REKLAMA
REKLAMA

GKS Tychy Hokej Sezon 2019-2020

KADRA GKS TYCHY NA SEZON 2019/2020

Zostali – bramkarze: John Murray, Kamil Lewartowski, Jakub Zawalski; obrońcy: Bartosz Ciura, Alexander Yeronau, Michael Kolarz, Bartłomiej Pociecha, Mateusz Bryk, Michał Kotlorz, Peter Novajovský; napastnicy: Adam Bagiński, Filip Komorski, Mateusz Gościński, Jarosław Rzeszutko, Radosław Galant, Jakub Witecki, Patryk Kogut, Bartłomiej Jeziorski, Gleb Klimenko, Alex Szczechura, Michael Cichy, Alexei Yafimenka.

Przyszli – obrońcy: Denis Akimoto; napastnicy: Mike Szmatula, Christian Mroczkowski

Odeszli – obrońcy: Kamil Górny, Remigiusz Gazda; napastnicy: Tomas Sykora, Andrei Mikhnov, Mike Szmatula (w trakcie sezonu 2019/20).

 

SPARINGI

08.08.2019 (czwartek, godz. 18:00) GKS Tychy – LHK Jestřábi Prostějov 6:1 (2:0, 2:0, 2:1) w Jastrzębiu

21. Memoriál Pavla Zábojníka
15.08.2019 (czwartek, godz. 19:00) HKM Zvolen – GKS Tychy 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
16.08.2019 (piątek, godz. 12:00) GKS Tychy – MHC MIKRON Nové Zámky 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
17.08.2019 (sobota, godz. 15:30) GKS Tychy – HC ’05 iClinic Banská Bystrica 2:7 (0:2, 0:5, 2:0)

23.08.2019 (piątek, godz. 17:00) LHK Jestřábi Prostějov – GKS Tychy 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

PUCHAR POLSKI 2019/2020 (w Tychach)

Po rozegraniu dwóch pierwszych rund spotkań PHL na podstawie tabeli rozgrywek pierwsze cztery zespoły zdobywają awans do półfinałów Pucharu Polski. W II etapie w półfinałach zagrają drużyny w parach 1-4 i 2-3. W meczu finałowym o Puchar Polski zmierzą się zwycięzcy meczów półfinałowych.

27.12.2019 (piątek) – półfinały
godz. 14:30 JKH GKS Jastrzębie – KH Podhale Nowy Targ
godz. 17:45 GKS Tychy – Re-Plast Unia Oświęcim

28.12.2019 (sobota)
godz. 16:30 – finał

SUPERPUCHAR POLSKI 2019/2020

13.09.2019 (piątek, godz. 19:30) – transmisja w TVP Sport
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy (zdobywca PP w sezonie 2018/19 vs Mistrz Polski w sezonie 2018/19)

JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 1:6 (1:2, 0:3, 0:1)
1:0 (08:56) Rohtla – Iossafov – Jabornik 5/4
1:1 (09:46) Ciura – Klimenko – Cichy
1:2 (13:42) Mroczkowski – Novajovsky – Yeronau
1:3 (21:00) Cichy – Klimenko
1:4 (27:36) Bagiński – Kogut – Komorski
1:5 (35:43) Yafimenka – Szmatula – Mroczkowski 5/4
1:6 (45:02) Szczechura – Klimenko

Kary: 29 min – 22 min
JKH GKS Jastrzębie: Raszka (od 21:26 Marek); Górny – Jass, Kasperlik – Jarosz – Urbanowicz; Jabornik – Kostek, Iossafov – Rohtla (2) – Ł. Nalewajka (2), Michałowski – Radzieńczak, Paś – Wałęga – Sołtys; Gimiński – Matusik, R. Nalewajka – Kulas – Wróbel (5 atak kolanem +20 kara meczu za niesportowe zachowanie).
GKS Tychy: Murray; Yeronau – Novajovsky, Yafimenka (2+ 10 za niesportowe zachowanie) – Szmatula – Mroczkowski; Kotlorz – Bryk, Jeziorski (2) – Galant (2) – Witecki; Pociecha – Ciura, Klimenko – Cichy – Szczechura; Kolarz – Akimoto (2), Kogut – Komorski (2) – Bagiński (2).

