Hokej play-off: GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ (2019.03.24) [galeria]Galeria zdjęć

Hokej play-off: GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ (2019.03.24) [galeria]

Z dzisiejszej lekcji hokeiści GKS-u Tychy szybko muszą wyciągnąć wnioski. Piąte spotkanie półfinałowej serii zakończyło się zwycięstwem zespołu TatrySki Podhala Nowy Targ, które dzięki dzisiejszej wygranej objęło prowadzenie w serii 3-2 i jest jedną nogą w finale.

Nie takiego zakończenia oczekiwali tyscy kibice. Przez całe spotkanie prowadzili tyszanie, a już końcówka drugiej odsłony w wykonaniu trójkolorowych była wręcz niesamowita ale i nieskuteczna. Ta nieskuteczność zemściła się na ekipie Andreja Gusowa. Tyszanie na 22 sekundy przed końcową syreną dali sobie strzelić wyrównującą bramkę. Dogrywka trwała niespełna dwie minuty, złotego gola dającego nowotarskim Szarotkom zwycięstwo zdobył Krzysztof Zapała.

Mecz nr 6 odbędzie się w środę, 27 marca o godz. 20:00 w Nowym Targu.

GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 3:4 d. (2:0, 1:1, 0:2, d. 0:1)

Więcej o meczu: Hokej play-off: GKS Tychy dał sobie odebrać zwycięstwo i przegrywa w serii 2-3