Hokej: GKS Tychy – Unia Oświęcim (2021.12.03) Teddy Bear Toss [galeria] Galeria zdjęć

Hokej: GKS Tychy – Unia Oświęcim (2021.12.03) Teddy Bear Toss [galeria]

Piątkowy mecz z Unią Oświęcim ustawiły szybko stracone bramki w pierwszej tercji. W ciągu niecałych 4 minut Unia trafiła do siatki aż trzy razy.

Dopiero w 24 minucie 3 tercji tyszanom udało się strzelić. Alexander Szczechura, jak się potem okazało jedyną bramką dla GKS Tychy, dał sygnał do rozpoczęcia akcji Teddy Bear Toss. Na taflę poleciały setki pluszaków.

Ustalony w pierwszych dwóch tercjach wynik na korzyść Unii Oświęcim został potwierdzony na 3 sekundy przed końcem spotkania. Do pustej bramki strzelił Aleksiej Trandin. Ostatecznie GKS Tychy przegrał na własnym lodzie 1:4.

2021.12.03 (piątek, godz. 18:00)
GKS Tychy – Re-Plast Unia Oświęcim 1:4 (0:3, 1:0, 0:1)

0:1 (14:04) – Nikołaj Stasienko – Łukasz Krzemień, Aleksiej Trandin
0:2 (16:17) – Aleksandr Strielcow – Wasilij Strielcow, Krystian Dziubiński
0:3 (17:35) – Jegor Orłow – Teddy Da Costa
1:3 (23:31) Alexander Szczechura – Christian Mroczkowski, Jason Seed 5/4
1:4 (59:54) Aleksiej Trandin – Łukasz Krzemień, Sebastian Kowalówka (do pustej bramki)