GKS Tychy zdobywcą Superpucharu Polski.

HOKEJOWA LIGA MISTRZÓW (CHL) 2019/2020

Rozgrywki Hokejowej Ligi Mistrzów w sezonie 2019/20 wystartują 29 sierpnia. Losowanie fazy grupowej odbędzie się 22 maja w Bratysławie, a potrwa ona do 16 października. Powstanie 8 czterozespołowych grup, z których po dwie najlepsze drużyny awansują do 1/8 finału. Faza play-off Hokejowej Ligi Mistrzów rozpocznie się ???. Zwycięzcę w każdej fazie wyłoni dwumecz. Finał zaplanowano na 4 lutego 2020, o wygranej zdecyduje tylko jedno spotkanie.

Terminarz rozgrywek grupy F

30.08.2019 (piątek)
godz. 19:30 Vienna Capitals – Adler Mannheim 1:6 (0:3, 0:2, 1:1)
godz. 20:00 GKS Tychy – Djurgarden Stockholm 2:6 (1:2, 0:0, 1:4)
1:0 (12:16) Akimoto – Szmatula 5/4
1:1 (14:01) Holtz – Johansson – Haga
1:2 (19:36) Guter – Hultstrom – Holtz 5/4
1:3 (40:26) Holtz – Josefson 5/4
1:4 (43:41) Berglund – Guter – Hultstrom 5/4
2:4 (45:02) Jeziorski
2:5 (50:23) Strandberg – Alsing – Bergfors 5/4
2:6 (51:44) Bergfors – Haga – Alsing 5/4

Kary: 16 min – 8 min
GKS Tychy: Lewartowski; Yeronau (2+2) – Novajovsky, Yafimenka – Szmatula – Mroczkowski (2+2); Kotlorz – Bryk, Bagiński – Galant – Witecki (2+2); Pociecha (2) – Ciura, Klimenko – Cichy – Szczechura; Kolarz – Akimoto, Jeziorski – Rzeszutko (2) – Komorski.
Djurgarden Stockholm: Jensen; Hultstrom – Norell, Bergfors – Josefson (2) – Berglund; Nilsson – Alsing (2), Holtz (2) – Haga – Strandberg; Pettersson – Johansson, Guter – Wandell – Hedman (2); Eriksson, Walli-Walterholm – Ostman – Grewe.

01.09.2019 (niedziela)
godz. 18:00 Vienna Capitals – Djurgarden Stockholm 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
godz. 17:00 GKS Tychy – Adler Mannheim 2:3 d. (1:0, 1:2, 0:0, d. 0:1)
1:0 (07:09) Szczechura – Komorski – Cichy 5/4
1:1 (34:24) Hungerecker
1:2 (36:12) Stutzle – Smith
2:2 (36:53) Szmatula – Yafimenka 5/4
2:3 (60:53) Plachta – Goc – Katic 3/3

Kary: 18 min – 20 min
Strzały na bramkę: 17:42
GKS Tychy: Murray; Yeronau – Novajovsky (2), Yafimenka – Szmatula – Mroczkowski; Kotlorz (2) – Bryk, Bagiński (2+2) – Galant – Witecki; Pociecha (2+2) – Ciura, Klimenko (2) – Cichy – Szczechura; Kolarz – Akimoto, Jeziorski – Komorski (4) – Kogut.
Adler Mannheim: Endras; Reul (2) – Akdag, Stutzle – Smith – Kraemmer (2); Lampl – Billins (2), Bergmann (4) – Jarvinen – Rendulic (2); Lehtivuori (4) – Katic (2), Soramies – Goc – Hungeecker (2); Krupp, Raedeke – Plachta.

