I Bieg PaprocańskiRekreacja

I Bieg Paprocański

W niedzielę, 23 kwietnia o godz. 11:00 odbędzie się I Bieg Paprocański. W imprezie będą mogli wziąć udział nie tylko biegacze ale i miłośnicy nordic walking. Trasa jaką będą mieli do pokonania zawodnicy to ok. 6,2 km (jedna pętla dookoła jeziora).

Charakterystyka trasy: trasa płaska, bardzo szybka, nawierzchnia asfalt oraz utwardzone ścieżki.

Zapisy
Zgłoszenia online zostały już zamknięte ale możliwe są zapisy w dniu zawodów w godzinach 9:00-10:00.

Uczestnictwo
1. W biegu głównym mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat do dnia zawodów. Osoby, które nie ukończyły 18 lat mogą wystartować pod warunkiem dostarczenia podpisanego oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego o zgodzie na start dziecka na odpowiedzialność rodzica/opiekuna prawnego.
2. Uczestnicy biegu dokonując rejestracji oświadczają, że nie mają żadnych przeciwwskazań zdrowotnych oraz startują na własną odpowiedzialność.
3. Rejestracja oraz wniesienie opłaty startowej traktowane jest jako przyjęcie warunków regulaminu.
4. Opłata startowa za uczestnictwo w biegu wniesiona do dnia 17.04.2017 r. wynosi 27,00 zł. Opłata startowa za uczestnictwo w biegu wniesiona po dniu 17.04.2017 r. wynosi 37,00zł (bez gwarancji otrzymania pakietu startowego).

Program zawodów
godz. 9:00 – 10:30 Biuro zawodów
Biuro zawodów, szatnie, start i meta usytuowane będą na terenie kompleksu sportowego MOSiR przy Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany (ul. Parkowa 17).
godz. 11:00 – rozpoczęcie zawodów
godz. 11:30 – 14:00 poczęstunek, dekoracja zwycięzców i zakończenie