REKLAMA
Wybory do Parlamentu Europejskiego:  Sprawdź gdzie zagłosowaćWiadomości

Wybory do Parlamentu Europejskiego: Sprawdź gdzie zagłosować

REKLAMA

Sprawdź, gdzie znajduje się Twój lokal wyborczy. Przedstawiamy podział miasta Tychy na stałe obwody głosowania, ich numery, granice oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja 2019. Lokale będą otwarte w godzinach od 7:00 do 21:00.

Numer obwodu 1
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: II Liceum Ogólnokształcące, ul. Cypriana Norwida 40
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Albatrosów, Bażancia, Bociania, Czyżyków, Derkaczy, Drozdów, Gilów, Jaskółcza, Jastrzębia, Kolibrów, Kormoranów, Kosów, Krucza, Łabędzia, Mąkołowska, Objazdowa, Orla, Pawia, Przepiórek, Sikorek, Skowronków, Sowia, Strusia, Szczygla, Szpakowa, Wronia, Zimorodków, Ziębia, Zielone Wzgórze

Numer obwodu 2
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 1, Plac Wolności 4
Granice obwodu: Damrota, Dołowa, Flamingów, Gołębia, Krótka, Księdza Profesora Franciszka Blachnickiego, Kukułcza, Marii Konopnickiej, Mikołowska nr parzyste do 116 i nr nieparzyste do 83, Cypriana Norwida, Nowokościelna, Piwna, Plac Wolności, Powstańców, Prześwit, Skośna, Słowicza, Sokola, Solna, Studzienna, Jana Wieczorka, Źródlana, Żurawia.

Numer obwodu 3
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 1, Plac Wolności 4
Granice obwodu: Akacjowa, Boczna, Jaworowa, Kasztanowa, Katowicka nr parzyste do 14 i nr nieparzyste do 9, Kościuszki, Księdza Jana Kapicy, Księdza Kardynała Augusta Hlonda, Karola Miarki, Piwowarów, Polna, Rynek, Sadowa, Sienkiewicza, Starokościelna, Stroma, Wschodnia, Zakątek.

Numer obwodu 4
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Katowicka 102
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Agrestowa, Astrów, Boya Żeleńskiego, Bzów, Cyprysowa, Czułowska, Fiołków, Gruszowa, Irysów, Jabłoni, Jaśminów, Jesionowa, Klonowa, Konwalii, Kwiatów, Magnolii, Mahoniowa, Maków, Morelowa, Narcyzów, Palmowa, Piaskowa, Plac Krystyny Ryguły, Różana, Słoneczników, Szafirków, Szarotek, Śląska, Śliwowa, Świerkowa, Tulipanów, Zawilców, Zielona, Żarnowiecka.

Numer obwodu 5
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Katowicka 102
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Brzoskwiniowa, Cisów, Cytrynowa, Czarna z wyjątkiem nr parzystych od 42 do 62, Grabowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jodłowa, Kalinowa, Katowicka nr parzyste od 20 i nr nieparzyste od 47, Leszczynowa, Lipowa, Modrzewiowa, Orzechowa, Oświęcimska 25, Pod Lasem nr parzyste do 64 i nr nieparzyste do 11, Pomarańczy, Topolowa, Wiązowa, Wiosenna, Zwierzyniecka nr parzyste do 72 i nr nieparzyste do 79.

Numer obwodu 6
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Wojska Polskiego 10
Granice obwodu: Arkadowa, Generała Andersa.

Numer obwodu 7
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Wojska Polskiego 10
Granice obwodu: Adama Asnyka, Dworcowa, Plac Świętej Anny, Wojska Polskiego.

Numer obwodu 8
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła podstawowa Nr 14, ul. Brzozowa 24
Granice obwodu: Arctowskiego, Barbary, Beethovena, Biskupa Burschego, Bronisławy, Brzozowa, Budowlanych nr parzyste od 96 i nr nieparzyste od 95, Glińczańska.

Numer obwodu 9
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Miejskie Centrum Kultury, ul. Bohaterów Warszawy 26
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Bohaterów Warszawy, Braterska, Stefana Batorego.

Numer obwodu 10
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Przedszkole Nr 11, ul. Bukowa 29
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Aleja Bielska nr parzyste do 46 i nr nieparzyste do 57, Biblioteczna, Bukowa, Ojca Innocentego Bocheńskiego, Plac Baczyńskiego.

Numer obwodu 11
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Begonii 5
Granice obwodu: Budowlanych nr parzyste do 94 i nr nieparzyste do 83, Generała Józefa Bema, Ogrodowa, Słoneczna.

Numer obwodu 12
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Begonii 5
Granice obwodu: Bacha, Bałuckiego, Jana Barona, Begonii, Brzechwy, Kochanowskiego, Pasaż Europejski, Plac Grażyny Bacewicz.

