REKLAMA

Piłka Nożna GKS Tychy Sezon 2000-2001

Tabela V ligi sezon 2000/2001
 M
 Klub
 Mecze
  Punkty
  Bramki
 1
 GKS 71 Tychy
30
76
77:26
 2
 Śląsk Świętochłowice
30
67
83:24
 3
 AKS Mikołów
30
60
65:38
 4
 GTS Bojszowy
30
54
 88:49
 5
 Polonia Łaziska
30
51
54:43
 6
 Górnik Wesoła
30
49
71:43
 7
 Naprzód Rydułtowy
30
46
65:47
 8
 Ruch II Chorzów
30
43
59:51
 9
 Pniówek Pawłowice
30
38
39:43
 10
 Krupiński Suszec
30
37
52:64
 11
 Concordia II Knurów
30
35
42:49
 12
 Ogrodnik Cielmice
30
31
42:51
 13
 Sokół Wola
30
26
57:71
 14
 Stara Wieś
30
25
39:86
 15
 Piast Bieruń Nowy
30
18
32:90
 16
 AKS Chorzów
30
17
31:121

30 kolejka (16 czerwca)
GKS Tychy – Ogrodnik Cielmice 1:0 (1:0)

29 kolejka (9 czerwca)
Ruch II Chorzów – GKS Tychy 1:4 (0:2)
Ogrodnik Cielmice – AKS Chorzów 4:2 (3:1)

28 kolejka (2 czerwca)
GKS Tychy – Naprzód Rydułtowy 1:0 (1:0)
Ogrodnik Cielmice – Ruch II Chorzów 2:2 (1:1)

27 kolejka (26 maja)
Polonia Łaziska – GKS Tychy 2:1
Naprzód Rydułtowy – Ogrodnik Cielmice 4:3

26 kolejka (19 maja)
GKS Tychy – Śląsk Skałka Świętochłowice 2:0 (0:0)
Ogrodnik Cielmice – Polonia Łaziska 1:1 (0:1)

25 kolejka (12 maja)
Górnik Wesoła – GKS Tychy 1:3 (1:1)
Śląsk Skałka Świętochłowice – Ogrodnik Cielmice 2:0 (1:0)

24 kolejka (9 maja)
GKS Tychy Concordia II Knurów 1:0 (1:0)
Ogrodnik Cielmice – Górnik Wesoła 2:2 (1:1)

23 kolejka (5 maja)
Krupiński Suszec – GKS Tychy 1:3 (2:0)
Concordia II Knurów – Ogrodnik Cielmice 0:1

22 kolejka (28 kwietnia)
GKS Tychy – Piast Bieruń Nowy 5:1 (1:0)
Ogrodnik Tychy – Krupiński Suszec 0:0

21 kolejka (25 kwietnia)
LKS Stara Wieś – GKS Tychy 1:3 (1:1)
Piast Bieruń Nowy – Ogrodnik Tychy 3:2 (3:1)

20 kolejka (21 kwietnia)
GKS Tychy – GTS Bojszowy 2:0 (0:0)
Ogrodnik Cielmice – LKS Stara Wieś 3:0 (walkower)

19 kolejka (14 kwietnia)
Sokół Wola – GKS Tychy 2:6
GTS Bojszowy – Ogrodnik Cielmice 1:1

18 kolejka (7 kwietnia)
GKS Tychy – AKS Mikołów 1:0 (0:0)
Ogrodnik Cielmice – Sokół Wola 2:1 (1:1)

17 kolejka (31 marca)
Pniówek Pawłowice – GKS Tychy 0:0
AKS Mikołów – Ogrodnik Cielmice 4:1 (2:0)

16 kolejka (24 marca)
AKS Chorzów – GKS Tychy 0:6
Ogrodnik Cielmice – Pniówek Pawłowice 3:2

Wyniki 15 kolejki (11 listopada)
Ogrodnik Cielmice – GKS Tychy 1:2 (0:2)

Wyniki 14 kolejki
GKS Tychy – Ruch II Chorzów 5:3 (4:1)
AKS Chorzów – Ogrodnik Cielmice 2:1 (1:0)

Wyniki 13 kolejki
Naprzód Rydułtowy – GKS Tychy 0:1 (0:1)
Ruch II Chorzów – Ogrodnik Cielmice 1:1 (1:0)

Wyniki 12 kolejki
GKS Tychy – Polonia Łaziska 2:1 (1:1)
Ogrodnik Cielmice – Naprzód Rydułtowy 2:2 (1:1)

Wyniki 11 kolejki
Śląsk Skałka Świętochłowice – GKS Tychy 2:1 (1:0)
Polonia Łaziska – Ogrodnik Cielmice 3:0

Wyniki 10 kolejki
GKS Tychy – Górnik Wesoła 2:0 (2:0)
Ogrodnik Cielmice – Śląsk Skałka Świętochłowice 1:1

Wyniki 9 kolejki
Concordia II Knurów – GKS Tychy 2:1 (2:0)
Górnik Wesoła – Ogrodnik Cielmice 1:1 (0:0)

Wyniki 8 kolejki
GKS Tychy – Krupiński Suszec 2:1 (0:1)
Ogrodnik Cielmice – Concordia II Knurów 0:0

Wyniki 7 kolejki
Piast Bieruń Nowy – GKS Tychy 0:2 (0:1)
Krupiński Suszec – Ogrodnik Tychy 2:1 (0:0)

Wyniki 6 kolejki
GKS Tychy – LKS Stara Wieś 3:1 (2:1)
Ogrodnik Tychy – Piast Bieruń Nowy 2:2 (1:1)

Wyniki 5 kolejki
GTS Bojszowy – GKS Tychy 2:3 (1:1)
LKS Stara Wieś – Ogrodnik Cielmice 1:1 (0:1)

Wyniki 4 kolejki
GKS Tychy – Sokół Wola 2:0 (0:0)
Ogrodnik Cielmice – GTS Bojszowy 1:1 (1:0)

Wyniki 3 kolejki
AKS Mikołów – GKS Tychy 3:2 (1:1)
Sokół Wola – Ogrodnik Cielmice 3:4 (2:3)

Wyniki 2 kolejki
GKS Tychy – Pniówek Pawłowice 5:1 (3:1)
Ogrodnik Cielmice – AKS Mikołów 1:1 (1:1)

Wyniki 1 kolejki
GKS Tychy – AKS Chorzów 5:0 (0:0)
Pniówek Pawłowice – Ogrodnik Cielmice 1:0 (1:0)