REKLAMA
Andromedon V – Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych – Dzień 1

Andromedon V – Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych – Dzień 1

REKLAMA

Data/Czas: 12/09/2019 17:00 - 19:00
Lokalizacja: Gemini Park Tychy


12 września rusza V edycja ANDROMEDONU. Organizatorzy jak zwykle starali się przygotować przekrojowy program. Zaprosili teatry z programem familijnym, dla dzieci oraz dla koneserów teatralnej alternatywy.

Spektakle familijne zaprezentowane zostaną w plenerze na placu Baczyńskiego, na dziedzińcu Teatru Małego oraz w przestrzeniach udostępnionych przez Gemini Park Tychy.

Dzień 1 – 12 września (czwartek)

godz. 12.00 i godz. 17.00 – Gemini Park Tychy – Teatr Barnaby – Barnaby’s Puppet Theatre „Tymoteusz wśród ptaków”. Wstęp wolny.

„Tymoteusz wśród ptaków” jest jedną z sześciu utworów teatralnych napisanych przez Jana Wilkowskiego, w których głównym bohaterem jest mały miś Tymoteusz Miś z Rymcimcimowa jest jeszcze malutkim zwierzakiem, ale pomimo młodego wieku może pochwalić się mnóstwem przygód. Tym razem Tymek znajduje w lecie porzucone kukułcze jajo i postanawia je wysiedzieć. Tacie Tymoteusza bardzo się to nie podoba, ponieważ to nie zadanie dla misia. A poza tym misie nie robią takich rzeczy „To wstyd”. Tymoteusz nie daje za wygraną i stawia na swoim. Co dalej stanie się z jajeczkiem? Może wpadnie w w ręce zgłodniałego lisa?, a może się coś z niego wykluje? Żeby się o tym dowiedzie, trzeba koniecznie zobaczyć przedstawienie!!

Autor: Marcin Marzec
Scenografia: Karolina Michałek
Występuje: Marcin Marzec

Więcej informacji na stronie:

Andromedon V – Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych


Kategorie wydarzenia:

Wczytuję mapę...

Facebook Komentarz