REKLAMA
Tychy Press Photo 2020 – wystawa pokonkursowa

Tychy Press Photo 2020 – wystawa pokonkursowa

REKLAMA

Data/Czas: 07/03/2020 - 31/03/2020 Całodniowe
Lokalizacja: Pasaż Kultury Andromeda


W 20. edycji Tychy Press Photo staje się 2-dniowym Festiwalem Fotografii Dokumentalnej, co oznacza jeszcze więcej zdjęć, pokazów, spotkań i inspiracji. Goście imprezy to: Maciej Moskwa, Krzysztof Gołuch, Michał Szalast, Justyna Janus, Krzysztof Karolczyk i Piotr Zwarycz.

 

Nie braknie trudnych tematów i trudnych pytań. Konflikt w Syrii, los uchodźców, życie albinosów w Tanzanii, praca osób niepełnosprawnych w katowickim hotelu, dzieciństwo bez Internetu pod Częstochową czy niebezpieczna praca strażaków widziana z bliska – to główne (choć nie jedyne) tematy zdjęć, które zobaczymy na wystawie i podczas pokazów. Na czym polega praca fotoedytora i czy fotografia prasowa jeszcze w ogólne istnieje, jak zmieniała się przez ostatnie 20 lat, dlaczego zniknęła już nawet z tematu tyskiego konkursu – o tym będziemy rozmawiać podczas spotkań z doświadczonym krakowskim fotoedytorem oraz z jurorami konkursu Tychy Press Photo.

Tradycyjnie wystawa pokonkursowa znajdzie się na parterze Pasażu Kultury Andromeda w Tychach. Na wystawę jurorzy wybrali 90 zdjęć.

Wystawa potrwa do 31 marca.

 

Więcej informacji na stronie:

Tychy Press Photo 2020


Kategorie wydarzenia:

Wczytuję mapę...

Facebook Komentarz