REKLAMA
Wybory Samorządowe 2018: Kandydaci do Sejmiku Województwa Śląskiego Wiadomości

Wybory Samorządowe 2018: Kandydaci do Sejmiku Województwa Śląskiego

REKLAMA

21 października poza prezydentem miasta i radnymi miejskimi będziemy wybierać również radnych Sejmiku Województwa Śląskiego. Radni wybierani będą w siedmiu okręgach, do obsadzenia jest 45 mandatów.

Tychy należą do OKRĘGU NR 2, który obejmuje też Katowice, Mysłowice oraz powiaty bieruńsko-lędziński i pszczyński. O wybór w naszym okręgu ubiegać się będzie 108 kandydatów z 15 list. Z okręgu nr 2 obsadzonych zostanie 6 miejsc w sejmiku.

Kandydaci na Radnych Sejmiku Województwa Śląskiego

 

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 RAK Wiesława Urszula (69 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
2 PIETRAS Jan Władysław (69 lat) miejsce zamieszkania: Częstochowa
3 WIŚNIEWSKA Anna Elżbieta (21 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
4 DZIEMBA Piotr Jan (38 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
5 RAUCH Wiesław (56 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
6 SZEWCZYK Urszula Barbara (44 lata) miejsce zamieszkania: Katowice
7 GERMAN Anna Maria (39 lat) miejsce zamieszkania: Szymocice

 

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BONIEWSKI Leszek Stanisław (63 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
2 GACKI Henryk Alojzy (66 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
3 NYCZ Henryk Ryszard (66 lat) miejsce zamieszkania: Bojszowy
4 SURY Katarzyna Maria (55 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
5 KUCZ Zbigniew Władysław (67 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
6 ZAREMBA-MAJCHER Katarzyna Agata (38 lat) miejsce zamieszkania: Mysłowice
7 KASZA Sylwia Antonina (50 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
8 MIERZWIŃSKI Grzegorz Ryszard (63 lat) miejsce zamieszkania: Mysłowice

 

Lista nr 3 – KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1 SMYKOWSKI Maciej Psych (39 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
2 JAWOREK Alina Joanna (41 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
3 MOKWA Martin (34 lata) miejsce zamieszkania: Wyry
4 KOLAWA Jaga Magdalena (48 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
5 WOJTASIEWICZ Aleksander Lech (36 lat) miejsce zamieszkania: Ruda Śląska
6 OTRĘBSKA Agata Zuzanna (39 lat) miejsce zamieszkania: Katowice

 

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 SŁAWEK Tadeusz Maria (71 lat) miejsce zamieszkania: Cisownica
2 GRAMATYKA Michał Sebastian (47 lat) miejsce zamieszkania: Tychy
3 BEDNARZ Alina Irena (60 lat) miejsce zamieszkania: Tychy
4 KOWALSKI Sławomir Stanisław (57 lat) miejsce zamieszkania: Piasek
5 KONIECZNY-SIMELA Dorota Ewa (45 lat) miejsce zamieszkania: Mysłowice
6 PIERZCHAŁA Elżbieta Apolonia (64 lata) miejsce zamieszkania: Tychy
7 PALKA Michał Antoni (37 lat) miejsce zamieszkania: Chełm Śląski
8 ROJEWSKA Bożena Adela (58 lat) miejsce zamieszkania: Katowice

 

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1 ZABOROWSKI Zbyszek (60 lat) miejsce zamieszkania: Mikołów
2 WALAT Celina Teresa (55 lat) miejsce zamieszkania: Mysłowice
3 KWIATEK Włodzimierz Roman (62 lata) miejsce zamieszkania: Tychy
4 SZKABRAT Teresa Zofia (76 lat) miejsce zamieszkania: Pszczyna
5 GORKI Włodzimierz Jerzy (66 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
6 SZUMAŃSKA Magdalena Malgorzata (26 lat) miejsce zamieszkania: Chełm Śląski
7 KROWIAK Andrzej (71 lat) miejsce zamieszkania: Tychy
8 NOSKOWSKI Zbigniew Henryk (66 lat) miejsce zamieszkania: Pszczyna

 

Lista nr 6 – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1 PALIŃSKA Izabela Maria (35 lat) miejsce zamieszkania: Jaworzno
2 PACER Ryszard Jan (56 lat) miejsce zamieszkania: Gliwice
3 OCZADŁY Patryk Bartłomiej (22 lata) miejsce zamieszkania: Tychy
4 WÓJCIK Sara Aleksandra (30 lat) miejsce zamieszkania: Tarnowskie Góry
5 KRASZYNA Leszek Aleksander (43 lata) miejsce zamieszkania: Zabrze

 

Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1 BERK Bartosz (27 lat) miejsce zamieszkania: Tychy
2 TUREK Mirela Grażyna (25 lat) miejsce zamieszkania: Mysłowice
3 NOWAKOWSKI Arkadiusz Wojciech (39 lat) miejsce zamieszkania: Pszczyna
4 ŻUROWSKA Margareta (42 lata) miejsce zamieszkania: Świętochłowice
5 JAWORSKI Rafał (44 lata) miejsce zamieszkania: Częstochowa

 

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
1 PALKA Tomasz Arkadiusz (40 lat) miejsce zamieszkania: Mysłowice
2 MIZERA ZALEJSKA Joanna Grażyna (46 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
3 JANAS Paweł Eugeniusz (37 lat) miejsce zamieszkania: Tychy
4 CZAJA Elżbieta Anna (38 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
5 ŁACHACZ Marcin Grzegorz (37 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
6 MIERZYŃSKA Ewa Joanna (59 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
7 ŻOŁĄDEK Andrzej Paweł (52 lata) miejsce zamieszkania: Lędziny
8 ZATORSKI Wojciech Tomasz (52 lata) miejsce zamieszkania: Pszczyna

