REKLAMA
Maraton filmowy ENEMEF: Maraton Horrorów – Antywalentynki

Maraton filmowy ENEMEF: Maraton Horrorów – Antywalentynki

REKLAMA

Data/Czas: 15/02/2019 22:00
Lokalizacja: Multikino


W piątek, 15 lutego w Multikinie odbędzie się Maraton Horrorów – Antywalentynki. W repertuarze znalazły się aż 4 nowe przerażające filmy grozy, w tym dwie premiery: Prodigy. Opętany i Zakon Świętej Agaty! Pluszowym misom, różowym serduszkom i lukrowanym słodyczom powiedz stanowczo NIE! Dołącz do mrocznych, nafaszerowanych grozą ANTYWALENTYNEK.

ENEMEF: Maraton Horrorów – Antywalentynki to specjalna coroczna tradycja wszystkich kochających kino grozy i mocne wrażenia. Tuż po przesłodzonych, różowych Walentynkach przychodzi czas na celebrowanie mrocznego antyświęta. Ciemną kinową salę spowije gęsta, psychodeliczna atmosfera rozrywana co rusz przeraźliwym krzykiem, z wielkiego ekranu obficie poleje się krew, a wyłaniające się z otchłani upiorne demony rzucą na widzów lodowaty STRRRAAAACH! Tej nocy będzie można zobaczyć aż cztery świeże i przerażające filmy grozy, w tym dwie premiery: „Zakon Świętej Agaty” twórców kultowej „Piły” oraz „Prodigy. Opętany” twórców słynnych „Egzorcyzmów Emily Rose”.

Antywalentynki co roku dostarczają niesamowitych emocji i pozwalają uciec od opływających różem i słodyczą Walentynek, dołącz i świętuj razem z nami!

W repertuarze znalazły się:
– Zakon Świętej Agaty – PREMIEROWO!
– Prodigy. Opętany – PREMIEROWO!
– Korpo
– Endless

 

Więcej informacji na stronie:

Maraton filmowy ENEMEF: Maraton Horrorów – Antywalentynki – Konkurs

 


Kategorie wydarzenia:

Wczytuję mapę...

Facebook Komentarz