Siatkówka TKS Tychy Sezon 2016-2017

Bilety:
Wstęp wolny.
Spotkania są rozgrywane na Hali Sportowej w Tychach przy ul. Piłsudskiego 20.

Tabela siatkówki II liga, grupa V sezon 2016/2017
Lp
Klub
Mecze
Punkty
Sety
Punkty+/-
1 MKS Andrychów 22 60 63:17 1907:1605
2 TS Volley Rybnik 22 56 61:18 1894:1602
3 MCKiS Jaworzno 22 53 57:23 1869:1656
4 TKS Tychy 22 46 52:28 1881:1731
5 SMS PZPS Spała III 22 39 50:36 1966:1910
6 Juve Wakmet Głuchołazy 22 30 39:44 1785:1831
7 UKS Strzelce Opolskie 22 25 37:48 1797:1888
8 AT Żory Jastrzębski Węgiel 22 24 34:50 1812:1936
9 AZS PO Cementownia Odra 22 19 26:55 1733:1871
10 SK Górnik Radlin 22 18 31:57 1854:2005
11 Winner Czechowice-Dziedzice 22 15 23:57 1665:1882
12 KS AZS Rafako Racibórz 22 11 20:60 1638:1884

 

Sparingi

Puchar Polski

28.09.2016 – I runda
TKS Tychy – wolny los

12.10.2016 – II runda
SMS PZPS II Spała – TKS Tychy 3:2 (21:25, 25:13, 25:17, 25:27, 15:10)

Sezon zasadniczy

Runda I
23.09.2016 (piątek, godz. 19:00)
TKS Tychy – AZS PO Cementownia Odra 3:0 (25:20, 25:21, 25:20)

01.10.2016 (sobota, godz. -)
KS AZS Rafako Racibórz – TKS Tychy 0:3 (20:25, 27:29, 19:25)

08.10.2016 (sobota, godz. 18:00)
TKS Tychy – MKS Andrychów 0:3 (23:25, 21:25, 23:25)

15.10.2016 (sobota, godz. 16:00)
MCKiS Jaworzno – TKS Tychy 1:3 (21:25, 25:23, 18:25, 17:25)

22.10.2016 (sobota, godz. 16:00)
TKS Tychy – TS Volley Rybnik 1:3 (25:22, 23:25, 19:25, 15:25)

29.10.2016 (sobota, godz. -)
AT Żory Jastrzębski Węgiel – TKS Tychy 1:3 (22:25, 23:25, 25:19, 12:25)

05.11.2016 (sobota, godz. 18:00)
TKS Tychy – Juve Wakmet Głuchołazy 3:0 (25:19, 26:24, 25:18)

09.11.2016 (środa, godz. 19:00)
TKS Tychy – MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:23, 25:17, 25:19)

11.11.2016 (piątek, godz. 18:00)
UKS Strzelce Opolskie – TKS Tychy 1:3 (23:25, 22:25, 25:21, 21:25)

19.11.2016 (sobota, godz. 16:00)
TKS Tychy – SMS PZPS Spała III 0:3 (20:25, 27:29, 19:25)

26.11.2016 (sobota, godz. 18:00)
TKS Tychy – SK Górnik Radlin 3:1 (17:25, 25:20, 25:13, 25:19)

Runda rewanżowa

03.12.2016 (sobota, godz. -)
AZS PO Cementownia Odra – TKS Tychy 0:3 (20:25, 21:25, 22:25)

10.12.2016 (sobota, godz. 18:00)
TKS Tychy – KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:19, 25:15, 25:18)

17.12.2016 (sobota, godz. 17:00)
MKS Andrychów – TKS Tychy 3:1 (25:20, 22:25, 27:25, 25:23)

07.01.2017 (sobota, godz. 16:00)
TKS Tychy – MCKiS Jaworzno 3:2 (21:25, 23:25, 25:16, 25:19, 15:7)

14.01.2017 (sobota, godz. 17:00)
TS Volley Rybnik – TKS Tychy 3:2 (25:27, 25:21, 19:25, 25:20, 17:15)

18.01.2017 (środa, godz. 19:00)
TKS Tychy – AT Żory Jastrzębski Węgiel 3:0 (28:26, 25:21, 25:23)

