2), Kogut (2) – Galant – Witecki.
Comarch Cracovia: Łuba; Kruczek – Musioł, Drzewiecki – Svec – Kapica; Rompkowski – Noworyta, Bepierszcz – Vachovec – Csamango; Dąbkowski (2) – Gajor, Kamiński – Domogała (2) – Brynkus; Szurowski – Kamenev, Zygmunt – Dziurdzia – Sztwiertnia.

25.09.2018 (wtorek, godz. 18:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 3:2 d. (0:1, 2:0, 0:1, d. 1:0)

28.09.2018 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – KS Unia Oświęcim 6:2 (4:1, 1:0, 1:1)
0:1 (14:34) Haas 5/4
1:1 (14:50) Mikhnov – Novajovsky – Klimenko
2:1 (15:45) Kotlorz – Galant – Witecki 4/5
3:1 (16:36) Galant – Witecki 4/5
4:1 (19:59) Witecki – Rzeszutko – Novajovsky 5/4
5:1 (22:10) Sykora – Cichy – Szczechura
5:2 (45:51) Saur – Themar – Haas
6:2 (57:03) Pociecha – Galant 6/5

Kary: 10 min. – 6 min.
GKS Tychy: Murray; Pociecha (2) – Dorofeev, Klimenko (2) – Komorski – Mikhnov; Bryk – Górny, Gościński (2) – Rzeszutko – Jeziorski; Kotlorz – Novajovsky, Sykora – Cichy – Szczechura (2); Bizacki (2) – Kolarz, Kalinowski – Galant – Witecki.
KS Unia Oświęcim: Jachym (2) – Bezuska, S. Kowalówka – Danecek (2) – Gruszka; Maciejewski – Gabryś, Themar – Haas – Tabacek; A. Kowalówka – Saur, Wojtarowicz – Paszek – Malicki (2); Noworyta – Prusak, Piotrowicz – Dudkiewicz – Wanat.

30.09.2018 (niedziela, godz. 18:00)
PGE Orlik Opole – GKS Tychy 1:5 (0:1, 0:1, 1:3)

02.10.2018 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Węglokoks Kraj Polonia Bytom 5:0 (1:0, 4:0, 0:0)

03.10.2018 (środa, godz. 17:00)
GKS Tychy – Kadra PZHL 9:1 (4:0, 2:1, 3:0)

05.10.2018 (piątek, godz. 18:00)
MH Automatyka Gdańsk – GKS Tychy 2:3 d. (1:0, 0:1, 1:1, d. 0:1)

07.10.2018 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – KH Energa Toruń 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
0:1 (33:32) Korchokha – Orekhin – Komiankov
0:2 (35:49) Korchokha – Orekhin – Trakhanov

Kary: 6 min. – 10 min.
GKS Tychy: Lewartowski (do 59:29); Pociecha – Ciura, Sykora – Komorski – Mikhnov; Bryk – Bizacki, Gościński (4) – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz (2) – Novajovsky, Klimenko – Cichy – Szczechura; Dorofeev – Kolarz, Jeziorski – Galant – Witecki.
KH Energa Toruń: Spesny (2); Parizek – Walter, Minge – Mentsiuk (2) – Demaniuk; Komiankov – Trakhanov, Garshin – Korchokha – Orekhin (2); Zieliński – Jaworski (2), Biały (2) – Wiśniewski- Naparło; Lidtke – Skółmowski, Husak – Olszewski – Kalinowski.

12.10.2018 (piątek, godz. 19:00)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 5:6 (1:3, 2:1, 2:2)

II RUNDA

14.10.2018 (niedziela, godz. -)
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec **mecz przełożony na 14.11.2018

19.10.2018 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – KH Energa Toruń 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

1:0 (15:12) Bartłomiej Pociecha – Jakub Witecki, Bartosz Ciura
1:1 (25:48) Arciom Mianciuk – Daniel Minge, Tomáš Pařízek 5/4
2:1 (32:42) Andrij Michnow – Adam Bagiński, Peter Novajovský 5/4
3:1 (52:39) Tomáš Sýkora – Andrij Michnow 4/5

Kary: 10 min – 8 min
GKS Tychy: Murray – Pociecha, Ciura; Sýkora, Komorski, Michnow – Bryk (2), Górny; Gościński, Rzeszutko, Bagiński – Kotlorz, Novajovský (2); Klimienko, Cichy, Szczechura – Kolarz, Kogut; Jeziorski (2), Galant, Witecki.
KH Energa Toruń: Spěšný (Bojanowski n/g) – Pařízek, Walter (2); Minge, Mianciuk, Dołęga – Kamienkow, Trachanow; Garszyn, Karczocha, Oriechin – Zieliński (2), Jaworski (2); Biały (2), Demjaniuk, Kalinowski – Lidtke, Skólmowski; Husak, Olszewski, Naparło.

