Hokej play-off: GKS Tychy jedną nogą w półfinale Hokej

Hokej play-off: GKS Tychy jedną nogą w półfinale

Hokeiści GKS Tychy po raz trzeci wygrali z Energą Toruń, by awansować do półfinałów tyszanie potrzebują jeszcze jednego zwycięstwa.

Po dwóch wygranych na tyskim lodowisku, dzisiaj tyszanie pokonali Energę na lodowisku w Toruniu, gdzie przeniosła się rywalizacja. Podopieczni Krzysztofa Majkowskiego milowy krok ku zwycięstwu zrobili w trzeciej tercji, kiedy w przeciągu 3 minut zdobyli dwie bramki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3 dla GKS-u.

Kolejne spotkanie odbędzie się już jutro, również w Toruniu. Początek meczu godz. 18:30.

KH Energa Toruń – GKS Tychy 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)

1:0 (09:30) Kalinowski – Fraszko – Dołega
1:1 (12:20) Jeziorski – Rzeszutko
1:2 (45:49) Cichy – Szczechura – Mroczkowski
1:3 (48:33) Bizacki – Szczechura

KH Energa Toruń: Spesny; Kozlov – A. Jaworski, Dołęga – Fraszko – Kalinowski; Zieliński – Smirnov, Sergushkin – Feofanov – Wiejtow; Skólmowski – Shkodenko, Yesayan – Korchokha – Wolzhankin; Griebienyuk – Yeremenko, J. Jaworski – Olszewski – Naparło.
GKS Tychy: Murray; Novajovsky – Yeronau, Klimenko – Truchno – Komorski; Kotlorz – Bizacki, Yafimenka – Galant – Witecki; Bryk – Ciura, Szczechura – Cichy – Mroczkowski; Bagiński – Kolarz, Gościński – Rzeszutko – Jeziorski.