REKLAMA
Hokej: PZHL podał tegoroczny terminarz rozgrywek Polskiej Ligi HokejowejSport

Hokej: PZHL podał tegoroczny terminarz rozgrywek Polskiej Ligi Hokejowej

REKLAMA

10 września rozpocznie rozgrywki Polska Liga Hokejowa. Ostatecznie w lidze zagra 11 drużyn. Zespoły zagrają 4 pełne rundy, każdy z każdym. Po dwóch rundach z rozgrywek PHL wyłączona zostanie drużyna SMS PZHL U20 Katowice. W sumie każdy z zespołów rozegra w sezonie zasadniczym po 38 meczów.

Nowością w najbliższych rozgrywkach ekstraligi będzie rozłożona na poszczególna dni rywalizacja w półfinałach. – Wszystko po to by maksymalna liczba meczów mogła być pokazana w telewizji. Tak jest w innych dyscyplinach i znakomicie się to sprawdza, bo kibice mogą pasjonować się rywalizacją w obu parach – mówi koordynator rozgrywek PHL Marta Zawadzka.

W pierwszej kolejce, 10 września (niedziela), GKS Tychy zmierzy się z zespołem katowickiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Na 11 września zaplanowana jest pierwsza transmisja PHL, na kanale TVP Sport będzie można zobaczyć mecz Orlik Opole – GKS Katowice.

W związku z faktem, że 10 września nie było możliwości emisji meczu PHL, uzgodniono z TVP Sport, iż pokaże ona mecz pierwszej kolejki pomiędzy Orlikiem Opole a GKS-em Katowice w dniu 11 września (poniedziałek) o godzinie 18:30. To spowodowało, iż cała druga kolejka przesunięta została na środę. W dalszej kolejności mecze odbywać będą się systemem piątek-niedziela-wtorek – mówi koordynator rozgrywek PHL Marta Zawadzka.

Przed inauguracją rozgrywek, w dniu 7 lub 8 września odbędzie się mecz o Superpuchar Polski pomiędzy Comarch Cracovią Kraków i GKS-em Tychy.

W tym roku GKS Tychy ponownie wystąpi w rozgrywkach Pucharu Kontynentalnego. Na początek tyszanie wyjadą na Łotwę, gdzie w dniach 20-22 października zmierzą się z gospodarzami turnieju Kurbads Ogre oraz HC Donbass (Ukraina) i Narva PSK (Estonia).

Już 8 sierpnia planowany jest pierwszy sparing tyszan w którym zmierzą się TMH Tempish Polonia Bytom.

Plan meczów kontrolnych przed sezonem 2017/18:
08.08.2017 GKS Tychy – TMH Tempish Polonia Bytom (miejsce sparingu do ustalenia)
11.08.2017 GKS Tychy – TMH Tempish Polonia Bytom (miejsce sparingu do ustalenia)
17-19.08.2017 Memorial Pavla Zabojnika w Zvoleniu
31.08.2017 godz. 17:00 HC Koszyce – GKS Tychy

[Terminarz GKS Tychy]

 

Terminarz Polskiej Hokej Ligi 2017/18

1. Runda – sezon zasadniczy

10 września 2017 – Niedziela (1 kolejka)
1. COMARCH Cracovia – Pauza
2. GKS Tychy – SMS PZHL U20 Katowice
3. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – NAPRZÓD Janów Katowice
4. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – MH AUTOMATYKA Gdańsk
5. *PGE ORLIK Opole – TAURON KH GKS Katowice
6. JKH GKS Jastrzębie – KS UNIA Oświęcim
* Mecz przełożony na dzień 11 września 2017 r. – transmisja meczu w TVP SPORT (godz. 18.30)

11 września 2017 – Poniedziałek (1 kolejka)
5. *PGE ORLIK Opole – TAURON KH GKS Katowice
* Mecz przełożony z dnia 10 września 2017 r. – transmisja meczu w TVP SPORT (godz. 18.30)

13 września 2017 – Środa (2 kolejka)
7. KS UNIA Oświęcim – Pauza
8. TAURON KH GKS Katowice – JKH GKS Jastrzębie
9. MH AUTOMATYKA Gdańsk – PGE ORLIK Opole
10. NAPRZÓD Janów Katowice – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
11. SMS PZHL U20 Katowice – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
12. COMARCH Cracovia – GKS Tychy