21.10.2018 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – MH Automatyka Gdańsk 7:3 (1:0, 1:1, 5:2)
1:0 (18:06) Cichy – Jeziorski – Novajovsky
2:0 (21:12) Bryk – Gościński – Rzeszutko
2:1 (25:39) Marzec – Pesta
2:2 (43:27) Chalupa – Polodna – Danieluk
3:2 (47:23) Rzeszutko – Gościński
4:2 (48:37) Sykora – Mikhnov – Novajovsky
5:2 (51:35) cichy – Bryk – Szczechura 4/4
6:2 (53:10) Cichy – Szczechura
7:2 (55:38) Komorski – Mikhnov – Sykora
7:3 (57:32) Polodna – Steber – Chalupa

Kary: 10 min – 10 min
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura, Sykora – Komorski – Mikhnov; Bryk (2+2) – Górny, Gościński – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz (2) – Novajovsky, Jeziorski (2) – Cichy – Szczechura; Kolarz – Bizacki, Kogut (2) – Galant – Witecki.
MH Automatyka Gdańsk: Witkowski; Chalupa – Maly, Steber – Polodna (2) – Danieluk; Tesliukevich – Dolny (2), Vitek – Wróbel (2) – Rompkowski; Kantor – Pastryk, Strużyk (2) – Pesta (2) – Marzec; Lehmann – Aleksyuk, Smal – Szczerbakow.

24.10.2018 (środa, godz. 17:00)
GKS Tychy – Kadra PZHL 13:4 (2:2, 6:1, 5:1)

26.10.2018 (piątek, godz. 18:00)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom – GKS Tychy 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

28.10.2018 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – PGE Orlik Opole 10:2 (0:0, 6:0, 4:2)
1:0 (20:25) Komorski – Pociecha – Mikhnov 4/4
2:0 (24:47) Rzeszutko – Bagiński – Górny
3:0 (26:14) Galant – Witecki – Bryk
4:0 (30:37) Mikhnov – Sykora – Komorski
5:0 (31:08) Rzeszutko – Witecki
6:0 (36:49) Sykora – Novajovsky 4/5
7:0 (45:43) Rzeszutko – Witecki
7:1 (48:09) Przygodzki – Trandin – Sznotala 5/4
8:1 (49:18) Bagiński – Witecki – Rzeszutko
9:1 (56:42) Galant – Witecki – Jeziorski
9:2 (57:06) Yelakov – Trandin – Kostek
10:2 (59:29) Witecki – Bryk

Kary: 10 min – 4 min
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura (2), Sykora (2) – Komorski – Mikhnov; Bryk – Górny, Gościński – Rzeszutko – Bagiński; Kolarz (4) – Novajovsky, Jeziorski – Cichy – Szczechura; Bizacki, Kalinowski (2) – Galant – Witecki.
PGE Orlik Opole: Tolonen; Obrał – Kostek, Przygodzki – Szydło – Trandin; Gawlik, Svitac – Yelakov – Gołowin (2); Wojdyła – Sznotala, Gorzycki – Skrodziuk – Valkov (2); Rzekanowski.

30.10.2018 (wtorek, godz. 18:00)
KS Unia Oświęcim – GKS Tychy 2:1 d. (1:0, 0:0, 0:1, d. 1:0)

02.11.2018 (piątek, godz. 18:00) – zmiana gospodarza
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 3:4 k. (2:1, 1:1, 0:1, d. 0:0, k. 0:1)
1:0 (00:51) Wróbel – Kominek – Fabus
1:1 (05:08) Pociecha – Komorski – Cichy 5/4
2:1 (18:34) R. Nalewajka – Dubunin – Kominek 5/4
2:2 (20:15) Pociecha – Cichy – Szczechura
3:2 (29:33) Kulas – Paś – Kasperlik 5/4
3:3 (43:51) Rzeszutko – Bagiński – Murray
3:4 Komorski (DRZK)

Kary: 6 min – 18 min
JKH GKS Jastrzębie: Raszka; Michałowski – Gimiński, Kasperlik – Dubunin (2) – R. Nalewajka (2); Kubes – Sulka, Kominek – Fabus – Wróbel; Bigos – Marusik, Paś – Walega – Ł. Nalewajka; Chorążyczewski – Radzieńciak, Sołtys – Kulas (2) – Jarosz.
GKS Tychy: Murray; Pociecha (2) – Ciura, Klimenko (2) – Cichy – Szczechura; Bryk – Górny (2), Salamon – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz (2+10 za niesportowe zachowanie) – Novajovsky, Jeziorski – Komorski – Mikhnov; Kolarz – Bizacki, Kogut – Galant – Witecki.

