REKLAMA

Hotel Noma Residence ****

Hotel Noma Residence****
Zameczek Myśliwski Promnice
43-210 Kobiór k/ Tychów
tel. 32 219 46 78
fax 32 219 54 75
REKLAMA
OPIS HOTELU

Hotel znajduje się w zabytkowym zameczku położonym w lesie na brzegu Jeziora Paprocańskiego. Dojazd do hotelu od szosy Beskidzkiej. Do dyspozycji gości jest sauna, jacuzzi z hydromasażem, żaglówki, rowery, bilard, kominek plenerowy, palenisko, winiarnia.

Zameczek oferuje:

7 pokoi standardowych na I i II piętrze wyposażonych w stylizowane meble, łazienkę z prysznicem, dostęp do internetu (WI-FI), radio, TV Sat, telefon, mini bar. Wszystkie pokoje posiadają łóżka dwuosobowe, istnieje również możliwość dostawki (rozkładana kanapa).

2 pokoje LUX na I piętrze wyposażone w stylizowane meble, łazienkę z prysznicem, dostęp do internetu (WI-FI), radio, TV Sat, telefon, mini bar. Oba pokoje składają się z sypialni i pokoju dziennego.

Domek Myśliwski oddalony od głównego budynku o ok. 80 m. Znajdują się w nim 2 pokoje składające się z saloniku, sypialni z dwoma oddzielnymi łóżkami i łazienki z prysznicem. Istnieje również możliwość dostawki w salonie. Ponadto przystosowane są dla osób niepełnosprawnych.

Hotel posiada też dwa apartamenty (Księżnej Daisy oraz Książęcy) znajdujące się w ośmiokątnej baszcie. Wyposażone są w stylowe XIX–wieczne meble, dekorowane angielską materią. Apartamenty składają się z salonu, sypialni z łóżkiem małżeńskim i widokiem na Jezioro Paprocańskie. Posiadają łazienkę z wanną, TV Sat, bezpłatny dostęp do internetu (WI-FI), radio, mini bar, telefon, klimatyzator.

MAPA

e-mail:  hotel@promnice.pl