06.09.2019 (piątek)
godz. 18:00 Djurgarden Stockholm – Vienna Capitals 3:6 (1:1, 1:2, 1:3)
godz. 19:30 Adler Mannheim – GKS Tychy 5:0 (4:0, 0:0, 1:0)
1:0 (07:03) Wolf – Billins – Krupp
2:0 (12:05) Smith – Stutzle – Plachta 5/4
3:0 (15:24) Lampl – Reul – Raedeke
4:0 (19:21) Akdag – Goc
5:0 (48:26) Jarvinen – Katic

Kary: 2 min – 10 min
Adler Mannheim: Gustafsson; Katic – Lehtivuori, Wolf – Goc – Plachta; Akdag – Reul, Stutzle – Smith – Huhtala; Billins – Lampl (2), Hungeecker – Jarvinen – Rendulic; Krupp, Kraemmer – Raedeke – Soramies.
GKS Tychy: Lewartowski (od 15:24 Murray); Novajovsky – Yeronau, Yafimenka – Szmatula – Mroczkowski; Bryk – Kotlorz (2), Witecki – Galant – Bagiński (2); Ciura (2) – Pociecha, Szczechura – Cichy (2) – Klimenko; Kolarz (2) – Akimoto, Jeziorski – Komorski – Kogut.

08.09.2019 (niedziela)
godz. 16:00 Adler Mannheim – Vienna Capitals 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
godz. 15:00 Djurgarden Stockholm – GKS Tychy 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
1:0 (39:59) Alsing
2:0 (44:38) Alsing – Haga – Hedman

Kary: 18 min – 14 min
Djurgarden Stockholm: Svedberg; Hogstrom – Pettersson, Berglund – Josefson (2) – Guter; Alsing (2) – Nilsson (2), Bergfors – Wandell (2) – Hedman (4); Norell – Hultstrom, Strandberg (2) – Haga (2) – Holtz; Grewe – Johansson, Eriksson (2) – Agren – Walli-Walterholm.
GKS Tychy: Murray (do 58:18); Novajovsky – Yeronau, Mroczkowski – Szmatula (2) – Yafimenka; Bryk – Kotlorz (2), Witecki – Galant – Bagiński; Ciura (4) – Pociecha (2), Szczechura (2) – Cichy – Klimenko; Akimoto – Kolarz (2), Kogut – Komorski – Jeziorski.

08.10.2019 (wtorek)
godz. 18:00 Djurgarden Stockholm – Adler Mannheim 6:3 (3:0, 1:3, 2:0)
godz. 18:00 GKS Tychy – Vienna Capitals 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
0:1 (14:59) Holzapfel
1:1 (20:53) Yafimenka – Bagiński – Rzeszutko 5/4
2:1 (22:05) Novajovsky – Akimoto 5/4
2:2 (25:25) Wall – Holzapfel 5/3
3:2 (30:03) Komorski – Klimenko
4:2 (55:44) Komorski – Novajovsky – Klimenko

Kary: 8 min (w tym 2 min kary techn.) – 8 min
GKS Tychy: Murray; Yeronau – Novajovsky, Yafimenka – Komorski – Klimenko (2); Kotlorz – Bizacki, Kogut – Galant – Witecki; Pociecha – Ciura, Mroczkowski – Bryk – Jeziorski (2); Kolarz – Akimoto, Bagiński (2) – Rzeszutko – Gościński.
Vienna Capitals: Starkbaum; Wall – Flood (2), Olden – Holzapfel – Loney (2+2); Kichton – Dorion, Hartl – Vause – Baun; Fischer – Peter, Wukovits – Zalewski – Winkler; Birnbaum, Bauer (2) – Grosslercher – Kittinger.

15.10.2019 (wtorek)
godz. 19:30 Adler Mannheim – Djurgarden Stockholm 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
godz. 19:30 Vienna Capitals – GKS Tychy 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
1:0 (04:52) Peter – Loney – Olden
2:0 (12:21) Hartl – Dorion – Baun
2:1 (16:04) Galant – Jeziorski – Novajovsky
3:1 (29:36) Birnbaum – Olden – Wall
3:2 (36:24) Mroczkowski – Bizacki
4:2 (45:00) Olden – Holzapfel – Loney
5:2 (23:38) Bauer – Kittinger

