REKLAMA
Maraton filmowy ENEMEF: Gwiezdne Wojny Maraton

Maraton filmowy ENEMEF: Gwiezdne Wojny Maraton

REKLAMA

Data/Czas: 20/12/2019 20:00
Lokalizacja: Multikino


W piątek, 20 grudnia w Multikinie odbędzie się Maraton Gwiezdnych Wojen. Podczas Maratonu zostaną zaprezentowane wszystkie części nowej trylogii „Gwiezdnych Wojen”, w tym najnowsza część „Skywalker. Odrodzenie”. Start o godz. 22:00.

ENEMEF: Gwiezdne Wojny Maraton to najnowsza trylogia kultowej sagi na wielkim ekranie, w tym najnowsza część „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie” premierowo! Dołącz do fanów i przenieś się na całą noc do odległej galaktyki, by przeżyć niezwykłe, emocjonujące, kosmiczne przygody u boku wspaniałych bohaterów, których pokochał cały świat. Niech moc będzie z Tobą!

Podczas Maratonu Gwiezdnych Wojen zostaną zaprezentowane wszystkie części nowej trylogii „Gwiezdnych Wojen”. To wyjątkowa noc pełna ekscytujących historii, rewelacyjnych efektów i świetnych postaci.

Filmy zostaną zaprezentowane w kolejności:
1. Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy
2. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
3. Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie – PREMIEROWO!

ENEMEF: Gwiezdne Wojny Maraton odbędzie się jednocześnie w 29 kinach sieci Multikino, w Tychach będzie to: Multikino (al. Jana Pawła II 16/18). 20 grudnia 2019 (piątek), początek godz. 22:00, przewidywany koniec ok. 05:30 rano.

Cennik biletów
30 zł – mega zniżka – cena promocyjna ze specjalnym kodem zniżkowym; kod uprawnia do nabycia przez Internet lub w kasach kina dowolnej liczby biletów w cenie o 5 zł niższej niż cena normalna, więcej informacji na stronie www.enemef.pl
32 zł – cena dla posiadaczy M!Karty płacących BLIKIEM online.
35 zł – cena normalna
Cena biletu nie obejmuje kosztu okularów 3D w wysokości 3 zł.
Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

OGRANICZENIE WIEKOWE: 18 lat (skończone) i więcej bez ograniczeń. Osoby w wieku 16-18 lat: z pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Osoby w wieku poniżej 16 lat (skończone): wyłącznie w towarzystwie rodziców lub prawnych opiekunów (są zobowiązani do okazania stosownych dokumentów).

 

 

Więcej informacji i konkurs na stronie:

Maraton filmowy ENEMEF: Gwiezdne Wojny Maraton

 


Kategorie wydarzenia:

Wczytuję mapę...

Facebook Komentarz