Numer obwodu 13
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Cmentarna 54
Granice obwodu: Bławatków, Bratków, Chabrów, Cmentarna, Czarna nr parzyste od 42 do 62, Dziewanny, Dzwonkowa, Goździków nr parzyste do 22 i nr nieparzyste do 45, Jaskrów, Kaczeniec, Krokusów, Lawendowa, Marzanny, Niezapominajek, Ostróżki, Oświęcimska nr 52 i nr nieparzyste od 45 do 101, Paproci, Pod Lasem nr parzyste od 66, Skotnica, Stokrotek, Za Drogą, Zwierzyniecka nr parzyste od 74 i nr nieparzyste od 89.

Numer obwodu 14
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4, Pogodna 37
Granice obwodu: Bursztynowa, Cynamonowa, Długa, Goździków nr parzyste od 30 i nr nieparzyste od 49, Jakuba, Jana, Jaroszowicka, Koralowa, Kościelna, Krzywa, Księdza Leona Szkatuły, J. Ligonia, Łączna, Miła, Miodowa, Mysłowicka, Pasterska, Pogodna, Poprzeczna, Promienna, Rubinowa, Rymarska, Samochodowa, Spokojna, Sportowa, Szmaragdowa, Ułańska, Wspólna, Zimowa.

Numer obwodu 15
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4, Pogodna 37
Granice obwodu: Cielmicka 4 i 6, Dworska, Fabryczna, Główna, Kowalska, Lokalna, Metalowa, Nad Potokiem, Nowowiejska, Oświęcimska nr parzyste od 60 i nr nieparzyste od 121, Przejazdowa, Przemysłowa nr parzyste od 42 i nr nieparzyste od 21, Rolnicza, Serdeczna, Składowa, Stolarska, Świerczyniecka, Towarowa, Turyńska, Urbanowicka, Żniwna.

Numer obwodu 16
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Zespół Szkół Nr 5, ul. Edukacji 11
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Baziowa, Jana Brzozy, Edukacji nr parzyste do 68 i nr nieparzyste do 15, Stefana Grota Roweckiego nr parzyste do 34 i nr nieparzyste do 51.

Numer obwodu 17
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: I Liceum Ogólnokształcące, ul. Janusza Korczaka 6
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Alberta Einsteina, Elfów nr parzyste od 30 i nr nieparzyste od 29, Józefa Elsnera, Ewerysta Estkowskiego, Janusza Korczaka, Mała Aleja Róż, Spacerowa, Trzy Stawy.

Numer obwodu 18
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Zespół Szkół Nr 1, ul. Filaretów 27
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Filaretów, Filomatów, Fredry, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Olchowa, Rybna, Hanny i Kazimierza Wejchertów, Wędkarska.

Numer obwodu 19
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Zespół Szkół Nr 2, ul. Elfów 9
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Aleja Niepodległości nr parzyste do 60 i nr nieparzyste do 35, Tomasza Edisona, Juliana Ejsmonda, Elfów nr nieparzyste do 21 i nr parzyste do 26, Estetyczna.

Numer obwodu 20
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 13, al. Niepodległości 108
Granice obwodu: Aleja Niepodległości nr parzyste od 68 do 110 i nr nieparzyste od 39 do 53, K. Darwina.

Numer obwodu 21
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 13, al. Niepodległości 108
Granice obwodu: Dębowa.

Numer obwodu 22
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Przedszkole Nr 22, ul. Henryka Dąbrowskiego 85
Granice obwodu: Henryka Dąbrowskiego.

Numer obwodu 23
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Przedszkole Nr 19, al. Niepodległości 154
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Aleja Niepodległości nr parzyste od 114 do 190 i nr nieparzyste od 55 do 87.

Numer obwodu 24
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Zespół Szkół Specjalnych Nr 8, ul. Edukacji 21
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Edukacji nr parzyste od 74 i nr nieparzyste od 21, Grzegorza Fitelberga.

Numer obwodu 25
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 19, al. Niepodległości 190
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Aleja Niepodległości nr parzyste od 194, Kardynała Stefana Wyszyńskiegpo.

Numer obwodu 26
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Generała Ch. De Gaulle’a 18
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Generała Ch. De Gaulle’a, Grunwaldzka.

Numer obwodu 27
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Przedszkole Nr 5, ul. Elizy Orzeszkowej 56
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Aleja Marszałka Piłsudskiego nr nieparzyste od 67 do 75, Armii Krajowej nr parzyste do 16 i nr nieparzyste do 11.

