Maraton filmowy ENEMEF: Noc Grozy

Maraton filmowy ENEMEF: Noc Grozy

REKLAMA

Data/Czas: 21/04/2017 22:00
Lokalizacja: Multikino


W piątek, 21 kwietnia o godz. 22:00 w sieci kin Multikino odbędzie się Noc Grozy z czterema nowymi, mrożącymi krew w żyłach filmami, w tym premiera i przedpremiera! Każdy z nich gwarantuje solidne dawki adrenaliny i nerwowe napięcie aż do ostatniej minuty seansu.

ENEMEF: Noc Grozy to wyjątkowa okazja, aby poznać mroczną stronę kina i obejrzeć aż cztery najbardziej przerażające filmy ostatnich miesięcy, w tym premierę i przedpremierę! Kinowa sala stanie się areną rozgrywek dla niewytłumaczalnych zjawisk, szokujących scen grozy i panoszącego się zła. Przenikające z ekranu demoniczne byty z zaświatów, lejąca się obficie krew i ciężka, tajemnicza atmosfera wzbudzą lęk nawet u największego śmiałka. Ta noc to wyzwanie dla widzów o mocnych nerwach, gotowych poznać granicę ludzkiej wytrzymałości.

W repertuarze znalazły się:
– Ostatnia klątwa – PREMIEROWO!
– W głąb lasu – PRZEDPREMIEROWO!
– Bodom
– Zło we mnie

ENEMEF: Noc Grozy odbędzie się jednocześnie w 31 kinach sieci Multikino, w Tychach będzie to: Multikino (al. Jana Pawła II 16/18). 21 kwietnia 2017 (piątek), początek godz. 22:00, przewidywany koniec ok. 05:00 rano.

 

Więcej informacji i konkurs na stronie:

Maraton filmowy ENEMEF: Noc Grozy – Konkurs

 


Kategorie wydarzenia:

Wczytuję mapę...

Facebook Komentarz