04.11.2018 (niedziela, godz. 18:00)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 5:4 k. (2:2, 1:1, 1:1, d. 0:0, 3:1)

14.11.2018 (środa, godz. 18:00) **mecz przełożony z 14.10.2018
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 6:1 (3:1, 0:0, 3:0)
1:0 (00:37) Pociecha – Ciura
1:1 (07:37) Luka – Kana
2:1 (08:24) Novajovsky – Sykora – Rzeszutko 5/4
3:1 (09:59) Sykora – Komorski
4:1 (42:43) Mikhnov – Sykora – Novajovsky 5/4
5:1 (47:42) Komorski – Klimienko – Pociecha
6:1 (50:08) Szczechura 5/3

Kary: 10 min (w tym 2 min kary techn.) – 12 min
GKS Tychy: Lewartowski; Pociecha – Ciura, Sykora – Komorski – Mikhnov; Bryk – Górny, Salamon (4) – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz – Novajovsky (2), Klimienko (2) – Cichy – Szczechura; Kolarz – Gościński, Jeziorski – Kalinowski – Witecki.
Zagłębie Sosnowiec: Radziszewski; Podsiadło (2) – Martinka (2), Bernacki – Słaboń – Kozłowski; Działo (4) – Kaluza, Luka – Kana (2) – Sikora; Horzelski – Charousek, Jaskólski – Rutkowski – Bucenko; Gniewek (2) – Duszak, Znosko – Stojek – Jarosz.

16.11.2018 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
1:0 (06:41) Cichy – Klimenko – Pociecha 5/4
2:0 (41:07) Komorski – Klimenko – Szczechura 5/4
3:0 (48:16) Cichy – Klimenko
3:1 (49:03) Jaśkiewicz – Neupauer – Wielkiewicz
4:1 (58:15) Novajovsky – Komorski

Kary: 4 min – 29 min
GKS Tychy: Murray; Pociecha – Ciura (2), Sykora – Komorski – Mikhnov; Bryk (2) – Kolarz, Salamon – Rzeszutko – Bagiński; Kotlorz – Novajovsky, Klimenko – Cichy – Szczechura; Bizacki – Gościński, Jeziorski – Galant – Witecki.
TatrySki Podhale Nowy Targ: Odrobny (2); Zapała (5+20 za niesportowe zachowanie za atak na głowę) – Moksunen, Guzik – Koski – Sammalmaa (2); Jaśkiewicz – Mrugała, Wielkiewicz – Neupauer – Kolusz; Wajda – Tolvanen, Michalski – Dziubiński – Siuty; Wolski – Dutka, Liikanen – Kapica – Worwa.

18.11.2018
Tauron KH GKS Katowice – GKS Tychy *mecz przełożony na 18.09.2018 – udział Tauron KH GKS Katowice w III rundzie Pucharu Kontynentalnego

20.11.2018 (wtorek)
GKS Tychy – pauza

III RUNDA

23.11.2018 (piątek)
GKS Tychy – pauza

25.11.2018 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Tauron KH GKS Katowice

27.11.2018 (wtorek, godz. -)
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy

30.11.2018 (piątek, godz. -)
GKS Tychy – Comarch Cracovia

02.12.2018 (niedziela)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie (zmiana gospodarza)

04.12.2018 (wtorek, godz. -)
GKS Tychy – KS Unia Oświęcim

07.12.2018 (piątek, godz. -)
PGE Orlik Opole – GKS Tychy

10.12.2018 (poniedziałek, godz. -)
GKS Tychy – Węglokoks Kraj Polonia Bytom

18.12.2018 (wtorek, godz. -)
MH Automatyka Gdańsk – GKS Tychy

20.12.2018 (czwartek, godz. -)
KH Energa Toruń – GKS Tychy

22.12.2018 (sobota, godz. -)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy

IV RUNDA

04.01.2019 (piątek, godz. -)
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec

06.01.2019
KH Energa Toruń – GKS Tychy

08.01.2019
GKS Tychy – MH Automatyka Gdańsk

11.01.2019
Węglokoks Kraj Polonia Bytom – GKS Tychy

13.01.2019
GKS Tychy – PGE Orlik Opole

15.01.2019
KS Unia Oświęcim – GKS Tychy

18.01.2019
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie

20.01.2019
Comarch Cracovia – GKS Tychy

22.01.2019
GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ

25.01.2019
Tauron KH GKS Katowice – GKS Tychy

27.01.2019
GKS Tychy – pauza

PLAY-OFF

I RUNDA – ćwierćfinały: 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 (do 4 wygranych)

15.02.2019 1-8, 4-5
16.02.2019 2-7, 3-6
18.02.2019 8-1, 5-4
19.02.2019 7-2, 6-3
21.02.2019 1-8, 4-5
22.02.2019 2-7, 3-6
24.02.2019 8-1, 5-4
25.02.2019 7-2, 6-3
27.02.2019 1-8, 4-5
28.02.2019 2-7, 3-6
02.03.2019 8-1, 5-4
03.03.2019 7-2, 6-3
05.03.2019 1-8, 4-5
06.03.2019 2-7, 3-6