Hokej play-off: GKS Tychy – Comarch Cracovia (2019.04.11) [galeria]Galeria zdjęć

Hokej play-off: GKS Tychy – Comarch Cracovia (2019.04.11) [galeria]

W piątym spotkaniu finałów Polskiej Hokej Ligi pomiędzy GKS-em Tychy a Comarch Cracovią zapachniało dogrywką. Do 57 minuty utrzymywał się remis 2:2, tyszanie pokazali jednak na co ich stać i w przeciągu trzech minut pozostałych do końca meczu zaaplikowali „Pasom” dwie bramki, wygrywając spotkanie 4:2.

Bramki dla GKS-u Tychy zdobywali kolejno: Tomas Sykora, Radosław Galant, Mateusz Gościński i Gleb Klimenko.

Dzisiejsze zwycięstwo znacznie przybliżyło GKS do tytułu Mistrza Polski, aby sięgnąć po trofeum tyszanie potrzebują jeszcze tylko jednej wygranej. Kolejne spotkanie odbędzie się w sobotę, 13 kwietnia w Krakowie.

GKS Tychy – Comarch Cracovia 4:2 (0:1, 2:1, 2:0)

Więcej o meczu: Hokej play-off: Zabójcza końcówka meczu. GKS już o krok od tytułu mistrza Polski [foto]