Maraton filmowy ENEMEF: Maraton Horrorów z Annabelle

Maraton filmowy ENEMEF: Maraton Horrorów z Annabelle

REKLAMA

Data/Czas: 12/07/2019 22:00
Lokalizacja: Multikino


Jeśli lubisz demoniczne kino grozy, dołącz i zobacz wszystkie części przerażającej serii Annabelle. Maraton Horrorów z Annabelle, w tym premierowo „Annabelle wraca do domu”, odbędzie się w piątek, 12 lipca od godz. 22:00 w sieci kin Multikino.

ENEMEF: Maraton Horrorów z Annabelle to przerażająca noc z upiorną i demoniczną Annabelle w roli głównej. Na ekranie pojawi się cała seria o jednej z najsłynniejszych lalek w historii horroru, w tym premierowo najnowsza część „Annabelle wraca do domu”. To wyjątkowa szansa, by przenieść się na całą noc do mrocznego świata pełnego złych demonów takich, jak diaboliczna Annebelle lub siejąca postrach zakonnica z piekła rodem!

Podczas Maratonu z Annabelle zostaną zaprezentowane wszystkie części serii o mrocznej Annabelle oraz dodatkowo pochodząca z tego samego uniwersum „Zakonnica”.

W repertuarze znalazły się:
– Annabelle wraca do domu – PREMIEROWO!
– Annabelle: Narodziny zła
– Annabelle
– Zakonnica

Kolejność emisji filmów ustala Publiczność poprzez głosowanie na stronie www.enemef.pl

ENEMEF: Maraton Horrorów z Annabelle odbędzie się jednocześnie w 30 kinach sieci Multikino, w Tychach będzie to: Multikino (al. Jana Pawła II 16/18). 12 lipca 2019 (piątek), początek godz. 22:00, przewidywany koniec ok. 05:30 rano.

 

 

Więcej informacji i konkurs na stronie:

Maraton filmowy ENEMEF: Maraton Horrorów z Annabelle – Konkurs

 


Kategorie wydarzenia:

Wczytuję mapę...

Facebook Komentarz