W Świątecznym Meczu Charytatywnym zebrano 4202 zł [foto]Wiadomości

W Świątecznym Meczu Charytatywnym zebrano 4202 zł [foto]

Dzisiaj na tyskiej Hali Sportowej odbył się I Świąteczny Mecz Charytatywny. Mecz futsalu rozegrali Samorządowcy Miasta Tychy kontra Sportowcy z udziałem Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki. Fundacja Dziecięcy Kolorowy Świat Marzeń, dla której były zbierane środki, została zasilona kwotą 4202,26 zł, z czego 3000 zł przekazało Stowarzyszenie Tychy Naszą Małą Ojczyzną.

Mecz zakończył się co prawda remisem 13:13, jednak większość bramek dla tyskich samorządowców zdobyły …dzieci ze szkółki piłkarskiej „Siódemka”, które wspomogły drużynę „białych” w drugiej połowie spotkania. W przerwie meczu zgromadzonym widzom zaprezentowali się tancerze ze Studio tańca Tito.

Samorządowcy – Sportowcy 13:13

Bramki: Gołosz – Sitko, Tauliczek (3), Ławreszuk, Bartusiak (2), Bańka, Szachnitowski (4), Rzepa,

Samorządowcy: Jakub Chełstowski (kapitan), Marek Gołosz, Paweł Białoń, Ryszard Morcinek, Krzysztof Waszek, Paweł Porszke, Sebastian Szut, Grzegorz Kołodziejczyk, Andrzej Kściuczyk, Dariusz Strugała, Damian Łatka.
Sportowcy: Witold Bańka (kapitan), Zbigniew Modrzik, Jacek Rzepa, Rafał Kryla „Tito”, Damian Tauliczek, Marcin Ławreszuk, Bartłomiej Sitko, Patryk Szachnitowski, Rafał Bartusiak, Bartosz Janczarek.

Więcej zdjęć w galerii: I Świąteczny Mecz Charytatywny [galeria]