15 września 2017 – Piątek (3 kolejka)
13. GKS Tychy – Pauza
14. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – COMARCH Cracovia
15. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – SMS PZHL U20 Katowice
16. PGE ORLIK Opole – NAPRZÓD Janów Katowice
17. JKH GKS Jastrzębie – MH AUTOMATYKA Gdańsk
18. KS UNIA Oświęcim – TAURON KH GKS Katowice

17 września 2017 – Niedziela (4 kolejka)
19. TAURON KH GKS Katowice – Pauza
20. MH AUTOMATYKA Gdańsk – KS UNIA Oświęcim
21. NAPRZÓD Janów Katowice – JKH GKS Jastrzębie
22. SMS PZHL U20 Katowice – PGE ORLIK Opole
23. COMARCH Cracovia – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
24. GKS Tychy – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

22 września 2017 – Piątek (5 kolejka)
25. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – Pauza
26. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – GKS Tychy
27. PGE ORLIK Opole – COMARCH Cracovia
28. JKH GKS Jastrzębie – SMS PZHL U20 Katowice
29. KS UNIA Oświęcim – NAPRZÓD Janów Katowice
30. TAURON KH GKS Katowice – MH AUTOMATYKA Gdańsk

24 września 2017 – Niedziela (6 kolejka)
31. MH AUTOMATYKA Gdańsk – Pauza
32. NAPRZÓD Janów Katowice – TAURON KH GKS Katowice
33. SMS PZHL U20 Katowice – KS UNIA Oświęcim
34. COMARCH Cracovia – JKH GKS Jastrzębie
35. GKS Tychy – PGE ORLIK Opole
36. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

26 września 2017 – Wtorek (7 kolejka)
37. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – Pauza
38. PGE ORLIK Opole – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
39. JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy
40. KS UNIA Oświęcim – COMARCH Cracovia
41. TAURON KH GKS Katowice – SMS PZHL U20 Katowice
42. MH AUTOMATYKA Gdańsk – NAPRZÓD Janów Katowice

3 października 2017 – Wtorek (12 kolejka)
68. *SMS PZHL U20 Katowice – GKS Tychy
* Mecz przełożony z dnia 20 października 2017 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego.

6 października 2017 – Piątek (8 kolejka)
43. NAPRZÓD Janów Katowice – Pauza
44. SMS PZHL U20 Katowice – MH AUTOMATYKA Gdańsk
45. COMARCH Cracovia – TAURON KH GKS Katowice
46. GKS Tychy – KS UNIA Oświęcim
47. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – JKH GKS Jastrzębie
48. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – PGE ORLIK Opole

8 października 2017 – Niedziela (9 kolejka)
49. PGE ORLIK Opole – Pauza
50. JKH GKS Jastrzębie – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
51. KS UNIA Oświęcim – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
52. TAURON KH GKS Katowice – GKS Tychy
53. *MH AUTOMATYKA Gdańsk – COMARCH Cracovia
54. NAPRZÓD Janów Katowice – SMS PZHL U20 Katowice
* Mecz przełożony na dzień 17 października 2017 r. – udział COMARCH Cracovii w Hokejowej Lidze Mistrzów (mecz: IFH Helsinki – COMARCH Cracovia w dniu: 10 października 2017 r.)

13 października 2017 – Piątek (10 kolejka)
55. SMS PZHL U20 Katowice – Pauza
56. COMARCH Cracovia – NAPRZÓD Janów Katowice
57. GKS Tychy – MH AUTOMATYKA Gdańsk
58. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – TAURON KH GKS Katowice
59. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – KS UNIA Oświęcim
60. PGE ORLIK Opole – JKH GKS Jastrzębie

15 października 2017 – Niedziela (11 kolejka)
61. JKH GKS Jastrzębie – Pauza
62. KS UNIA Oświęcim – PGE ORLIK Opole
63. TAURON KH GKS Katowice – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
64. MH AUTOMATYKA Gdańsk – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
65. NAPRZÓD Janów Katowice – GKS Tychy
66. SMS PZHL U20 Katowice – COMARCH Cracovia

17 października 2017 – Wtorek (9 kolejka)
53. *MH AUTOMATYKA Gdańsk – COMARCH Cracovia
* Mecz przełożony z dnia 8 października 2017 r. – udział COMARCH Cracovii w Hokejowej Lidze Mistrzów (mecz: IFH Helsinki – COMARCH Cracovia w dniu: 10 października 2017 r.)

