Hokej: GKS Tychy – Podhale Nowy Targ (2019.11.29) [galeria] Galeria zdjęć

Hokej: GKS Tychy – Podhale Nowy Targ (2019.11.29) [galeria]

W meczu 26. kolejki PHL, GKS Tychy na własnym lodzie pokonał Podhale Nowy Targ 4:0. Czyste konto zachował John Murray. Tyski bramkarz, nie puszczając gola podczas podwójnego osłabienia, kiedy zespół nowotarskich Szarotek miał wyśmienitą okazję na złapanie bramkowego kontaktu, w znaczny sposób przyczynił się do dzisiejszej wygranej.

Tyszanie otworzyli wynik spotkania w 15 minucie meczu, kiedy sposób na nowotarskiego bramkarza znalazł Alex Szczechura. W dalszej części gry obie ekipy zagrały nieskutecznie i piłkarski wynik utrzymywał się aż do początku trzeciej tercji, kiedy prowadzenie GKS-u podwyższył Michael Cichy. Tyszanie zwycięstwo zapewnili sobie dopiero w samej końcówce meczu. Najpierw do pustej bramki Podhala trafił Radosław Galant, minutę później gola zdobył Peter Novajovski.

GKS Tychy – Podhale Nowy Targ 4:0 (1:0, 0:0, 3:0)

Więcej o meczu: Hokej: Czyste konto Murraya. GKS Tychy – Podhale Nowy Targ 4:0 [foto]