REKLAMA
Gala Finałowa V LOGOS FEST – Tyskiego Festiwalu Słowa

Gala Finałowa V LOGOS FEST – Tyskiego Festiwalu Słowa

REKLAMA

Data/Czas: 19/05/2019 18:30 - 20:30
Lokalizacja: Teatr Mały


W środę, 15 maja, rozpocznie się V Tyski Festiwal Słowa LOGOS FEST – edycja Przybora. Podczas 5 dni tego wielkiego święta słowa odbywać się będą koncerty, recitale, spektakle, ale również szereg innych wydarzeń, których celem jest dbanie o piękno słowa mówionego. Jego strażnikami staną się takie gwiazdy, jak: Edyta Geppert, Artur Andrus, Dorota Miśkiewicz, Katarzyna Herman, Bronisław Wrocławski, Magda Umer czy Kabaret Mumio. Festiwal zainaugurowany zostanie w Teatrze Małym, koncertem piosenek Jeremiego Przybory „Gdy zabraknie mi słów…”.

19 maja (niedziela)

18:30 Teatr Mały w Tychach
Gala Finałowa V LOGOS FEST – Tyskiego Festiwalu Słowa – rozstrzygnięcie i wręczenie nagród Turnieju Recytatorskiego i IV Otwartych Mistrzostw Tychów w Scrabble

„Przybora na 102” Magda Umer i kabaret Mumio – w ramach V LOGOS FEST – Tyskiego Festiwalu Słowa
Na scenie pojawią się trzy artystyczne temperamenty – Jeremiego Przybory, Magdy Umer i Mumio. Teksty Mistrza zostaną przeplecione szalonymi improwizacjami typowymi dla grupy Mumio, do których jakże udaną kontrę stanowi postać Ciotki Mizerii w mistrzowskim wykonaniu Magdy Umer. Co może wyjść z tego niezwykłego połączenia? Przekonajcie się sami!

Bilety: przedsprzedaż (do 5.05): 45 zł, cena regularna (od 6.05): 65 zł oraz karnety na 4 koncerty w cenie 180 zł do nabycia w kasie Teatru Małego w Tychach oraz na TicketMaster.pl i w salonach EMPIK.

 

Więcej informacji na stronie:

V Tyski Festiwal Słowa LOGOS FEST – edycja Przybora


Kategorie wydarzenia:

Wczytuję mapę...

Facebook Komentarz