Kary: 2 min – 6 min
Vienna Capitals: Starkbaum; Wall – Flood, Olden – Holzapfel – Loney (2); Dorion – Kichton, Hartl – Vause – Baun; Fischer – Peter, Wukovits – Zalewski – Winkler; Birnbaum, Bauer – Grosslercher – Kittinger.
GKS Tychy: Murray; Ciura (2) – Novajovsky (2), Yafimenka – Komorski – Klimenko; Kotlorz – Bryk, Kogut – Galant – Jeziorski; Pociecha – Akimoto, Mroczkowski – Cichy – Szczechura (2); Bizacki, Bagiński – Rzeszutko – Gościński.

RUNDA ZASADNICZA PHL

I RUNDA

12.09.2019 (czwartek)
GKS Tychy – pauza

17.09.2019 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 5:2 (1:2, 2:0, 2:0)
1:0 (07:04) Kogut – Komorski – Bagiński
1:1 (11:40) Kapica – Jezek – Mikula 5/4
1:2 (16:04) Drzewiecki – Rompkowski – Domogała 5/3
2:2 (29:52) Jeziorski – Kotlorz – Bryk
3:2 (35:51) Bagiński – Komorski – Akimoto
4:2 (50:33) Szmatula – Mroczkowski – Bryk
5:2 (56:20) Szmatula – Mroczkowski – Klimenko

Kary: 10 min – 6 min
GKS Tychy: Murray; Yeronau – Novajovsky (2), Yafimenka – Szmatula – Mroczkowski; Kotlorz – Bryk (2), Jeziorski – Galant – Witecki; Pociecha – Ciura (2), Klimenko – Cichy (2) – Szczechura (2); Kolarz – Akimoto, Kogut – Komorski – Bagiński.
Comarch Cracovia: Kopriva; Kruczek – Bychawski, Bepierszcz – Kalinowski – Barta (2); Dąbkowski – Jezek (2), Kapica – Vachovec – Mikula (2); Rompkowski – Gula, Drzewiecki – Domogała – Brynkus; Musioł – Gajor, Kamiński – Bryniczka – Dziurdzia.

20.09.2019 (piątek, godz. 18:30)
GKS Katowice – GKS Tychy 4:3 (0:1, 4:1, 0:1)

22.09.2019 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Podhale Nowy Targ 5:3 (0:1, 3:1, 2:1)
0:1 (03:33) Nattinen (rzut karny)
1:1 (21:59) Klimenko – Cichy – Szczechura 5/4
1:2 (31:05) Neupauer
2:2 (34:55) Pociecha – Ciura – Klimenko
3:2 (37:03) Cichy – Szczechura – Komorski 5/4
4:2 (42:01) Szczechura – Cichy – Ciura
4:3 (52:52) Seed – Franek – Neupauer 5/4
5:3 (55:55) Klimenko – Pociecha 5/4

Kary: 6 min – 20 min (w tym 2 min kary technicznej)
GKS Tychy: Murray (2); Bizacki – Novajovsky, Yafimenka – Szmatula – Mroczkowski; Kotlorz (2) – Bryk, Jeziorski – Galant – Witecki; Pociecha – Ciura, Klimenko – Cichy – Szczechura; Kolarz – Akimoto (2), Bagiński – Komorski – Gościński.
Podhale Nowy Targ: Odrobny; Suominen – Seed, Jencik – Dziubiński (2) – Wielkiewicz; R. Mgrugała (10)- Kameneu, Franek – Neupauer (2) – Guzik; Wsół (2) – Sulka (2), Svec – Nattinen – Pettersson; Słowakiewicz – Siuty – Worwa.

