REKLAMA
Dyskusyjny Klub Filmowy – „Parasite” w Teatrze Małym

Dyskusyjny Klub Filmowy – „Parasite” w Teatrze Małym

REKLAMA

Data/Czas: 06/07/2020 18:00 - 20:00
Lokalizacja: Teatr Mały


6 lipca (poniedziałek) o godz. 18:00, odbędzie się kolejny pokaz z cyklu „Andromeda – kino, jakie znamy”. Zgodnie z obietnicą dokonaną na początku epidemii cykl wraca z długo wyczekiwanym, mocno oklaskiwanym i obsypanym wieloma Oscarami filmem „PARASITE”, w reżyserii Bong Joon-ho.

 

Z uwagi na sytuacje w jakiej znajdujemy się oraz dużą ilość obostrzeń związanych z organizacją wydarzeń kulturalnych, a przede wszystkim bezpieczeństwem wdzów, organizatorzy postanowili wyjatkowo przenieść projekcje filmu „Parasite” z Pasażu Kultury Andromeda do przestrzennej sali teatralnej Teatru Małego.

Dzięki temu, przestrzegając wszystkich zaleceń i wytycznych dotyczących zagrożeń wynikających z epidemii wirusa SARS-CoV-2, zwiększymy ilość odbiorców filmu „Parasite”.
Informujemy, że spotkanie przyjmie standardową formułę. A więc, przed seansem odbędzie się prelekcja poprowadzona jak zawsze przez znawcę kina Krzysztofa Ociepę, potem to co najważniejsze czyli seans filmowy, a na końcu dla wszystkich chętnych dyskusja dot. obejrzanego obrazu.

 

Więcej informacji na stronie:

Dyskusyjny Klub Filmowy – „Parasite” w Teatrze Małym


Kategorie wydarzenia:

Wczytuję mapę...

Facebook Komentarz