2. Runda – sezon zasadniczy

20 października 2017 – Piątek (12 kolejka)
67. COMARCH Cracovia – Pauza
68. *SMS PZHL U20 Katowice – GKS Tychy
69. NAPRZÓD Janów Katowice – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
70. MH AUTOMATYKA Gdańsk – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
71. TAURON KH GKS Katowice – PGE ORLIK Opole
72. KS UNIA Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie*
Mecz przełożony na dzień 3 października 2017 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego.

22 października 2017 – Niedziela (13 kolejka)
73. KS UNIA Oświęcim – Pauza
74. JKH GKS Jastrzębie – TAURON KH GKS Katowice
75. PGE ORLIK Opole – MH AUTOMATYKA Gdańsk
76. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – NAPRZÓD Janów Katowice
77. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – SMS PZHL U20 Katowice
78. *GKS Tychy – COMARCH Cracovia
* Mecz przełożony na dzień 25 października 2017 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego.

25 października 2017 – Środa (13 kolejka)
78. * GKS Tychy – COMARCH Cracovia
* Mecz przełożony z dnia 22 października 2017 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu Kontynentalnego.

27 października 2017 – Piątek (14 kolejka)
79. GKS Tychy – Pauza
80. COMARCH Cracovia – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
81. SMS PZHL U20 Katowice – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
82. NAPRZÓD Janów Katowice – PGE ORLIK Opole
83. MH AUTOMATYKA Gdańsk – JKH GKS Jastrzębie
84. TAURON KH GKS Katowice – KS UNIA Oświęcim

29 października 2017 – Niedziela (15 kolejka)
85. TAURON KH GKS Katowice – Pauza
86. KS UNIA Oświęcim – MH AUTOMATYKA Gdańsk
87. JKH GKS Jastrzębie – NAPRZÓD Janów Katowice
88. PGE ORLIK Opole – SMS PZHL U20 Katowice
89. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – COMARCH Cracovia
90. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – GKS Tychy

31 października 2017 – Wtorek (16 kolejka)
91. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – Pauza
92. GKS Tychy – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
93. COMARCH Cracovia – PGE ORLIK Opole
94. SMS PZHL U20 Katowice – JKH GKS Jastrzębie
95. NAPRZÓD Janów Katowice – KS UNIA Oświęcim
96. MH AUTOMATYKA Gdańsk – TAURON KH GKS Katowice

3 listopada 2017 – Piątek (17 kolejka)
97. MH AUTOMATYKA Gdańsk – Pauza
98. TAURON KH GKS Katowice – NAPRZÓD Janów Katowice
99. KS UNIA Oświęcim – SMS PZHL U20 Katowice
100. JKH GKS Jastrzębie – COMARCH Cracovia
101. PGE ORLIK Opole – GKS Tychy
102. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

5 listopada 2017 – Niedziela (18 kolejka)
103. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – Pauza
104. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – PGE ORLIK Opole
105. GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie
106. COMARCH Cracovia – KS UNIA Oświęcim
107. SMS PZHL U20 Katowice – TAURON KH GKS Katowice
108. NAPRZÓD Janów Katowice – MH AUTOMATYKA Gdańsk

17 listopada 2017 – Piątek (19 kolejka)
109. NAPRZÓD Janów Katowice – Pauza
110. MH AUTOMATYKA Gdańsk – SMS PZHL U20 Katowice
111. TAURON KH GKS Katowice – COMARCH Cracovia
112. *KS UNIA Oświęcim – GKS Tychy
113. JKH GKS Jastrzębie – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
114. PGE ORLIK Opole – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
* Mecz przełożony na dzień 22 listopada 2017 r. – w przypadku udziału GKS Tychy w III rundzie Pucharu Kontynentalnego.

19 listopada 2017 – Niedziela (20 kolejka)
115. PGE ORLIK Opole – Pauza
116. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie
117. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – KS UNIA Oświęcim
118. *GKS Tychy – TAURON KH GKS Katowice
119. COMARCH Cracovia – MH AUTOMATYKA Gdańsk
120. SMS PZHL U20 Katowice – NAPRZÓD Janów Katowice
* Mecz przełożony na dzień 28 listopada 2017 r. – w przypadku udziału GKS Tychy w III rundzie Pucharu Kontynentalnego.

