REKLAMA
Tandemowe Trip Love – Spotkanie z Podróżnikiem w Wilkowyjach

Tandemowe Trip Love – Spotkanie z Podróżnikiem w Wilkowyjach

REKLAMA

Data/Czas: 14/10/2019 18:30 - 20:30
Lokalizacja: Klub MCK Wilkowyje


14 października (poniedziałek) o godz. 18.30, Klub MCK Wilkowyje (ul. Szkolna 94) zaprasza na kolejne Spotkanie z Podróżnikiem – Tandemowe Trip Love.

 

Historia o nieprawdopodobnej sile, odwadze i niezłomności. Wyprawa przez najbardziej niebezpieczne góry północnej Szwecji w Parku Narodowym Sarek. Czyli najstarszego parku narodowego w Europie. Ostatni dziki i nieskalany obszar na naszym kontynencie, latem zaprasza jedynie bardzo doświadczonych traperów, zimą jest niemal nie do zdobycia. Dlatego został wybrany do polarnego szkolenia. Zima, narty biegowe i sanie transportowe o wadze 70 kilogramów, gdy waga właściciela ledwo sięga… 60 kg!
Dwa tygodnie zimowej wędrówki przez najtrudniejsze miejsca, zdradliwe góry i pułapki terenowe dzikiego obszaru szwedzkiej Laponii. Samotny człowiek w zamieciach śnieżnych, wietrze dochodzącym do 150 km/h oraz mrozie tak silnym, że trudno nawet pomyśleć o toalecie. Starcie z żywiołem, wobec którego człowiek jest bezradny. W zupełnej izolacji, bezkresie bieli, gdzie horyzont się zaciera i nie sposób wiedzieć, czy to wciąż ziemia, czy już niebo.

 

Wstęp wolny.

Więcej informacji na stronie:

Tandemowe Trip Love – Spotkanie z Podróżnikiem w Wilkowyjach


Kategorie wydarzenia:

Wczytuję mapę...

Facebook Komentarz