27.09.2019 (piątek, godz. 18:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 2:6 (1:1, 0:2, 1:3)

29.09.2019 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – KH Toruń 6:1 (3:0, 2:0, 1:1)
1:0 (01:29) Cichy – Szczechura
2:0 (07:08) Witecki – Bryk – Bagiński
3:0 (14:27) Szczechura – Klimenko – Ciura
4:0 (20:14) Yafimenka – Novajovsky
5:0 (39:40) Mroczkowski – Ciura
5:1 (45:00) Kalinowski – Sadretdinov – Grebenyuk 5/3
6:1 (53:49) Mroczkowski – Yafimenka – Komorski

Kary: 16 min – 12 min
GKS Tychy: Murray (2); Yeronau – Novajovsky, Yafimenka – Komorski – Mroczkowski; Bryk (2), Bagiński (2) – Galant – Witecki (2); Pociecha – Ciura (2), Klimenko – Cichy (2) – Szczechura; Kolarz (4) – Akimoto, Jeziorski – Rzeszutko – Gościński.
KH Energa Toruń: Spesny; Yeryomenko – Kozlov, Pozdnyakov – Fraszko (2) – Sokolov; Grebenyuk (6) – Smirnov, Volzhankin – Feofanov – Kalinowski; Gazda – A. Jaworski, J. Jaworski – Sadretdinov (4) – Minge; Skólmowski – Zieliński, Dołęga – Shkodenko – Olszewski.

01.10.2019 (wtorek, godz. 19:00) – przełożony z 08.10.2019
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)

04.10.2019 (piątek, godz. 18:00)
Lotos PKH Gdańsk – GKS Tychy 5:3 (1:0, 2:1, 2:2)

06.10.2019 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Re-Plast Unia Oświęcim 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

08.10.2019 (wtorek, godz. -) – przełożony na 01.10.2019
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy

11.10.2019 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – KS Naprzód Janów 7:1 (2:1, 3:0, 2:0)

17.10.2019 (czwartek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Kadra U23 14:1 (4:1, 6:0, 4:0)

II RUNDA

18.10.2019 (piątek)
GKS Tychy – pauza

20.10.2019 (niedziela, godz. 18:00)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 2:5 (2:3, 0:1, 0:1)

22.10.2019 (wtorek, godz. 20:00)
GKS Tychy – GKS Katowice 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
1:0 (35:39) Yeronau 5/4
1:1 (47:57) Pasiut – Franssila – Da Costa
2:1 (57:17) Jeziorski – Pociecha

Kary: 4 min – 4 min
GKS Tychy: Murray; Yeronau – Akimoto, Yafimenka – Komorski (2) – Klimenko; Kotlorz (2) – Bryk, Jeziorski – Galant – Witecki; Pociecha – Ciura, Mroczkowski – Cichy – Szczechura; Bizacki – Kogut, Bagiński – Rzeszutko – Gościński.
GKS Katowice: Rahm; Cakajik – Devecka, Da Costa (2) – Pasiut – Kolusz; Franssila – Wajda, Lahde – Makkonen – Turtiainen; Salmi – Jaśkiewicz, M. Michalski – Uski – Cimzar; Tomasik – Krawczyk, Krężołek – Starzyński (2) – Paszek.

25.10.2019 (piątek, godz. 18:00)
Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)

27.10.2019 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
1:0 (02:48) Komorski
2:0 (26:11) Pociecha – Galant – Klimenko
3:0 (45:45) Jeziorski – Bizacki – Witecki
3:1 (47:37) Iossafov – Paś Urbanowicz
4:1 (49:22) Komorski – Cichy – Bryk 5/4
4:2 (59:41) Iossafov (rzut karny)

Kary: 12 min (w tym 2 min kary techn.) – 20 min (w tym 2 min kary techn.)
GKS Tychy: Murray; Yeronau (2) – Akimoto, Yafimenka – Komorski – Klimenko (4); Kotlorz – Bryk, Jeziorski – Galant – Witecki; Pociecha – Ciura, Mroczkowski (2) – Cichy – Szczechura (2); Bizacki – Kogut, Bagiński – Rzeszutko – Gościński.
JKH GKS Jastrzębie: Raszka; Jass (2+10 za niesportowe zachowanie) – Kostek, Urbanowicz – Paś – Kasperlik; Jabornik – Górny, Iossafov – Rohtla (2) – Sawicki, Gimiński – Michałowski, Ł. Nalewajka – Jarosz – Sołtys (4); Matusik, Pelaczyk – Kulas – R. Nalewajka.

