REKLAMA
Miasteczko hokejowe i prezentacja drużyny przed Ligą Mistrzów

Miasteczko hokejowe i prezentacja drużyny przed Ligą Mistrzów

REKLAMA

Data/Czas: 10/08/2019 16:00 - 18:00
Lokalizacja: Stadion Miejski


W najbliższą sobotę (10 sierpnia) na Stadionie Miejskim na kibiców czekać będą nie tylko piłkarskie emocje. Przed spotkaniem GKS Tychy – Odra Opole przed obiektem powstanie miasteczko hokejowe. Mistrzowie Polski będą czekać na fanów już od godziny 16.

Kibice będą mieli okazję zagrać z Mistrzami Polski w unihokeja, zdobyć autograf oraz zrobić sobie z nimi zdjęcie. Hokeiści osobiście zaproszą na mecze Ligi Mistrzów, a w kasie Stadionu Miejskiego będzie można kupić karnety. Na najmłodszych czekają również inne atrakcje przygotowane przez GKS Tychy, fundację MultiIntegra i ośrodek „Kibice Razem”. Partnerem wydarzenia jest również Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach, które przygotuje specjalny punkt i niespodzianki dla fanów.

Głównym punktem będzie jednak prezentacja drużyny przed występami w Lidze Mistrzów. W przerwie ligowego spotkania na murawie przed kibicami wystąpią zawodnicy i sztab szkoleniowy. Fani zobaczą również koszulki w których podopieczni Andrei Gusowa będą występować w tegorocznej edycji CHL.

Więcej informacji na stronie:

Miasteczko hokejowe i prezentacja drużyny przed Ligą Mistrzów


Kategorie wydarzenia:

Wczytuję mapę...

Facebook Komentarz