REKLAMA
REKLAMA

GKS Tychy Hokej Sezon 2019-2020

KADRA GKS TYCHY NA SEZON 2019/2020

Zostali – bramkarze: John Murray, Kamil Lewartowski, Jakub Zawalski; obrońcy: Bartosz Ciura, Alexander Yeronau napastnicy: Adam Bagiński, Gleb Klimenko, Alex Szczechura, Michael Cichy, Alexei Yafimenka.

Przyszli – obrońcy: Denis Akimoto; napastnicy: Mike Szmatula

Odeszli – obrońcy: Kamil Górny; napastnicy: Tomas Sykora.

 

SPARINGI

08.08.2019 (czwartek, godz. 18:00) GKS Tychy – LHK Jestřábi Prostějov 6:1 (2:0, 2:0, 2:1) w Jastrzębiu

21. Memoriál Pavla Zábojníka
15.08.2019 (czwartek, godz. 19:00) HKM Zvolen – GKS Tychy 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
16.08.2019 (piątek, godz. 12:00) GKS Tychy – MHC MIKRON Nové Zámky 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
17.08.2019 (sobota, godz. 15:30) GKS Tychy – HC ’05 iClinic Banská Bystrica

23.08.2019 (piątek, godz. 17:00) LHK Jestřábi Prostějov – GKS Tychy

PUCHAR POLSKI 2019/2020

Po rozegraniu dwóch pierwszych rund spotkań PHL na podstawie tabeli rozgrywek pierwsze cztery zespoły zdobywają awans do półfinałów Pucharu Polski. W II etapie w półfinałach zagrają drużyny w parach 1-4 i 2-3. W meczu finałowym o Puchar Polski zmierzą się zwycięzcy meczów półfinałowych.

SUPERPUCHAR POLSKI 2019/2020

12.09.2019
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy

HOKEJOWA LIGA MISTRZÓW (CHL) 2019/2020

Rozgrywki Hokejowej Ligi Mistrzów w sezonie 2019/20 wystartują 29 sierpnia. Losowanie fazy grupowej odbędzie się 22 maja w Bratysławie, a potrwa ona do 16 października. Powstanie 8 czterozespołowych grup, z których po dwie najlepsze drużyny awansują do 1/8 finału. Faza play-off Hokejowej Ligi Mistrzów rozpocznie się ???. Zwycięzcę w każdej fazie wyłoni dwumecz. Finał zaplanowano na 4 lutego 2020, o wygranej zdecyduje tylko jedno spotkanie.

Terminarz rozgrywek grupy F

30.08.2019 (piątek)
godz. 19:30 Vienna Capitals – Adler Mannheim
godz. 20:00 GKS Tychy – DjurgardenStockholm

01.09.2019 (niedziela)
godz. 18:00 Vienna Capitals – Djurgarden Stockholm
godz. 17:00 GKS Tychy – Adler Mannheim

06.09.2019 (piątek)
godz. 18:00 Djurgarden Stockholm – Vienna Capitals
godz. 19:30 Adler Mannheim – GKS Tychy

08.09.2019 (niedziela)
godz. 15:00 Djurgarden Stockholm – GKS Tychy
godz. 16:00 Adler Mannheim – Vienna Capitals

08.10.2019 (wtorek)
godz. 18:00 GKS Tychy – Vienna Capitals
godz. 18:00 Djurgarden Stockholm – Adler Mannheim

15.10.2019 (wtorek)
godz. 19:30 Adler Mannheim – Djurgarden Stockholm
godz. 19:30 Vienna Capitals – GKS Tychy

RUNDA ZASADNICZA PHL

I RUNDA

12.09.2019 (czwartek)
GKS Tychy – pauza

17.09.2019 (wtorek, godz. -)
GKS Tychy – Comarch Cracovia

20.09.2019 (piątek, godz. -)
GKS Katowice – GKS Tychy

22.09.2019 (niedziela, godz. -)
GKS Tychy – Podhale Nowy Targ

27.09.2019 (piątek, godz. -)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy

29.09.2019 (niedziela, godz. -)
GKS Tychy – KH Toruń

04.10.2019 (piątek, godz. -)
Lotos PKH Gdańsk – GKS Tychy

06.10.2019 (niedziela, godz. -)
GKS Tychy – Re-Plast Unia Oświęcim

08.10.2019 (wtorek, godz. -) – przełożony na 01.10.2019
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy

11.10.2019 (piątek ,godz. -)
GKS Tychy – KS Naprzód Janów

17.10.2019 (czwartek, godz. -)
Kadra U23 – GKS Tychy

II RUNDA

18.10.2019 (piątek)
GKS Tychy – pauza

20.10.2019 (niedziela, godz. -)
Comarch Cracovia – GKS Tychy

22.10.2019 (wtorek, godz. -)
GKS Tychy – GKS Katowice

25.10.2019 (piątek, godz.-)
Podhale Nowy Targ – GKS Tychy

27.10.2019 (niedziela, godz. -)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie

29.10.2019 (wtorek, godz. -)
KH Toruń – GKS Tychy

03.11.2019 (niedziela, godz. -)
GKS Tychy – Lotos PKH Gdańsk

12.11.2019 (wtorek, godz. -)
Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Tychy

15.11.2019 (piątek, godz. -)
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec

17.11.2019 (niedziela, godz. -)
KS Naprzód Janów – GKS Tychy

05.12.2019 (czwartek, godz. -)
GKS Tychy – Kadra U23

III RUNDA

22.11.2019 (piątek, godz. -)
GKS Tychy – KS Naprzód Janów

24.11.2019 (niedziela, godz. -)
GKS Tychy – Comarch Cracovia

26.11.2019 (wtorek, godz. -)
GKS Katowice – GKS Tychy

29.11.2019 (piątek, godz. -)
GKS Tychy – Podhale Nowy Targ

01.12.2019 (niedziela, godz. -)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy

03.12.2019 (wtorek, godz. -)
GKS Tychy – KH Toruń

06.12.2019 (piątek, godz. -)
Lotos PKH Gdańsk – GKS Tychy

08.12.2019 (niedziela, godz. -)
GKS Tychy – Re-Plast Unia Oświęcim

13.12.2019 (piątek, godz. -)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy

IV RUNDA

15.12.2019 (niedziela, godz. -)
KS Naprzód Janów – GKS Tychy

20.12.2019 (piątek, godz. -)
Comarch Cracovia – GKS Tychy

22.12.2019 (niedziela, godz. -)
GKS Tychy – GKS Katowice

03.01.2020 (piątek, godz. -)
Podhale Nowy Targ – GKS Tychy

05.01.2020 (niedziela, godz. -)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie

10.01.2020 (piątek, godz. -)
KH Toruń – GKS Tychy

12.01.2020 (niedziela, godz. -)
GKS Tychy – Lotos PKH Gdańsk

14.01.2020 (wtorek, godz. -)
Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Tychy

17.01.2020 (piątek, godz. -)
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec

V RUNDA
Piąta runda zostanie rozegrana na podstawie zajętych miejsc uzyskanych przez drużyny po rozegraniu 4 rund.

19.01.2020 – 41 kolejka
21.01.2020 – 42 kolejka
24.01.2020 – 43 kolejka
26.01.2020 – 44 kolejka
28.01.2020 – 45 kolejka
31.01.2020 – 46 kolejka
02.02.2020 – 47 kolejka
14.02.2020 – 48 kolejka
16.02.2020 – 49 kolejka