REKLAMA
Joga na Paprocanach

Joga na Paprocanach

REKLAMA

Data/Czas: 23/09/2020 10:00
Lokalizacja: Kompleks Sportowy Paprocany


Jeszcze przez cały wrzesień mieszkańcy Tychów mogą uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach sportowych – jogi i tai chi w Paprocanach.

Joga odbywa się na terenie KS Paprocany (trawnik przy boisku głównym) w środy o godz. 10.00 i w soboty o godz. 8.00. Zajęcia z tai chi odbywają się na terenie OW Paprocany – na trawniku przy boisku do koszykówki – we wtorki i czwartki o godzinie 18.00 – informuje Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji w Tychach.

Ze względu na nowy reżim sanitarny ilość miejsc jest ograniczona. Maksymalna ilość osób: 50. Decyduje kolejność przyjścia.

Na zajęcia uczestnicy przychodzą już przebrani w strój sportowy (w przypadku zajęć jogi – z własną matą do ćwiczeń). Przed rozpoczęciem i po zakończeniu zajęć należy zdezynfekować ręce.

Uczestnik zajęć zobowiązany jest stosować się do zasad dystansu społecznego (zachowywać odpowiednią odległość – 2m, nie wchodzić w bezpośredni kontakt z innymi, nie witać się poprzez uścisk dłoni) oraz ogólnych zasad higieny (unikanie dotykania twarzy rękoma, zasłanianie twarzy podczas kichania).

Ze względu na pandemię przed wyjściem na zajęcia, należy zmierzyć temperaturę swojego ciała. Jeżeli temperatura ciała jest podwyższona lub występują jakiekolwiek objawy chorobowe (nie tylko objawy COVID-19, ale także grypowe) MOSiR odradza przychodzenie na zajęcia. Zakaz uczestnictwa dotyczy za to osób na kwarantannie ( i osób mieszkających z nimi) lub osób przebywających w izolacji w warunkach domowych.

 

 

Więcej informacji na stronie:

Joga i Tai Chi na Paprocanach


Kategorie wydarzenia:

Wczytuję mapę...

Facebook Komentarz