22 listopada 2017 – Środa (19 kolejka)
112. *KS UNIA Oświęcim – GKS Tychy
* Mecz przełożony z dnia 17 listopada 2017 r. – w przypadku udziału GKS Tychy w III rundzie Pucharu Kontynentalnego.

24 listopada 2017 – Piątek (21 kolejka)
121. SMS PZHL U20 Katowice – Pauza
122. NAPRZÓD Janów Katowice – COMARCH Cracovia
123. MH AUTOMATYKA Gdańsk – GKS Tychy
124. TAURON KH GKS Katowice – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
125. KS UNIA Oświęcim – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
126. JKH GKS Jastrzębie – PGE ORLIK Opole

26 listopada 2017 – Niedziela (22 kolejka)
127. JKH GKS Jastrzębie – Pauza
128. PGE ORLIK Opole – KS UNIA Oświęcim
129. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – TAURON KH GKS Katowice
130. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – MH AUTOMATYKA Gdańsk
131. GKS Tychy – NAPRZÓD Janów Katowice
132. COMARCH Cracovia – SMS PZHL U20 Katowice

28 listopada 2017 – Wtorek (20 kolejka)
118. *GKS Tychy – TAURON KH GKS Katowice
* Mecz przełożony z dnia 19 listopada 2017 r. – w przypadku udziału GKS Tychy w III rundzie Pucharu Kontynentalnego.

3. Runda – sezon zasadniczy

1 grudnia 2017 – Piątek (23 kolejka)
133. COMARCH Cracovia – NAPRZÓD Janów Katowice
134. GKS Tychy – MH AUTOMATYKA Gdańsk
135. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – TAURON KH GKS Katowice
136. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – KS UNIA Oświęcim
137. PGE ORLIK Opole – JKH GKS Jastrzębie

3 grudnia 2017 – Niedziela (24 kolejka)
138. NAPRZÓD Janów Katowice – JKH GKS Jastrzębie
139. KS UNIA Oświęcim – PGE ORLIK Opole
140. TAURON KH GKS Katowice – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
141. MH AUTOMATYKA Gdańsk – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
142. COMARCH Cracovia – GKS Tychy

5 grudnia 2017 – Wtorek (25 kolejka)
143. GKS Tychy – NAPRZÓD Janów Katowice
144. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – COMARCH Cracovia
145. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – MH AUTOMATYKA Gdańsk
146. PGE ORLIK Opole – TAURON KH GKS Katowice
147. JKH GKS Jastrzębie – KS UNIA Oświęcim

19 grudnia 2017 – Wtorek (26 kolejka)
148. NAPRZÓD Janów Katowice – KS UNIA Oświęcim
149. TAURON KH GKS Katowice – JKH GKS Jastrzębie
150. MH AUTOMATYKA Gdańsk – PGE ORLIK Opole
151. COMARCH Cracovia – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
152. GKS Tychy – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

22 grudnia 2017 – Piątek (27 kolejka)
153. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – NAPRZÓD Janów Katowice
154. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – GKS Tychy
155. PGE ORLIK Opole – COMARCH Cracovia
156. JKH GKS Jastrzębie – MH AUTOMATYKA Gdańsk
157. KS UNIA Oświęcim – TAURON KH GKS Katowice

5 stycznia 2018 – Piątek (28 kolejka)
158. NAPRZÓD Janów Katowice – TAURON KH GKS Katowice
159. MH AUTOMATYKA Gdańsk – KS UNIA Oświęcim
160. COMARCH Cracovia – JKH GKS Jastrzębie
161. GKS Tychy – PGE ORLIK Opole
162. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

7 stycznia 2018 – Niedziela (29 kolejka)
163. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – NAPRZÓD Janów Katowice
164. PGE ORLIK Opole – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
165. JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy
166. KS UNIA Oświęcim – COMARCH Cracovia
167. TAURON KH GKS Katowice – MH AUTOMATYKA Gdańsk

12 stycznia 2018 – Piątek (30 kolejka)
168. MUKS NAPRZÓD Janów – MH AUTOMATYKA Gdańsk
169. COMARCH Cracovia – TAURON KH GKS Katowice
170. *GKS Tychy – KS UNIA Oświęcim
171. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – JKH GKS Jastrzębie
172. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – PGE ORLIK Opole
* Mecz przełożony na dzień 17 stycznia 2018 r. – w przypadku udziału GKS Tychy w IV rundzie Pucharu Kontynentalnego.