Numer obwodu 28
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Przedszkole Nr 3, ul. Paprocańska 156
Granice obwodu: Bajkowa, Gostyńska, Stefana Jaracza, Na Grobli z wyjątkiem nr 2 i 4, Paprocańska, Kazimierza Przerwy-Tetmajera nr nieparzyste.

Numer obwodu 29
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Przedszkole Nr 3, ul. Paprocańska 156
Granice obwodu: Poziomkowa, Przemysłowa nr parzyste do 40 i nr nieparzyste do 19.

Numer obwodu 30
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Przedszkole Nr 3, ul. Paprocańska 156
Granice obwodu: Aleja Marszałka Piłsudskiego nr parzyste od 88 i nr nieparzyste od 115, Jakuba Jasińskiego, Jasna, Jemiołowa, Jesienna, Jadwigi Jędrzejowskiej, Henryka Jordana, Junaków, Jurajska, Jutrzenki, Nad Jeziorem, Okrężna, Plac Filipa Nowary, Prosta, Rybitwy, Rzeczna, Św. Józefa, Władysława Jagiełły.

Numer obwodu 31
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Lwa Tołstoja 1
Granice obwodu: Aleja Bielska nr od 135, za wyjątkiem nr 201 i 203, Armii Krajowej nr nieparzyste od 27 do 83, Księdza Tischnera, Na Grobli 2 i 4, Kazimierza Przerwy-Tetmajera nr parzyste, Turkusowa.

Numer obwodu 32
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Lwa Tołstoja 1
Granice obwodu: Aleja Marszałka Piłsudskiego nr parzyste od 28 do 76

Numer obwodu 33
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Lwa Tołstoja 1
Granice obwodu: Lwa Tołstoja

Numer obwodu 34
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Przedszkole Nr 17, ul. Lwa Tołstoja 5
Granice obwodu: Armii Krajowej nr parzyste od 76 i nr nieparzyste od 95, Henryka Wieniawskiego.

Numer obwodu 35
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Przedszkole Nr 17, ul. Lwa Tołstoja 5
Granice obwodu: Dymarek, Hutnicza, Władysława Sikorskiego nr parzyste od 60 do 68 B, Wincentego Witosa.

Numer obwodu 36
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Alfonsa Zgrzebnioka 45
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Plac Ziętka, Jana Targiela nr parzyste do 74 i nr nieparzyste do 79, Gabrieli Zapolskiej, Alfonsa Zgrzebnioka, Złota, Zygmunta.

Numer obwodu 37
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Alfonsa Zgrzebnioka 45
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Rudolfa Zaręby, Aleksandra Zelwerowicza.

Numer obwodu 38
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 40, ul. Alfonsa Zgrzebnioka 45
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Parkowa, Plac Zbawiciela, Władysława Sikorskiego z wyjątkiem nr parzystych od 60 do 68 B, Zacisze, Zbożowa, Ziemiańska, Stanisława Żółkiewskiego.

Numer obwodu 39
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Jedności 51
Granice obwodu: Barwna, Bieruńska, Cielmicka z wyjątkiem nr 4 i 6, Gajowa, Górna, Jankowicka, Jedności, Księdza Karola Szojdy, Leśników, Łęgowa, Mała, Na Wzgórzu, Nadrzeczna, Podgórna, Strefowa, Strzelecka, Targiela nr parzyste od 76 i nr nieparzyste od 81, Ziołowa.

Numer obwodu 40
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Stefana Czarnieckiego 22
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Aleja Bielska nr parzyste od 54 do 82, Cicha, Cienista, Stefana Czarnieckiego, Czereśniowa, Plac Stefana Czarnieckiego.

Numer obwodu 41
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. M. Curie-Skłodowskiej 4
Granice obwodu: Cyganerii, Antoniego Czechowa, Stefana Grota-Roweckiego nr parzyste od 42 i nr nieparzyste od 53

Numer obwodu 42
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. M. Curie-Skłodowskiej 4
Granice obwodu: Aleja Bielska nr nieparzyste od 69 do 101, Ciasna, M. Curie-Skłodowskiej, Czysta, Plac M. Curie-Skłodowskiej.

Numer obwodu 43
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Przedszkole Nr 29, ul. Majora Hubala 7
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Młodzieżowa, Moniuszki, Morcinka, Mozarta

Numer obwodu 44
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Przedszkole Nr 26, ul. Młodzieżowa 5
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Romana Dmowskiego nr parzyste do 24 i nr nieparzyste do 23

Numer obwodu 45
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 35, al. Marszałka Piłsudskiego 21
Granice obwodu: Aleja Jana Pawła II, Elizy Orzeszkowej

Numer obwodu 46
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 35, al. Marszałka Piłsudskiego 21
Granice obwodu: Aleja Marszałka Piłsudskiego nr parzyste do 20 i nr nieparzyste do 65D.

