REKLAMA

Piłka Nożna GKS Tychy Sezon 2009-2010

 

Tabela II ligi sezon 2009/2010
 M
 Klub
 Mecze
  Punkty
  Bramki
 1
 Ruch Radzionków
34
76
 61:25
 2
 Górnik Polkowice
34
68
56:31
 3
 Zagłębie Sosnowiec
34
62
44:21
 4
 Zawisza Bydgoszcz
34
59
54:30
 5
 Nielba Wągrowiec
34
55
48:38
 6
 Olimpia Grudziądz
34
53
44:40
 7
 Jarota Jarocin
34
48
42:39
 8
 GKS Tychy
34
48
 40:41
 9
 Czarni Żagań
34
47
46:42
 10
 Raków Częstochowa
34
45
38:31
 11
 Bałtyk Gdynia
34
41
44:38
 12
 Polonia Słubice
34
39
31:47
 13
 Lechia Zielona Góra
34
36
33:54
 14
 Tur Turek
34
35
27:36
 15
 Miedź Legnica
34
35
33:58
 16
 Elana Toruń
34
34
31:47
 17
 Unia Janikowo
34
33
44:72
 18
 Ślęza Wrocław
34
22
30:56

 

Puchar Polski

Runda przedwstępna (29 lipca, godz. 17:00)
Unia Tarnów – GKS Tychy 0:2

Runda wstępna (12 sierpnia, godz. 17:00)
GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz 1:1 k. 4:3

1/32 PP (26 sierpnia, godz. 17:00)
GKS Tychy – Górnik Łęczna 1:1 k. 3:2

1/16 PP (23 września, godz. 16:00)
GKS Tychy – Jagiellonia Białystok 0:1 po dogrywce

Sezon

1 kolejka (26 lipca, godz. 16:00)
Jarota Jarocin – GKS Tychy 2:2

2 kolejka (2 sierpnia, godz. 16:00)
GKS Tychy – Zawisza Bydgoszcz 3:2

3 kolejka (8 sierpnia, godz. 18:00)
GKS Tychy – Elana Toruń 3:0

4 kolejka (15 sierpnia, godz. 16:00)
GKS Tychy – Polonia Słubice 1:2

5 kolejka (22 sierpnia, godz. 17:00)
Raków Częstochowa – GKS Tychy 0:0

6 kolejka (29 sierpnia, godz. 16:00)
Lechia Zielona Góra – GKS Tychy 1:3

7 kolejka (2 września, godz. 17:00)
GKS Tychy – Czarni Żagań 2:2

8 kolejka (5 września, godz. 17:00)
Ślęza Wrocław – GKS Tychy 1:0

9 kolejka (12 września, godz. 16:00)
GKS Tychy – Tur Turek 1:0

10 kolejka (16 września, godz. 16:00)
Unia Janikowo – GKS Tychy 2:4

11 kolejka (19 września, godz. 16:00)
GKS Tychy – Miedź Legnica 0:0

12 kolejka (26 września, godz. 16:00)
Ruch Radzionków – GKS Tychy 1:1

13 (3 października, godz. 15:00)
GKS Tychy – Bałtyk Gdynia 1:0

14 (10 października, godz. 15:00)
Olimpia Grudziądz – GKS Tychy 1:1

15 kolejka (17 października, godz. 14:30)
GKS Tychy – Górnik Polkowice 1:0

16 kolejka (24 października, godz. 14:00)
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 1:0

17 kolejka (31 października, godz. 13:00)
GKS Tychy – Nielba Wągrowiec 0:0

18 kolejka (7 listopada, godz. 13:00)
GKS Tychy – Jarota Jarocin 0:1

19 kolejka (11 listopada, godz. 17:00)
Zawisza Bydgoszcz – GKS Tychy 3:0

20 kolejka (21 kwietnia, godz. 17:00)
Elana Toruń – GKS Tychy 1:1

22 kolejka (20 marca, godz. 15:00)
GKS Tychy – Raków Częstochowa 1:0

23 kolejka (27 marca, godz. 16:00)
GKS Tychy – Lechia Zielona Góra 2:2

24 kolejka (3 kwietnia, godz. 16:00)
Czarni Żagań – GKS Tychy 1:2

27 kolejka (24 kwietnia, godz. 16:00)
GKS Tychy – Unia Janikowo 1:2

21 kolejka (28 kwietnia, godz. 17:00 przeniesiony z 13 marca)
Polonia Słubice – GKS Tychy 2:0

28 kolejka (1 maja, godz. 17:00)
Miedź Legnica – GKS Tychy 1:1

29 kolejka (8 maja, godz. 16:00)
GKS Tychy – Ruch Radzionków 0:2

25 kolejka (12 maja, godz. 17:00 przeniesiony z 10 kwietnia)
GKS Tychy – Ślęza Wrocław 3:0

30 kolejka (16 maja, godz. 17:00)
Bałtyk Gdynia – GKS Tychy 1:1

31 kolejka (22 maja, godz. 16:00)
GKS Tychy – Olimpia Grudziądz 1:0

32 kolejka (26 maja, godz. 19:00)
Górnik Polkowice – GKS Tychy 4:0

26 kolejka (30 maja, godz. 17:00 przeniesiony z 19 maja)
Tur Turek – GKS Tychy 1:1

33 kolejka (6 czerwca, godz. 17:00)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 2:1

34 kolejka (9 czerwca, godz. 17:00)
Nielba Wągrowiec – GKS Tychy 4:1