29.10.2019 (wtorek, godz. 18:30)
KH Toruń – GKS Tychy 3:6 (2:1, 1:3, 0:2)

03.11.2019 (niedziela, godz. 17:30)
GKS Tychy – Lotos PKH Gdańsk 2:1 d. (0:1, 0:0, 1:0, d. 1:0)
0:1 (15:32) Marzec – Yelakov – Lehmann 5/4
1:1 (48:13) Yafimenka – Pociecha
2:1 (63:09) Cichy 3/3

Kary: 8 min – 10 min
GKS Tychy: Murray; Pociecha (2) – Ciura, Yafimenka – Komorski – Klimenko (4); Kotlorz (2) – Bryk, Jeziorski – Galant – Witecki; Yeronau – Bizacki, Mroczkowski – Cichy – Szczechura; Gościnski, Bagiński – Rzeszutko – Kogut.
Lotos PKH Gdańsk: Fucik; Bilcik – Havlik (2), Steber – Polodna – Vitek; Tesliukevich (2) – Krasovsky, Popov (2+2) – Rozhkov – Golovin; Pastryk – Lehmann, Yelakov – Pesta – Marzec (2); Naróg – Szurowski, Stasiewicz – Mocarski – Smal.

12.11.2019 (wtorek, godz. 18:00)
Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Tychy 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

15.11.2019 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 6:2 (6:0, 0:0, 0:2)
1:0 (00:17) Gleb Klimenko – Peter Novajovsky
2:0 (01:45) Alexander Szczechura – Christian Mroczkowski – Bartłomiej Pociecha
3:0 (03:45) Filip Komorski – Christian Mroczkowski 4/5
4:0 (09:26) Filip Komorski – Gleb Klimenko – Alexandr Yeronau
5:0 (14:34) Christian Mroczkowski (rzut karny)
6:0 (19:11) Patryk Kogut – Adam Bagiński – Jarosław Rzeszutko
6:1 (45:57) Dominik Nahunko – Adam Jaskólski – Damian Tyczyński
6:2 (50:47) Błażej Salamon – Andrej Stojek – Kamil Sikora

17.11.2019 (niedziela, godz. 19:00)
KS Naprzód Janów – GKS Tychy 0:12 (0:3, 0:4, 0:5)

05.12.2019 (czwartek, godz. 11:00)
GKS Tychy – Kadra U23 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)

III RUNDA

22.11.2019 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – KS Naprzód Janów 11:0 (2:0, 5:0, 4:0)
1:0 (06:51) Komorski – Yeronau
2:0 (17:14) Mroczkowski – Szczechura – Pociecha
3:0 (22:50) Rzeszutko – Bizacki – Bagiński
4:0 (27:21) Yafimenka – Bagiński – Rzeszutko 5/4
5:0 (29:51) Cichy – Mroczkowski – Pociecha
6:0 (31:04) Novajovsky – Komorski – Yeronau
7:0 (36:08) Jeziorski – Galant
8:0 (40:34) Bagiński – Akimoto – Yeronau 5/4
9:0 (47:48) Jeziorski – Akimoto – Kogut
10:0 (51:29) Szczechura – Mroczkowski – Cichy
11:0 (54:29) Jeziorski – Galant – Kotlorz

Kary: 4 min – 8 min
GKS Tychy: Lewartowski; Yeronau (2) – Novajovsky, Yafimenka – Komorski – Klimenko; Kotlorz – Bryk, Jeziorski – Galant – Witecki (2); Pociecha – Ciura, Mroczkowski – Cichy – Szczechura; Akimoto – Bizacki, Bagiński – Rzeszutko – Kogut.
Naprzód Janów: Bernard (od 07:11 Niemczyk); Wąsiński – Kosakowski (2), Tsitok – Adamus; Bodora (2) – Stępień, Piper – Rajski – Paczkowski (2); Sarna (2) – Krokosz, Michał Rybak – Skrodziuk – Maciej Rybak; Niedzwiedź, Wróbel – Ksiondz – Pohl.