Numer obwodu 47
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Przedszkole Niepubliczne, ul. Zofii Nałkowskiej 6
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Zofii Nałkowskiej

Numer obwodu 48
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Zespół Szkół Nr 6, al. Marszałka Piłsudskiego 10
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Romana Dmowskiego nr parzyste od 94 i nr nieparzyste od 27, Uczniowska.

Numer obwodu 49
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Zespół Szkół Nr 6, al. Marszałka Piłsudskiego 10
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Kornela Ujejskiego, Ustronna.

Numer obwodu 50
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Feliksa Konecznego 1
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Konfederatów Barskich, Melchiora Kubicy.

Numer obwodu 51
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 37, ul. Feliksa Konecznego 1
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Feliksa Konecznego, Karola Kurpińskiego, Plac Korfantego, Ludomira Różyckiego.

Numer obwodu 52
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Przedszkole Nr 1, ul. Myśliwska 102
Granice obwodu: Księdza Prałata Eugeniusza Świerzego, Legionów Polskich, Stanisława Lencewicza.

Numer obwodu 53
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Borowa 123
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Aleja Bielska nr 201 i 203, Ireny Sendlerowej, Kolejowa, Myśliwska, Nowa, Św. Elżbiety, Wisławy Szymborskiej, Zgody, Żarowska, Żorska.

Numer obwodu 54
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Borowa 123
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Jaśkowicka, Macieja Rataja, Mikołaja Reja, Henryka Rodakowskiego.

Numer obwodu 55
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Borowa 123
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Władysława Reymonta

Numer obwodu 56
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Borowa 123
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Borowa, Chałupnicza, Harcerska nr parzyste od 60 i nr nieparzyste od 51, Ks. Stanisława Radziejewskiego, Nizinna, Regionalna, Rękodzielnicza, Walentego Roździeńskiego, Runowa, Lucjana Rydla, Skalna, Stoczniowców 70, Sublańska, Szuwarków, Zagrodowa, Zrębowa.

Numer obwodu 57
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 22, ul. Harcerska 25
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Dunikowskiego, Zdzisława Hierowskiego z wyjątkiem nr parzystych do 12, Rolna.

Numer obwodu 58
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 22, ul. Harcerska 25
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Harcerska nr parzyste do 58 i nr nieparzyste do 49, Hetmańska, Owczarska, Żwakowska nr parzyste od 20 i nr nieparzyste od 17.

Numer obwodu 59
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 22, ul. Harcerska 25
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Grzybowa, Władysława Hańczy, Husarii Polskiej, Jagodowa, Jeżynowa, Malinowa, Mostowa, Rodzeństwa Krzyżowskich, Stawowa, Wodna.

Numer obwodu 60
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 22, ul. Harcerska 25
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Honoraty nr parzyste do 54 i nr nieparzyste do 53.

Numer obwodu 61
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Zespół Szkół Nr 4, al. Bielska 100
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Aleja Bielska nr parzyste od 90 do 110, Zdzisława Hierowskiego nr parzyste do 12, Mikołaja Kopernika nr parzyste do 28 i nr nieparzyste do 21, Plac Konstytucji 3 – go Maja, Żwakowska nr parzyste do 18 i nr nieparzyste do 15.

Numer obwodu 62
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Zespół Szkół Nr 4, al. Bielska 100
Lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych
Granice obwodu: Władysława Broniewskiego, Honoraty nr parzyste od 56 i nr nieparzyste od 55, Majora Hubala, Mikołaja Kopernika nr parzyste od 30.

Numer obwodu 63
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Leśna 66
Granice obwodu: Browarowa, Chłodnicza, Dojazdowa, Graniczna, Leśna, Łąkowa, Mikołowska nr parzyste od 122 i nr nieparzyste od 89, Młyńska, Murarska, Obywatelska, Podleska, Sosnowa, Szkolna, Wałowa, Wąska, Wesoła, Wiejska, Wierzbowa, Wilcza, Willowa, Wilkowyjska, Wiklinowa, Wiśniowa, Wrzosowa.

ODRĘBNE OBWODY GŁOSOWANIA

Numer obwodu 64
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Szpital Miejski, ul. Cicha 27, Tychy

Numer obwodu 65
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp.z o.o., ul. Edukacji 102, Tychy

Numer obwodu 66
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Dom Pomocy Społecznej Św. Anna, ul. Kopernika 6, Tychy

Numer obwodu 67
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Dom Opieki „Villa Bona”, ul. Oświęcimska 291, Tychy

Numer obwodu 68
Siedziba obwodowej komisji wyborczej: Dom Seniora „Stały Ląd”, ul. Katowicka 221, Tychy

Facebook Komentarz

Przeczytaj też