21.01.2017 (sobota, godz. 18:00)
Juve Wakmet Głuchołazy – TKS Tychy 1:3 (20:25, 19:25, 25:23, 19:25)

28.01.2017 (sobota, godz. -)
MKS Winner Czechowice-Dziedzice – TKS Tychy 0:3 (29:25, 23:25, 23:25)

11.02.2017 (sobota, godz. 16:00)
TKS Tychy – UKS Strzelce Opolskie 2:3 (25:17, 21:25, 16:25, 25:19, 15:17)

15.02.2017 (środa, godz. -)
SMS PZPS Spała III – TKS Tychy 3:1 (25:21, 25:27, 25:22, 25:20)

18.02.2017 (sobota, godz. 19:30)
SK Górnik Radlin – TKS Tychy 0:3 (17:25, 22:25, 25:27)

PLAY-OFF

I runda
TKS Tychy – Juve Wakmet Głuchołazy – Stan rywalizacji 2-0 (dwumecz)

04.03.2017 (sobota, godz. 18:00)
Juve Wakmet Głuchołazy – TKS Tychy 2:3 (25:15, 22:25, 27:25, 14:25, 8:15)

11.03.2017 (sobota, godz. 16:00)
TKS Tychy – Juve Wakmet Głuchołazy 3:0 (25:18, 25:18, 25:13)

II runda
TKS Tychy – MKS Andrychów – Stan rywalizacji 0-2 (dwumecz)

25.03.2017 (sobota, godz. 16:00)
TKS Tychy – MKS Andrychów 2:3 (25:21, 17:25, 27:29, 25:22, 16:18)

01.04.2017 (sobota, godz. 18:00)
MKS Andrychów – TKS Tychy 3:0 (25:16, 25:17, 25:21)

III runda
(o 3. miejsce)
TKS Tychy – TS Volley Rybnik – Stan rywalizacji 0-0 (dwumecz)
08.04.2017 (sobota, godz. -)
TKS Tychy – TS Volley Rybnik

22.04.2017 (sobota, godz. -)
TS Volley Rybnik – TKS Tychy

TKS Tychy i TS Volley Rybnik nie rozegrają dwumeczu, którego stawką miało być 3 miejsce w końcowej klasyfikacji grupy 5. Drużyna z Rybnika zajęła wyższe miejsce w rundzie zasadniczej zatem zostanie sklasyfikowana na 3 pozycji, TKS Tychy kończy sezon n 4. miejscu.

 

Tabela Końcowa – II Liga mężczyzn, grupa 5 sezon 2016/2017
 Lp
Drużyna
 1
  MKS Andrychów
 2
  MCKiS Jaworzno
 3
  TS Volley Rybnik
 4
  TKS Tychy
 5
  Juve Wakmet Głuchołazy
 6
  UKS Strzelce Opolskie
 7
  AT Żory Jastrzębski Węgiel
 8
  AZS PO Cementownia Odra
 9
  Winner Czechowice-Dziedzice
 10
  SK Górnik Radlin
 11
  KS AZS Rafako Racibórz (spadek)
12
SMS PZPS III Spała

 

 

I RUNDA PLAY-OFF
(zespoły, które po rundzie zasadniczej zajmą miejsca 1-8. Tabelą wyjściową do rozstawienia par w rundzie play off jest tabela bez zespołu SMS PZPS Spała).
Rozgrywany dwumecz; gospodarzem I terminu play-off jest zespół, który po rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w tabeli. Zespoły grają wg poniższego rozstawienia:
A: 8 – 1
B: 7 – 2
C: 6 – 3
D: 5 – 4
Zwycięzcy meczów A,B,C,D przechodzą do II rundy. Przegrani meczów A, B, C, D grają dwumecz (plus ewentualnie złoty set) o miejsca 5 – 8.

II RUNDA
Rozgrywana do dwóch wygranych spotkań.
E: zwycięzca D – zwycięzca A
F: zwycięzca C – zwycięzca B

Zwycięzcy meczów E i F w rundzie III rozegrają mecze o 1 miejsce. Przegrani meczów E i F w rundzie III rozegrają mecze o miejsce 3.