Hokej play-off: GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ (2018.03.10) [galeria] Galeria zdjęć

Hokej play-off: GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ (2018.03.10) [galeria]

Hokeiści GKS-u Tychy w pierwszym z serii półfinałowych spotkań pokonali TatrySki Podhale Nowy Targ 4:0.

Tyszanie na prowadzenie wyszli już w 3 minucie meczu, później podopiecznych Andreja Gusowa zawiodła skuteczność i jednobramkowe prowadzenie GKS-u utrzymywało się aż do 44 minuty. W ostatniej odsłonie trójkolorowi bezlitośnie wykorzystali zmęczenie nowotarżan, aplikując gościom trzy kolejne gole. Wszystkie bramki padły podczas gry w przewadze, po czwartym trafieniu z lodu zjechał bramkarz Podhala Przemysław Odrobny, którego zastąpił 23- letni Błażej Kapica.

GKS Tychy – TatrySki Podhale Nowy Targ 4:0 (1:0, 0:0, 3:0)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Więcej o meczu: Hokej play-off: Pierwsza półfinałowa bitwa dla GKS-u Tychy [foto]