Hokej play-off: GKS Tychy – KH Energa Toruń (2020.02.22) [galeria] Galeria zdjęć

Hokej play-off: GKS Tychy – KH Energa Toruń (2020.02.22) [galeria]

W drugim ze spotkań z Energą Toruń 2:1 wygrali hokeiści GKS Tychy. W serii ćwierćfinałowych spotkań do czterech wygranych 2-0 prowadzą trójkolorowi.

Tyszanie wynik meczu otworzyli w 10 minucie ale przez ponad 40 minut dalszej gry nie byli w stanie powiększyć prowadzenia. W połowie trzeciej tercji, kiedy po dobitce Aleksandra Wołżankina guma wtoczyła się po barku Johna Murraya za linię tyskiej bramki, podopieczni Jurija Czukha mogli się tylko cieszyć z wyrównania. Spore pretensje przy stracie gola miał do siebie tyski golkiper, koledzy z pola poprawili jednak mu humor, odzyskując w 53 minucie prowadzenie. Więcej bramek nie padło, Tychy w drugim ze spotkań z Energą Toruń wygrały 2:1.

Bramki strzelali: Alexei Yafimenka 1:0, Aleksander Wołżankin 1:1 i Alexei Yafimenka 2:1.

GKS Tychy – KH Energa Toruń 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

Więcej o meczu: Hokej play-off: Uff, jest drugie zwycięstwo. GKS Tychy – KH Energa Toruń 2:1 [foto]