REKLAMA
REKLAMA

Piłka Nożna GKS Tychy Sezon 2019-2020


Tabela Fortuna I ligi sezon 2019/2020
Lp
Drużyna
Mecze
Punkty
Bramki
1 Warta Poznań 20 40 33:18
2 Stal Mielec 20 38 30:18
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 37 36:21
4 Radomiak Radom 20 36 30:23
5 Olimpia Grudziądz 20 31 34:30
6 Miedź Legnica 20 31 29:26
7 GKS 1962 Jastrzębie 20 30 30:25
8 GKS Tychy 20 30 40:29
9 Zagłębie Sosnowiec 20 26 28:31
10 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 20 26 28:22
11 Stomil Olsztyn 20 26 16:22
12 Sandecja Nowy Sącz 20 25 28:35
13 GKS Bełchatów 20 24 24:27
14 Puszcza Niepołomice 20 23 15:24
15 Chrobry Głogów 20 20 18:33
16 Odra Opole 20 20 16:25
17 Wigry Suwałki 20 19 17:31
18 Chojniczanka Chojnice 20 16 27:39

Sparingi

26.06.2019 (środa, godz. 11:00) GKS Tychy – GKS Katowice 0:0
29.06.2019 (sobota, godz. 10:00) Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:4
29.06.2019 (sobota, godz. 14:00) Stal Jasień – GKS Tychy 1:11
06.07.2019 (sobota, godz. 10:30) ŁKS Łódź – GKS Tychy 2:1
07.07.2019 (niedziela, godz. 11:00) Korona Kielce – GKS Tychy 2:1
11.07.2019 (czwartek, godz. 10:30) Lech Poznań – GKS Tychy 3:1
12.07.2019 (piątek, godz. 16:45) GKS Tychy – Wisła Płock 2:4
20.07.2019 (sobota, godz. 11:00) GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz 3:0
06.09.209 (piątek, godz. 11:00) GKS Tychy – Slezský FC Opava 2:1 (1:1)
11.10.2019 (piątek, godz. 11:00) GKS Tychy – Odra Opole 6:1 (2:0)
25.01.2020 (sobota, godz. -) GKS Tychy – Slezský FC Opava
29.01.2020 (środa, godz. -) GKS Tychy – GKS Bełchatów
31.01.2020 GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała
05.02.2020 GKS Tychy – Ruch Chorzów
08.02.2020 GKS Tychy – MŠK Žilina

Puchar Polski sezon 2019/2020

I runda (1/32 finału) – 25.09.2019 (środa, godz. 18:30)
GKS Bełchatów – GKS Tychy 0:2 (0:0)

II runda (1/16 finału) – 29.10.2019 (wtorek, godz. 13:00)
Radomiak Radom – GKS Tychy 1:2 (0:0)

III runda (1/8 finału) – 04.12.2019 (środa, godz. 20:45)
GKS Tychy – ŁKS Łódź 2:0 (0:0)

IV runda (1/4 finału) – 10-19.03.2020
GKS Tychy – Cracovia

I liga sezon 2019/2020

Runda jesienna

1 kolejka 27.07.2019 (sobota, godz. 18:00) – inauguracja ligi (transmisja w Polsat Sport)
Radomiak Radom – GKS Tychy 2:1 (1:0)

2 kolejka 03.08.2019 (sobota, godz. 20:00)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – GKS Tychy 2:1 (2:1)

3 kolejka 10.08.2019 (sobota, godz. 18:00)
GKS Tychy – Odra Opole 4:1 (1:1)

4 kolejka 16.08.2019 (piątek, godz. 19:10)
Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy 1:0 (0:0)

5 kolejka 21.08.2019 (środa, godz. 19:00)
GKS Tychy – Chrobry Głogów 5:1 (2:0)

6 kolejka 25.08.2019 (niedziela, godz. 14:45) – transmisja w Polsat Sport
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:2 (0:1)

7 kolejka 30.08.2019 (piątek, godz. 20:00) (w Chojnicach)
GKS Tychy – Chojniczanka Chojnice 1:1 (0:1)

9 kolejka 14.09.2019 (sobota, godz. 18:00)
GKS Tychy – Wigry Suwałki 2:1 (1:0)

8 kolejka 18.09.2019 (środa, godz. 19:00)
Stal Mielec – GKS Tychy 1:2 (0:1)

10 kolejka 22.09.2019 (niedziela, godz. 15:00)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy 2:2 (1:0)

11 kolejka 28.09.2019 (sobota, godz. 17:00)
GKS Tychy – Olimpia Grudziądz 2:3 (1:0)

12 kolejka 05.10.2019 (sobota, godz. 19:00)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – GKS Tychy 4:3 (2:3)

14 kolejka 18.10.2019 (piątek, godz. 18:00)
Puszcza Niepołomice – GKS Tychy 2:1 (2:0)

13 kolejka 22.10.2019 (wtorek, godz. 17:30) – przełożony z 12.10.2019
GKS Tychy – Miedź Legnica 4:1 (1:0)

15 kolejka 26.10.2019 (sobota, godz. 18:00)
GKS Tychy – Warta Poznań 1:1 (0:0)

16 kolejka 03.11.2019 (niedziela, godz. 15:00)
GKS Tychy – Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)

17 kolejka 09.11.2019 (sobota, godz. 17:00)
GKS Bełchatów – GKS Tychy 1:4 (1:2)

18 kolejka 16.11.2019 (sobota, godz. 17:00)
GKS Tychy – Radomiak Radom 2:2 (1:0)

19 kolejka 23.11.2019 (sobota, godz. 17:00)
GKS Tychy – GKS 1962 Jastrzębie 2:2 (1:1)

20 kolejka 01.12.2019 (niedziela, godz. 15:00)
Odra Opole – GKS Tychy 0:0

Runda wiosenna

21 kolejka 29.02-01.03.2020
GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz

22 kolejka 07-08.03.2020
Chrobry Głogów – GKS Tychy

23 kolejka 14-15.03.2020
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec

24 kolejka 21-22.03.2020 (w Tychach)
Chojniczanka Chojnice – GKS Tychy

25 kolejka 28-29.03.2020
GKS Tychy – Stal Mielec

26 kolejka 04-05.04.2020
Wigry Suwałki – GKS Tychy

27 kolejka 11.04.2020
GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała

28 kolejka 18-19.04.2020
Olimpia Grudziądz – GKS Tychy

29 kolejka 25-26.04.2020
GKS Tychy – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

30 kolejka 02-03.05.2020
Miedź Legnica – GKS Tychy

31 kolejka 09-10.05.2020
GKS Tychy – Puszcza Niepołomice

32 kolejka 16-17.05.2020
Warta Poznań – GKS Tychy

33 kolejka 23-24.05.2020
Stomil Olsztyn – GKS Tychy

34 kolejka 30-31.05.2020
GKS Tychy – GKS Bełchatów