REKLAMA
XII Tyski Festiwal Monodramu MoTyF: „Słodka”, „Rozmaryn”

XII Tyski Festiwal Monodramu MoTyF: „Słodka”, „Rozmaryn”

REKLAMA

Data/Czas: 21/03/2019 19:00
Lokalizacja: Klub MCK Wilkowyje


Już po raz dwunasty MCK Tychy zaprasza święto jednego aktora – Tyski Festiwal Monodramu MoTyF, który obywał się będzie w dniach 20-24 marca w Miejskim Centrum Kultury, Klubie „Wilkowyje” MCK oraz na scenie Teatr Mały Tychy. Podczas trzech dni konkursowych zmagań obejrzymy monodramy 10 uczestników, wybranych spośród dwukrotnie większej liczby zgłoszeń.

 

Nie zabraknie również spektakli mistrzowskich. W tym roku zaproszenie do prezentowania spektaklu mistrzowskiego przyjął Marian Opania, który zainauguruje festiwal (20 marca) swoim monodramem „Moskwa Pietuszki”. MoTyF uświetni 22 marca Wiesław Komasa monodramem „Różewiczogranie” – minimalistycznym, skupionym na tekście i widzu, niezwykle poruszającym w przekazie popisem sztuki aktorskiej. Spotkamy się też z kobiecą interpretacją samotności na scenie spektaklem „Ida Kamińska” w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej podczas Gali Finałowej 24 marca.

 

21 marca 2019 r. (czwartek)

godz. 19:00 – Klub „Wilkowyje MCK”, Tychy, ul. Szkolna 94
„Słodka”, „Rozmaryn” – monodramy Marty Pohrebny, laureatki Grand Prix dwóch ostatnich edycji Konkursu Festiwalu (w ramach Czwartków z Teatrem w Klubie Wilkowyje MCK)

Bilety 15 zł w Klubie Wilkowyje MCK (rezerwacje: klub@mck.tychy.pl oraz 32 227 26 22)

 

 

Więcej informacji na stronie:

XII Tyski Festiwal Monodramu MoTyF


Kategorie wydarzenia:

Wczytuję mapę...

Facebook Komentarz