REKLAMA

Piłka Nożna GKS Tychy Sezon 2010-2011

Bilety w sezonie 2010/2011:
normalny – 10 zł
ulgowy (kobiety i młodzież do lat 18) – 5 zł
bilet dziecięcy – 1 zł (dzieci do lat 13 pod opieką osoby dorosłej)

Tabela II ligi sezon 2010/2011
 M
 Klub
 Mecze
  Punkty
  Bramki
1
Olimpia Grudziądz
34
71
66:30
2
Zawisza Bydgoszcz
34
66
56:24
3
GKS Tychy
34
65
63:30
4
Miedź Legnica
34
56
45:31
5
Zagłębie Sosnowiec
34
55
49:36
6
Ruch Zdzieszowice
34
54
45:32
7
Bałtyk Gdynia
34
53
40:31
8
Chojniczanka Chojnice
34
53
45:34
9
Nielba Wągrowiec
34
50
61:51
10
Górnik Wałbrzych
34
48
44:34
11
Elana Toruń
34
47
42:43
12
Czarni Żagań
34
45
54:47
13
Jarota Jarocin
34
45
40:34
14
Raków Częstochowa
34
44
42:40
15
Tur Turek
34
30
51:71
16
Lechia Zielona Góra
34
22
25:66
17
Polonia Nowy Tomyśl
34
15
23:87
17
Polonia Słubice
34
10
11:87

 

Puchar Polski

Runda przedwstępna (21 lipca, godz. 17.00)

Raków Częstochowa – GKS Tychy 0:2

Runda wstępna (4 sierpnia, godz. 17.00)

GKS Tychy – Kolejarz Stróże 3:2

1/32 PP (25 sierpnia, godz. 17.00)

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz 1:0

1/16 PP (21 września, godz. 15:45)
GKS Tychy – Lech Poznań 0:1 (0:0)

Sezon

1 kolejka (31 lipca, godz. 15:00)
Elana Toruń – GKS Tychy 1:1

2 kolejka (7 sierpnia, godz. 17:00)
GKS Tychy – Tur Turek 2:0

3 kolejka (14 sierpnia, godz. 17:00)
Czarni Żagań – GKS Tychy 1:2

4 kolejka (18 sierpnia, godz. 17:00)
GKS Tychy – Górnik Wałbrzych 0:0

5 kolejka (21 sierpnia, godz. 17:00)
Miedź Legnica – GKS Tychy 1:0

6 kolejka (29 sierpnia, godz. 19:00)
Zawisza Bydgoszcz – GKS Tychy 3:1

7 kolejka (4 września, godz. 17:00)
GKS Tychy – Raków Częstochowa 2:0

8 kolejka (12 września, godz. 15:00)
Nielba Wągrowiec – GKS Tychy 2:2 (1:1)

9 kolejka (18 września, godz. 16:00)
GKS Tychy – Polonia Słubice 1:0

10 kolejka (26 września, godz. 16:30)
Bałtyk Gdynia – GKS Tychy 3:1 (1:1)

11 kolejka (2 października, godz. 15:00)
GKS Tychy – Jarota Jarocin 0:0 (0:0)

12 kolejka (9 października, godz. 17:45)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:3 (1:2)

13 kolejka (16 października, godz. 15:00)
GKS Tychy – Polonia Nowy Tomyśl 8:0 (4:0)

14 kolejka (23 października, godz. 15:00)
Ruch Zdzieszowice – GKS Tychy 0:0

15 kolejka (30 października, godz. 14:30)
GKS Tychy – Chojniczanka Chojnice 0:0

16 kolejka (6 listopada, godz. 13:00)
Olimpia Grudziądz – GKS Tychy 2:3 (2:0)

17 kolejka (13 listopada, godz. 13:00)
GKS Tychy – Lechia Zielona Góra 4:0 (3:0)

18 kolejka (5 marca, godz. 14:00) przełożony na 6 kwietnia
GKS Tychy – Elana Toruń

19 kolejka (12 marca) przełożony na 13 kwietnia
Tur Turek – GKS Tychy

20 kolejka (19 marca, godz. 14:30)
GKS Tychy – Czarni Żagań 1:2 (0:0)

21 kolejka (26 marca, godz. 15:00)
Górnik Wałbrzych – GKS Tychy 1:2 (0:1)

22 kolejka (2 kwietnia, godz. 16:00)
GKS Tychy – Miedź Legnica 3:2 (2:1)

18 kolejka (6 kwietnia, godz. 16:00) przełożony z 5 marca
GKS Tychy – Elana Toruń 0:3 (0:1)

23 kolejka (9 kwietnia, godz. 15:00)
GKS Tychy – Zawisza Bydgoszcz 1:0 (0:0)

19 kolejka (13 kwietnia, godz. 15:30) przełożony z 12 marca
Tur Turek – GKS Tychy 0:1 (0:1)

24 kolejka (16 kwietnia, godz. 17:00)
Raków Częstochowa – GKS Tychy 0:2 (0:0)

25 kolejka (23 kwietnia, godz. 16:00)
GKS Tychy – Nielba Wągrowiec 0:1 (0:1)

26 kolejka (30 kwietnia-1 maja)
Polonia Słubice – GKS Tychy 0:3 walkower

27 kolejka (7 maja, godz. 16:00)
GKS Tychy – Bałtyk Gdynia 1:3 (1:2)

28 kolejka (11 maja, godz. 17:30)
Jarota Jarocin – GKS Tychy 1:3 (1:1)

29 kolejka (14 maja, godz. 16:00)
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (1:0)

30 kolejka (21 maja, godz. 16:00)
Polonia Nowy Tomyśl – GKS Tychy 0:3 walkower

31 kolejka (25 maja, godz. 17:30)
GKS Tychy – Ruch Zdzieszowice 3:2 (1:0)

32 kolejka (28 maja, godz. 17:00)
Chojniczanka Chojnice – GKS Tychy 0:0

33 kolejka (5 czerwca, godz. 17:00)
GKS Tychy – Olimpia Grudziądz 4:0

34 kolejka (12 czerwca, godz. 17:00)
Lechia Zielona Góra – GKS Tychy 0:5