14 stycznia 2018 – Niedziela (31 kolejka)
173. PGE ORLIK Opole – MUKS NAPRZÓD Janów
174. JKH GKS Jastrzębie – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
175. KS UNIA Oświęcim – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
176. *TAURON KH GKS Katowice – GKS Tychy
177. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – COMARCH Cracovia
* Mecz przełożony na dzień 23 stycznia 2018 r. – w przypadku udziału GKS Tychy w IV rundzie Pucharu Kontynentalnego.

17 stycznia 2018 – Środa (30 kolejka)
170. *GKS Tychy – KS UNIA Oświęcim
* Mecz przełożony z dnia 12 stycznia 2018 r. – w przypadku udziału GKS Tychy w IV rundzie Pucharu Kontynentalnego.

4. Runda – sezon zasadniczy

19 stycznia 2018 – Piątek (32 kolejka)
178. NAPRZÓD Janów Katowice – COMARCH Cracovia
179. MH AUTOMATYKA Gdańsk – GKS Tychy
180. TAURON KH GKS Katowice – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
181. KS UNIA Oświęcim – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
182. JKH GKS Jastrzębie – PGE ORLIK Opole

21 stycznia 2018 – Niedziela (33 kolejka)
183. JKH GKS Jastrzębie – NAPRZÓD Janów Katowice
184. PGE ORLIK Opole – KS UNIA Oświęcim
185. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – TAURON KH GKS Katowice
186. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – MH AUTOMATYKA Gdańsk
187. GKS Tychy – COMARCH Cracovia

23 stycznia 2018 – Wtorek (30 kolejka)
176. * TAURON KH GKS Katowice – GKS Tychy
* Mecz przełożony z dnia 14 stycznia 2018 r. – w przypadku udziału GKS Tychy w IV rundzie Pucharu Kontynentalnego.

26 stycznia 2018 – Piątek (34 kolejka)
188. NAPRZÓD Janów Katowice – GKS Tychy
189. COMARCH Cracovia – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
190. MH AUTOMATYKA Gdańsk – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
191. TAURON KH GKS Katowice – PGE ORLIK Opole
192. KS UNIA Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie

28 stycznia 2018 – Niedziela (35 kolejka)
193. KS UNIA Oświęcim – NAPRZÓD Janów Katowice
194. JKH GKS Jastrzębie – TAURON KH GKS Katowice
195. PGE ORLIK Opole – MH AUTOMATYKA Gdańsk
196. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – COMARCH Cracovia
197. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – GKS Tychy

30 stycznia 2018 – Wtorek (36 kolejka)
198. NAPRZÓD Janów Katowice – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
199. GKS Tychy – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
200. COMARCH Cracovia – PGE ORLIK Opole
201. MH AUTOMATYKA Gdańsk – JKH GKS Jastrzębie
202. TAURON KH GKS Katowice – KS UNIA Oświęcim

2 lutego 2018 – Piątek (37 kolejka)
203. TAURON KH GKS Katowice – NAPRZÓD Janów Katowice
204. KS UNIA Oświęcim – MH AUTOMATYKA Gdańsk
205. JKH GKS Jastrzębie – COMARCH Cracovia
206. PGE ORLIK Opole – GKS Tychy
207. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

4 lutego 2018 – Niedziela (38 kolejka)
208. NAPRZÓD Janów Katowice – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
209. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – PGE ORLIK Opole
210. GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie
211. COMARCH Cracovia – KS UNIA Oświęcim
212. MH AUTOMATYKA Gdańsk – TAURON KH GKS Katowice

9 lutego 2018 – Piątek (39 kolejka)
213. MH AUTOMATYKA Gdańsk – NAPRZÓD Janów Katowice
214. TAURON KH GKS Katowice – COMARCH Cracovia
215. KS UNIA Oświęcim – GKS Tychy
216. JKH GKS Jastrzębie – TMH TEMPISH POLONIA Bytom
217. PGE ORLIK Opole – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

11 lutego 2018 – Niedziela (40 kolejka)
218. NAPRZÓD Janów Katowice – PGE ORLIK Opole
219. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie
220. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – KS UNIA Oświęcim
221. GKS Tychy – TAURON KH GKS Katowice
222. COMARCH Cracovia – MH AUTOMATYKA Gdańsk

