REKLAMA
XII Tyski Festiwal Monodramu MoTyF: Stanisława Celińska

XII Tyski Festiwal Monodramu MoTyF: Stanisława Celińska

REKLAMA

Data/Czas: 20/03/2019 18:30
Lokalizacja: Teatr Mały


W związku z chorobą aktora, występ Mariana Opani nie odbędzie się . Aby jednak dopełnić tradycji i wspólnie z Państwem cieszyć się podczas inauguracji Tyskiego Festiwalu Monodramu MoTyF, zapraszamy na  do udziału w kolejnej teatralno-słownej opowieści, jaką będzie spotkanie ze Stanisławą Celińską – aktorką, monodramistką, piosenkarką.

Podczas inauguracji zobaczymy, a co najważniejsze usłyszymy, Stanisławę Celińską – polską aktorkę i wokalistkę, dwukrotną laureatkę nagrody Orła za najlepsze drugoplanowe role kobiece w filmach Pieniądze to nie wszystko (2001) i Joanna (2010), tegoroczną laureatkę Fryderyka w kategorii Album Roku Muzyka Poetycka za niezwykle prawdziwą opowieść o życiu, którą zawarła na płycie Malinowa… – zainspirowanej spotkaniami z fanami i im dedykowanym. To właśnie to wyznanie wybrzmi w najbliższą środę na scenie Teatru Małego w Tychach.

Album nawiązuje oczywiście do Atramentowej, która otrzymała status podwójnej Platynowej Płyty, został jednak poszerzony o brzmienia i utwory w innych niż dotychczas klimatach. Materiał jest w pełni autorski – prawie wszystkie teksty napisała Celińska. Powstały one pod wpływem rozmów i historii opowiedzianych przez fanów na spotkaniach po koncertach. Za ich pomocą Artystka chce pomóc słuchaczom w różnych ważnych chwilach i rozterkach życiowych.

Zakupione bilety na występ Mariana Opani upoważniają do wejścia na koncert. Informujemy również, że kasy Teatru Małego w Tychach oraz portalu TicketMaster.pl przyjmują ewentualne zwroty.

20 marca 2019 r. (środa), godz. 18.30

Stanisława Celińska – koncert

Teatr Mały, ul. Hlonda 1, Bilety w cenie 50 zł w kasie Teatru i na ticketmaster.pl

 

 

Więcej informacji na stronie:

XII Tyski Festiwal Monodramu MoTyF


Kategorie wydarzenia:

Wczytuję mapę...

Facebook Komentarz