REKLAMA
Akcja! S/F – Aukso4Kids w Mediatece

Akcja! S/F – Aukso4Kids w Mediatece

REKLAMA

Data/Czas: 23/03/2019 11:00 - 13:00
Lokalizacja: Mediateka


23 marca (sobota) o godz. 11:00, w Mediatece (al. Piłsudskiego 16, Tychy) odbędą się kolejne warsztaty adresowane do najmłodszych z cyklu Aukso4Kids – Akcja! S/F.

 

Lecimy w kosmos? Tak! To będzie bliskie spotkanie trzeciego stopnia. Naszym paliwem stanie się muzyka do filmów z gatunku science fiction czy fantastyki naukowej. Wystartujemy przy dźwiękach poematu symfonicznego Richarda Straussa „Tako rzecze Zaratustra”, polecimy w towarzystwie Star Wars, żeby spotkać się z E.T., Supermanem, Transformersami, Robocopem i sprawdzimy w Archiwum X czy Gremliny rozrabiają, a na końcu wrócimy do przyszłości. Wspólnie z muzykami AUKSO odwiedzimy odległe galaktyki. A czy wiecie że Pan Kleks też był w kosmosie? Był, był! Na koniec spróbujemy wspólnie udźwiękowić fragment filmu nie używając żadnych tradycyjnych instrumentów, bo kto z nas wie na czym gra się na Księżycu?

23.03.2019 | godz. 11:00
Akcja! S/F
Joanna Bronisławska aka Asi Mina – prowadzenie

Ceny biletów: 20 zł (dziecko + 1 opiekun).

Bilety na wydarzenia w ramach sezonu koncertowego AUKSO Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy są dostępne w punktach sprzedaży Ticketmaster na terenie całego kraju (w Tychach w sklepie Empik), w sklepie internetowym www.ticketmaster.pl oraz w Mediatece na godzinę przed koncertem (w przypadku dostępności miejsc).

 


Kategorie wydarzenia:

Wczytuję mapę...

Facebook Komentarz