Faza finałowa

Terminy PRE PLAY OFF Luty 2018

Runda Pre eliminacyjna (7 – 10, 8 – 9)
• 18 lutego 2018 (Niedziela) – dom (gospodarz: 7, 8)
• 20 lutego 2018 (Wtorek) – wyjazd (gospodarz: 9, 10)
• 22 lutego 2018 (Czwartek) – dom (gospodarz: 7, 8)
Zwycięzcy PRE PLAY OFF (gra do dwóch zwycięstw), grają w fazie finałowej PLAY OFF,
Przegrani w PRE PLAY OFF, grają do czterech zwycięstw – o utrzymanie w PHL,

Faza finałowa

Terminy PLAY OFF Luty/Marzec/Kwiecień 2018

I Runda (Ćwierćfinał: 1 – 8, 2 – 7, 3 – 6, 4 – 5)

• 24 lutego 2018 (Sobota) – dom (gospodarz: 1, 2, 3, 4)
• 25 lutego 2018 (Niedziela) – dom (gospodarz: 1, 2, 3, 4)
• 28 lutego 2018 (Środa) – wyjazd (gospodarz: 5, 6, 7, 8)
• 1 marca 2018 (Czwartek) – wyjazd (gospodarz: 5, 6, 7, 8)
• 4 marca 2018 (Niedziela) – dom (gospodarz: 1, 2, 3, 4)
• 6 marca 2018 (Wtorek) – wyjazd (gospodarz: 5, 6, 7, 8)
• 8 marca 2018 (Czwartek) – dom (gospodarz: 1, 2, 3, 4)

II Runda (Półfinał: 1 – najniższy w tabeli, 2 – wyższy w tabeli)

1 – najniższy w tabeli
• 10 marca 2018 (Sobota) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
• 11 marca 2018 (Niedziela) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
• 14 marca 2018 (Środa) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
• 15 marca 2018 (Czwartek) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
• 18 marca 2018 (Niedziela) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
• 20 marca 2018 (Wtorek) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
• 22 marca 2018 (Czwartek) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)

2 – najniższy w tabeli
• 11 marca 2018 (Niedziela) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
• 12 marca 2018 (Poniedziałek) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
• 15 marca 2018 (Czwartek) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
• 16 marca 2018 (Piątek) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
• 19 marca 2018 (Poniedziałek) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
• 21 marca 2018 (Środa) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
• 23 marca 2018 (Piątek) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)

III Runda (Finał: zwycięscy półfinałów)

• 25 marca 2018 (Niedziela) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
• 26 marca 2018 (Poniedziałek) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
• 29 marca 2018 (Czwartek) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
• 31 marca 2018 (Sobota) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
• 2 kwietnia 2018 (Poniedziałek) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
• 4 kwietnia 2018 (Środa) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
• 6 kwietnia 2017 (Piątek) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)

III Runda (Brązowy medal: przegrani w półfinałach)

• 25 marca 2018 (Niedziela) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)
• 27 marca 2018 (Wtorek) – wyjazd (gospodarz: niższy w tabeli)
• 29 marca 2018 (Czwartek) – dom (gospodarz: wyższy w tabeli)

Faza meczów o utrzymanie się w PHL

Terminy PLAY OUT Marzec 2018
– Uczestniczą zespoły, które przegrały rywalizację w PRE PLAY OFF,
– Grają do czterech zwycięstw w terminach:
• 3 marca 2018 (Sobota) – dom (gospodarz: zespół wyższy w tabeli po sezonie zasadniczym)
• 4 marca 2018 (Niedziela) – dom (gospodarz: zespół wyższy w tabeli po sezonie zasadniczym)
• 10 marca 2018 (Sobota) – wyjazd (gospodarz: zespół niższy w tabeli po sezonie zasadniczym)
• 11 marca 2018 (Niedziela) – wyjazd (gospodarz: zespół niższy w tabeli po sezonie zasadniczym)
• 16 marca 2018 (Piątek) – dom (gospodarz: zespół wyższy w tabeli po sezonie zasadniczym)
• 18 marca 2018 (Niedziela) – wyjazd (gospodarz: zespół niższy w tabeli po sezonie zasadniczym)
• 20 marca 2018 (Wtorek) – dom (gospodarz: zespół wyższy w tabeli po sezonie zasadniczym).

WIĘCEJ INFORMACJI O GKS TYCHY

Hokej – GKS Tychy

 

Facebook Komentarz

Przeczytaj też