24.11.2019 (niedziela, godz. 17:00)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
1:0 (02:02) Szczechura – Cichy
2:0 (11:22) Mroczkowski – Cichy – Szczechura
2:1 (23:26) Jezek – Trvdon – Bychawski 5/4
3:1 (42:02) Cichy – Klimenko – Komorski 5/4

Kary: 10 min – 18 min
GKS Tychy: Murray; Yeronau – Novajovsky, Yafimenka – Komorski – Klimenko; Kotlorz – Bryk, Jeziorski – Galant (2) – Witecki; Pociecha – Ciura (2), Mroczkowski – Cichy (2+2) – Szczechura; Akimoto (2) – Bizacki, Bagiński – Rzeszutko – Kogut.
Comarch Cracovia: Kopriva (do 58:13); Jachym – Musioł, Mikula – Jezek (2+10) – Tvrdon; Kruczek (2+2) – Bychawski, Bepierszcz – Vachovec – Kapica; Rompkowski – Gula, Drzewiecki (2) – Bryniczka – Gajor; Dąbkowski – Stebih, Kamiński – Bezwiński – Brynkus.

26.11.2019 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Katowice – GKS Tychy 4:3 (0:1, 3:1, 1:1)

29.11.2019 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Podhale Nowy Targ 4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
1:0 (14:28) Szczechura – Ciura – Cichy
2:0 (41:39) Cichy – Szczechura – Mroczkowski
3:0 (57:56) Galant – Witecki (do pustej)
4:0 (58:48) Novajovsky – Komorski – Klimenko

Kary: 8 min – 8 min
GKS Tychy: Murray (2); Yeronau – Novajovsky, Yafimenka – Komorski – Klimenko; Kotlorz – Bryk, Jeziorski – Galant (2) – Witecki; Pociecha – Ciura, Mroczkowski (2) – Cichy – Szczechura (2); Akimoto – Bizacki, Gościński – Bagiński – Kogut.
Podhale Nowy Targ: Odrobny (do 56:55 i od 57:56); Suominen – Seed (2), Jencik – Willick – Svec; Chaloupka (2) – Kameneu, Dziubiński – Neupauer – Różański; Mrugała – Sulka (2), Pettersson – Valentino – Nattinen; Wsół, Słowakiewicz – Siuty – Guzik (2).

01.12.2019 (niedziela, godz. 17:00)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 4:1 (1:1, 0:0, 3:0)

03.12.2019 (wtorek, godz. 18:00)
GKS Tychy – KH Toruń 3:4 k. (0:2, 2:1, 1:0, d. 0:0, k. 1:2)

06.12.2019 (piątek, godz. 19:00)
Lotos PKH Gdańsk – GKS Tychy

08.12.2019 (niedziela, godz. 17:00) – akcja Teddy Bear Toss
GKS Tychy – Re-Plast Unia Oświęcim

13.12.2019 (piątek, godz. -)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy

IV RUNDA

15.12.2019 (niedziela, godz. -)
KS Naprzód Janów – GKS Tychy

20.12.2019 (piątek, godz. -)
Comarch Cracovia – GKS Tychy

22.12.2019 (niedziela, godz. -)
GKS Tychy – GKS Katowice

03.01.2020 (piątek, godz. -)
Podhale Nowy Targ – GKS Tychy

05.01.2020 (niedziela, godz. -)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie

10.01.2020 (piątek, godz. -)
KH Toruń – GKS Tychy

12.01.2020 (niedziela, godz. -)
GKS Tychy – Lotos PKH Gdańsk

14.01.2020 (wtorek, godz. -)
Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Tychy

17.01.2020 (piątek, godz. -)
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec

V RUNDA
Piąta runda zostanie rozegrana na podstawie zajętych miejsc uzyskanych przez drużyny po rozegraniu 4 rund.

19.01.2020 – 41 kolejka
21.01.2020 – 42 kolejka
24.01.2020 – 43 kolejka
26.01.2020 – 44 kolejka
28.01.2020 – 45 kolejka
31.01.2020 – 46 kolejka
02.02.2020 – 47 kolejka
14.02.2020 – 48 kolejka
16.02.2020 – 49 kolejka