 

Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1 BRZEZINA Tomasz Bogdan (43 lata) miejsce zamieszkania: Katowice
2 KRAJEWSKI Krzysztof Stanisław (42 lata) miejsce zamieszkania: Tychy
3 CZAPKOWICZ Adrianna Hanna (25 lat) miejsce zamieszkania: Tychy
4 NIEDOBA Tomasz Robert (23 lata) miejsce zamieszkania: Mysłowice
5 NAGEL Karol Jan (26 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
6 KAŁĘKA Dominika Klaudia (22 lat) miejsce zamieszkania: Bojszowy Nowe
7 TRUŚ Agata Karolina (22 lata) miejsce zamieszkania: Gliwice
8 JABLOŃSKI Kamil (20 lat) miejsce zamieszkania: Katowice

 

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CHEŁSTOWSKI Jakub Piotr (37 lat) miejsce zamieszkania: Tychy
2 CZARNYNOGA Piotr Franciszek (64 lata) miejsce zamieszkania: Bieruń Stary
3 WYDRA Przemysław Aleksander (39 lat) miejsce zamieszkania: Sosnowiec
4 GAŻA Grzegorz Krzysztof (46 lat) miejsce zamieszkania: Pszczyna
5 SEWIELSKA Urszula Maria (65 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
6 MRÓZ Róża Jadwiga (78 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
7 GROBEL Beata (33 lata) miejsce zamieszkania: Tychy
8 FEDOROWSKA Bogusława Wiesława (59 lat) miejsce zamieszkania: Katowice

 

Lista nr 11 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
1 ZADORA Stanisław (69 lat) miejsce zamieszkania: Zwardoń
2 ZDRACH Tomasz Jerzy (44 lata) miejsce zamieszkania: WISŁA
3 TRZASKA EWA Teresa (64 lata) miejsce zamieszkania: Jaworzno
4 MIROWSKA Anna Janina (29 lat) miejsce zamieszkania: Będzin
5 OLBORSKA Joanna Ewa (46 lat) miejsce zamieszkania: Sosnowiec

 

Lista nr 12 – KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1 KASIŃSKI Szczepan (48 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
2 HACAŚ Damian Michał (39 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
3 BULA Tomasz Bolesław (46 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
4 DĄBROWSKI Arkadiusz Stanisław (32 lata) miejsce zamieszkania: Katowice
5 KURZAWA Bernard Robert (40 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
6 KANDZIA Beata Anna (38 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
7 ZNOJEK Edyta Karolina (31 lat) miejsce zamieszkania: Będzin
8 LEPIARZ Magdalena Elżbieta (34 lata) miejsce zamieszkania: Tychy

 

Lista nr 13 – KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
1 MUSIOŁ Tomasz Wojciech (48 lat) miejsce zamieszkania: Zabrze Pawłów
2 MŁOCEK Mateusz Adam (23 lata) miejsce zamieszkania: Lędziny
3 RUTKA Marzena Marlena (43 lata) miejsce zamieszkania: Mikołów
4 ZBIJOWSKI Krzysztof Eugeniusz (41 lat) miejsce zamieszkania: Tychy
5 PIĄTEK Barbara Jadwiga (37 lat) miejsce zamieszkania: Lędziny
6 BARANOWSKI Krzysztof (43 lata) miejsce zamieszkania: Tychy
7 ZBIJOWSKA Agnieszka (45 lat) miejsce zamieszkania: Tychy
8 JANAS Izabela Aniela (32 lat) miejsce zamieszkania: Tarnowskie Góry

 

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
1 JELONEK Aleksandra Elżbieta (49 lat) miejsce zamieszkania: Chorzów
2 HANDERMANDER LEWICKA Małgorzata Anna (53 lata) miejsce zamieszkania: Katowice
3 BARA Jacek Witold (54 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
4 SOJKA Andrzej Antoni (68 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
5 KRZEMIŃSKI Włodzimierz Tomasz (62 lata) miejsce zamieszkania: Katowice
6 SKUBAŁA Bernard Leszek (54 lata) miejsce zamieszkania: Zabrze
7 DYRDA Karolina Elżbieta (28 lat) miejsce zamieszkania: Lędziny
8 JERCZYŃSKI Dariusz Marek (50 lat) miejsce zamieszkania: Katowice

 

Lista nr 15 – KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1 GORZELIK Jerzy Zdzisław (46 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
2 MYŚLIWIEC Małgorzata Anna (43 lata) miejsce zamieszkania: Chorzów
3 FICEK Bernadeta Agnieszka (67 lat) miejsce zamieszkania: Imielin
4 KAPICA Ewa Małgorzata (32 lata) miejsce zamieszkania: Pszczyna
5 GĄSIORCZYK Mariusz Tomasz (48 lat) miejsce zamieszkania: Mysłowice
6 BAINKA Marta Magdalena (24 lata) miejsce zamieszkania: Bieruń
7 MICHAŁEK Maksymilian Piotr (35 lat) miejsce zamieszkania: Katowice
8 SNACZKE Piotr Paweł (61 lat) miejsce zamieszkania: Katowice

 

Zobacz [gdzie głosować]

 

WYBORY PARLAMENTARNE 2019

Wybory do Sejmu i Senatu – Tychy

Facebook Komentarz

Przeczytaj też