REKLAMA
AUKSO Modern – Nikola Kołodziejczyk: Wolność w Mediatece

AUKSO Modern – Nikola Kołodziejczyk: Wolność w Mediatece

REKLAMA

Data/Czas: 10/11/2018 19:00 - 21:00
Lokalizacja: Mediateka


10 listopada (sobota) o godz. 19:00, w Mediatece (Al. Piłsudskiego 16, Tychy) odbędzie się koncert z cyklu AUKSO MODERN – Nikola Kołodziejczyk: Wolność.

 

Nikola Kołodziejczyk – dyrygent Jak Nikola Kołodziejczyk sam twierdzi, jego muzyczne DNA składa się z jazzu, muzyki klasycznej, elektronicznej, filmowej, ale i rozrywkowej. To słychać i na płytach firmowanych szyldem Nikola Kołodziejczyk Orchestra, i w swobodzie improwizującego tria Stryjo, i tam gdzie gości jako aranżer lub pianista. Słychać toteż w jego suicie „Wolność”, która w Tychach wybrzmi w wigilię setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO zaprezentuje utwór pod batutą kompozytora, a znakomitymi gośćmi koncertu będą puzonista Samuel Blaser (szwajcarski instrumentalista i kompozytor, znany ze współpracy m.in. z legendą perkusji Pierrem Favre, pianistą Halem Galperem i saksofonistą Michaelem Blakiem) oraz trębacz Tomasz Dąbrowski (lider nominowanej do Fryderyka grupy Tom Trio, członek improwizującego skandynawskiego kolektywu Barefoot Records).

10.11.2018 | godz. 19:00
Nikola Kołodziejczyk: Wolność
cykl: AUKSO MODERN

Samuel Blaser – puzon
Tomasz Dąbrowski – trąbka
AUKSO Orkiestra Kameralna Miasta Tychy
Nikola Kołodziejczyk – dyrygent

Ceny biletów:
– 30 zł – ulgowy
– 40 zł – normalny

 

Bilety na wydarzenia w ramach sezonu koncertowego AUKSO Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy są dostępne w punktach sprzedaży Ticketmaster na terenie całego kraju (w Tychach w sklepie Empik), w sklepie internetowym www.ticketmaster.pl oraz w Mediatece na godzinę przed koncertem (w przypadku dostępności miejsc).


Kategorie wydarzenia:

Wczytuję mapę...

Facebook Komentarz